TRUicon

قیمت و خرید تروفای - TRU

خرید ارز دیجیتال تروفای TrueFi

خرید ارز دیجیتال تروفای (TRU) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت تروفای به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز تروفای بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش تروفای اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز تروفای هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت تروفای به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 TRU = 8,625 IRT

TRUicon

تروفای

خرید آسان تروفای
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت تروفای

اطلاعات بازار تروفای

حجم ۲۴ ساعته (TRU) 846.0680
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 122.4179
تغییرات ۱ روزه -3.77 %
قیمت آخرین معامله 0.141086 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 8,730.6 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 8,571.5 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، تروفای می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

TRUicon

TRU

تروفای

تومان --

TRUicon

TRU

تروفای

قیمت دلاری

0.1378 USDT

قیمت تومانی

تومان 8,241

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.767 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال TRU متعلق به پروتکلی است که برای ایجاد استخرهای اهدای سود ایجاد شده است. در این استخرها پاداش به سزایی به تأمین‌کنندگان نقدینگی واریز می‌شود. پروتکل TrueFi بر پایه همین مکانیزم پاداش‌دهی با استفاده از ارز TRU یا TrusrToken ایجاد شده است. این سیستم در فضای ارز دیجیتال بسیار محبوب شده است؛ چرا که به کاربران اجازه می‌دهد درآمد منفعل داشته باشند. در ادامه این مقاله از تبدیل به بررسی دقیق‌تر این ارز دیجیتال و پروتکل آن می‌پردازیم.

تروفای(TrueFi) چیست؟

ارز تروفای

تروفای شبکه‌ای است که ارز دیجیتال بومی مخصوص به خود دارد. این ارز دیجیتال TRU نام دارد. در این شبکه خدمات مالی متعددی از جمله سیستم قرض‌گیری و سرمایه‌گذاری در بازارهای نوظهور در اختیار کاربران گذاشته می‌شود. در این پروژه از قابلیت‌های دیفای به خوبی استفاده شده است. به‌این‌ترتیب بازارهای مالی بدون مرکزیت یا دیفای به سادگی هرچه‌تمام‌تر به بازار وام‌گیری و سرمایه‌گذاری واقعی دسترسی پیدا می‌کنند.

تاریخچه پیدایش تروفای(TrueFi)

این شبکه در تاریخ ۲۱ نوامبر سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را آغاز کرد. شبکه تروفای به کاربران اجازه می‌دهد که درخواست خود برای دریافت وام را ارسال کنند و وام در قالب توکن TRU واریز می‌شود. استیک کنندگان نیز می‌توانند توکن شبکه را استیک کرده و درازای مشارکت خود سود دریافت کنند.

تروفای(TrueFi) چگونه معروف و محبوب شد؟

در نوامبر سال ۲۰۲۰ بیش از ۱٫۳ میلیارد دلار وام در این شبکه ردوبدل شد و بیش از ۱ میلیارد دلار از این میزان به وسیله ارز دیجیتال TRU پرداخت شد. تا به امروز چیزی در حدود ۱٫۷ میلیارد دلار وام در این شبکه انجام شده و ۱٫۵ میلیارد دلار نیز از سوی تأمین‌کنندگان واریز شده است.

هدف از خلق تروفای(TrueFi)

هدف از خلق شبکه تروفای ایجاد پیوندی میان بازار دارای مرکزیت مالی و بازار بدون مرکزیت مالی بود. به‌این‌ترتیب امکان راه‌اندازی و اجرای خدمات مالی بیشتری با استفاده از ارز دیجیتال TRU ایجاد شده است. این پروژه فضای خوبی را برای استفاده از فناوری بلاک چین ایجاد کرده است. وام‌دهندگان و وام‌گیرندگانی از سرتاسر جهان در این شبکه حضور دارند.

ارزش تروفای (TRU) چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش کل بازار این ارز در زمان نگارش این مقاله یعنی ژوئن سال ۲۰۲۳ برابر با ۴۱ میلیون دلار برآورده شده است. حجم معاملات روزانه در حال حاضر برابر با ۸ میلیون دلار است. درست مانند هر ارز دیگری نمی‌توان با توجه ارزش کل سرمایه ارزش یک پروژه را تعیین کرد. این عرضه و تقاضاست که ارزش این ارز را تعیین می‌کنند که تا این لحظه استقبال بسیار خوبی از پلتفرم شده است.

قابلیت ها و مزایای تروفای (TRU)

خرید TRU

این شبکه بسیار شفاف است و کاربران به وضوح از روال کار اطلاع دارند. فرصت‌های سرمایه‌گذاری متعددی در این شبکه در اختیار کاربران گذاشته می‌شود. سرمایه‌گذاران از سراسر دنیای بلاک‌چین و همین‌طور دنیای واقعی به این پلتفرم دسترسی دارند. مدیریت و امنیت شبکه به عهده دارندگان ارز دیجیتال TRU است. این افراد مسئول نگهداری از صندوق ذخیره و همین‌طور تصمیم‌گیری در خصوص روند آتی شبکه هستند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال TRU چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذار شبکه تروفای یک سازمان بدون مرکزیت ناشناس به نام Trust Token است. این شرکت بنیان‌گذار اصلی پروژه تروفای است که در سال ۲۰۱۷ توسط رافائل کاسمن (Rafeal Cosman) برنامه‌نویس Stanford در کالیفرنیا تأسیس شد. توکن بومی این شبکه در نوامبر سال ۲۰۲۰ معرفی شد درست در همان شرکت TrueFi فعالیت خود را آغاز کرد.

امنیت شبکه تروفای چگونه است؟

این توکن یک توکن ERC-20 و امنیت این شبکه به امنیت شبکه اتریوم وابسته است. ارز TRU ارز بومی شبکه تروفای است و دارندگان می‌توانند در تصمیمات شبکه اظهارنظر کنند. از سوی دیگر کاربرانی که این توکن را در اختیار دارند می‌توانند اعتبار دیگر کاربران را نیز تأیید کنند. به‌این‌ترتیب سیستم تروفای بدون نیاز به صدور مجوز ساخته شده و با ایجاد انگیزه و پرداخت پاداش به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

چه تعداد توکن تروفای (TRU) در گردش است؟

ارز TRU ارز بومی شبکه تروفای است در مجموع ۱ میلیارد و ۴۵۰ توکن وارد بازار می‌شود. از این تعداد ۱،۰۶۱،۴۴۵،۰۵۰،۷۴ توکن وارد بازار شده است. در مجموع ۷۳ درصد از موجودی کل این ارز در گردش است.

خرید ارز دیجیتال تروفای (TRU)

خرید و فروش TRU

برای خرید و فروش تروفای می‌توانید به صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز داخلی و خارجی مراجعه کنید. اما به یاد داشته باشید که به دلیل تحریم‌های اعمال شده علیه ایران صرافی‌‌های خارجی مجاز به ارائه خدمات به کاربران ایرانی نیستند و با شناسایی کاربران ایرانی حساب آنها را بلوکه می‌کنند. این یعنی تنها به این دلیل که از ایران وارد این بازارها می‌شوید با ریسک بالای از دست دادن دارایی خود در صرافی‌های خارجی مواجه هستید.

بنابراین بهترین راه برای خرید ارز دیجیتال TRU مراجعه به صرافی‌های معتبر داخلی است. صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی‌‌های معتبر داخلی است که در این صرافی در کنار ارز تروفای به بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال و ۱۴۰ بازار معاملاتی دسترسی دارید.

فروش ارز دیجیتال تروفای (TRU)

برای فروش ارز دیجیتال تروفای نیز می‌توانید مانند خرید این ارز به صرافی‌های داخلی و خارجی مراجعه کنید. البته در این مورد هم در صورت مراجعه به صرافی‌های خارجی در معرض ریسک بالای مسدود شدن دارایی‌ها خواهید بود.

شما می‌توانید با سرمایه‌گذاری در بازار تبدیل در بیش از ۱۴۰ بازار معامله کنید ازاین‌گذشته می‌توانید ارز TRU را با ارزهای دیجیتال دیگر معاوضه کنید. صرافی تبدیل تمامی نیازهای شما را به عنوان یک معامله‌گر تأمین می‌کند. شما همچنین می‌توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن تبدیل در همه حال وارد صرافی شده و خرید و فروش کنید.

نحوه خرید تروفای از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال تروفای از صرافی تبدیل ابتدا باید در این صرافی ثبت‌نام کنید و احراز هویت سریع و آسان را انجام دهید. پس از تایید اطلاعات هویتی وارد حساب معاملاتی خود در تبدیل می‌شوید. در این بخش بازارهای متفاوتی از جمله بازار اسپات و معاملات مارجین در اختیار شما قرار دارد. شما همچنین می‌توانید نوع معامله را با انتخاب ارز تتر یا تومان مشخص کنید.

برای معامله با تتر باید حساب معاملاتی خود را با تتر شارژ کنید و برای معامله با تومان نیز به واریز تومانی نیاز دارید. در ادامه باید تعیین نوع معامله اسپات/مارجین وارد معامله شوید. برای ورود به بازار تعهدی به تجربه بالایی نیاز دارید بدون شناختن این بازار بهتر است از سرمایه‌گذاری به این شکل خودداری کنید.

اگر تازه‌کار هستید یا قصد دارید ارز دیجیتال تروفای را در حجم بالا خریداری کنید بهتر است از گزینه «خرید آسان» استفاده کنید. در این صورت نیازی به تعیین قیمت وجود ندارد. موتور معاملاتی صرافی تبدیل بهترین قیمت را برای سفارش ما انتخاب می‌کند.

روش نگهداری تروفای(چگونه تروفای را نگهداری کنیم؟)

تروفای یک توکن ERC-20 است و شما می‌توانید از تمامی والت‌های سازگار با اتریوم برای نگهداری آن استفاده کنید. کیف‌پول‌های سرد و کیف‌پول‌های گرمی در بازار وجود دارند که برای نگهداری از TRU‌ مناسب هستند. شما همچنین می‌توانید دارایی دیجیتال خود در صرافی تبدیل نگهداری کنید. به‌این‌ترتیب سریع‌تر از هر زمان دیگری وارد معاملات نوسان‌گیری می‌شوید و نیازی به پرداخت کارمزد ندارید.

انواع کیف پول تروفای (TRU)

برای نگهداری ارز TRU می‌توانید از والت‌های شناخته شده استفاده کنید. برخی از والت‌های سازگار با اتریوم و مناسب نگهداری TRU به شرح زیر هستند:

 • تراست والت (Trust Wallet)
 • متامسک (MetaMask)
 • لجر (Ledger)
 • اتمیک والت (Atomic Wallet)

کارمزد خرید و فروش تروفای

معامله تروفای در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش TRU در صرافی تبدیل

کاربرانی ایرانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال را دارند، باید برای انجام این کار به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی بروند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که با بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه دارد:

 • داشتن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی
 • امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و آنلاین
 • انتقال داخلی تبدیل
 • صفحه سود و زیان: کاربران می‌توانند تغییرات ارزش دارایی خود را به صورت کلی یا جزئی، ظرف ۷ روز یا ۳۰ روز اخیر از طریق این پنل بررسی کنند.
 • تضمین امنیت دارایی کاربران با استفاده از کیف پول‌های سرد
 • احراز هویت سریع کاربران
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تأیید اعتبار
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • کانال سیگنال‌دهی الگوریتم تحلیل
 • امکان انجام کمک‌های خیریه (تبدیل به نیکی)
 • حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی
 • عمق بازار و حجم معاملات بالا
 • ارائه کیف پول اختصاصی برای کاربران
 • امکان مبادلة دو ارز دیجیتال (swap)
 • استفاده از اپلیکیشن اختصاصی تبدیل
 • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - اقتصاد نوین - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - پارسیان - کارآفرین - خاورمیانه)
 • کارمزد رقابتی
 • حضور در رسانه‌های خبری معتبر

آیا خرید تروفای بدون احراز هویت ممکن است؟

شما ممکن است منابعی را پیدا کنید که به شما اجازه می‌دهند بدون احراز هویت معامله کنید؛ اما باید بدانید که فرایند احراز هویت به امنیت شما و دارایی‌تان کمک می‌کند. در واقع صرافی‌هایی که احراز هویت انجام نمی‌دهند نظارتی روی معامله‌گران خود ندارند و ممکن است یک هکر یا یک فرد سوءاستفاده‌گر را به عنوان معامله‌گر راه دهند. برای امنیت دارایی خودتان بهتر است از این صرافی‌ها برحذر باشید.

در تبدیل فرایند احراز هویت در کمتر از ۲۴ ساعت انجام می‌شود. در این مدت با کارشناسان برخط تبدیل در تماس باشید تا سریع‌تر به حساب معاملاتی خود دسترسی پیدا کنید و در فضایی امن معامله کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند احراز هویت در تبدیل این لینک را مطالعه کنید.

آینده تروفای چگونه است؟

خرید تروفای

۵۸ درصد کسانی که تا امروز این ارز را خریداری کرده‌اند هولدر یا سرمایه‌گذار بلندمدت هستند که به سیستم پاداش‌دهی این پلتفرم باور دارند؛ با توجه به ساختار و شرایطی که ارز تروفای دارد آینده خوبی برای آن تصور می‌شود، بنابراین شما هم می‌توانید بخشی از سبد سرمایه خود را به خرید این ارز اختصاص دهید. با این حال رعایت جانب احتیاط در بازارهای مالی همواره ضروری است.

منابع:

truefi.io

coinmarketcap.com

coins.ph

blog.truefi.io

coincarp.com

سوالات متداول خرید تروفای

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید تروفای

از کجا می توانیم تروفای (TRU) بخریم؟

شما می‌تواند از تمام صرافی‌های معتبر خارجی و داخلی که این ارز را در فهرست خود جای داده‌اند برای خرید ارز TRU استفاده کنید. اما در صورت استفاده از صرافی‌های خارجی احتمال مسدودشدن دارایی شما وجود دارد چرا که شما یک کاربر ایرانی هستید که در یک کشور تحریم شده زندگی می‌کند. برای امنیت دارایی خود بهتر است در صرافی‌های معتبر ایرانی همچون تبدیل معامله کنید. این صرافی از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله تروفای پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع (TRU) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع و آنی ارز دیجیتال TRU باید پس از ورود به حساب خود در صرافی تبدیل گزینه خرید آُان را انتخاب کنید. در این حالت شما در کمترین زمان و با بهترین قیمت ارز دیجیتال تروفای را به سبد سرمایه خود اضافه می‌کنید.

کارمزد خرید و فروش تروفای (TRU) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله تروفای در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت تروفای (TRU) را پیش بینی کنیم؟

برای پیش بینی در این بازار باید تمام اخبار و تحلیل‌ها را در نظر داشته باشید. حتی در این صورت نیز پیش‌بینی روند قیمت‌ها کاری بس دشوار است. پیشنهاد می‌کنیم برای پیش‌بینی روند بازار به عضویت کانال تلگرامی الگوریتم تبدیل (https://t.me/algotahlil) درآیید.

ارز دیجیتال تروفای (TRU) چگونه نگهداری می شود؟

این توکن یک توکن بر پایه شبکه اتریوم است؛ بنابراین شما می‌توانید از تمام کیف پول‌های سازگار با اتریوم برای نگهداری این ارز استفاده کنید. کیف‌پول‌هایی چون متامسک، تراست والت و اتمیک والت برای این کار مناسب هستند.

آیا خرید تروفای (TRU) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به عملکرد بسیار خوب این ارز در این مدت کوتاه و توجه سرمایه‌گذاران به فرصت‌های موجود باید گفت بله این توکن می‌تواند یک سرمایه‌گذاری خوب باشد؛ اما مثل همیشه فراموش نکنید که همیشه تنها به اندازه‌ای در یک ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنید که با ازدست‌رفتن تمام یا بخشی از سرمایه، خسارت غیر قابل جبرانی را متحمل نشوید.

آیا می توان تروفای (TRU) را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج این ارز وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

مهسا ر

44 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

علی ج

44 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله