قیمت لحظه‌ای الروند

قیمت الروند را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

egldicon
EGLD
Elrond eGold الروند
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.33 %
36.5
USDT
1,897,963.5
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
36.50 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.33 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,896,404 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 1,862,604 تومان
می‌دهید
egldicon EGLD
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار الروند

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت الروند را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی الروند (Elrond eGold) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان الروند را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن الروند (Elrond eGold) EGLD علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل الروند خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج الروند هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت الروند می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی الروند، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج الروند سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش الروند در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت الروند را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت الروند (Elrond eGold) EGLD را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای الروند را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت الروند را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله