minaicon

خرید و فروش مینا

MINA /  Mina
IRTicon تومان
MINAicon مینا
خرید آسان  مینا
حجم ۲۴ ساعته (MINA) 179,674.80
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 97,883.84
تغییرات ۱ روزه +1.16 %
قیمت آخرین معامله 0.5481 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.5511 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.5379 $

mina3.jpg

در حال حاضر، خیلی از افراد به دنبال سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی ارز دیجیتال هستند تا از این طریق بتوانند به سودهای بالا برسند. اما این بازارها به دلیل نداشتن ثبات قیمتی، بسیار ریسک‌پذیر هستند. هرچند که بالا و پایین رفتن این قیمت‌ها، خرید و فروش ارز دیجیتال را جذاب کرده است؛ اما، در صورتی که دانش کافی در این بازار نداشته باشید ممکن است بخشی از سرمایه و حتی تمام آن را از دست دهید. نداشتن آگاهی درباره رمز ارزها، اعتماد به صرافی‌های نامعتبر یا حتی توجه نکردن به کیف پول‌ها می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری برای شما در پی داشته باشد.

در حال حاضر و با گذشت زمان شاهد ارائه انواع مختلفی از رمز ارزهای دیجیتال هستید که دیگر به بیت کوین خلاصه نمی‌شوند. هرکدام از این ارزها ویژگی‌ها و خصوصیاتی دارند که می‌توانند شما را به سوددهی بالا و یا ضرر برسانند. بنابراین، قبل از خرید هر نوع ارز، بهتر است تا درباره آن اطلاعات کسب نمایید. یکی از این رمز ارزهای دیجیتال که طرفداران خاص خود را نیز دارد؛ مینا است. شما با مطالعه این مقاله هر آنچه را که لازم است درباره آن بدانید، می‌توانید بررسی کنید و با دید بازتر اقدام به خرید ارز دیجیتال مینا نمایید.

ارز دیجیتال مینا چیست؟

ارز دیجیتال مینا با داشتن قابلیت‌ها و ویژگی‌هایی مانند سبک بودن، در حال تبدیل شدن به یک ارز محبوب است. در واقع، MINA یک بلاک چین است که اندازه آن ثابت و 22 کیلوبایت بوده و تعداد تراکنش‌ها تاثیر در این اندازه نخواهد داشت. این ویژگی به افراد کمک می‌کند تا بدون استفاده از سخت‌افزار رایانه‌ای، با یک گره، امنیت شبکه خود را بهبود دهند.

به صورت خلاصه، این ارز دیجیتال می‌خواهد حجم کل بلاک چین را تا جای ممکن کوچک کرده و حتی از حجم یک تصویر هم کمتر کند. با این کار تا حد قابل‌توجهی به مشکلات اندازه بلاک چین غلبه خواهد کرد. همچنین، با توجه به اینکه پلتفرم‌های دیگر بلاک چین با اینترنت در ارتباط نیستند و برنامه‌های آنها و دامنه‌ها نیز محدود هستند؛ ارز دیجیتال مینا می‌تواند با هر نوع وب سایتی تعامل داشته و به داده‌های واقعی دسترسی پیدا کند.

تاریخچه پیدایش ارز مینا

پروتکل Mina توسط تیم آزمایشگاه O1 توسط ایوان شاپیرو و ایزاک مکلر در سال 2017 تأسیس شد. هدف آنها از ایجاد این رمز ارز محاسبات رمزنگاری به عنوان راهی برای کنترل زندگی دیجیتالی به افراد است. این تیم پس از 4 سال ساخت و آزمایش پلت فرم خود، سرانجام توانست در 23 مارس 2021 شبکه اصلی خود را راه‌اندازی کند.

در ابتدا قرار بود نام این پروتکل، Code Protocol باشد که با توجه به شباهت آن با بلاک چین Corda و همچنین اختلاف نام تجاری با R3، این نام به Mina تغییر یافت. جالب است بدانید که پروتکل مینا به شکل متن‌باز بوده و توسط یک تیم متخصص از سانفرانسیسکو تا دیگر نقاط جهان طراحی و اجرا شده است.

از طرفی، بنیاد مینا میزبان فروش نمادهای اجتماعی در آوریل 2021 بود که 18.75 میلیون دلار برای این پروژه جمع‌آوری کرد. در حرکت رو به جلو، بنیاد مینا بر کمک هزینه‌های توسعه‌دهندگان جامعه نظارت خواهد کرد و از این طریق دارایی‌های شبکه مینا را حفظ خواهد کرد.

هدف از خلق مینا

پروتکل مینا قصد دارد تا به سیستم پرداخت کارآمد دست پیدا کند. از این طریق کاربران می‌توانند به شکل خودکار پلتفرم را از بلاک پیدایش تایید کنند (بلاک چین مختصر). همچنین، به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون مشخص کردن و افشای اطلاعات خود، احراز هویت کنند. حتما می‌پرسید. چگونه؟ با استفاده از یک دانش رمزنگاری که در آن گواه ثابت با دانش صفر یا zk-SNARK مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مسئولان پلتفرم Mina می‌خواهند شبکه‌ای ایجاد کنند تا کاربران به صورت مستقیم بتوانند از طریق مرورگرهای گوشی و کامپیوتر به سیستم‌های پرداخت بدون نیاز به مجوز دسترسی پیدا کنند. آنها این هدف را در سر دارند تا صرافی‌های غیرمتمرکز، بازارهای مالی و پروتکل‌های دیفای در عین حال که از هویت کاربران و حریم خصوصی آنها حفظ می‌کنند؛ با کمترین هزینه و بیشتری پتانسیل برای کاربران و توسعه‌دهندگان فعالیت کنند. در نهایت، کسانی که با این پلتفرم کار می‌کنند به راحتی پرداخت‌های استیبل کوین را در چند کد در برنامه ترکیب خواهند کرد.

پروتکل مینا چگونه کار می‌کند؟

کلید پروتکل Mina ترکیبzk-SNARK ها است که مخفف «دانش غیرقابل تعامل با دانش صفر» است. این یک مفهوم محاسباتی است که برای اولین بار توسط استاد MITیعنی سیولیو میکالی، بنیان‌گذار Algorand توسعه یافت. در واقع، به کاربران اجازه داده می‌شود تا بدون افشای داده‌ها، تأیید کنند که داده‌های خاصی دارند. برای مثال، از ارزهای رمزنگاری شده محبوب که از zk-SNARK استفاده می‌کند، می‌توان به Zcash اشاره کرد.

اما در مورد مینا، این بدان معناست که شبکه مجبور نیست با هر بلوکی که ایجاد می‌شود، تراکنش را تایید کند. در عوض، زنجیره بلوکی با یک اثبات رمزنگاری به راحتی قابل تایید (zk-SNARK) نشان داده می‌شود. این اثبات بسیار کوچک‌تر از بسیاری از بلاک چین‌های دیگر است و به‌جای آخرین بلوک، وضعیت کل زنجیره را نشان خواهد داد.

همراه با مکانیزم اجماع اثبات سهام، مینا ادعا می‌کند که اجرای zk-SNARK ها منابع مورد نیاز برای پردازش و ثبت تراکنش‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. برای ارسال و دریافت تراکنش‌ها در شبکه مینا، هر یک از شرکت‌کنندگان ملزم به اجرای یک گره هستند. علاوه بر این، پروتکل Mina برای اجرای موثر به دو گره تخصصی در شبکه نیاز دارد: تولیدکنندگان و کارگران.

 1. تولیدکنندگان بلاک انتخاب می‌کنند که کدام تراکنش‌ها را در بلوک بعدی قرار دهند و پاداش آن بلوک را برنده می‌شوند. به این ترتیب، آنها مانند «ماینرها» یا «تأیید کننده‌های» سایر بلاک چین‌ها هستند.
 2. کارگران Snark قدرت محاسباتی را برای کمک به فشرده‌سازی داده‌های شبکه و ایجاد شواهد تراکنش‌ها اختصاص می‌دهند. سپس تولیدکنندگان بلوک می‌توانند برای این مدارک پیشنهاد دهند که در ازای آن به کارگران snark در MINA دستمزد پرداخت می‌شود.

ارز مینا چه قابلیت‌هایی برای شما به همراه دارد؟

برخی از قابلیت‌هایی که ارز دیجیتال مینا در اختیار شما قرار می‌دهد، عبارتند از:

می‌توانید مالک داده‌های خودتان باشید.

همان‌طور که می‌دانید کاربران مجبور هستند، داده‌های خود را به نهادهای متمرکز تحویل دهند تا بتوانند در دنیای مدرن و رمز ارزها وارد شوند. اما، Mina از طریق قراردادهای هوشمند با دانش صفر به کاربران در حفظ حریم خصوصی آنها کمک می‌کند. از طرفی، در این رمز ارز، خطر هک شدن یا فروش اطلاعات شخصی شما وجود ندارد. در کل، شما تنها کسی هستید که داده‌های خودتان را در اختیار دارید و آنها هرگز از دستگاه شما خارج نخواهند شد. به همین منظور مینا یک ارز دیجیتال ایمن برای داده‌ها به شما می‌آید.

می‌توانید از زنجیره‌های دیگر به مینا دسترسی پیدا کنید.

با توجه به طراحی سبک مینا و ماهیت غیر زنجیره‌ای محاسبات قرارداد هوشمند Mina، دسترسی به زنجیره‌های دیگر آسان‌تر است.

اتصال کریپتو به دنیای واقعی

سایر پروتکل‌های بلاک چین با اینترنت تعامل ندارند؛ همچنین، دامنه و کاربرد برنامه‌های آنها را محدود می‌کند. اما پروتکل مینا می‌تواند به طور خصوصی با هر وب سایتی تعامل داشته باشد و به داده‌های دنیای واقعی (تایید شده) برای استفاده در زنجیره دسترسی داشته باشد. بنابراین توسعه‌دهندگان می‌توانند از داده‌های موجود در اینترنت استفاده کنند و به راحتی آن‌ها را در زنجیره بیاورند؛ بدون اینکه حریم خصوصی کاربران به خطر بیفتد.

هر شرکت کننده یک گره کامل است

زنجیره‌های سنتی به قدری سنگین می‌شوند که کاربران باید برای اجرای گره‌ها به واسطه‌ها تکیه کنند، که برخلاف وعده اصلی غیرمتمرکز زنجیره بلوکی است و شبکه را مستعد حملات 51 درصدی می‌کند. اما بلاک چین سبک وزن 22 کیلوبایتی Mina به این معنی است که هرکسی می‌تواند به راحتی به همتا به همتا متصل شود و تراکنش‌ها را مانند یک گره کامل تأیید کند و از مقاومت در برابر سانسور و امنیت قوی برای بلاک چین اطمینان حاصل کند.

یک جامعه جهانی

سایر بلاک چین‌ها توسط واسطه‌های قدرتمند اکوسیستم اداره می‌شوند، اما Mina توسط شرکت‌کنندگان تامین می‌شود. در واقع، پروتکل میان، افراد در سراسر جهان را با اشتیاق به بلاک چین غیرمتمرکز متحد می‌کند.

mina1.jpg

مزایا و معایب پروتکل مینا

توسعه‌دهندگان پروتکل مینا، آن را به عنوان دروازه خصوصی ایدئال بین دنیای واقعی و رمز ارز توصیف کرده‌اند. این به معنای برتری بلاک چین‌هایی است که با اینترنت باز تعامل ندارند. این رمز ارز همچنین برخی از مشکلات رایج بلاک چین را با Snapps حل می‌کند.

در اینجا مواردی ارائه می‌شود که پروتکل مینا، امکان انجام آن را به شما می‌دهد (مزایا):

 • شما می‌توانید بدون دانستن جزئیات مربوط به یکپارچگی یک مجموعه، داده را بررسی کنید.
 • به راحتی صحت محاسبات طولانی یا حتی گران‌قیمت را بررسی کنید.
 • می‌توانید یک گره کامل را در موبایل خود به راحتی اجرا کنید.
 • به داده‌های دنیای واقعی از هر وب سایتی برای استفاده در زنجیره، دسترسی داشته باشید.

در مقابل پروتکل Mina معایبی نیز به همراه دارد که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • توسعه‌دهندگان تمایلی به ثبت اختراع ندارند. این کار باعث شده تا فورک‌های زیادی براساس فناوری و استفاده از ایده‌ها به عنوان راه‌حل‌های خارج از زنجیره در خصوص ارزهای دیجیتال به وجود آید.
 • پروتکل نمی‌تواند بسیاری از تراکنش‌ها را در یک زمان انجام دهد. به گفته ایوان شاپیرو، بنیان‌گذار و مدیر عامل این رمز ارز دیجیتال، سرعت مینا تنها 22 TPS است. اگرچه کمی بهتر از بیت کوین است، اما ظرفیت مدیریت آن با بلاک چین‌هایی مانند ریپل (1500 TPS) بسیار فاصله دارد.

بنیان‌گذار ارز مینا چه کسانی هستند؟

تیم اصلی مینا را می‌توان دو نفر از نخبگان کامپیوتر دانست. ایوان شاپیرو مدیر عامل شرکت است که در دانشگاه معتبری چون Carnegie Mellon تحصیل کرده و تجربه‌های زیادی در شرکت‌های معتبر دارد. برای مثال، او در شرکت موزیلا، آزمایشگاه رباتیک CMU فعالیت داشته و همچنین به عنوان مدیر اجرایی زی کش نیز مدتی مشغول به کار بوده است. در کنار ایوان، مشاور حقوقی آن یعنی سین اینگز وجود دارد که مدیریت سرمایه‌گذاری بین‌المللی را در شرکت‌های مختلف بر عهده داشته است.

این فرد با تحصیل در دانشگاه حقوق Witwatersrand و سابقه مدیریتی درخشان خود، نقش درخشانی در اجرای و همکاری در پروژه مینا را ایفا کرده است. البته، افراد دیگری نیز نظیر جیل کارلسون در زمینه مشاور بلاک چین با این دو نفر همکاری داشتند که نتیجه آن را تا به امروز شاهد هستید.

mina2.jpg

امنیت شبکه مینا چگونه است؟

در حال حاضر، کد و مکانیسم ارز دیجیتال مینا، توسط شرکت‌های مرجع مورد بررسی قرار گرفته است. با این حال، به شکل دقیق و جزئی در مورد امنیت ارز دیجیتال مینا بررسی جامعی انجام نداده‌اند. در کل، اگر در مسیر استفاده از ارز دیجیتال مینا یا حتی در معامله کردن دچار اشتباه شدید؛ بایستی سابقه بلاک چین را به شکل جزئی مورد بررسی قرار دهید.

چه تعداد توکن ارز مینا در گردش است؟

هر توکن رمز ارز مینا تا 9 رقم اعشار قابل تقسیم خواهد بود. این توکن‌ها برای به اشتراک‌گذاری و تولید بلوک‌ها در بلاک چین مینا مورد نیاز بوده و ضروری هستند. در مجموع تا 1 میلیارد توکن MINA در هنگام راه‌اندازی توزیع می‌شود.

نحوه خرید ارز دیجیتال مینا

برای خرید ارز دیجیتال مینا می‌توانید از صرافی‌های معتبر مانند صرافی تبدیل کمک بگیرید. فراموش نکنید که برای استفاده از صرافی تبدیل بایستی ابتدا مراحل ثبت نام را پشت سر بگذارید و احراز هویت نمایید. در آخر، اگر می‌خواهید مدت زمان طولانی‌ این ارز را نگهداری کنید؛ کیف پول‌های سخت‌افزاری گزینه مناسب‌تری خواهند بود.

نحوه فروش رمز ارز دیجیتال مینا

فروش رمز ارز دیجیتال Mina همانند خرید کار راحت و آسانی است؛ فقط باید دقت زیادی داشته باشید تا گزینه‌های درست را انتخاب کنید. این مراحل به صورت زیر است:

 1. ثبت نام و احراز هویت از اولین کار‌هایی است که در هنگام خرید و فروش باید انجام دهید.
 2. ورود به پنل کاربری
 3. انتخاب بخش فروش ارز دیجیتال
 4. انتخاب رمز ارز مینا از بخش لیست ارزها
 5. کپی کردن آدرس کیف پول خود و انتقال میزان فروش به آن
 6. انتخاب گزینه ثبت و ادامه
 7. وارد کردن میزان ارز مینا انتقال داده شده به صورت دقیق و اعشاری
 8. وارد کردن آدرس کیف پول تبدیلی و کلیک بر روی گزینه ثبت و ادامه

با گذارندن این مراحل شما می‌توانید به راحتی هر میزان از رمز ارز خود را از طریق صرافی تبدیل به فروش برسانید. این صرافی در کمترین زمان ممکن و با کمترین کارمزد رمز ارز شما را به فروش می‌رساند و مبلغ را به کیف پولتان بازمی‌گرداند.

روش نگهداری مینا

برای پاسخ به این سوال دو روش در پیش روی شما خواهد بود:

در ادامه چندین کیف پول را به شما معرفی خواهیم کرد. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که والت‌ها باید معتبر باشند و در انتخاب آنها باید نهایت دقت را به خرج دهید. چراکه هرکدام از ویژگی‌ها و خصوصیات مختلفی برخوردارند. نکته دوم اینکه اگر قصد دارید طولانی مدت این ارز را نگهداری کنید؛ پیشنهاد ما استفاده از کیف پول سخت‌افزاری است هرچند که برخی از کیف پول‌های نرم‌افزاری نیز به حدی ایمن و معتبرند که می‌توانید با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

انواع کیف پول ارز مینا

اغلب افرادی که در حوزه ارزهای دیجیتال مشغول به فعالیت هستند به دنبال استفاده از کیف پول‌های مطمئن و معتبر هستند. در مورد رمز ارز مینا نیز به همین صورت است. کیف پول‌های مختلفی برای این رمز ارز وجود دارد که بهتر است قبل از انتخاب به ویژگی‌ها، مزایا و معایب آن دقت کنید. همچنین به نوع استفاده خود از کیف پول توجه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. در حالت کلی، امن بودن کیف پول، رابط کاربری مناسب، پشتیبانی کیف پول از ارزهای دیجیتال و مواردی این چنین را در مورد والت مورد بررسی قرار دهید تا به مشکل برنخورید. برخی از کیف پول‌های مورد استفاده ارز دیجیتال مینا عبارت است از:

 • والت سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano S)
 • والت سخت‌افزاری ترزور (Trezor)
 • والت نرم‌افزاری سیف پل (SafePal)
 • والت نرم‌افزاری کلوریو (Colorio)
 • والت نرم‌افزاری استیکینگ پاور (StakingPower)

کارمزد خرید و فروش مینا

کارمزد خرید و فروش رمز ارز مینا در صرافی‌های داخلی بر اساس میزان حجم معاملات و سطح کاربری خریداران تعیین می‌شود. در واقع، اگر حجم معاملات در ماه زیاد باشد؛ شما می‌توان ارز مینا را با کارمزد کمتری خریداری کنید و برعکس. به صورت کلی، متوسط کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال مینا در صرافی‌های داخلی چیزی بین 0.4 تا 0.15 درصد عنوان شده است.

مزایای خرید و فروش مینا در صرافی تبدیل

ما در صرافی تبدیل با ارائه یک سری مزایا فوق‌العاده برای خرید و فروش ارز مینا این امکان را به شما می‌دهیم تا چالش‌های معاملات بازار رمز ارز دیجیتال را در دست بگیرید و بدون هیچ نگرانی اقدام به خرید کرده و به سوددهی برسید. اگر می‌خواهید بدانید که این مزایا چه هستند؛ باید بگوییم که موارد زیر از جمله مزیت‌های مهم خرید و فروش رمز ارز مینا در صرافی دیجیتال می‌باشند:

 • خرید رمز ارز Mina در صرافی تبدیل راحت و آسان است و نیاز به گذراندن مراحل پیچیده و گیج‌کننده نخواهید داشت.
 • می‌توانید معاملات حرفه‌ای خود را در بازار مینا به تتر در صرافی تبدیل انجام دهید.
 • در صرافی تبدیل، شاهد کارمزدهای پایین و منطقی خواهید بود که خرید رمز ارز را برای شما به صرفه‌تر خواهند کرد.
 • تراکنش‌ها در صرافی تبدیل با سرعت بسیار بالایی انجام می‌گیرد.
 • شما می‌توانید در هر حجمی که می‌خواهید رمز ارز مینا را در کمترین زمان ممکن خریداری نمایید. چراکه کاربران زیادی در تبدیل، در حال انجام معاملات هستند که شرایط لازم را برای خرید و فروش در اختیارتان قرار می‌دهد.
 • صرافی تبدیل همانند دیگر صرافی نیست؛ چراکه تبدیل کارمزد را به صورت واضح و شفاف در زمان ثبت سفارش به شما ارائه خواهد کرد.
 • از جمله مزایای مهم صرافی تبدیل، فرآیند خرید و فروش آن است. این فرآیند بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا صورت می‌گیرد. همچنین نوسانات قیمت رمز ارز مینا مطابق با نوسانات آن در بازارهای جهانی خواهد بود.
 • اگر قصد نگهداری رمز ارز مینا را دارید؛ صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت را برای شما فراهم خواهد کرد.
خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
آیا می‌توان ارز دیجیتال مینا را استخراج کرد؟

خیر

ارز دیجیتال مینا چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری رمز ارز Mina از کیف پول‌های سخت‌افزاری و نر افزاری استفاده می‌شود. خبر خوب اینکه شما می‌توانید این ارز دیجیتال را در صرافی تبدیل و در حساب کاربری خود نگهداری کنید.

آیا مینا می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به اینکه این ارز دیجیتال، آینده دار توصیف شده است؛ بنابراین، می‌توان آن را به عنوان یک سرمایه‌گذاری سودآور در نظر گرفت. با این حال، شما حتما قبل از خرید بازار را مورد تحلیل و بررسی دقیق قرار دهید.

آیا خرید ارز مینا بدون احراز هویت ممکن است؟

از آن‌جایی که مراحل احراز هویت برای خرید رمز ارز دیجیتال از مهم‌ترین و اولین مراحل این بازار مالی به شمار می‌آید، خرید این ارز بدون احراز هویت امکان‌پذیر نمی‌باشد.

آینده ارز دیجیتال مینا چگونه است؟

با توجه به اینکه مدت زمان زیادی از ارائه رمز ارز مینا به جهان نمی‌گذرد؛ می‌توان آن را آینده دار تصور کرد. البته، در بازارهای دیجیتال چالش‌های زیادی در پیش روی شما خواهد بود که تحلیل و پیش‌بینی را سخت می‌کند. به همین منظور قبل از سرمایه‌گذاری، حتما تحقیقات کامل را نه تنها درباره مینا بلکه هر نوع رمز ارز دیجیتال دیگری داشته باشید.

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال مینا بخریم؟

برای خرید ارز دیجیتال استکس می‌توان از بازار تتری صرافی تبدیل استفاده کرد.

خرید سریع مینا چطور امکان‌پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات خرید آسان ارز مینا در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال مینا شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید مینا باشید.

کارمزد خرید و فروش مینا در صرافی تبدیل چقدر است؟

در صرافی تبدیل، این کارمزد بر اساس حجم معاملات روزانه انجام می‌گیرد. در واقع، معامله با تتر کارمزد 0.2 در صد و دیگر ارزها از 0.4 تا 0.15 درصد را کارمزد شامل می‌شوند.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش مینا اقدام کنیم؟

شما برای خرید یا فروش ارز دیجیتال مینا با هیچ‌گونه محدودیت زمانی در صرافی تبدیل همراه نخواهید شد و در هر ساعتی از شبانه‌روز که بخواهید می‌توانید معاملات خود را با خیال راحت انجام دهید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
لینک‌های مفید
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله