repicon

خرید و فروش آگر

REP /  Augur

اگر بستری در بلاکچین اتریوم است که کاربران را قادر می‌سازد تا بازار پیش‌بینی بسازند. رویدادهای مختلف از بازی‌های ورزشی گرفته تا انتخابات ریاست جمهوری در پلتفرم آگر پیش‌بینی می‌شوند. یکی از ویژگی‌های مهم آگر غیرمتمرکز بودن است که آن را بهترین انتخاب برای پیش‌بینی آینده کرده است.

آگر (REP) چیست؟

پلتفرم آگر توکنی اختصاصی دارد که بانام اختصاصی REP نمایش داده می‌شود. REP را پیش‌بینی کنندگان رویدادها هنگام بحث خرج می‌کنند. از دیگر کاربردهای اصلی REP، پرداخت مبالغ پیش‌بینی است که درصورت پیش‌بینی درست، جوایز نیز با آگر پرداخت می‌شوند. در مقابل نیز، اگر پیش‌بینی غلط از آب در بیاید، توکن‌های REP کاربر از دست می‌روند.

تاریخچه پیدایش آگر ( Augur )

آگر یکی اولین پروژه‌هایی است که در بلاکچین اتریوم با عنوان برنامه غیرمتمرکز راه‌اندازی شد. این پروژه فعالیت خود را از اکتبر ۲۰۱۴ آغاز کرد. آگر در اوت ۲۰۱۵ عرضه اولیه خود را انجام داد و نزدیک به ۵.۵ میلیون دلار سرمایه جذب کرد. نسخه آزمایشی پلتفرم در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و درنهایت پلتفرم اصلی در جولای ۲۰۱۸ به جریان افتاد.

آگر ( REP) چگونه معروف و محبوب شد؟

پروتکل آگر به‌صورت منبع‌باز و غیرمتمرکز منتشر شد تا مدیران پروژه اجازه دخالت در عملکرد این پلتفرم را نداشته باشند. مدیران پروژه نمی‌توانند بازار ایجاد کنند، در معاملات شرکت کنند و اجازه نظارت و بررسی پلتفرم آگر را ندارند.

پلتفرم آگر یک پروتکل اوراکل است که از خرد جمعی برای دریافت پاسخ‌های سؤالات کاربران راجع به دنیای پیرامون خودشان استفاده می‌کند. ارز دیجیتال آگر تنها ارزی است که توانایی انجام این کار را دارد.

این ویژگی‌ها منجر به رشد قیمتی و محبوبیت روزافزون آگر شده است.

هدف از خلق آگر

بسیاری از ارزهای دیجیتال برای اصلاح مشکلات فناوری بلاکچین پدید آمدند، اما آگر به‌دنبال ورود فناوری بلاکچین به بازارهای پیش‌بینی است تا مشکلات این بازار را رفع کند. ویژگی‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد منجر به ایجاد تفاوت معنی‌داری میان پلتفرم آگر و رقبای خود در بازارهای متمرکز شد.

پشتوانه آگر ( REP) چیست؟

پلتفرم آگر در بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این پلتفرم از قراردادهای هوشمند برای ایجاد بازارهای پیش‌بینی استفاده می‌کند که پشتوانه آگر هستند.

سازندگان آگر ۱۱ میلیون توکن ERC-20 REP را ایجاد کردند که دارندگان آن باید در نگهداری پشتیبانی شبکه از آن‌ها استفاده کنند. درصورتی‌که دارندگان توکن از آن‌ها استفاده نکنند، توکن‌ها سوخت می‌شوند.

ارزش آگر چگونه تعیین می‌شود ؟

پلتفرم آگر مبتنی بر پیش‌بینی اتفاقات و رویدادهای مختلف از مسابقات ورزشی تا انتخابات کشورهای مختلف است. پیش‌بینی‌های صحیح منجر به دریافت پاداش می‌شوند و پیش‌بینی‌های غلط توکن REP را از دارندگان آن می‌گیرد. کارمزد پیش‌بینی‌های انجام‌شده به حساب شرکت واریز می‌شود و ارزش آگر را رشد می‌دهد.

عوامل دیگری مانند جریان ورودی و خروجی ارز، احساسات، تحولات بنیادی، تحلیل‌های تکنیکال، اخبار پیرامون پروژه و فضای کلی اقتصاد نیز بر ارزش‌گذاری پروژه اثر دارد.

قابلیت‌ها و مزایای آگر

متمرکز بودن بازارهای پیش‌بینی یکی از بزرگ‌ترین مشکلاتی بود که سازندگان آگر به آن توجه داشتند. تمرکززدایی از بازارهای پیش‌بینی بزرگ‌ترین قابلیتی است که آگر دارد.

مزیت قابل‌توجهی که آگر دارد، استفاده از خرد جمعی برای پیش‌بینی اتفاقات و رویدادهای آینده است. مدل‌های پیشرفته پلتفرم آگر داده‌های پیش‌بینی را در زمان واقعی تولید می‌کند. به همین دلیل است که پیش‌بینی‌های پلتفرم آگر از بسیاری از پیش‌بینی نخبگان برتری نسبی دارد.

پلتفرم آگر وابسته به هیچ گروه و نهاد خاصی نیست و این مزیت باعث می‌شود که هیچ شخص، شرکت یا دولتی قادر به جلوگیری از آن نباشد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتالREP چه کسانی هستند؟

گروهی ۱۳ نفرِ اولین نفراتی بودند که ارز دیجیتال REP را بنیان نهادند. مدیریت این گروه ۱۳ نفرِ بر عهده جک پترسون و جوی کروگ بود. پترسون و کروگ قبل از شروع به کار روی پلتفرم آگر، سایدکوین را ایجاد کردند که یکی از فورک‌های بیتکوین بود. این دو نفر با سایدکوین به شهرت رسیدند و سابقه خوبی را درزمینهٔ فناوری بلاکچین از خود بجا گذاشتند.

در صفحات مختلف، ویتالیک بوترین، خالق اتریوم، را یکی از مشاوران اصلی پروژه معرفی کردند، اما در حال حاضر هیچ سند و مدرکی دال بر صحت این موضوع وجود ندارد؛ چراکه صفحات رسمی پروژه و صفحه رسمی ویتالیک بوترین هیچ اطلاعاتی راجع به این موضوع ندارد.

امنیت شبکه آگر چگونه است؟

آگر شبکه اوراکل غیرمتمرکز است که از پروتکل همتابه‌همتا استفاده می‌کند. کدهای شبکه آگر در دسترس عموم قرار دارد و مجوز GPL را از دانشگاه ماساچوست گرفته است. کدهای آگر به زبان سالیدتی، زبان برنامه‌نویسی اتریوم، نوشته و در بلاکچین اتریوم نیز پیاده‌سازی شده است. اتکا به بلاکچین اتریوم یکی از مهم‌ترین عواملی است که امنیت شبکه آگر را تضمین می‌کند.

مطابق با وایت‌پیپر آگر، رابط قوی میان ارزش بازار آگر و قابل‌اعتماد بودن آن وجود دارد. هرچه قدر ارزش بازار آگر بزرگ‌تر شود، به این معنا است که پیش‌بینی‌های بیشتری در شبکه اتفاق می‌افتد و درنتیجه امنیت شبکه نیز بالاتر است.

اخیراً آگر برای شناسایی آسیب‌پذیری‌های شبکه خود جایزه‌ای تعیین کرده است تا هکرها باگ‌های شبکه را به آن‌ها نشان دهند.

چه تعداد توکن آگر در گردش است؟

به‌دلیل ساختار خاص پلتفرم آگر تمامی توکن‌های عرضه‌شده همواره باید در گردش باشند و کاربران با پشتیبانی و حمایت مداوم از پروژه این کار را انجام می‌دهند. اگر این اتفاق نیافتد، توکن‌های آگر از بین می‌روند و به کاربران دیگر فروخته می‌شوند. درنتیجه، تعداد توکن در گردش حال حاضر آگر همان ۱۱ میلیون توکن اولیه است و هیچ عرضه جدیدی اتفاق نخواهد افتاد.

آینده آگر چگونه است؟

وجود بستری غیرمتمرکز برای افراد علاقه‌مند به پیش‌بینی، آگر را یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های کاربردی در دنیا کرده است. آگر با حجم معاملات بالاتر، محبوبیت بیشتر، همکاری با شرکت‌های بزرگی مانند مایکروسافت و فهرست شدن در صرافی‌های بزرگی مانند بایننس از رقیبان خود پیش افتاد و رشد و توسعه بیشتری را در پیش چشم خود می‌بیند.

بنابراین اگر پلتفرم‌های پیش‌بینی در حوزه بلاکچین باقی بمانند، آگر شانس بیشتری در جذب اعتماد کاربران دارد؛ هرچند که باید فکری به حال چالش‌هایی مانند ایجاد پیش‌بینی‌های نامعتبر کند. توسعه‌دهندگان پلتفرم آگر در حال بررسی بیشتر نسبت به این موضوع هستند.

خرید ارز دیجیتال آگر

مشتاقان پیش‌بینی اتفاقات دنیا با خواندن این مقاله به فکر خرید ارز دیجیتال آگر و مشارکت در پروژه آگر افتاده‌اند. خرید ارز دیجیتال آگر از صرافی‌های معتبر ایرانی ممکن است که آگر را فهرست کرده باشند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که دارای بازار معامله آگر است. کاربران علاقه‌مند به خرید آگر می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال آگر به صرافی تبدیل مراجعه کنند.

فروش ارز دیجیتال آگر

درصورتی‌که از بازارهای پیش‌بینی خسته شدید یا تمایل دارید که سود خود را برداشت کنید، باید مجدداً به صرافی ارز دیجیتال مراجعه کنید تا آگرهای خود را بفروشید. بازار معاملات آگر در صرافی تبدیل ساده‌ترین مکان برای فروش ارز دیجیتال آگر است.

نحوه خرید آگر از صرافی تبدیل

خرید هر ارز دیجیتال در صرافی تبدیل نیازمند فرآیند احراز هویت است. صرافی تبدیل دارای گروه پشتیبانی قوی و ۲۴ ساعته است که در کم‌ترین زمان ممکن احراز هویت را تائید خواهند کرد. سپس پنل کاربری شما ساخته می‌شود و از طریق آن موجودی حسابتان را افزایش می‌دهید. پس از افزایش موجودی، گزینه «خرید آسان» در پنل کاربری به شما در خرید سریع ارز دیجیتال آگر کمک خواهد کرد.

روش نگهداری آگر

نوع کیف پول آگری که انتخاب می‌کنید بستگی به نوع استفاده شما از ارز دیجیتال آگر دارد. کیف پول سخت‌افزاری یا کیف پول سرد از امن‌ترین گزینه‌ها برای ذخیره‌سازی آفلاین آگر است. کیف پول‌های سخت‌افزاری لجر و ترزور قابلیت نگه‌داری آگر را دارند. به‌دلیل هزینه بالای کیف پول‌های سخت‌افزاری، عموماً کاربرانی از آن‌ها استفاده می‌کنند که مقادیر بالایی آگر دارند.

کیف پول نرم‌افزاری گزینه‌ای رایگان و آسان است. این نوع کیف پول‌ها با دانلود برنامه روی تلفن همراه و رایانه قابل‌دسترسی هستند. ارائه‌دهنده خدمات کیف پول‌های نرم‌افزاری به کاربران کلید خصوصی می‌دهد تا آن‌ها بتوانند دارایی خود را مدیریت و نگه‌داری کنند. کاربرانی از این کیف پول‌ها استفاده می‌کنند که تازه‌کار هستند یا مقادیر کمی آگر دارند.

کیف پول آنلاین نیز رایگان و در دسترس است. کاربران با استفاده از مرورگرهای تلفن همراه یا رایانه به این نوع کیف پول‌ها متصل می‌شوند. کیف پول آنلاین از کیف پول‌های داغ محسوب می‌شود و امنیت کم‌تری نسبت به کیف پول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارد. کیف پول آنلاین برای مقادیر اندک آگر با معامله‌گران باتجربه استفاده می‌شود.

کیف پول صرافی تبدیل نیز در پنل کاربری شما در دسترس است. گروه امنیت صرافی تبدیل ۲۴ ساعته در حال نظارت بر دارایی کاربران است و تابه‌حال هیچ نفوذ امنیتی را در کیف پول کاربران تجربه نکرده است. کاربران می‌توانند پس از خرید ارز آگر از صرافی با خیالی آسوده آگرهای خود را در کیف پول صرافی نگه‌داری کنند.

کارمزد خریدوفروش آگر

کارمزد خریدوفروش آگر در صرافی تبدیل پس از معامله در دریافت می‌شود. برای مثال، درصورت خرید آگر، کارمزد شما از آگر دریافتی کسر می‌شود و درصورت فروش آگر، کارمزد از مبلغ تومانی دریافتی کسر می‌شود. کارمزدها در صرافی تبدیل درصدی از کل معامله است. این کارمزدها بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر به‌صورت پلکانی محاسبه می‌شوند. کاربرانی که حجم معاملات کم‌تر از ۱۰ میلیون دارند، ۰.۴درصد کارمزد پرداخت می‌کنند و درصورت رسیدن حجم معاملات به بالای ۵ میلیارد، کارمزدی معادل ۰.۱۵درصد کل معامله از کاربر گرفته می‌شود.

مزایای خریدوفروش آگر در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل محیطی امن و آرام را برای خریدوفروش آگر پدید آورده است. در صرافی تبدیل با اصطلاحات و ابزارهای موردنیاز برای معامله آگر آشنا می‌شوید تا ریسک معاملات خود را به حداقل برسانید.

صرافی تبدیل دارای ابزارهای حرفه‌ای معاملاتی مانند حد ضرر است که صرافی‌های کمی از این ویژگی برخوردار هستند. کاربران از ابزارهای معاملاتی برای دریافت سود بیشتر بهره می‌برند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در معاملات آگر به‌صورت تلفنی و چت آنلاین ازجمله ویژگی‌های جذاب و کاربردی صرافی تبدیل است.

کیف پول اختصاصی امن برای نگه‌داری آگر نیز از دیگر مزایای صرافی تبدیل است.

بازار آگر در صرافی تبدیل کم‌ترین شکاف قیمتی را میان بازار صرافی و بازار بین‌المللی دارد، چراکه حجم معاملات در این صرافی بسیار بالاست و سفارش کاربران در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌شود.

آیا خرید آگر بدون احراز هویت ممکن است؟

صرافی‌های بین‌المللی زیادی وجود دارند که بدون احراز هویت آگر را معامله می‌کنند، اما در ایران فرآیند احراز هویت برای تمامی صرافی‌ها الزامی است.

صرافی تبدیل با کارشناسان احراز هویت خود فرآیند احراز هویت در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهد. فرآیند احراز هویت در صرافی تبدیل اصلاً پیچیده نیست و با چند کلیک می‌توانید به‌راحتی احراز هویت خود را انجام دهید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با نحوه احراز هویت در صرافی تبدیل به راهنمای احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم آگر ( REP) بخریم؟

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که امکان خرید آگر را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است.

خرید سریع آگر ( REP) چطور امکان‌پذیر است؟

گزینه «خرید آسان» یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد صرافی تبدیل است. کاربران با استفاده از این ویژگی به‌راحتی می‌توانند هر ارزی را تنها با یک کلیک با ارز دیگر معامله کنند.

کارمزد خریدوفروش آگر ( Augur ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خریدوفروش در صرافی تبدیل پلکانی محاسبه می‌شود و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روزه تعیین می‌شود اما به‌طور کلی کارمزد خریدوفروش آگر در صرافی تبدیل 0.25% است.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش آگر ( REP) اقدام کنیم؟

در هر زمان از شبانه‌روز که قصد خرید ارز دیجیتال آگر را داشته باشید می‌توانید این ارز را از صرافی تبدیل خریداری کنید.

ارز دیجیتال آگر ( REP) چگونه نگهداری می‌شود؟

می‌توانید آگر را در بسیاری از کیف پول‌های معتبر ارز دیجیتال نگهداری کنید. همچنین اگر نمی‌خواهید کارمزد انتقال این توکن را به کیف پول‌های مختلف تقبل کنید، استفاده از کیف پول صرافی تبدیل گزینه بسیار مناسبی خواهد بود.

آیا خرید آگر ( REP) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید و نگه‌داری آگر با توجه به شرایط موجود وضعیت نامشخصی دارد، اما اگر به پیش‌بینی علاقه دارید، آگر بستری برای کاربران فراهم کرده است تا از این طریق سودآوری کنند. اهداف پروژه و میزان دست‌یابی به آن‌ها نقش مهمی را در ‌آینده یک ارز دیجیتال ایفا می‌کنند.

آیا می‌توان آگر ( REP) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال آگر را تنها می‌توان برای پیش‌بینی‌های مختلف خریداری کرد و قابل‌استخراج نیستند.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله