STETHicon

قیمت و خرید لیدو استیک اتریوم - STETH

خرید ارز دیجیتال لیدو استیک اتریوم Lido Staked ETH

خرید ارز دیجیتال لیدو استیک اتریوم (STETH) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت لیدو استیک اتریوم به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز لیدو استیک اتریوم بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش لیدو استیک اتریوم اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز لیدو استیک اتریوم هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت لیدو استیک اتریوم به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 STETH = 182,317,088 IRT

STETHicon

لیدو استیک اتریوم

خرید آسان لیدو استیک اتریوم
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت لیدو استیک اتریوم

اطلاعات بازار لیدو استیک اتریوم

حجم ۲۴ ساعته (STETH) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.55 %
قیمت آخرین معامله 3,114.34 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، لیدو استیک اتریوم می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

STETHicon

STETH

لیدو استیک اتریوم

تومان --

STETHicon

STETH

لیدو استیک اتریوم

قیمت دلاری

3,116 USDT

قیمت تومانی

تومان 182,926,496

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.553 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز stETH توسط پروتکل لیدو و برای استفاده در شبکه اتریوم ۲ ساخته شده است. در زمانی که شبکه اتریوم در حال انتقال الگوریتم اجماع از گواه اثبات کار به گواه اثبات سهام بود، شبکه بیکن چین با هدف پشتیبانی از انتقال اتریوم به‌عنوان شبکه مجازی مشغول به فعالیت بود. پلتفرم لیدو با ایجاد توکن stETH برای کاربران این امکان را فراهم کرد با هر میزان اتریوم در شبکه فعالیت داشته و کسب درآمد کنند.

به‌ازای استیک کردن اتریوم در شبکه می‌توانید توکن stETH را دریافت و یک درآمد غیرفعال برای خود داشته باشید. این پروتکل توانست با پرداختن ارز stETH مشکلات استیک اتریوم نظیر نقدشوندگی، ثابت ماندن و غیرقابل‌دسترس بودن را حل کند.

برای شروع سرمایه‌گذاری در توکن stETH بهتر است با تمامی جوانب و ویژگی‌های این توکن نوپا آشنا شوید. با تبدیل همراه شوید.

لیدو استیک اتریوم (STETH) چیست؟

ارزلیدو استیک اتریوم

توکن‌های stETH شکل توکنیزه شده استیک اتریوم هستند که پلتفرم قوی لیدو آن‌ها را پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم یک راه‌حل نقدشوندگی استیک اتریوم است. مکانیزم توکن stETH این‌گونه است که ارزش اولیه اتریوم شما را با پاداش‌ها و ضررهای روزانه شما را با هم ترکیب می‌کند.

هر واحد توکن stETH نشان‌دهنده یک واحد اتریوم استیک شده در پلتفرم لیدو است. ارزش این توکن معادل ارزش اولیه سپرده کاربران و همچنین پاداش استیکینگ آنها می‌شود. ارزهای stETH پس از واریز اتریوم توسط کاربران به پلتفرم لیدو ضرب می‌شوند و پس از بازخرید یا فروش کاربران سوزانده می‌شوند.

تاریخچه پیدایش لیدو استیک اتریوم (STETH)

پروتکل لیدو کار خود را در سال ۲۰۲۰ با هدف ایجاد سرویسی برای لیکوئید استیکینگ اتریوم آغاز کرد. هم اکنون این پروتکل از چندین شبکه بلاکچینی که از مکانیسم گواه اثبات سهام استفاده می‌کنند، پشتیبانی می‌کند. هرچند که این پروتکل برای برطرف‌کردن مشکلات اتریوم به وجود آمده بود.

لیدو استیک اتریوم (STETH) چگونه معروف و محبوب شد؟

توکن stETH با نسبت ۱ به ۱ با اتریوم‌هایی که در پلتفرم لیدو استیک می‌شوند، صادر می‌شود. این توکن‌ها را می‌توانید مانند ارز اتریوم مورداستفاده قرار دهید. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که پاداش‌های استیک اتریوم را به دست آورید و کنار تمامی ویژگی‌‌ها و مزایای آن از بازدهی محصولات مالی غیرمتمرکز بهره ببرید.

هدف از خلق لیدو استیک اتریوم (STETH)

کاربران برای اینکه بتوانند در شبکه‌هایی که از الگوریتم اجماع گواه اثبات بهره می‌برند مشارکت داشته باشند، باید در ابتدا توکن‌های این شبکه را استیک کنند. با انتقال الگوریتم اتریوم فرصت بسیار خوبی برای کاربران فراهم شد تا در بزرگ‌ترین شبکه با قابلیت برنامه‌نویسی در صنعت کریپتو مشارکت کنند. این مشارکت در شبکه اتریوم ۲ نیازمند چندین شرط از جمله دارابودن ۳۲ واحد اتریوم، استیک کامل رمزارز، نیاز به دانش فنی و سخت‌افزاری بالا بود.

به همین دلیل پروتکل لیدو ایجاد شد تا به‌تمامی کاربران اجازه دهد در تأمین امنیت شبکه اتریوم مشارکت داشته و پاداش دریافت کنند. حدود ۳۱.۰۲ درصد از کل اتریوم‌های استیک شده در قرارداد هوشمند اتریوم توسط پروتکل لیدو استیک شدند. تا کنون بیش از ۱۳ میلیون واحد اتریوم استیک شده که از این میزان ۴.۱ میلیون واحد توسط پروتکل لیدو استیک شده است.

ارزش لیدو استیک اتریوم چگونه تعیین می‌شود؟

برای تعیین ارزش ارز stETH در ابتدا باید ارتباط و وابستگی آن را با پروژه اتریوم بررسی کنید. پس از آن مطالعه نظرات سرمایه‌گذاران و کاربران می‌توانید به کمک تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال بهترین تصمیم برای خرید و یا فروش ارز stETH را بگیرید.

به‌طورکلی هر زمان درخواست کاربران برای عرضه یک توکن افزایش پیدا کند یعنی کاربران از عملکرد ارز راضی هستند و می‌خواهند سرمایه‌گذاری بیشتری را داشته باشند. در مقابل هر زمان در خواست آنها برای عرضه یا خرید این توکن کاهش پیدا کند یعنی عملکرد stETH مورد رضایت کاربران نیست.

ارز دیجیتال stETH با ارزش بازار حدود ۱۳.۱ میلیارد دلار در رتبه ۲۰۱ بازار از منظر ارزش بازار قرار گرفته است. این توکن سهم ۱.۱۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن حدود ۸.۲۲ میلیون دلار است. بالاترین قیمت ارز stETH نوامبر ۲۰۲۱ معادل ۴۸۲۴ دلار بوده که در حال حاضر ۶۱٪ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد.

قابلیت ها و مزایای لیدو استیک اتریوم

از توکن‌های stETH علاوه بر استیکینگ اتریوم می‌توان در اکثر پلتفرم‌های غیرمتمرکز استفاده کرد. برای مثال کاربران می‌توانند توکن‌های stETH خود را در پروتکل‌های آوه، میکر و اویلر به‌عنوان وثیقه قرار دهند و وام دریافت کنند. همچنین می‌تواند این توکن را در استخر پلتفرم کرو استیک کنند و به‌صورت ماهیانه و سالانه پاداش دریافت کنند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال STETH چه کسانی هستند؟

رمزارز stETH توسط پلتفرم لیدو ساخته و مدیریت می‌شود و اطلاعاتی درباره بنیان‌گذاران آن فعلاً در دسترس نیست.

امنیت شبکه لیدو استیک اتریوم چگونه است؟

کاربران پروتکل لیدو با استیک رمزارزهای اتریوم در این بستر، در تأمین امنیت شبکه بیکن چین مشارکت کرده و پاداش دریافت می‌کنند. کاربران در ازای استیک اتریوم می‌توانند توکن stETH را دریافت کنند. در نهایت پس از اجرای مرج اتریوم با پس‌دادن توکن stETH می‌توانند اتریوم‌های خود را پس بگیرند.

به‌طورکلی اطلاعات خیلی دقیقی از میزان امنیت stETH منتشر نشده است.

چه تعداد توکن لیدو استیک اتریوم در گردش است؟

مقدار موجودی توکن‌های stETH با گزارش اوراکل‌ها از میزان درآمد نودها به‌روز شده و تغییر می‌کنند. تعداد واحدهای در گردش ارز ٰ stETH حدود ۶.۸۹ میلیون است و تعداد کل واحدهای آن معادل ۱۴۱.۵۵ میلیون خواهد بود.

خرید ارز دیجیتال لیدو استیک اتریوم

خرید STETH

هر چقدر میزان شهرت یک رمزارز در بازار بیشتر باشد، به همان اندازه خریدوفروش آن نسبت به میم‌کوین‌های ناشناخته بیشتر است. برای خرید ارز stETH می‌توانید به صرافی‌های معتبر مانند Curve Finance مراجعه کنید. اما به دلیل تحریم‌های موجود علیه ایران، صرافی‌های خارجی به کاربران ایرانی سرویس نمی‌دهند. برخی نیز در صورت مشاهده IP ایران حساب کاربری را مسدود می‌کنند.

اما نگران نباشید راه‌حل خیلی راحت‌تری نیز وجود دارد. شما می‌توانید از خدمات صرافی معتبر و متمرکز تبدیل برای خرید رمزارز stETH استفاده کنید. ازآنجایی‌که خرید ارز دیجیتال در صرافی داخلی نسبت به صرافی خارجی می‌تواند هزینه کمتری را برای شما به دنبال داشته باشد، ازاین‌رو توصیه می‌کنیم مزایا خرید ارز stETH در صرافی تبدیل را بررسی کنید.

چنانچه مشتاق سرمایه‌گذاری روی ارزهای آینده‌دار هستید و اولویت اول شما تأمین امنیت است، می‌توانید ارز دیجیتال stETH را از صرافی تبدیل خریداری کنید.

فروش ارز دیجیتال لیدو استیک اتریوم

فروش ارز دیجیتال stETH چنانچه در موقعیت زمانی مناسبی انجام شود می‌تواند به استراتژی سرمایه‌گذاری شما کمک کند. بدین ترتیب دارندگان ارز stETH می‌توانند با مراجعه به صرافی ایرانی و پس از ثبت‌نام، سفارش فروش ارز stETH را ایجاد و منتظر یک خریدار بمانند. چنانچه کاربری قصد خرید stETH را داشته باشد پس از مشاهده قیمت پیشنهادی و کارمزد شبکه معامله خود را نهایی می‌کند.

نحوه خرید stETH از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل برای رفاه بیشتر معامله‌گران قابلیت‌ها و ویژگی‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که در آسان‌ترین شیوه بتوانند معاملات خود را انجام دهد. برای شروع کار با تبدیل، در ابتدا باید مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را پشت سر بگذارید. اما نگران نباشید همکاران ما در این مجموعه شما را همراهی می‌کنند تا فرایند ثبت‌نام در اسرع وقت انجام شود.

سپس می‌توانید با شارژ حساب کاربری خود در بازار خرید ارز stETH سفارش خود را ثبت کنید. با مراجعه به بخش داشبورد، از بین دو گزینه بازار تتری و تومان، می‌توانید بهترین پلتفرم برای خرید را انتخاب کنید. روند خرید در بازار تتری کمی متفاوت است. برای خرید stETH از بازار تتری در ابتدا باید سرمایه خود را به ارز دیجیتال تتر تبدیل کنید و پس از آن سفارش خود را ثبت کنید. اما در بازار تومانی نیازی به تبدیل ندارید و مستقیماً می‌توانید سفارش خرید stETH را ثبت کنید.

همچنین می‌توانید در بخش خرید آسان صرافی تبدیل در کمترین زمان ممکن ارز دیجیتال لیدو را خریداری کنید. این قسمت برای افرادی که در دنیای کریپتو تازه‌وارد هستند و یا قصد خرید حجم بالایی رمزارز دارند بسیار مناسب است.

روش نگهداری لیدو استیک اتریوم

دارندگان رمزارز stETH برای نگهداری از دارایی دیجیتالی خود نیازمند یک فضای امنی هستند. پس از خرید توکن stETH می‌توانید از کیف پول صرافی تبدیل برای نگهداری از توکن‌ها استفاده کنید. نگهداری دارایی در کیف پول صرافی موجب بالارفتن سرعت معاملات شما می‌شود.

چنانچه به یک فضا با امنیت خیلی بالایی نیاز دارید ما به شما استفاده از کیف پول ارز دیجیتال از نوع سخت‌افزاری را پیشنهاد می‌کنیم. کیف پول ارز دیجیتال توسط برنامه‌نویسان در قالب نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ارائه شده و فضای مناسبی را برای نگهداری از ارز stETH را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید پس از خرید رمزارز، دارایی خود را به یک والت معتبر منتقل کنید. همیشه امکان نگهداری ارز stETH خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل هم دارید.

انواع کیف پول لیدو استیک اتریوم

بعد از خرید ارز stETH نوبت به انتخاب محلی برای ذخیره رمزارز می‌رسد. تا به امروز کیف پول‌های زیادی در فضای کریپتوکارنسی معرفی شده‌اند که شما می‌تواند از آنها برای ذخیره رمزارزهای خود استفاده کنید.

در حال حاضر فقط کیف پول متامسک از توکن stETH پشتیبانی می‌کند که به‌صورت افزونه مرورگر در دسترس است. این والت از محبوبیت ویژه‌ای در میان معامله‌گران برخوردار است و نام آن را می‌توانید در بیشتر لیست‌های بهترین کیف پول مشاهده کنید. وجود نسخه افزونه مرورگر این والت کار را برای دارندگان توکن stETH راحت کرده است؛ زیرا در هر مکان و با هر سیستمی می‌توانند به دارایی دیجیتالی خود دسترسی داشته باشند.

کارمزد خرید و فروش لیدو استیک اتریوم

معامله لیدو استیک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش STETH در صرافی تبدیل

انتخاب یک صرافی قابل‌اعتماد که امتحان خود را پس داده باشد برای معامله‌گران می‌تواند آسودگی خیال به همراه داشته باشد. همچنین می‌توانند با استرس کمتری در بازار کریپتو سرمایه‌گذاری کنند. صرافی تبدیل شما را برای داشتن تجربه خود در معامله‌گری همراهی می‌کند و یک تیم متخصص به‌صورت ۲۴ ساعته آماده همراهی شما عزیزان هستند. تبدیل با گرد هم‌آوری ویژگی‌هایی همچون امنیت در معامله، اپلیکیشن موبایل و کیف پول مطمئن، سرویس‌های مانند صرافی‌های معتبر در سراسر جهان را ارائه دهد.

از جمله مزایای صرافی تبدیل می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • داشتن بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی
  • امکان خریدوفروش بیش از ۲۷۰ رمزارز
  • ارائه کیف پول مختص هر کاربر
  • امکان مبادلهٔ دو ارز دیجیتال (swap)
  • انتقال داخلی تبدیل
  • کارمزد رقابتی
  • امکان برداشت آنی تومان از طریق ۱۲ بانک (ملت - ملی - آینده - سامان - پارسیان - شهر - صادرات - تجارت - پاسارگاد - اقتصاد نوین - کارآفرین - خاورمیانه)

آیا خرید لیدو استیک اتریوم بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه قصد خرید ارز stETH از صرافی‌های متمرکز را داشته باشید باید قبل از آن مراحل ثبت‌نام و احراز هویت را سپری کنید. انجام فرایند ثبت‌نام یکی از اصلی‌ترین مواردی است که می‌تواند از تقلب و کلاهبرداری در این حوزه جلوگیری کند. پس از انجام این فرایند، اشخاص دیگر قابلیت دست‌کاری و یا تغییر را ندارند.

در صرافی‌های غیرمتمرکز می‌توانید بدون انجام پروسه احراز هویت مبادلات رمزارزی خود را انجام دهید. این صرافی‌ها امنیت خیلی کمتری را نسبت به صرافی‌های متمرکز ارائه می‌دهند و در صورت کلاهبرداری و یا بروز هر مشکلی، صرافی پاسخگو نخواهد بود. ازآنجایی‌که دسترسی به صرافی‌های غیرمتمرکز خارجی برای ایرانیان راحت نخواهد بود توصیه می‌شود صرافی تبدیل را برای خرید مطمئن ارز stETH انتخاب کنید.

آینده لیدو چگونه است؟

خرید stETH

پس از آپدیت اتریوم، فضای کریپتو وارد یک جریان جدیدی شده است و بسیاری از پروژه‌ها با برنامه‌های منحصربه‌فرد سعی در بقا و تسلط بر بازار را دارند. شما می‌توانید با استیک ارز اتریوم پاداش دریافت کنید و همچنین توکنی به‌ازای سرمایه اولیه خود دریافت می‌کنید. چنانچه سرمایه اولیه ما قفل نباشد و همیشه در گردش بازار باشد، این پلتفرم می‌تواند سود خوبی را به سرمایه‌گذاران برگرداند.

اما اینکه پروژه لیدو تا چه مقدار توانایی مقیاس ‌پذیری داشته باشد و یا در رقابت با سایر پروژه‌ها چه‌کارهایی را انجام می‌دهد، باید مسیر پیش روی پروژه را بررسی کنیم سپس درباره آینده آن نظر بدهیم. آینده قیمتی توکن stETH بسیار وابسته به آینده اتریوم ۲ است. با پیشرفت این پروژه می‌توانیم شاهد رشد توکن لیدو نیز باشیم.

منابع:

investopedia.com

cnbc.com

سوالات متداول خرید لیدو استیک اتریوم

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید لیدو استیک اتریوم

از کجا می‌توانیم ارز لیدو (STETH) را بخریم؟

ارز stETH به دلیل محبوبیتی که دارد در بسیاری از صرافی‌های داخلی و خارجی لیست شده است. اما به دلیل مشکلات موجود برای خرید ارز دیجیتال بهتر است از صرافی‌های داخلی استفاده کنید. تبدیل یکی از مطمئن‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است که از ۲۷۰ رمزارز از جمله توکن stETH پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز لیدو (STETH) چگونه امکان پذیر است؟

در بخش خرید آسان صرافی تبدیل در کمترین زمان ممکن ارز دیجیتال لیدو را خریداری کنید. این قسمت برای افرادی که در دنیای کریپتو تازه‌وارد هستند و یا قصد خرید حجم بالایی رمزارز دارند بسیار مناسب است.

کارمزد خرید و فروش لیدو (STETH) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله لیدو استیک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز STETH را پیش‌بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال لیدو (STETH) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما می‌توانید از کیف پول‌های سرد و گرم معتبر برای نگه‌داری از ارز stETH استفاده کنید. کیف پول متامسک و صرافی تبدیل در حال حاضر بهترین انتخاب برای نگهداری از این توکن هستند.

آیا خرید لیدو (STETH) می‌تواند سودآور باشد؟

آینده قیمتی توکن stETH بسیار وابسته به آینده اتریوم ۲ است. با پیشرفت این پروژه می‌توانیم شاهد رشد توکن لیدو نیز باشیم.

آیا می‌توان ارز لیدو (STETH) را استخراج کرد؟

خیر نمی‌توان این ارز را استخراج کرد. توکن‌های stETH توسط پلتفرم لیدو تولید و توزیع می‌شوند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

مهسا ر

61 روز قبل

4

اگه می‌خواید درست و حساب شده سود کنید باید یک سبد سرمایه درست داشته باشید و با مدیریت سرمایه ترید کنید و گرنه ممکنه سرمایه‌تون رو از دست بدید

عرفان ب

61 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله