MDTicon

قیمت و خرید ام دی تی - MDT

خرید ارز دیجیتال ام دی تی Measurable Data Token

خرید ارز دیجیتال ام دی تی (MDT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ام دی تی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ام دی تی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ام دی تی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ام دی تی هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ام دی تی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 MDT = 2,553 IRT

MDTicon

ام دی تی

خرید آسان ام دی تی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ام دی تی

اطلاعات بازار ام دی تی

حجم ۲۴ ساعته (MDT) 2,749,256.9710
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 118,721.3940
تغییرات ۱ روزه -3.43 %
قیمت آخرین معامله 0.04240 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,553 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 2,553 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ام دی تی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

MDTicon

MDT

ام دی تی

تومان --

MDTicon

MDT

ام دی تی

قیمت دلاری

0.04261 USDT

قیمت تومانی

تومان 2,491

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.435 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال‌ ام دی تی ( Measurable Data Token) یک پلتفرم برای تبادل داده‌ها به صورت کامل ایمن است که باعث شده تا کاربران بتوانند بدون نیاز به اثبات درستی تراکنش، از این پلتفرم استفاده نمایند. همچنین این ارز دیجیتال تبدیل به بستری برای تبادل داده‌ها بر اساس ارزش آنها نیز شده است. بسیاری از کاربرانی که ترجیح می‌دهند تا سرمایه گذاری‌های خود را به سمت رمز ارزهای ارزان قیمت ببرند، این رمز ارز را نیز جزء یکی از گزینه‌های اصلی خود قرار داده‌اند. از این رو بر آن شدیم تا در این مقاله به صورت کامل و جامع شرایط این ارز دیجیتال را مورد بررسی قرار دهیم. برای شناخت هر چه بهتر ارز دیجیتال MDT با ما همراه باشید.

ام دی تی (MDT) چیست؟

ارز دیجیتال ‌ام دی تی را می‌توانید با نماد MDT در بازار و صرافی‌های مختلف پیدا کنید. این ارز دیجیتال در واقع یک پلتفرم کاملا شفاف و کارآمد با رویکرد صادقانه برای انجام معاملات و تراکنش‌ها برای کاربران و سازمان‌های مختلف است. در پلتفرم این شبکه ارزش کالاها و داده‌ها به صورت لحظه‌ای محاسبه شده و طرفین معامله می‌توانند با شفافیت کامل مبادله مورد نظر را نهایی نمایند.

برای اینکه ارز دیجیتال‌ ام دی تی را بهتر درک کنید، لازم است تا یک مثال ساده را با شما در میان بگذاریم. تصور کنید که داده‌ها و اطلاعات مهمی را به یک شرکت ارائه می‌کنید که خبری از ارزش این داده‌ها ندارید. در این بین شرکت مورد نظر که شناخت کافی نسبت به اهمیت این داده‌ها دارد، مبلغ یا کالای ناچیزی را به عنوان پاداش به شما اعطا می‌نماید. اما آیا واقعاً این مبلغ ارزش همان اطلاعات شما را دارد؟ در پلتفرم ‌ام دی تی این امکان فراهم آمده تا اطلاعات و داده‌ها به صور دقیق بر اساس ارزش واقعی خود آنها مبادله شوند. این فرایند نهایت صداقت و شفافیت را در این مبادلات ایجاد کرده است.

تاریخچه پیدایش ام دی تی

این ارز دیجیتال اولین بار در ابتدای سال 2018 وارد بازار رمز ارزها شده است. ورود این ارز دیجیتال به بازار در ابتدای سال 2018 با قیمت 0.63 دلاری بوده و کم کم شاهد ریزش قیمت این رمز ارز بودیم. در سال 2019 قیمت MDT تا حدود 0.01 نیز کاهش پیدا کرده و در این سال شاهد رشدهای قابل توجه در قیمت آن نبودیم. در طول این سال‌ها قیمت این رمز ارز تحت تاثیر نوسانات بازار تا حدود 0.15 دلار نیز افزایش پیدا کرده اما هرگز نتوانسته دوباره به شرایط اولیه خود بازگردد.

ام دی تی چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز دیجیتال ‌ام دی تی در واقع یک پلتفرم تبادل داده غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم بوده که در شبکه این ارز دیجیتال توسعه پیدا کرده است. در محیط این شبکه امکان تبادل داده‌ها با استفاده از کارکرد قراردادهای هوشمند وجود دارد. این توکن البته به هیچ وجه به میزان محبوبیت قابل توجه سایر رمز ارزهای برتر جهان نرسیده اما این کاربرد خاص باعث شده تا کاربران زیادی نیم نگاهی به شرایط آن نیز داشته باشند. البته قیمت پایین این رمز ارز و پتانسیل بالای آن برای سوددهی را نیز نمی‌توان در این امر نادیده گرفت.

هدف از خلق ام دی تی

هدف اصلی از توسعه پلتفرم‌ ام دی تی ایجاد یک ارزش گذاری دقیق بر روی داده‌ها و اطلاعات بوده است. تبادل داده‌ها و اطلاعات تا قبل از این با چالش‌های بسیار زیادی روبرو بود. اولا ارزش گذاری آنها به این راحتی‌ها امکان پذیر نبود و ثانیا تعیین ارزش آنها نیاز به تخصص‌های خاص داشتو به همین دلیل شاهد کلاهبرداری‌های زیادی در این زمینه بودیم. در این بین هدف اصلی خلق ارز دیجیتال MDT از بین بردن همین چالش‌ها در زمینه تبادل داده‌ها و اطلاعات است. این شبکه به وجود آمده تا از این پس کاربران بتوانند بدون نیاز به اعتماد به طرف مقابل برای تبادل داده‌ها از این پلتفرم استفاده کنند.

پشتوانه ام دی تی چیست؟

برای ارز دیجیتال MDT پشتوانه خاصی را نمی‌توان تعریف کرد. با توجه به اینکه تیم توسعه دهنده این رمز ارز نیز تقریبا ناشناخته هستند و خیلی اسمی از آنها برده نشده از این رو نمی‌توان درباره قدرت و رزومه این افراد نیز اظهار نظر دقیقی کرد. به همین دلیل نمی‌توان حمایت‌های قابل توجهی را نیز از این رمز ارز متصور بدانیم.

ارزش ام دی تی چگونه تعیین می‌شود؟

یکی از نکات بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال ‌ام دی تی باید به بررسی آن بپردازیم، نحوه ارزش گذاری این رمز ارز در بازار است. ارزش گذاری ‌ام دی تی در بازار مانند سایر رمز ارز‌ها بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌پذیرد. به این معنا که هر چقدر میزان تقاضا برای خرید این ارز دیجیتال بیشتر شود شاهد افزایش قیمت آن خواهیم بود و هر چقدر میزان عرضه آن در بازار افزایش پیدا کند شاهد کاهش قیمت ‌ام دی تی در بازار خواهیم بود. البته شایان ذکر است که عوامل مختلفی بر روی میزان عرضه و تقاضا ‌‌ام دی تی در بازار تاثیر دارند که از آن جمله می‌توان به اهداف و کاربردهای این رمز ارز و همچنین کلیت بازار رمز ارزها اشاره کرد.
mdt.jpg

قابلیت ها و مزایای ام دی تی

قابلیت‌ها و مزیت‌های زیر را می‌توان برای ارز دیجیتال ‌ام دی تی و پلتفرم این رمز ارز در نظر گرفت:

 • امکان استفاده از قراردادهای هوشمند برای تبادل داده‌ها و اطلاعات در بلاکچین اتریوم
 • امکان ارزش گذاری داده‌ها و اطلاعات با الگوریتم‌های خاص
 • انجام تبادلات کاملا شفاف و بدون امکان هیچگونه تقلب
 • ارتباط مستقیم میان طرفین معاملات بدون دخالت شخص ثالث

بنیانگذاران ام دی تی چه کسانی هستند؟

در بسیاری از منابع تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال ‌ام دی تی با عنوان افرادی شاخص در زمینه‌های نرم افزاری یاد شده است. هدر هوانگ (Heather Huang)،‌گری لاو (Gary Lau) و چارلی شن (Charlie Sheng) سه عضو اصلی تیم توسعه دهنده این رمز ارز می‌باشند. البته افراد دیگری نیز در این فرایند این سه نفر را همراهی کرده‌اند. تمام این افراد رزومه خوبی در زمینه اپلیکیشن‌سازی رسانه و کار با داده‌های بزرگ را دارند. اما با این حال شناخت دقیق تری از آنها در دسترس نیست.

امنیت شبکه ام دی تی چگونه است؟

با توجه به اینکه این رمز ارز به عنوان یک توکن در شبکه بلاک چین اتریوم توسعه پیدا کرده است، امنیت آن را نیز بلاک چین اتریوم تامین می‌نماید. این رمز ارز از این نظر با چالش خاصی روبرو نبوده و می‌توان شرایط خوبی را از نظر امنیتی برای آن متصور بود.

چه تعداد توکن ام دی تی در گردش است؟

از سوی تیم توسعه دهنده 1 میلیارد توکن برای این ارز دیجیتال در نظر گرفته شده است که در حال حاضر حدود 68 درصد از این مقدار یعنی 676 میلیون توکن در گردش هستند. با افزایش میزان عرضه احتمالا باید شاهد گسترش استفاده و سرمایه گذاری روی توکن ‌ام دی تی نیز باشیم. دقت کنید که این رمز ارز با وجود داشتن تعداد توکن‌های محدود با قیمت‌های بسیار پایینی در حال معامله است.

خرید ارز دیجیتال ام دی تی

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال ام دی تی نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال ام دی تی پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال ام دی تی اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال ام دی تی عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال ام دی تی از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید ام دی تی تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال ام دی تی

فرایند فروش ارز دیجیتال ام دی تی در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال ام دی تی امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.
1mdt.jpg

نحوه خرید ام دی تی از صرافی تبدیل

امکان خرید ارز دیجیتال‌ ام دی تی در صرافی تبدیل شرایط بسیار ایده آلی برای شما به وجود آمده است و شما میتوانید این رمز از رو خیلی سریع خریداری نمایید. دو روش خرید در صرافی تبدیل برای شما در نظر گرفته شده است که هر کدام از این روش‌ها در شرایطی می‌توانند گزینه بهتری برای شما باشند. در روش اول شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال این رمز از را تنها در چند ثانیه و با تعیین حجم مورد نظر برای خرید در اختیار داشته باشید. در روش دوم نیز شما می‌توانید ابتدا پول خود را در حساب صرافی به ارز دیجیتال تتر تبدیل کرده و سپس با استفاده از بازار حرفه‌ای ‌ام دی تی به تتر برای خرید این رمز ارز در صرافی تبدیل اقدام کنید.

روش نگهداری ام دی تی

برای نگهداری از ارز دیجیتال ‌ام دی تی شما می‌توانید ابتدا از حساب کاربری خود در صرافی تبدیل استفاده کنید. این روش هیچ هزینه‌ای برای شما به دنبال نخواهد داشت و می‌توانید در امنیت کامل و بالا رمز ارز خود را برای طولانی مدت نگهداری نمایید. البته امکان نگهداری از ارز دیجیتال ‌ام دی تی در انواع کیف پول نرم افزاری و سخت افزاری ارز دیجیتال نیز برای شما فراهم آمده است. برای این منظور بعد از اتمام فرآیند خرید این ارز دیجیتال تنها کافی است با پرداخت کارمزد نقل و انتقال شبکه، آن را به آدرس کیف پول خود انتقال دهید.

انواع کیف پول ام دی تی

توکن MDT بر اساس استاندارد ERC20 توسعه یافته است. از این رو تمام کیف پول‌های شبکه اتریوم امکان نگهداری از این ارز دیجیتال را دارند. در این بین کیف پول‌های متامسک، تراست والت و بایننس چین والت می‌توانند بهترین گزینه‌ها برای این منظور باشند.

کارمزد خرید و فروش ام دی تی

کارمزد خرید و فروش ‌ام دی تی معمولاً درصد بسیار کمی از کل معامله شما را شامل می‌شود.

معامله ام دی تی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ام دی تی در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال ام دی تی در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال ام دی تی مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع ام دی تی را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار ام دی تی به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات ام دی تی را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
 • سرعت بالای تراکنش ها
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال ام دی تی بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال ام دی تی در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال ام دی تی در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

آیا خرید ام دی تی بدون احراز هویت ممکن است؟

با توجه به اینکه خدمات واریز و برداشت پول و ارز دیجیتال در صرافی‌های داخلی حتماً باید بعد از به اتمام رسیدن مراحل احراز هویت انجام پذیرد از این رو امکان خرید ‌‌ام دی تی بدون احراز هویت در صرافی‌های داخلی وجود ندارد. قوانین وضع شده از سوی سازمان‌های مرتبط در کشور باعث شده تا کاربران حتما می‌بایست قبل از اقدام برای خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود در یکی از صرافی‌های معتبر داخلی احراز هویت کنند. البته برخی از صرافی‌های خارجی امکان خرید مقدار مشخصی از ارز دیجیتال mdt بدون احراز هویت را برای کاربران فراهم کرده‌اند. دقت داشته باشید که حتماً تمام جوانب احتیاط را برای خرید ‌ام دی تی بدون احراز هویت در صرافی‌های خارجی در نظر بگیرید زیرا به دلیل قوانین مربوط به تحریم‌ها ممکن است حساب کاربران ایرانی کاملا مسدود شود.

آینده ام دی تی چگونه است؟

پیش‌بینی آینده ارز دیجیتال‌ ام دی تی مانند سایر رمز ارز‌ها با چالش‌های خاصی روبرو است و نمی‌توان به صورت دقیق آینده این رمز ارز را پیش‌بینی کرد. اما با این حال مسیری که تاکنون این رمز ارز طی کرده و قابلیت‌ها و مزیت‌هایی که برای آن وجود دارد باعث شده تا آینده خوبی را برای آن متصور باشیم. البته در صورتی که تیمی پشتیبانی کننده ‌ام دی تی همچنان با قدرت به کار خود ادامه داده و قابلیت‌ها و کاربردهای جدیدتری را نیز در آینده برای شبکه این رمز ارز مشاهده کنیم به راحتی می‌توان آینده روشنی را برای آن متصور شد.

منابع:

Cryptostec

سوالات متداول خرید ام دی تی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید ام دی تی

کارمزد خرید و فروش ام دی تی در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ام دی تی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

از کجا می‌توانیم ام دی تی (MDT) بخریم؟

برای خرید ام دی تی می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/MDT_USDT) مراجعه نمایید.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش ام دی تی اقدام کنیم؟

بازار ارزهای دیجیتال یک بازار ۲۴ ساعت است و امکان خرید و فروش‌ام دی در صرافی تبدیل به صورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته و حتی در ایام تعطیل برای شما فراهم شده است. توصیه می‌کنیم برای خرید این ارز دیجیتال در زمان‌هایی اقدام کنید که حجم قابل توجهی از خرید و فروش روزانه در آن ساعت به وقوع می‌پیوندد.

ارز دیجیتال ام دی تی چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال ام دی تی می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید ام دی تی می‌تواند سودآور باشد؟

ام دی تی در حال حاضر شرایط بسیار خوبی در بازار ارز دیجیتال دارد و ادامه دار شدن این روند می‌تواند در میان مدت سود قابل توجهی را برای سرمایه گذاران این رمز ارز به دنبال داشته باشد.

آیا می‌توان ام دی تی را استخراج کرد؟

خیر این رمز ارز با استفاده از الگوریتم اثبات سهام کار می‌کند که امکان استخراج را نخواهد داشت.

خرید سریع ام دی تی چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت خرید آسان ام دی تی در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش ام دی تی بپردازید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محمود ر

74 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

محمد ر

74 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله