صرافی ارز دیجیتال تبدیل / خرید ارز دیجیتال / خرید و فروش استارگیت فایننس
stgicon

قیمت و خرید استارگیت فایننس - STG

Buy/Sell Stargate Finance (STG)
خرید آسان  استارگیت فایننس

نمودار قیمت استارگیت فایننس

تبدیل استارگیت فایننس به تومان

IRTicon تومان
STGicon استارگیت فایننس
خرید استارگیت فایننس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ارزهای دیجیتال
شروع معامله حرفه‌ای
تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۴۸۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۵۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
پیوستن به تبدیل

می‌توان گفت مدت‌هاست که انسان امروزی توسط ارزهای مجازی احاطه‌شده ‌است. میزان استفاده از آن در زندگی روزمره به این شکل و تا این حد هرگز پیش‌بینی نمی‌شد و یکی از عوامل اصلی این موفقیت بزرگ، تبدیل ارز دیجیتال به یک صنعت جدی است. دنیای کریپتو در جذب سرمایه‌گذاران از سرتاسر جهان بسیار موفق بوده و توانسته در بازار جهانی نیز نامی برای خود دست‌وپا کند. همچنین این صنعت اخیرا رشد کلی و محبوبیت خود را افزایش داده است و همین امر نیز بیشتر باعث پیشرفت آن می‌شود. یکی از رمزارزهای موفق که می توان برای سرمایه گذاری از آن استفاده نمود، ارز Stargate finance و با خرید استارگیت فایننس می توان در این صنعت، موفقیت هایی را کسب نمود.

استارگیت فایننس (STG) چیست؟

ارز استارگیت فایننس

استارگیت فایننس یا ارز STG چیزی نیست جز یک مؤسسه جامعه‌محور که بر ایجاد اولین پل دارایی بومی منحصرا قابل‌ترکیب و همچنین اولین برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز (DApp) که بر روی LayerZero ساخته‌شده‌اند متمرکز است. چشم‌انداز کلی استارگیت این است که انتقال نقدینگی بین زنجیره‌ای را به یک فرآیند تراکنش یکپارچه تبدیل کند.

به‌عبارت‌دیگر، ارز Stargate finance یک پروتکل حامل است که به‌خوبی در قلب مجموعه مالی غیرمتمرکز قرار دارد و با کمک این ارز، کاربران و همچنین برنامه‌های غیرمتمرکز به‌راحتی می‌توانند دارایی‌های بومی را به‌صورت زنجیره‌ای انتقال دهند، به pool نقدینگی یکپارچه پروتکل دسترسی داشته باشند و قطعیت آن را تضمین کنند. خرید استارگیت فایننس به کاربران اجازه می‌دهد نقدینگی را به poolهای مختلف، دارایی‌های سهام و انتقال دارایی‌های بومی اضافه کنند.

تاریخچه پیدایش استارگیت فایننس (Stargate finance)

استارگیت فایننس توسط LayerZero Labs در مارس 2022 راه‌اندازی شد. LayerZero پروتکلی است که قابلیت همکاری omnichain دارد. در 15 مارس، استارگیت فایننس به‌عنوان اولین برنامه پل متقابل زنجیره‌ای در شبکه اصلی راه‌اندازی شد. 0xMaki، یک توسعه‌دهنده رمزنگاری محبوب، در همان روز در LayerZero به تیم پیوست.

استارگیت فایننس (STG) چگونه معروف و محبوب شد؟

تمرکز استارگیت فایننس بیشتر بر روی استیبل کوین‌هاست چراکه قیمت آن به دارایی باثباتی وابسته بوده و ریسک اینکه پول زیادی را از دست دهید کاهش می‌دهد. همچنین کاربران می‌توانند با pool های نقدینگی یکپارچه و ویژگی‌های کشاورزی گسترده، بازده بالایی کسب کنند.

باوجود اینکه ارز Stargate Finance توسط LayerZero Labs راه‌اندازی شد، اما به‌عنوان پروژه‌ای جامعه‌محور در نظر گرفته می‌شود. درواقع، هدف استارگیت، ارائه شفافیت کامل به کاربران با اسناد و اوراق سفید است که به هر مشکل احتمالی رسیدگی می‌کند و همین امر محبوبیت آن را بیشتر می‌کند تا برای خرید استارگیت فایننس ، برنامه ریزی کنند.

هدف از خلق استارگیت فایننس (STG)

هدف استارگیت این است که اطمینان حاصل کند که انتقال نقدینگی بین زنجیره‌ای می‌تواند در معامله‌ای یک‌باره و بدون مشکل انجام شود. استارگیت امکان مبادله با یک کلیک از هر دارایی در هر زنجیره به هر دارایی در هر زنجیره دیگر را فراهم می‌کند. مبادله می‌تواند با تمام دارایی‌های موجود در زنجیره‌های دیگر رخ دهد.

ارزش استارگیت فایننس چگونه تعیین میشود ؟

همچون دیگر بازارهای ارز دیجیتال ارزش خرید استارگیت فایننس نیز با توجه به تقاضا و عرضه مشخص می‌شود. هرچه عرضه و تقاضا در یک بازار بیشتر باشد، قیمت و ارزش آن نیز بیشتر خواهد شد.

قابلیت ها و مزایای استارگیت فایننس

به‌طورکلی خرید ارز استارگیت فایننس بر چهار خدمت متمرکز است:

 • سرویس :transferسرویسی که توکن ها را از یک شبکه به شبکه‌ای دیگر تبدیل کرده و انتقال می‌دهد.
 • سرویس :poolتا مین نقدینگی توکن ها در زنجیره‌های مختلف و دریافت پاداش استیبل کوین
 • سرویس :farm استیک LP توکن ها در فارم های استارگیت و دریافت ارز stg در مقابل آن توسط کسانی که در استخرها تامین نقدینگی کرده‌اند.
 • سرویس : stakeبا استیک کردن رمز ارز STG و دریافت توکن veSTG در دائوی استارگیت و حاکمیت این پروتکل توانایی مشارکت خواهید داشت.

برخی از مزایای آن عبارتند از:

تعویض توکن‌ها با تنظیمات لغزش

کاربران می‌توانند ارزها را در Stargate Finance از طریق انواع شبکه‌های ارزهای دیجیتال مبادله کنند. این سرویس انتقال، وجه را از یک شبکه به شبکه دیگر یا به بیان ساده‌تر یک دارایی را با یک دارایی دیگر مبادله می‌کند. این پلتفرم همچنین به کاربران اجازه می‌دهد لغزش را تنظیم کنند.

ایجاد چندین استخر نقدینگی در شبکه‌های مختلف

ارز استارگیت فایننس دسترسی به چندین استخر نقدینگی را که در شبکه‌های رمزنگاری مختلف میزبانی شده‌اند، ارائه می‌دهد. کاربران بسته به دارایی‌هایی که دارند به هر یک از آن‌ها نقدینگی اضافه می‌کنند. این سرویس به کاربران اجازه می‌دهد تا سرمایه‌گذاری‌های خود را متنوع کنند. تقسیم دارایی‌هایتان بین استخرهای نقدینگی متفاوت احتمال زیان‌های دائمی را کاهش می‌دهد و به اطمینان از ایمن و سالم بودن سرمایه‌گذاری شما کمک می‌کند.

اتصالات سریع کیف پول

کاربران خرید استارگیت فایننس می‌توانند به‌سرعت و به‌راحتی کیف پول‌های رمز ارز خود را به صرافی متصل کنند. به عبارتی کاربران می‌توانند به‌راحتی به سرمایه‌گذاری یا واریز وجوه خود دسترسی داشته باشند و شروع به سرمایه‌گذاری کنند. این فرآیند یک کلیک است و نیازی به دانش قبلی کاربران ندارد.

کشاورزی توکن

اگر نقدینگی را برای استخرهای پلتفرم فراهم کرده‌اید، می‌توانید توکن های LP (استخر نقدینگی) خود را پرورش داده و در ازای آن STG دریافت کنید.ارز STG توکن بومی است. شما می‌توانید با نگهداری STG مزایای دیگری نیز دریافت یا به‌سادگی آن را با دارایی‌های دیگر تعویض کنید تا وجوه را در کیف پول رمز ارز خود برداشت کنید.

پلتفرم مناسب برای مبتدیان

استارگیت فایننس یک پلتفرم بسیار مبتدی پسند با رابط کاربری آسان برای کاوش است. دسترسی به ویژگی‌ها و گزینه‌های موجود در پلتفرم بسیار راحت است به‌طوری‌که حتی کاربران آماتور نیز می‌توانند به‌راحتی گزینه‌های پلتفرم را بررسی کرده و از آن استفاده کنند. برای انجام کارهای آسان مانند مبادله، کشاورزی یا اضافه کردن نقدینگی به استخرها، مجبور نیستید آموزش‌های طولانی را تماشا کنید یا راهنماها و مقالات را بخوانید.

اجتماع عظیم

ارز استارگیت فایننس یک صرافی ارزهای دیجیتال است که کاربران خود را بر همه‌چیز اولویت می‌دهد. برای کمک به کاربران برای داشتن یک تجربه خوب، این برنامه از چند پلتفرم اجتماعی حمایت می‌کند که کاربران معمولی می‌توانند با یکدیگر در تماس باشند و مشکلات خود را به‌طور موثری حل کنند. می‌توانید از طریق تلگرام، توییتر و دیسکورد با دیگر مشتریان خرید استارگیت فایننس ارتباط برقرار کنید.

شفافیت و مستندات کامل

ارز Stargate Finance یک پلتفرم رمز ارز شفاف است. هر چیزی که در این پلتفرم موجود است مستند و تعریف شده است تا کاربران بتوانند آن را بررسی کنند. این جنبه باعث ایجاد اعتماد در بین کاربران می‌شود و آن‌ها را مایل به سرمایه‌گذاری پولی که به‌سختی به دست آورده‌اند روی پلتفرم می‌کند و به نوبه خود همراه با جامعه کریپتو به‌عنوان یک کل سود می‌برد. لازم نیست نگران کلاه‌برداری پلتفرم خود باشید، زیرا در استارگیت همه‌چیز شفاف و تحت کنترل جامعه است.

بنیانگذاران ارز دیجیتال STG چه کسانی هستند؟

استارگیت توسط تیم LayerZero Labs توسعه یافت. از بنیان‌گذاران این تیم می‌توان برایان پلگرینو را نام برد که بنیان‌گذار پروژه اوپن توکن بود و بین سال‌های 2017 تا 2019 بر روی آن کار کرد. همچنین کالب بنیستر دیگر بنیان گذار لیر زیرو است که از سال 2005 به کار در این حوزه مشغول است؛ و درنهایت رایان زریک با مدرک فوق‌لیسانس علوم کامپیوتر تیم بنیان‌گذاران را تکمیل کرد. این افراد، مهندسانی با تجربه و سابقه کاری کافی هستند که در چندین پروژه با یکدیگر مشارکت داشته‌اند. ارز STG یک ارز ایمن بوده و خرید استارگیت فایننس ، یک سرمایه گذاری مطمئن در صنعت کریپتو خواهد بود.

امنیت شبکه استارگیت فایننس چگونه است؟

استارگیت فایننس پروژه‌ای رسمی و معتبر است که در دسته دیفای قرارگرفته و مطابقت کامل با اصول آن دارد. شبکه استارگیت نیز مانند پروژه صرافی غیرمتمرکز ارز دیجیتال قانونی است که امکان مبادله دارایی‌ها، استخرهای نقدینگی، مزارع و سهام را به‌طورکلی برای کاربران خود فراهم ساخته و ارائه می‌دهد.

چه تعداد توکن استارگیت فایننس در گردش است؟

خرید STG

استارگیت فایننس ارزی کاربردی و بومی است که در حال حاضر نزدیک به 1 میلیارد واحد آن در گردش است؛ که از این میزان 17.5 درصد مختص تیم پروژه و 17.5 درصد به سرمایه‌گذاران اختصاص دارد و در حال حاضر تا یک بازه دوساله قفل می‌باشد. ۶۵ درصد دیگر این ارز برای تحقق اهداف پروتکل به جامعه اختصاص دارد که شکل آن عبارت است از:

 • ۱۵ درصد در زمان لانچ پروتکل (۱۰ درصد حراج و ۵ درصد استخر)
 • ۱۵.۹۵ درصد برای منحنی اتصال (تشخیص رابطه بین قیمت و عرضه یک دارایی)
 • ۲.۱۱ برای برنامه صدور اولیه
 • ۱.۵۵ درصد برای اضافه شدن به دکس‌ها بر روی شبکه‌های پالیگان، آوالانچ، آپتیمیزم، آربیتروم،‌ فانتوم بی ان بی اسمارت چیان
 • ۳۰.۳۹ درصد برای مشوق‌های آتی جامعه

در زمان نگارش این مقاله بیش از ۱۳۵ میلیون از ارزSTG در گردش است و ارزش بازار این رمز ارز چیزی حدود ۱۰۷ میلیون دلار است.

خرید ارز دیجیتال استارگیت فایننس

برای خرید ارز دیجیتال استارگیت فایننس می‌توانید از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز استفاده کنید. رمز ارز STG در صرافی‌های متمرکز بایننس، کوین‌بیس، FTX، کوکوین، گیت، LBANK، بیتفینکس، هیوبی، پولونیکس، کوینکس، و MEXC وجود دارد. همچنین در صرافی‌های غیرمتمرکزی چون یونی سواپ، تریدر جو، سوشی سواپ، اسپوکی سواپ، پنکیک سواپ و دودو امکان خرید استارگیت فایننس و فروش ارز دیجیتال وجود دارد.

فروش ارز دیجیتال استارگیت فایننس

برای فروش ارز دیجیتال استارگیت فایننس نیز همچون خرید آن می‌توانید از صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز استفاده کنید. رمز ارزSTG در صرافی‌های متمرکز بایننس، کوین‌بیس، FTX، کوکوین، گیت، LBANK، بیتفینکس، هیوبی، پولونیکس، کوینکس، وMEXC وجود دارد.

نحوه خرید استارگیت فایننس از صرافی تبدیل

برای خرید استارگیت فایننس از صرافی تبدیل لازم است به نحوه زیر عمل کنید:

 1. ثبت نام و احراز هویت در تبدیل: برای خرید ارز دیجیتال ثبت نام خود را انجام داده و احراز هویت را تکمیل نمایید؛ و پس از تایید احراز هویت وارد پنل خود شوید.
 2. واریز تومانی: پس از تکمیل احراز هویت، وارد کیف پول خود شده و موجودی تومان کیف پولتان را افزایش دهید.
 3. انتخاب بین بازار تتری و تومانی (انتخاب ارز استارگیت): باید بازار موردنظر خود را انتخاب کنید. در بازار تتری می‌توانید با استفاده از ارز دیجیتال تتر، ارز‌های دیجیتال دیگر خریداری کنید. هر تتر برابر با یک دلار است. در بازار تومانی نیز می‌توانید اقدام به خرید چندین ارز دیجیتال از طریق تتر کنید.
 4. ثبت سفارش: پس از انتخاب بازار موردنظر (استارگیت – تومان) گزینه خرید را انتخاب کنید تا به صفحه خرید استار گیت منتقل شوید. دو گزینه را در این صفحه می یابید که ثبت سفارش آنی در نظر گرفته شده است که روش‌های خرید ارز دیجیتال را نشان می‌دهد. قیمتی را برای خرید تعیین کرده و حجم استارگیت موردنظر را انتخاب و خریداری کنید.

روش نگهداری استارگیت فایننس

در حال حاضر ارز STG بر روی شبکه‌های زیر وجود دارد که می توانید با خرید استارگیت فایننس ، به آن ها بپردازید.

برای نگهداری ارز استارگیت فایننس می‌توانید از حساب کاربری خود در تبدیل یا از کیف پول‌های موجود استفاده کنید. بهتر است از اینکه توکنتان روی چه شبکه‌ای قرار دارد آگاه باشید و برای نگهداری از کیف پول مناسب استفاده نمایید.

انواع کیف پول استارگیت فایننس

کیف پول‌های بسیاری برای نگهداری این ارز وجود دارند و برای انتخاب تنوع بالایی پیش روی شماست اما بهتر است از شبکه‌ها آگاه شده و کیف پول مناسب را با توجه به آن انتخاب نمایید. کیف پول سخت‌افزاری لجر و والت نرم‌افزاری متامسک بهترین گزینه‌ها برای نگهداری از ارز STG هستند.

کارمزد خرید و فروش استارگیت فایننس

معامله استارگیت فایننس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش STG در صرافی تبدیل

یکی از مهم‌ترین موارد برای ورود به بازار ارزهای دیجیتال و اقدام به سرمایه گذاری یافتن منبعی مطمئن است؛ چرا که این امر باعث ایجاد امنیت کافی در بستری امن که مهم‌ترین امر در شروع و ادامه در این حوزه است خواهد شد. یکی از معتبرترین صرافی‌های دیجیتال موجود در ایران صرافی تبدیل است که در ادامه به برخی مزایای خرید و فروش استارگیت فایننس در آن خواهیم پرداخت:

 • استفاده از ابزارهای حرفه‌ای معامله مانند حد ضرر وOCO
 • استفاده از اپلیکیشن موبایل تبدیل به‌عنوان همراه همیشگی شما
 • سرعت و کیفیت بالا در پشتیبانی کاربران به‌وسیله چت، تماس تلفنی و ...
 • داشتن کیف پول اختصاصی کاملاً امن و معتبر
 • کم‌ترین و مناسب‌ترین گپ قیمت خرید و فروش به دلیل بالا بودن حجم معاملات در تبدیل

آیا خرید استارگیت فایننس بدون احراز هویت ممکن است؟

صرافی‌های بسیاری از ارز استارگیت فایننس پشتیبانی می‌کنند اما به دلیل تحریم‌هایی که از سوی کشور آمریکا نسبت به کاربران ایرانی وجود دارد، ایرانیان نمی‌توانند از بسیاری از آن‌ها استفاده کنند. تقریباً 90 درصد صرافی‌های خارجی برای خرید به احراز هویت نیاز دارند. بنابراین باید به سراغ صرافی‌هایی که بدون احراز هویت امکان خرید را ممکن می‌سازند بروید. برخی از آن‌ها عبارتند از:

 1. صرافی متمرکز کوکوین Kucoin
 2. صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ Uniswap

آینده استارگیت فایننس چگونه است؟

معامله STG

ارز Stargate Financeاز زمان شروع خود هزاران سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال را به خود جذب کرده است و اکنون ارزش کل آن بالای 1 میلیارد دلار قفل‌شده است. این پلتفرم فرصت‌ها و ویژگی‌های سرمایه‌گذاری عالی را ارائه داده و برای کاربران این امکان را فراهم می‌کند تا به‌راحتی دارایی‌های خود را مبادله و پولشان را سرمایه‌گذاری کنند و درعین‌حال در سمت امن باقی بمانند. می‌توان برای این رمز ارز آینده روشنی را پیش‌بینی کرد و خرید استارگیت فایننس را ایمن دانست.

منبع
ptpwallet.com

سوالات متداول
از کجا میتوانیم استارگیت فایننس (STG) بخریم؟

بهتر است از اینکه توکنتان روی چه شبکه‌ای قرار دارد آگاه باشید و از کیف پول مناسب برای آن استفاده نمایید. کیف پول سخت‌افزاری لجر و والت نرم‌افزاری متامسک بهترین گزینه‌ها برای نگهداری از ارز STG هستند. دیگر گزینه‌ها نیز در مقاله معرفی‌شده‌اند.

خرید سریع استارگیت فایننس ( STG ) چطور امکان پذیر است؟

خرید استارگیت فایننس را می‌توانید در صرافی تبدیل به راحت‌ترین شکل ممکن و بدون اتلاف وقت با توجه به مراحل گفته‌شده در مقاله انجام دهید.

کارمزد خرید و فروش استارگیت فایننس ( STG ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله استارگیت فایننس در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش استارگیت فایننس ( STG ) اقدام کنیم؟

پس از انجام مراحلی که در بالا گفته شد می‌توانید در هرزمانی برای خرید ارز STG اقدام نمایید.

ارز دیجیتال استارگیت فایننس ( STG ) چگونه نگهداری میشود؟

کیف پول سخت‌افزاری لجر و والت نرم‌افزاری متامسک می‌توانند گزینه‌های خوبی برای نگهداری از ارز STG باشند.

آیا خرید استارگیت فایننس ( STG ) می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به پیشرفت این ارز از شروع می‌توان آینده روشنی را برای آن پیش‌بینی کرد اما هیچ‌چیز را در دنیای ارز قطعی نیست!

آیا میتوان استارگیت فایننس ( STG ) را استخراج کرد؟

از آنجا که این رمز ارز یک پلتفرم خصوصی دارد، قابل استخراج نیست.

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با ۲۷۰ ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله