repicon

قیمت و خرید آگر - REP

خرید ارز دیجیتال آگر Augur

خرید ارز دیجیتال آگر (REP) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت آگر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز آگر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش آگر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز آگر هستند.

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، آگر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر بستری در بلاکچین اتریوم است که کاربران را قادر می‌سازد تا بازار پیش‌بینی بسازند. رویدادهای مختلف از بازی‌های ورزشی گرفته تا انتخابات ریاست جمهوری در پلتفرم آگر پیش‌بینی می‌شوند. یکی از ویژگی‌های مهم آگر غیرمتمرکز بودن است که آن را بهترین انتخاب برای پیش‌بینی آینده کرده است.

آگر (REP) چیست؟

ارز آگر

پلتفرم آگر توکنی اختصاصی دارد که بانام اختصاصی REP نمایش داده می‌شود. REP را پیش‌بینی کنندگان رویدادها هنگام بحث خرج می‌کنند. از دیگر کاربردهای اصلی REP، پرداخت مبالغ پیش‌بینی است که درصورت پیش‌بینی درست، جوایز نیز با آگر پرداخت می‌شوند. در مقابل نیز، اگر پیش‌بینی غلط از آب در بیاید، توکن‌های REP کاربر از دست می‌روند.

تاریخچه پیدایش آگر ( Augur )

آگر یکی اولین پروژه‌هایی است که در بلاکچین اتریوم با عنوان برنامه غیرمتمرکز راه‌اندازی شد. این پروژه فعالیت خود را از اکتبر ۲۰۱۴ آغاز کرد. آگر در اوت ۲۰۱۵ عرضه اولیه خود را انجام داد و نزدیک به ۵.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرد. نسخه آزمایشی پلتفرم در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و درنهایت پلتفرم اصلی در جولای ۲۰۱۸ به جریان افتاد.

آگر ( REP) چگونه معروف و محبوب شد؟

پروتکل آگر به‌صورت منبع‌باز و غیرمتمرکز منتشر شد تا مدیران پروژه اجازه دخالت در عملکرد این پلتفرم را نداشته باشند. مدیران پروژه نمی‌توانند بازار ایجاد کنند، در معاملات شرکت کنند و اجازه نظارت و بررسی پلتفرم آگر را ندارند.

پلتفرم آگر یک پروتکل اوراکل است که از خرد جمعی برای دریافت پاسخ‌های سؤالات کاربران راجع به دنیای پیرامون خودشان استفاده می‌کند. ارز دیجیتال آگر تنها ارزی است که توانایی انجام این کار را دارد.

این ویژگی‌ها منجر به رشد قیمتی و محبوبیت روزافزون آگر شده است.

هدف از خلق آگر

بسیاری از ارزهای دیجیتال برای اصلاح مشکلات فناوری بلاکچین پدید آمدند، اما آگر به‌دنبال ورود فناوری بلاکچین به بازارهای پیش‌بینی است تا مشکلات این بازار را رفع کند. ویژگی‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد منجر به ایجاد تفاوت معنی‌داری میان پلتفرم آگر و رقبای خود در بازارهای متمرکز شد.

پشتوانه آگر ( REP) چیست؟

پلتفرم آگر در بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این پلتفرم از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازارهای پیش‌بینی استفاده می‌کند که پشتوانه آگر هستند.

سازندگان آگر ۱۱ میلیون توکن ERC-20 REP را ایجاد کردند که دارندگان آن باید در نگهداری پشتیبانی شبکه از آن‌ها استفاده کنند. درصورتی‌که دارندگان توکن از آن‌ها استفاده نکنند، توکن‌ها سوخت می‌شوند.

ارزش آگر چگونه تعیین می‌شود ؟

پلتفرم آگر مبتنی بر پیش‌بینی اتفاقات و رویدادهای مختلف از مسابقات ورزشی تا انتخابات کشورهای مختلف است. پیش‌بینی‌های صحیح منجر به دریافت پاداش می‌شوند و پیش‌بینی‌های غلط توکن REP را از دارندگان آن می‌گیرد. کارمزد پیش‌بینی‌های انجام‌شده به حساب شرکت واریز می‌شود و ارزش آگر را رشد می‌دهد.

عوامل دیگری مانند جریان ورودی و خروجی ارز، احساسات، تحولات بنیادی، تحلیل‌های تکنیکال، اخبار پیرامون پروژه و فضای کلی اقتصاد نیز بر ارزش‌گذاری پروژه اثر دارد.

قابلیت‌ها و مزایای آگر

متمرکز بودن بازارهای پیش‌بینی یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی بود که سازندگان آگر به آن توجه داشتند. تمرکززدایی از بازارهای پیش‌بینی بزرگ‌ترین قابلیتی است که آگر دارد.

مزیت قابل‌توجهی که آگر دارد، استفاده از خرد جمعی برای پیش‌بینی اتفاقات و رویدادهای آینده است. مدل‌های پیشرفته پلتفرم آگر داده‌های پیش‌بینی را در زمان واقعی تولید می‌کند. به همین دلیل است که پیش‌بینی‌های پلتفرم آگر از بسیاری از پیش‌بینی نخبگان برتری نسبی دارد.

پلتفرم آگر وابسته به هیچ گروه و نهاد خاصی نیست و این مزیت باعث می‌شود که هیچ شخص، شرکت یا دولتی قادر به جلوگیری از آن نباشد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتالREP چه کسانی هستند؟

گروهی ۱۳ نفرِ اولین نفراتی بودند که ارز دیجیتال REP را بنیان نهادند. مدیریت این گروه ۱۳ نفرِ بر عهده جک پترسون و جوی کروگ بود. پترسون و کروگ قبل از شروع به کار روی پلتفرم آگر، سایدکوین را ایجاد کردند که یکی از فورک‌های بیتکوین بود. این دو نفر با سایدکوین به شهرت رسیدند و سابقه خوبی را درزمینهٔ فناوری بلاکچین از خود بجا گذاشتند.

در صفحات مختلف، ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، را یکی از مشاوران اصلی پروژه معرفی کردند، اما در حال حاضر هیچ سند و مدرکی دال بر صحت این موضوع وجود ندارد؛ چراکه صفحات رسمی پروژه و صفحه رسمی ویتالیک بوترین هیچ اطلاعاتی راجع به این موضوع ندارد.

امنیت شبکه آگر چگونه است؟

آگر شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که از پروتکل همتابه‌همتا استفاده می‌کند. کدهای شبکه آگر در دسترس عموم قرار دارد و مجوز GPL را از دانشگاه ماساچوست گرفته است. کدهای آگر به زبان سالیدتی، زبان برنامه‌نویسی اتریوم، نوشته و در بلاکچین اتریوم نیز پیاده‌سازی شده است. اتکا به بلاکچین اتریوم یکی از مهم‌ترین عواملی است که امنیت شبکه آگر را تضمین می‌کند.

مطابق با وایت‌پیپر آگر، رابط قوی میان ارزش بازار آگر و قابل‌اعتماد بودن آن وجود دارد. هرچه قدر ارزش بازار آگر بزرگ‌تر شود، به این معنا است که پیش‌بینی‌های بیشتری در شبکه اتفاق می‌افتد و درنتیجه امنیت شبکه نیز بالاتر است.

اخیراً آگر برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های شبکه خود جایزه‌ای تعیین کرده است تا هکرها باگ‌های شبکه را به آن‌ها نشان دهند.

چه تعداد توکن آگر در گردش است؟

به‌دلیل ساختار خاص پلتفرم آگر تمامی توکن‌های عرضه‌شده همواره باید در گردش باشند و کاربران با پشتیبانی و حمایت مداوم از پروژه این کار را انجام می‌دهند. اگر این اتفاق نیافتد، توکن‌های آگر از بین می‌روند و به کاربران دیگر فروخته می‌شوند. درنتیجه، تعداد توکن در گردش حال حاضر آگر همان ۱۱ میلیون توکن اولیه است و هیچ عرضه جدیدی اتفاق نخواهد افتاد.

آینده آگر چگونه است؟

خرید REP

وجود بستری غیرمتمرکز برای افراد علاقه‌مند به پیش‌بینی، آگر را یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های کاربردی در دنیا کرده است. آگر با حجم معاملات بالاتر، محبوبیت بیشتر، همکاری با شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت و فهرست شدن در صرافی‌های بزرگی مانند بایننس از رقیبان خود پیش افتاد و رشد و توسعه بیشتری را در پیش چشم خود می‌بیند.

بنابراین اگر پلتفرم‌های پیش‌بینی در حوزه بلاکچین باقی بمانند، آگر شانس بیشتری در جذب اعتماد کاربران دارد؛ هرچند که باید فکری به حال چالش‌هایی مانند ایجاد پیش‌بینی‌های نامعتبر کند. توسعه‌دهندگان پلتفرم آگر در حال بررسی بیشتر نسبت به این موضوع هستند.

خرید ارز دیجیتال آگر

مشتاقان پیش‌بینی اتفاقات دنیا با خواندن این مقاله به فکر خرید ارز دیجیتال آگر و مشارکت در پروژه آگر افتاده‌اند. خرید ارز دیجیتال آگر از صرافی‌های معتبر ایرانی ممکن است که آگر را فهرست کرده باشند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که دارای بازار معامله آگر است. کاربران علاقه‌مند به خرید آگر می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال آگر به صرافی تبدیل مراجعه کنند.

فروش ارز دیجیتال آگر

درصورتی‌که از بازارهای پیش‌بینی خسته شدید یا تمایل دارید که سود خود را برداشت کنید، باید مجدداً به صرافی ارز دیجیتال مراجعه کنید تا آگرهای خود را بفروشید. بازار معاملات آگر در صرافی تبدیل ساده‌ترین مکان برای فروش ارز دیجیتال آگر است.

نحوه خرید آگر از صرافی تبدیل

خرید هر ارز دیجیتال در صرافی تبدیل نیازمند فرآیند احراز هویت است. صرافی تبدیل دارای گروه پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته است که در کم‌ترین زمان ممکن احراز هویت را تائید خواهند کرد. سپس پنل کاربری شما ساخته می‌شود و از طریق آن موجودی حسابتان را افزایش می‌دهید. پس از افزایش موجودی، گزینه «خرید آسان» در پنل کاربری به شما در خرید سریع ارز دیجیتال آگر کمک خواهد کرد.

روش نگهداری آگر

نوع کیف پول آگری که انتخاب می‌کنید بستگی به نوع استفاده شما از ارز دیجیتال آگر دارد. کیف پول سخت‌افزاری یا کیف پول سرد از امن‌ترین گزینه‌ها برای ذخیره‌سازی آفلاین آگر است. کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر و ترزور قابلیت نگه‌داری آگر را دارند. به‌دلیل هزینه بالای کیف پول‌های سخت‌افزاری، عموماً کاربرانی از آن‌ها استفاده می‌کنند که مقادیر بالایی آگر دارند.

کیف پول نرم‌افزاری گزینه‌ای رایگان و آسان است. این نوع کیف پول‌ها با دانلود برنامه روی تلفن همراه و رایانه قابل‌دسترسی هستند. ارائه‌دهنده خدمات کیف پول‌های نرم‌افزاری به کاربران کلید خصوصی می‌دهد تا آن‌ها بتوانند دارایی خود را مدیریت و نگه‌داری کنند. کاربرانی از این کیف پول‌ها استفاده می‌کنند که تازه‌کار هستند یا مقادیر کمی آگر دارند.

کیف پول آنلاین نیز رایگان و در دسترس است. کاربران با استفاده از مرورگرهای تلفن همراه یا رایانه به این نوع کیف پول‌ها متصل می‌شوند. کیف پول آنلاین از کیف پول‌های داغ محسوب می‌شود و امنیت کم‌تری نسبت به کیف پول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارد. کیف پول آنلاین برای مقادیر اندک آگر با معامله‌گران باتجربه استفاده می‌شود.

کیف پول صرافی تبدیل نیز در پنل کاربری شما در دسترس است. گروه امنیت صرافی تبدیل ۲۴ ساعته در حال نظارت بر دارایی کاربران است و تابه‌حال هیچ نفوذ امنیتی را در کیف پول کاربران تجربه نکرده است. کاربران می‌توانند پس از خرید ارز آگر از صرافی با خیالی آسوده آگرهای خود را در کیف پول صرافی نگه‌داری کنند.

کارمزد خریدوفروش آگر

معامله آگر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش آگر در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل محیطی امن و آرام را برای خریدوفروش آگر پدید آورده است. در صرافی تبدیل با اصطلاحات و ابزارهای موردنیاز برای معامله آگر آشنا می‌شوید تا ریسک معاملات خود را به حداقل برسانید.

صرافی تبدیل دارای ابزارهای حرفه‌ای معاملاتی مانند حد ضرر است که صرافی‌های کمی از این ویژگی برخوردار هستند. کاربران از ابزارهای معاملاتی برای دریافت سود بیشتر بهره می‌برند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در معاملات آگر به‌صورت تلفنی و چت آنلاین ازجمله ویژگی‌های جذاب و کاربردی صرافی تبدیل است.

کیف پول اختصاصی امن برای نگه‌داری آگر نیز از دیگر مزایای صرافی تبدیل است.

بازار آگر در صرافی تبدیل کم‌ترین شکاف قیمتی را میان بازار صرافی و بازار بین‌المللی دارد، چراکه حجم معاملات در این صرافی بسیار بالاست و سفارش کاربران در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

آیا خرید آگر بدون احراز هویت ممکن است؟

معامله REP
صرافی‌های بین‌المللی زیادی وجود دارند که بدون احراز هویت آگر را معامله می‌کنند، اما در ایران فرآیند احراز هویت برای تمامی صرافی‌ها الزامی است.

صرافی تبدیل با کارشناسان احراز هویت خود فرآیند احراز هویت در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. فرآیند احراز هویت در صرافی تبدیل اصلاً پیچیده نیست و با چند کلیک می‌توانید به‌راحتی احراز هویت خود را انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه احراز هویت در صرافی تبدیل به راهنمای احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

سوالات متداول خرید آگر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید آگر

از کجا می‌توانیم آگر ( REP) بخریم؟

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که امکان خرید آگر را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

خرید سریع آگر ( REP) چطور امکان‌پذیر است؟

گزینه «خرید آسان» یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد صرافی تبدیل است. کاربران با استفاده از این ویژگی به‌راحتی می‌توانند هر ارزی را تنها با یک کلیک با ارز دیگر معامله کنند.

کارمزد خریدوفروش آگر ( Augur ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله آگر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش آگر ( REP) اقدام کنیم؟

در هر زمان از شبانه‌روز که قصد خرید ارز دیجیتال آگر را داشته باشید می‌توانید این ارز را از صرافی تبدیل خریداری کنید.

ارز دیجیتال آگر ( REP) چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توانید آگر را در بسیاری از کیف پول‌های معتبر ارز دیجیتال نگهداری کنید. همچنین اگر نمی‌خواهید کارمزد انتقال این توکن را به کیف پول‌های مختلف تقبل کنید، استفاده از کیف پول صرافی تبدیل گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

آیا خرید آگر ( REP) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید و نگه‌داری آگر با توجه به شرایط موجود وضعیت نامشخصی دارد، اما اگر به پیش‌بینی علاقه دارید، آگر بستری برای کاربران فراهم کرده است تا از این طریق سودآوری کنند. اهداف پروژه و میزان دست‌یابی به آن‌ها نقش مهمی را در ‌آینده یک ارز دیجیتال ایفا می‌کنند.

آیا می‌توان آگر ( REP) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال آگر را تنها می‌توان برای پیش‌بینی‌های مختلف خریداری کرد و قابل‌استخراج نیستند.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

عرفان ب

11 روز قبل

5

سلام من دوج کوین دارم میخوام بفروشم به تتر تبدیل کنم. از بازار تتری انجام بدم یا از خرید آسان؟

کیارش ص

11 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله