قیمت لحظه‌ای پلکادات

قیمت پلکادات را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

doticon
DOT
Polkadot پلکادات
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.00 %
5.375
USDT
279,055
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.66 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
5.38 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.00 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 281,912 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 275,285 تومان
می‌دهید
doticon DOT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار پلکادات

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت پلکادات را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی پلکادات (Polkadot) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان پلکادات را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن پلکادات (Polkadot) DOT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل پلکادات خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج پلکادات هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت پلکادات می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی پلکادات، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج پلکادات سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش پلکادات در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت پلکادات را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت پلکادات (Polkadot) DOT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای پلکادات را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت پلکادات را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله