قیمت و خرید میرور پروتکل - MIR

به زودی

خرید ارز دیجیتال میرور پروتکل Mirror Protocol

خرید ارز دیجیتال میرور پروتکل (MIR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت میرور پروتکل به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز میرور پروتکل بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش میرور پروتکل اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز میرور پروتکل هستند.

در بازار‌های ارز دیجیتال محدود یا منع شده‌اید و نمی‌دانید چه کاری انجام دهید؟ چنانچه امکان مشارکت در بازار ارز دیجیتال برایتان فراهم نیست، کافی است به میر یا همان پروتکل میرور مراجعه کنید. با خرید میر می‌توانید دارایی‌های مصنوعی/ترکیبی را ایجاد کرده و از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید. برای اینکه با ساختار این پروتکل آشنا شده و تاریخچه، بنیانگذاران و چگونگی خرید و فروش آن را مورد مطالعه قرار دهید، با ما همراه باشید.

میر پروتکل ( MIR ) چیست؟

ارز میرور پروتکل

ایجاد نسخه نمادین یا مصنوعی، برای بسیاری از افراد در شبکه غیر‌متمرکز کار چندان راحتی نیست. میر پروتکل بر‌اساس مبتنی‌بودن بر پایه بلاک چین ترا، این قابلیت را برای اشخاص فراهم می‌آورد. رمز بومی این پلتفرم توانسته بر‌اساس mAssetsشیوه جدیدی از تجارت CDOرا به‌وجود بیاورد. با ایجاد mAssets افراد می‌توانند خرید میر را آغاز کرده و شروع کسب‌و‌کار خود را استارت بزنند.

تاریخچه پیدایش میر

ارز میر و پلتفرم آن اولین بار در سال 2020 بر بستر بلاکچین و اتریومایجاد شد و کار خود را آغاز کرد.

هدف از خلق میر ( MIR )

هدف اصلی میر بر پایه پیوند‌دادن دارایی‌های مصنوعی با دارایی‌های واقعی که در آمریکا وجود دارد، به‌وجود آمده است. قیمتی که در هر زمان برای این پروتکل در‌نظر گرفته می‌شود، در‌واقع ارزش واقعی سرمایه درون ایالات متحده را نشان می‌دهد.

میر با این هدف که بتوان آن را به‌عنوان آینه‌ای برای نشان‌دادن بازار مالی آمریکا دانست، ساخته شده است. از دیگر اهداف میرور پروتکل می‌توان به‌وجود‌آوردن راهی برای کسب درآمد توسط نویسندگان و هنرمندان نام برد. با وجود این قابلیت بود که نام آن را میرور نهادند تا بتواند مانند آینه، همه چیز را منعکس کند.

پشتوانه میرور ( MIR ) چیست؟

افرادی که قصد خرید میر و تسلط بر شبکه آن را دارند، باید از طریق mAssets که به آن‌ها قابلیت قرار‌دادن وثیقه‌های کافی روی شبکه را می‌دهد، استفاده کنند. پشتوانه میرور از طریق راه ارتباطی با mAssets، تراسواپ یا همان TerraUSDاست. به TerraUSD به اختصار UST گفته می‌شود.

با وجود این پشتوانه است که افراد برای قرار‌دادن وثیقه نیازی به گزینش آن‌ها نداشته و می‌توانند انواع وثیقه را روی شبکه قرار دهند. رابطه بین ارز دیجیتال MIR و UST، رابطه‌ای دو‌طرفه بوده و میر هم برای UST سود و نفع دارد. زمانی‌که در mAssets یک حساب باز می‌کنید، می‌توانید از طریق پشتوانه میرور، واچ لیستی از دارایی‌های خود را در اختیار داشته باشید، توکن MIRرا اشتراک‌گذاری کرده و از این اشتراک جوایزی را برنده شوید.

ارزش میر چگونه تعیین می شود؟

لازم است پیش از خرید میر نگاهی به دارایی‌های واقعی در ایالات متحده بیاندازید تا بتوانید ارزش واقعی پروتکل میرور را تخمین بزنید. ارز میرور بنا بر پشتوانه‌ای که دارد و ترکیب آن با دارایی‌های واقعی، ارزش خود را نشان می‌دهد. در‌واقع، نمی‌توان ارزش اصلی میر را بر‌اساس واحدی سنجید؛ این موضوع بستگی به عوامل مختلفی دارد که تمامی آن‌ها در ایجاد میزان ارزشمندی آن نقس دارند.

پروتکل ارز دیجیتال یا همان MIR Protocol چیست؟

پلتفرمی که امکان ضرب یا همان مینت‌کردن دارایی‌های مصنوعی را برای کاربران خود روی شبکه بلاک چین ترا ایجاد می‌کند، میرور پروتکل یا همان MIR Protocol نام دارد. این مفهوم اشاره به آن دارد که هر کاربر می‌تواند توکنی بسازد که با‌توجه به ارزش سهام واقعی، ارزش آن هم مشخص شود.

خرید میر هم به همین شکل است. به توکن‌هایی که از خود ارزشی نداشته و عوامل واقعی دیگر ارزش آن را مشخص می‌کنند، توکن مصنوعی می‌گویند. به این نوع ارز دیجیتال، توکن اصلی و ارز میرور هم گفته می‌شود. معمولا میر را به‌عنوان پاداشی برای افرادی که میزان نقدینگی را ارائه داده و در آن سهمی دارند، در‌نظر می‌گیرند.

قابلیت ها و مزایای میر

قابلیت اصلی میر را می‌توان از کاربردی که دارد متوجه شد. کاربرد اصلی آن با‌توجه به ماهیت و چیستی میرور که نمایان و منعکس‌کردن دارایی‌های مالی و سنتی بوده و دارایی مصنوعی را ایجاد می‌کند، است. با استفاده از میرور پروتکل می‌توان میزان نقدینگی موجود در بازار دارایی‌های مصنوعی را متوجه شد. هر فرد می‌تواند با ایجاد و خرید میر، برخی موانع که در زمان ورود به معامله‌های کالا، سهام و برخی دارایی‌های دیگر دارد را به حداقل برساند. می‌توان از موارد زیر به‌عنوان مزایای میر نام برد:

 • آسان‌شدن سفارشات کسری
 • شبکه‌ای بزرگ و با قابلیت دسترسی بالا
 • پرداخت هزینه‌های استخراج
 • به‌صورت مداوم در‌حال بروزرسانی است.
 • حاکمیت دائو را دارد.
 • به کاربران حق رای می‌دهد.
 • کاربران می‌توانند با استفاده از این پلتفرم، معاملاتی را خارج از معامله‌های ارز دیجیتال انجام دهند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال میر چه کسانی هستند؟

پروتکل اصلی این ارز دیجیتال، Terraforam Labs است که توسط دو کوون ساخته شده است. در اصل می‌توان گفت ( Do Kwon ) مدیر‌عامل و بنیانگذار ارز میرور است. این فرد پیش از اینکه مدیر‌عامل این ارز دیجیتال باشد، بنا بر رشته تحصیلی خود که علوم کامپیوتر بود با همین عنوان در شرکت‌های مایکروسافت و اپل فعالیت داشت.

امنیت شبکه میر چگونه است؟

خرید MIR

پس از خرید میر بهتر است کیف پول متامسک را به آن متصل کنید. میرور برای اینکه بتواند امنیت کاربر را تامین کند، از آن‌ها می‌خواهد تا آدرس متامسک خود را روی توییتر بگذارند. با این وجود، امنیت شبکه میر از طریق متامسک و توییتر تامین می‌شود.

چه تعداد توکن میر در گردش است؟

با توجه به قیمتی که میر در این لحظه دارد، میزان میر در گردش، حدود 134.972.877.77واحد است.

خرید ارز دیجیتال میر

برای خرید ارز دیجیتال میر می‌توانید از طریق صرافی‌های بایننس، کوکوین، یونی سواپ، Gate.irو تراسواپ اقدام کنید. امکان خرید میر از برخی صرافی‌های ایرانی هم وجود دارد.

فروش ارز دیجیتال میر

برای فروش ارز دیجیتال MIR می‌توانید صرافی‌هایی که از آن‌ها توکن را خریداری کرده‌اید را باز‌شناسایی کرده و اقدامات خود برای فروش توکن را به‌عمل برسانید.

نحوه خرید میر از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال میر از این صرافی می‌توانید وارد سایت آن که بسیار ساده و آسان طراحی شده شوید. چنانچه در مورد روند خرید اطلاعات کافی ندارید، می‌توانید از پشتیبانی سریع صرافی تبدیل نهایت استفاده را ببرید. بخش پشتیبانی به شما کلیتی در مورد خرید ارز میر و دیگر ارز‌های دیجیتال را در مدت‌زمان بسیار سریع آموزش خواهد داد.

چگونه میر را نگهداری کنیم؟

برای نگهداری از میر باید آن را در کیف پول ارزی امن قرار دهید. همان‌گونه که گفته شد، این توکن در بستر شبکه‌های اتریوم و ترا قرار داده شده است. باید در زمان انتخاب کیف پول ارزی برای نهادن میر در آن دقت کنید که آیا رمز‌ارز شما در این دسته قرار دارد یا خیر؟

چنانچه رمز‌ارزی که خریداری کرده‌اید در دسته ترا است، می‌توانید کیف پول‌های مث ( Math Wallet )، اوکسیز ( Oxis Wallet )، ترا استیشن ( Terra Station Wallot ) و کوین 98 ( Coin 98 Wallet ) را مورد استفاده قرار دهید. چنانچه از صرافی ایرانی خرید میر را انجام می‌دهید و در آن صرافی کیف پول ارزی مختص به این توکن وجود دارد، می‌توانید آن را در کیف پول امن همان صرافی نگهداری کنید.

در صورت مبتنی‌بودن ارز دیجیتال MIRبر‌اساس اتریوم، می‌توانید از کیف پول‌های KeepKey، MyEther Wallet، Jaxx، Trezor، Exodus و Atomic Wallet استفاده کنید.

انواع کیف پول میر

پس از خرید ارز میرور بهتر است انواع کیف پول آن را بشناسید تا بتوانید آن را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید. انواع کیف پول MIR را می‌توان در 3 دسته کیف پول‌های نرم‌افزاری، سخت‌افزاری و دسکتاپی تقسیم کرد.

بهترین کیف پول نرم‌افزاری: تراست ولت

بهترین کیف پول سخت‌افزاری: ترزور

بهترین کیف پول دسکتاپی: اتمیک ولت

کارمزد خرید و فروش میر

معامله میرور پروتکل در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش میر در صرافی تبدیل

خرید میر به‌صورت مستقیم و فروش آن از طریق صرافی‌های خارجی تحریم است؛ اینجا است که صرافی‌های ایرانی می‌توانند میزان کارکرد خود را نشان داده و به کاربران خود اثبات کنند. صرافی میر می‌تواند تمامی محدودیت‌های موجود برای خرید و فروش میرور و تمامی ارز‌های دیجیتال دیگر را از میان بردارد. افرادی که قصد خرید و فروش میر در صرافی تبدیل را دارند، ابتدا باید ثبت‌نام کرده و احراز هویت شوند تا بتوانند از مزایای باور‌نکردنی آن بهره ببرند.

احراز هویت سریع

پس از ثبت‌نام نوبت احراز هویت است تا کاربر بتواند با نام و هویت اصلی خود به خرید ارز میر پرداخته و معاملات را انجام دهد. تمامی این مراحل بسیار سریع انجام شده که با معامله تنها به اندازه 1 کلیک فاصله خواهید داشت.

حداقل میزان خرید و فروش

وجود ربات‌های بازار‌گردان در این صرافی به‌صورت شبانه‌روزی کار خود را انجام داده و بر قیمت جهانی میر و انواع توکن دیگر نظارت دارند. این نظارت باعث می‌شود که حداقل میزان فاصله خرید و فروش برای کاربر مشخص گردد.

کسب درآمد

با عضویت در صرافی تبدیل، علاوه‌بر اینکه می‌توانید از طریق خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به سرمایه و سود قابل توجهی برسید، می‌توانید دوستان خود را دعوت کرده و از این طریق امتیازات ویژه‌ای بگیرید. این امتیازات می‌توانند مبالغی باشند که حتی در برخی موارد سبب به‌وجود‌آمدن کسب‌و‌کاری تازه برای فردی که هیچ شغلی را دنبال نمی‌کند باشد. برخی از کاربران می‌توانند این امتیاز را به‌عنوان شغل دوم خود دانسته، از آن کسب درآمد کنند و با مبلغ به‌دست‌آمده سرمایه‌گذاری کنند.

پشتیبانی 24 ساعته

چنانچه در حال خرید میر یا فروش آن در شب بوده‌اید و با مشکل یا ابهامی مواجه شدید، لازم نیست کار امروز را به فردا موکول کنید. با وجود پشتیبانی 24 ساعته صرافی تبدیل، سوالات خود را آنلاین یا از طریق تماس تلفنی بپرسید.

آیا خرید میر بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه ساکن ایران هستید، باید برای خرید میر و فروش آن از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها هم ثبت‌نام و احراز هویت در میرور پروتکل است.

آینده میر چگونه است؟

معامله ارز MIR

یکی از بهترین سایت‌ها برای پیش‌بینی آینده سایت خارجی دیجیتال کوین پرایس است که قیمت‌های ارز میرور دیجیتال را تا سال 2028 پیش‌بینی کرده است. تا همین الان قیمت این توکن چیزی حدود 1.2دلار، در حال معامله است. پیش‌بینی زیر چیزی است که در مورد آینده خرید ارز میر دیده می‌شود.

 • پایان 2022: 1.6دلار
 • پایان 2023: 1.9دلار
 • پایان 2025: 2.3دلار
 • پایان 2026: 2.7دلار
 • پایان 2028: 4.3 دلار

جمع بندی

تمامی افراد، ارز دیجیتال MIR را به‌عنوان دارایی مصنوعی می‌شناسند که همانند آینه تنها تصویری از دارایی‌های مالی حقیقی را برای کاربران عرضه می‌کند. هر فرد به‌عنوان کاربر می‌تواند توکنی با نام توکن میر بسازد که در اصل ارزش آن بنا بر سهام واقعی افزایش یافته و در برخی مواقع کاهش می‌یابد. خرید میر هم شرایطی حاکم بر همین شرایط برای افراد ایجاد می‌کند.

منابع
digitalcoinprice.com

سوالات متداول خرید میرور پروتکل

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید میرور پروتکل

از کجا می‌توانیم میر ( MIR ) بخریم؟

چنانچه در ایران زندگی می‌کنید، می‌توانید خرید و فروش میر را از صرافی تبدیل انجام دهید. در غیر این‌صورت، این کار در صرافی‌های خارجی بر پایه شبکه‌های ترا و اتریوم قابل انجام است.

خرید سریع میر ( MIR ) چطور امکان‌پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات خرید آسان ارز میر در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال میر شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید میر باشید.

کارمزد خرید و فروش میر ( MIR ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله میرور پروتکل در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش میر ( MIR ) اقدام کنیم؟

خرید میر و فروش آن در هر زمانی که سود بیشتر داشته باشد، امکان‌پذیر است.

ارز دیجیتال میر ( MIR ) چگونه نگهداری می‌شود؟

نگهداری و حفظ این ارز دیجیتال باید توسط کیف پول‌های ارزی امن انجام گیرد. می‌توان از Math Wallet، Oxis Wallet، Atomic Wallet و... به‌عنوان برخی از این کیف پول‌ها نام برد.

آیا خرید میر ( MIR ) می‌تواند سودآور باشد؟

بنا بر آینده‌ای که از آن پیش‌بینی می‌شود، می‌توان خرید آن را پر‌سود دانست.

آیا می‌توان میر ( MIR ) را استخراج کرد؟

استخراج میرور از طریق صرافی‌های ایرانی امکان‌پذیر نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

اسماعیل پ

81 روز قبل

5

من اولین بار است که وارد خرید و فروش ارز دیجیتال شده ام و آن هم با کمک صرافی خوب تبدیل.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله