linaicon

قیمت و خرید لینی‌‌یر - LINA

خرید ارز دیجیتال لینی‌‌یر Linear Finance

خرید ارز دیجیتال لینی‌‌یر (LINA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت لینی‌‌یر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز لینی‌‌یر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش لینی‌‌یر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز لینی‌‌یر هستند.

معامله لینی‌‌یر

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت لینی‌‌یر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 LINA = 486.9 IRT

linaicon

لینی‌‌یر

خرید آسان لینی‌‌یر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت لینی‌‌یر

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، لینی‌‌یر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

linaicon

lina

لینی‌‌یر

تومان --

linaicon

lina

لینی‌‌یر

قیمت دلاری

0.007326 USDT

قیمت تومانی

تومان 489

تغییرات 24 ساعت اخیر

-5.380 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

سیستم‌های مالی سنتی مملو از چالش‌های سنگین و قوانین دست‌وپاگیر هستند که مانع حضور افراد جدید و بی‌تجربه به این بازارها می‌شود. در این بازارها خدمات تنها در ساعات کاری بانک‌ها ارائه می‌شود، روند تراکنش‌ها به‌شدت کند است و کارمزدها اغلب گران هستند.

امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) مزایایی ارائه می‌دهد تا کاربران بر این چالش‌ها غلبه کنند. بااین‌حال، بسیاری از پلتفرم‌های حوزه دیفای هزینه‌های گس بالا و مشکلات تأمین نقدینگی دارند. ارز دیجیتال لینی‌یر (LINA) پلتفرمی تازه‌وارد در حوزه دیفای است که دارایی‌های مصنوعی ارائه می‌دهد.

پروتکل‌های غیرمتمرکز مانند LINA طرز فکر فعالان بازار ارز دیجیتال را نسبت به مالکیت دارایی و نقدینگی تغییر می‌دهند. لینی‌یر از ایجاد توکن‌های دارایی مصنوعی حمایت می‌کند تا دارایی‌های سنتی مانند کالاها، سهام فارکس، شاخص‌های بازار و دیگر دارایی‌ها به بازار ارز دیجیتال راه پیدا کنند.

لینی‌یر (LINA) چیست؟

پروتکل لینی‌یر پلتفرمی غیرمتمرکز و شفاف است که دارایی‌های مصنوعی را مدیریت و معامله می‌کند. لینی‌یر از پروتکل دارایی دلتا وان استفاده می‌کند و دارایی‌های متنوعی را بدون نیاز به مالکیت دارایی اصلی ایجاد می‌کند. کاربران می‌توانند دارایی‌های مصنوعی را در پلتفرم لینی‌یر خریداری کنند و همانند دارایی واقعی سود آن را دریافت کنند.

پلتفرم لینی‌یر دارایی‌های مصنوعی را در راستای پشتیبانی از تراکنش‌ها بدون خطر اسلیپیج (لغزش قیمت از روی سفارش خرید یا فروش بدون انجام سفارش) ایجاد می‌کند. لینی‌یر سیاست‌های دموکراتیکی دارد تا دارایی‌های سنتی و دیجیتال فراوانی در اختیار معامله‌گران قرار گیرد. لینی‌یر از دیگر پلتفرم‌های حوزه دیفای متمایز است؛ چراکه با چندین زنجیره سازگار است، واسطه‌ها را از بین می‌برد و از پروتکل دارایی دلتا وان استفاده می‌کند.

پلتفرم لینی‌یر توکن بومی LINA را وثیقه دارایی‌های فیزیکی و دیجیتالی و همچنین بدهی‌ها می‌کند. دارندگان LINA می‌توانند به ℓUSD دسترسی داشته باشند که تعامل مستقیم با دارایی‌های مصنوعی را امکان‌پذیر می‌کند. برای مثال، در برنامه Linear Builder ایجاد دارایی‌های مصنوعی منوط به پرداخت LINA و اتریوم است.

تاریخچه پیدایش لینی‌یر (LINA)

خرید LINA

Linear Finance در سال ۲۰۲۰ با هزینه اولیه ۱.۸ میلیون دلاری راه‌اندازی شد. علی‌رغم اینکه مدت زیادی نیست که وارد بازار ارز دیجیتال شده است، اما سروصدای زیاد به پا کرده و کاربران زیادی نیز در حال حاضر در این پلتفرم فعال هستند. از آن زمان شرکت لینی‌یر همکاری‌های استراتژیک بسیاری را توسعه داده است. اخیراً برنامه غیرمتمرکز (dapp) جدیدی منتشر شده است که کاربران می‌توانند با تأمین نقدینگی بازار ۱۰ درصد پاداش دریافت کنند.

لینی‌یر (LINA) چگونه معروف و محبوب شد؟

Linear Finance پروتکل غیرمتمرکزی است که با چندین بلاکچین مختلف سازگاری دارد. سپیدنامه (White Paper) پروژه عنوان می‌کند که این پلتفرم مانند دروازه‌ای قابل‌اعتماد در اقتصادهای متمرکز (Cefi) و غیرمتمرکز (Defi) برای پذیرش ارزهای دیجیتال است.

بسیاری از مردم سیستم‌های مالی قدیمی را ناکارآمد می‌دانند؛ چراکه دسترسی به آن‌ها بسیار سخت است، سرمایه‌های خرد در آن جایی ندارند، کارمزدهای بسیار بالایی دارند، کند عمل می‌کنند و در ساعات غیراداری خارج از دسترس هستند. علاوه بر این، بسیاری از سرمایه‌گذاران به دارایی‌های جدید با نوسانات بالاتر مانند ارز دیجیتال علاقه‌مند هستند که از طریق سیستم‌های مالی سنتی در دسترس نیستند.

هدف از خلق لینی‌یر (LINA)

در دنیایی که مؤسسات متمرکز سال‌هاست دسترسی به مالکیت دارایی‌های مختلف را کنترل می‌کنند، ارز دیجیتال لینی‌یر LINA راه تازه‌ای برای رشد و پیشرفت معرفی کرده است. لینی‌یر از کنترل دارایی‌ها تمرکززدایی می‌کند و امکان ایجاد فوری دارایی‌هایی با نقدینگی نامحدود را فراهم می‌کند.

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال می‌تواند بسیار پر ریسک باشد، اما گاهی سودهای هنگفتی را نیز به کاربران هدیه می‌دهد. پروژه لینی‌یر فرصت بیشتر با ریسک کم‌تر را برای کاربرانی فراهم می‌کند که می‌خواهند در اقتصاد جهانی مشارکت داشته باشند. توکن لینی‌یر در رأی‌گیری‌ها نیز استفاده می‌شوند.

ارزش لینی‌یر چگونه تعیین می‌شود؟

معامله LINA

Linear Finance قابلیت‌ها و عملکردهای استثنایی خود را از طریق چهار برنامه غیرمتمرکز ارائه می‌دهد: Linear Builder، Linear Exchange، Linear Swap و Linear Vault.

Linear Builder

Linear Builder از ایجاد توکن‌های لینی‌یر و استخر وثیقه پشتیبانی می‌کند. توکن‌ها زمانی ایجاد می‌شوند که ارزش استخر وثیقه از نقدینگی بیشتر شود. نسبت تعهد در این پلتفرم ۵۰۰ درصد است، اما انتظار می‌رود به‌زودی به ۴۰۰ درصد کاهش پیدا کند.

توکن‌های لینی‌یر از طریق برنامه‌های غیرمتمرکز وثیقه می‌شوند تا دارایی‌ها با یکدیگر ادغام شوند و نقدینگی ایجاد شود. یکی از برنامه‌های آینده Linear Finance استفاده LINA و سایر انواع ارزهای دیجیتال برای وثیقه است.
هنگامی‌که مجموع توکن‌های لینی‌یر از مقدار نقدینگی با نسبت تعهد ذکرشده بیشتر شود، نقدینگی بیشتری ایجاد می‌شود. Linear Builder همچنین از استیک لینی‌یر پشتیبانی می‌کند تا به‌نوبه خود از ساخت توکن‌های ℓUSD پشتیبانی کند.

Linear Exchange

در Linear Exchange توکن‌های لینی‌یر استیک می‌شوند تا ℓUSD را ایجاد کنند که در خرید نقدینگی برنامه‌های غیرمتمرکز Linear Exchange استفاده می‌شود. سپس این نقدینگی‌ها در راه خرید شاخص‌ها، کالاها و ارزهای دیجیتال دیگر صرف می‌شوند.

هدف Linear Exchange تسهیل تراکنش‌های مالی سریع است. برخی از فرایندهای مالی در سیستم‌های سنتی چندین روز طول می‌کشند، اما در پلتفرم لینی‌یر در عرض چند ثانیه انجام می‌شوند. کاربران پلتفرم از طریق برنامه غیرمتمرکز Builder توکن ℓUSD ایجاد می‌کنند یا آن‌ها را در صرافی واسطه خریداری می‌کنند. سپس توکن‌های ℓUSD در خرید کالاها، ارزهای دیجیتال و شاخص‌ها در قالب نقدینگی استفاده می‌شوند.

Linear Exchange معاملات را بدون اسلیپیج انجام می‌دهند و از نقدینگی نامحدود پشتیبانی می‌کنند. معاملات با استفاده از قراردادهای هوشمند و پشتیبانی استخر بدهی انجام می‌شوند. معاملات معمولاً در بلاکچین اتریوم انجام می‌شوند و دیگر بلاکچین‌ها تنها هزینه گس را پایین می‌آورند. کارمزد معاملات در پلتفرم ۰.۲۵ درصد است که در آینده تغییر خواهد کرد.

Linear Swap

Linear Swap به‌صورت ترکیبی از بلاکچین‌های اتریوم، بایننس و پلکادات استفاده می‌کند تا از قابلیت اتصال میان بلاکچینی‌اش حمایت کند. این ویژگی کاربران را قادر می‌سازد تا نقدینگی‌ها، توکن‌های Lina و ℓUSD را به یکدیگر تبدیل کنند و هزینه‌های گزاف گس را به حداقل برسانند.

Linear Valut

Linear Valut درآمد غیرفعال از طریق استیک جفت‌ارز ℓUSD/BUSD تولید می‌کند. سود این سرمایه‌گذاری‌ها به‌صورت هفتگی از طریق درآمد حاصل از کارمزد معاملات با توکن لینی‌یر پرداخت می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای لینی‌یر

پلتفرم لینی‌یر به‌گونه‌ای طراحی شده است تا بستری کم‌هزینه و شفاف برای تمایل انواع تراکنش‌های مالی باشد. لینی‌یر با طراحی منحصربه‌فرد و استفاده هم‌زمان از چندین بلاکچین مزایایی دارد که از سایر پلتفرم‌های دیفای منحصربه‌فرد می‌کند.

پردازش سریع تراکنش‌ها

برخی از تراکنش‌ها در سیستم‌های مالی سنتی تا چندین روز طول می‌کشند. تراکنش‌ها در پلتفرم لینی‌یر در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود. پیاده‌سازی پلتفرم بر بستر بلاکچین اتریوم سازگاری میان زنجیره‌ای را ارائه می‌دهد.

کارمزد پایین

در مقایسه با سایر پلتفرم‌ها، لینی‌یر کارمزد ناچیزی از هر معامله دریافت می‌کند. کارمزد ۰.۲۵ درصدی تماماً به پلتفرم نمی‌رسد و بخشی از کارمزد پاداش استیک کنندگان می‌شود. یکی از دلایل این کارمزد اندک استفاده از قراردادهای هوشمند چندین بلاکچین است.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال LINA چه کسانی هستند؟

در سال ۲۰۲۰، Kevin Tai (کوین تای) و Drey Ng (دری ان.جی) با همکاری یکدیگر شرکت linear را تأسیس کردند. تای فارغ‌التحصیل دانشگاه برکلی کالیفرنیا بود که تجربیات اقتصادی‌اش را به همراه سابقه کار در Standard Chartered و Credit Suisse وارد پروژه لینی‌یر کرد. تجربیات اقتصادی او شامل تکمیل قراردادهای واگذاری و خرید به ارزش بیش از ۲۰ میلیارد دلار بوده است. هم‌اکنون او مدیرعامل Linear Finance است.

Drey Ng مغز متفکر پشت پروژه است. او در رشته علوم کامپیوتر از دانشگاه هنگ‌کنگ فارغ‌التحصیل شد و تجربیات اقتصادی‌اش را در طول مدت فعالیت در بانک دویچه به دست آورده بود. حضور او در بلاکچین با پروژه Liquefy بود که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های توکن امنیتی در آسیا است. Drey Ng در پروفایل لینکدین خود اعلام کرد دیگر با Linear Finance همکاری نمی‌کند.

امنیت شبکه لینی‌یر چگونه است؟

پلتفرم Linear را توکن LINA ساخته است که بر بستر بلاکچین اتریوم با استانداردهای ERC-20 راه‌اندازی شده است. لینی‌یر توکنی حاکمیتی است که دارندگانش می‌توانند در مورد مدل‌های توزیع، سهمیه تعهد، دارایی‌های موردنیاز برای فهرست‌بندی و موارد دیگر رأی دهند.

توکن لینی‌یر از مدلی تورمی برای بهبود مشوق‌های سهام استفاده می‌کند. استیکینگ توکن‌های لینی‌یر ستون فقرات پلتفرم Linear در نظر گرفته می‌شود. این موارد امنیت شبکه لینی‌یر را در بالاترین سطح ممکن فراهم می‌کند.

چه تعداد توکن لینی‌یر در گردش است؟

خرید و فروش LINA

اولین عرضه توکن‌های لینی‌یر در سال ۲۰۲۰ با حجم ۲۰ میلیون توکن بود که باقیمت پایه ۰.۰۰۴ دلار فروخته شد. دور بعدی شامل ۲۲ میلیون توکن بود که باقیمت ۰.۰۰۴۵ دلار به فروش رسید. در ۱۸ مارس ۲۰۲۱، ارز دیجیتال لینی‌یر سقف قیمتی خود را در رقم ۰.۳۱۲۶ دلار مشاهده کرد و پس از آن کاهش نسبی را تجربه کرد. مجموع عرضه توکن‌های لینی‌یر ۱۰ میلیارد دلار است. توکن‌های در گردش لینی‌یر نیز اندکی بیش از ۴.۱ میلیارد توکن است.

خرید ارز دیجیتال لینی‌یر

خرید ارز دیجیتال لینی‌یر در عموم صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز انجام می‌شود. کاربران ایرانی می‌توانند از صرافی تبدیل برای خرید بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله لینی‌یر استفاده کنند..

فروش ارز دیجیتال لینی‌یر

عموماً فروش ارز دیجیتال لینی‌یر به کاربران توصیه نمی‌شود؛ چراکه استیک کنندگان لینی‌یر سود متناسب با تورم را دریافت می‌کنند، بخشی از کارمزدها به حسابشان واریز می‌شود و پاداش‌های تأمین نقدینگی به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

دارندگان لینی‌یر که قصد فروش دارند از طریق صرافی تبدیل می‌توانند در کم‌ترین زمان ممکن توکن‌های خود را بفروشند. صرافی تبدیل نقدینگی مناسبی را برای تمام بازارهای خود فراهم می‌کند و ربات‌های بازارگردان صرافی حداقل اختلاف قیمت نسبت به بازار جهانی را به کاربران ارائه می‌دهند.

نحوه خرید لینی‌یر از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل برای خرید ارز دیجیتال LINA دو راه ساده را پیش‌بینی کرده است. پس از ثبت‌نام و احراز هویت سریع و آسان، در مسیر اول کاربران می‌توانند به قسمت خرید آسان سایت صرافی مراجعه کنند و ‌ارز معاملاتی خود را انتخاب کنند تا صرافی با چند کلیک خرید را انجام دهد.

مسیر دوم از طریق بازارهای معاملاتی تبدیل است. صرافی تبدیل بیش از ۱۴۰ بازار معاملاتی تتری و ۱۴۰ بازار تومانی دارد. در این بازارها امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال وجود دارد که لینی‌یر یکی از این ارزها است. کاربران با دریافت سیگنال می‌توانند اقدام به خرید لینی‌یر کنند.

روش نگهداری لینی‌یر

توکن لینی‌یر در کیف پول‌های سرد و گرم نگه‌داری می‌شود. این کیف پول‌ها باید از استاندارد ERC-20 پشتیبانی کنند. استاندارد ERC-20 در حال حاضر یکی از معتبرترین استانداردهای بین‌المللی برای توکن‌های حوزه دیفای است. درنتیجه اکثر کیف پول‌ها از این استاندارد پشتیبانی می‌کنند.

انواع کیف پول لینی‌یر

کیف پول‌های سرد برای برخی از کاربران صرفه اقتصادی ندارند. اغلب دارندگان لینی‌یر سرمایه اندکی دارند و توانایی هزینه برای کیف پول‌های سرد را ندارند. در این شرایط کیف پول‌های گرم به کمک کاربران می‌آیند. کیف پول صرافی تبدیل یکی از کیف پول‌های امن بازار است بدون نیاز به هزینه اضافه از از فناوری کیف پول سرد برای امنیت سرمایه کاربران استفاده می‌کند.

صرافی تبدیل به هر یک از کاربران خود کیف پول اختصاصی ارائه می‌دهد. این صرافی همچنین کیف پول‌های سرد جداگانه‌ای دارد که امنیت دارایی کاربران را تضمین می‌کند. کاربران می‌توانند با خیالی آسوده دارایی‌های خود را به تبدیل بسپارند.

کارمزد خرید و فروش لینی‌یر LINA

معامله لینی‌یر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش LINA در صرافی تبدیل

تنوع بالای ارزهای دیجیتال

صرافی تبدیل بیش از 270 ارز دیجیتال مختلف را برای خرید و فروش در اختیار کاربران خود قرار داده است. شما می‌توانید در 140 بازرا حرفه‌ای تومانی و 140 بازار تتری معاملات خود را انجام دهید و از این تنوع بالا لذت ببرید.

برداشت آنی تومانی

با استفاده از امکان برداشت آنی تومانی تبدیل در هر ساعت از شبانه‌روز با یک کلیک می‌توانید به صورت آنی و در لحظه دارایی‌های خود را به هر میزان که بخواهید و تا سقف 200 میلیون تومان برای هر شماره شبا در 12 بانک مختلف دریافت کنید.

احراز هویت سریع

مراحل احراز هویت در صرافی تبدیل در مدت‌زمان کوتاهی انجام می‌شود. کاربران پس از ثبت‌نام تنها ویدیو یا عکس احراز هویت خود را در سایت صرافی ارسال می‌کنند. گروه احراز هویت تبدیل در اسرع وقت به بررسی مدارک ارسالی کاربر می‌پردازند.

کسب درآمد

کد دعوت دوستان و آشنایان در پلتفرم تمامی کاربران تبدیل قرار دارد. کاربران با ارسال این کدها به دوستان و آشنایان خود می‌توانند در بخشی از سود معاملات آن‌ها شریک باشند. این اتفاق با تخصیص درصدی از کارمزد معاملاتی آن‌ها به کاربر دعوت‌کننده محقق می‌شود.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

گروه پشتیبانی تبدیل هفت روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه‌روز در خدمت مشتریان عزیز است تا در صورت بروز هرگونه مشکل یا سؤال پاسخگوی کاربران خود باشند.

آیا خرید لینی‌یر بدون احراز هویت ممکن است؟

صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز بسیاری لینی‌یر را فهرست کرده‌اند. برخی از این صرافی‌ها نیازی به احراز هویت ندارند. در سوی دیگر، امکان ازدست‌رفتن سرمایه و شراکت در اعمال مجرمانه اقتصادی ازجمله پول‌شویی در این صرافی‌ها بسیار بالا است.

صرافی‌های معتبر ایرانی عموماً احراز هویت را از کاربران خود می‌خواهند. این صرافی‌ها خرید لینی‌یر بدون احراز هویت را عملاً غیرممکن می‌کنند. صرافی تبدیل نیز برای امنیت کاربران خود فرایند احراز هویت را در خرید تمامی ارزهای دیجیتال اعمال می‌کند. احراز هویت در تبدیل به آسان‌ترین شکل ممکن و در سریع‌ترین زمان قابل انجام است.

آینده لینی‌یر چگونه است؟

ارز لینی‌یر
پلتفرم لینی‌یر را سازمان مرکزی خودمختار (Linear DAO) اداره می‌کند. چهار عضو اصلی سازمان وظیفه نظارت بر پلتفرم را بر عهده دارند. این گروه پیشنهادها دررابطه‌با رشد و توسعه را بررسی می‌کند. در حال حاضر پلتفرم رشد و توسعه بسیاری به خود دیده است و این روند نیز ادامه‌دار خواهد بود.

لینی‌یر پلتفرمی سازگار با چندین بلاکچین است که فضای دیفای را به‌سوی آینده‌ای درخشان می‌برد. قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد پلتفرم توجه بسیاری را به خود جلب کرده است. توسعه بیشتر Linear Finance کاربران بیشتری را جذب پلتفرم می‌کند و ارزش توکن نیز افزایش خواهد یافت.

منابع:

coinmarketcap.com

kriptomat.io

bitcoinwisdom.com

cointelegraph.com

www.coinbase.com

learn.bybit.com

linear.finance

سوالات متداول خرید لینی‌‌یر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید لینی‌‌یر

از کجا می‌توانیم لینی‌یر (LINA) بخریم؟

صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز بسیاری در سراسر دنیا وجود دارند که ارز دیجیتال LINA را فهرست کرده‌اند. صرافی تبدیل نیز یکی از این صرافی‌ها است که خدمات ویژه‌ای برای خرید لینی‌یر به کاربران ارائه می‌دهد.

خرید سریع لینی‌یر (LINA) چطور امکان‌پذیر است؟

بخش خرید آسان صرافی تبدیل قابلیت خرید سریع ارز دیجیتال لینی‌یر را فراهم کرده است. تنها نیاز است که حساب کاربری خود را در صرافی تبدیل شارژ کنید.

کارمزد خرید و فروش لینی‌یر (LINA) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله لینی‌یر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش لینی‌یر (LINA) اقدام کنیم؟

کاربران می‌توانند تحلیل فاندمنتال و تکنیکال نسبت به توکن لینی‌یر داشته باشند. کانال الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) نیز تحلیل‌های ساده اما هوشمندانه‌ای ارائه می‌دهد که کاربران را از سردرگمی نجات می‌دهد.

ارز دیجیتال لینی‌یر (LINA) چگونه نگهداری می‌شود؟

کیف پول صرافی تبدیل یکی از امن‌ترین مکان‌های نگه‌داری ارز دیجیتال لینی‌یر است.

آیا خرید لینی‌یر (LINA) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به وایت‌پیپر لینی‌یر، این ارز دیجیتال آینده روشنی را در روبروی خود می‌بیند، اما همواره انتظار شکست پروژه وجود دارد و کاربران باید در این راه بااحتیاط قدم بردارند.

آیا می‌توان لینی‌یر (LINA) را استخراج کرد؟

لینی‌یر بر روی بلاک‌چین اتریوم بنا شده است و از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند بنابراین قابلیت استخراج ندارد.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله