قیمت لحظه‌ای چیلیز

قیمت چیلیز را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

chzicon
CHZ
Chiliz چیلیز
۲۴ ساعت اخیر
-0.75 %
0.10097
USDT
5,249.3293300000005
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.10 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -0.75 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 5,289 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 5,192 تومان
می‌دهید
chzicon CHZ
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار چیلیز

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت چیلیز را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی چیلیز (Chiliz) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان چیلیز را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن چیلیز (Chiliz) CHZ علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل چیلیز خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج چیلیز هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت چیلیز می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی چیلیز، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج چیلیز سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش چیلیز در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت چیلیز را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت چیلیز (Chiliz) CHZ را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای چیلیز را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت چیلیز را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله