glmricon

قیمت و خرید مون بیم - GLMR

خرید ارز دیجیتال مون بیم Moonbeam

خرید ارز دیجیتال مون بیم (GLMR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت مون بیم به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز مون بیم بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش مون بیم اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز مون بیم هستند.

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، مون بیم می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
۷۷۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

دنیای ارز‌های دیجیتال تحولات گوناگونی پیدا کرده است و پروژه‌های مختلفی در آن اجرا می‌شود. شبکه مون بیم به‌عنوان یک پاراچین شناخته می‌شود و سعی دارد تا شبکه‌ای طراحی کند که با اتریوم سازگار باشد. در نتیجه DAPP از پلتفرم اتریوم به moonbeam به‌راحتی منتقل می‌شود.

پاراچین نمونه‌ای از شبکه‌های بلاک‌چینی است که برای مدیریت دیتا و اطلاعات، ساختار خاصی دارد و در سیستم پولکادات و کوساما به‌صورت موازی اجرا می‌شود.

سازگاری میان شبکه مون و اتریوم فوق‌العاده است و قابلیت‌های آن باعث شده تا خدمات و سطح تعامل‌پذیری اتریوم از این طریق افزایش پیدا کند. توکن بومی این شبکه نیز با عنوان گلیمر و با علامت GLMR شناخته شده است. در ادامه قصد داریم با این پلتفرم و ویژگی‌های آن بیشتر آشنا شویم.

مون بیم چیست؟

ارز مون بیم

این پلتفرم یکی از پاراچین‌های شبکه پولکادات است که توانسته با قرارداد‌های هوشمند انجام شده در اتریوم سازگاری پیدا کند. این پروتکل طراحی شده است تا بتواند راهی برای ارتباط دوطرفه بلاک‌چین اتریوم و اکوسیستم پولکادات ایجاد کند. قرارداد‌های هوشمند ارائه شده در این شبکه غیرمتمرکز هستند و در آن‌ها از ارز دیجیتال بومی GLMR استفاده می‌شود. این شبکه به‌عنوان یک بلاک‌چین توسعه‌دهنده، محور و یک رابط کاربری برای برنامه‌ریزی اپلیکیشن‌های سازگار با وب ارائه داده و به دنبال رسیدن به اهداف خود از طریق ماشین مجازی اتریوم است.

شبکه Moonbeam به اپلیکیشن‌های موجود در بستر اتریوم وصل می‌شود و از این طریق زمینه اتصال کاربران اتریوم را به اکوسیستم پولکادات فراهم می‌کند. این پلتفرم به دنبال آن است تا پس از راه‌اندازی کامل با پاراچین‌های دیگر موجود در پروژه‌های مختلف زمینه همکاری فراهم کند و برای ادغام اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز گزینه‌های گوناگونی به وجود آورد. همچنین زمینه جابه‌جایی آسان دارایی‌های کاربران را میان شبکه اتریوم و پولکادات ایجاد کند.

تاریخچه پیدایش مون بیم

مشکلات آقای گوین وود در سال ۲۰۱۵ با بنیان‌گذار اتریوم باعث شد تا از این پروژه دست بکشد و به دنبال یک پلتفرم قدرتمندتر باشد. او مشکلات سرعت کم و افزایش کارمزد اتریوم را به‌خوبی می‌دانست و در نتیجه توانست پروژه پولکادات را راه‌اندازی کند. کارمزد معاملات انجام شده در پولکادات کمتر و سرعت آن زیاد بود؛ اما این ماشین مجازی تفاوت‌های شاخصی با اتریوم داشت. به همین دلیل برنامه‌های غیرمتمرکز امکان انتقال به پولکادات را نداشتند. در نتیجه با پیدایش گیلمر برنامه‌های قدیمی غیرمتمرکز توانستند امکان انتقال از اتریوم به پولکادات را پیدا کنند.

این شبکه به دلیل ساختار منحصربه‌فرد خود قابلیت ایجاد پاراچین‌های مختلف را دارد و به‌عنوان یک پل عمل می‌کند که می‌تواند بلاک‌چین‌های مختلف را به شبکه اتصال دهد. تمام فرایند انتقال میان اتریوم و پولکادات از طریق Moonbeam به‌سهولت انجام می‌شود و دست‌کاری چندان زیادی ندارد. این پروژه از نظر فاندامنتال بسیار قوی عمل کرده است و سرمایه‌گذاران زیادی به آن توجه می‌کنند.

توکن گلیمر چیست؟

شبکه پاراچین Moonbeam، ارز دیجیتال مخصوص خود را با عنوان توکن GLMR به بازار عرضه کرده است. این توکن چندکاره مسئولیت حفظ و اجرای این شبکه را بر عهده دارد. کاربرد‌ها و موارد استفاده این ارز دیجیتال بسیار زیاد است؛ از جمله اینکه هزینه تمام قرارداد‌های هوشمند اجرا شده در این شبکه با استفاده از این ارز دیجیتال محاسبه شده و به‌صورت توکن پرداخت می‌شود.

کاربرانی که به‌صورت صادقانه در این ارز دیجیتال مشارکت دارند، برای غیرمتمرکز کردن پلتفرم، ارز GLMR را به‌صورت پاداش دریافت می‌کنند. هولدر‌هایی که در توکن گلیمر فعال هستند، می‌توانند به مکانیسم‌های نظرسنجی درون زنجیر‌ه‌ای دسترسی داشته باشند.

مون بیم چگونه معروف و محبوب شد؟

این شبکه و ارز دیجیتال در ابتدای معرفی چندان نام‌آشنا نبود؛ ولی با گذشت زمان جایگاه خود را در میان رمزارز‌های مختلف پیدا کرد. این ارز توانست برنامه‌های کاربردی غیرمتمرکز بدون مجوز ایجاد کند که استفاده از آن‌ها زمینه سانسور و مقاومت در بستر رمزارز‌ها را کاهش می‌داد. این برنامه‌های غیرمتمرکز کاربردی به‌راحتی می‌توانستند از بلاک‌چین و رمزارز‌ها پشتیبانی کنند. علاوه بر این به دلیل پشتیبانی این شبکه از قرارداد‌های هوشمند مختلف، محبوبیت آن در میان کاربران افزایش زیادی داشته است.

همچنین این پروژه بر روی یک نیاز بسیار مهم کاربران یعنی اتصال اتریوم به پولکادات تمرکز کرده است و آن را به بهترین شیوه ممکن اجرا می‌کند. در نتیجه پروژه‌های مطرحی مانند sushi swap، meta mask، the graph، Polkastarter از پلتفرم Moonbeam استفاده می‌کنند. در نتیجه این شبکه در میان کاربران بسیاری معروف و محبوب شده است.

هدف از خلق مون بیم

توسعه‌دهندگان پلتفرم Moonbeam بر این عقیده هستند که در دنیای بلاک‌چین آینده، کاربران به دنبال آن خواهند بود که دارایی‌های خود را بر روی شبکه‌های مختلف نگهداری کنند. در نتیجه وجود این پلتفرم می‌تواند میان شبکه‌های مختلف دیگری به‌عنوان یک اتصال‌دهنده عمل کند. گیلمر یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که می‌تواند زمینه ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز محیط سازگار با اتریوم را ایجاد کند. هدف اصلی ایجاد این ارز دیجیتال خدمات‌رسانی به کاربران در بازار‌های آنلاین مالی و اتصال میان دارایی‌های دو یا چند بلاک‌چین مختلف به یکدیگر است.

ارزش GLMR چگونه تعیین می‌شود؟

خرید MOONBEAM

ایجاد این شبکه مخصوص قرارداد‌های هوشمند توانسته چالش‌های حوزه مقیاس‌پذیری در اتریوم را رفع کند. همچنین با گسترش دسترسی به شبکه و سایر زنجیره‌هایی که به پولکادات متصل هستند، زمینه انجام معاملات آسان و کسب سود را برای کاربران فراهم کند. علاوه بر این با تقویت پاراچین‌های خود در حوزه پروژه‌های سیستمی شبکه پولکادات، نشان می‌دهد که ارزش بسیار زیادی دارد و فعالیت‌های مالی پیچیده polkadot به‌راحتی در این شبکه انجام می‌شود.

تیم‌هایی که خواهان ایجاد و توسعه برنامه‌های کاربردی بر روی شبکه پولکادات هستند، می‌توانند از قابلیت‌های موجود در moonbeam استفاده کنند. همه این موارد تعیین‌کننده آن است که وجود این پاراچین برای قرارداد‌های الکترونیکی و سرمایه‌گذاری در شبکه‌های بلاک‌چین مختلف ارزش زیادی دارد.

قابلیت‌ها و مزایای مون بیم

این بلاک‌چین با ماشین مجازی اتریوم سازگاری دارد و به‌عنوان اولین پاراچین شناخته می‌شود. از قابلیت‌های اساسی پلتفرم مون می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

غیرمتمرکز و بدون مجوز بودن آن که در برابر سانسور و پشتیبانی‌های مختلف در زمان حال و آینده یک مزیت بسیار مهم است.

امکان سازگاری پلتفرم GLMR با مجموعه ابزار اکوسیستم فرعی که شامل کتابخانه‌های توسعه‌یافته، مرورگر‌های بلاک‌چین، کیف پول‌ها و ابزار مناسب دیگر است.

یکپارچه‌سازی میان زنجیره‌ای از دیگر مزایای این شبکه است که امکان جابه‌جایی توکن و نمایش دادن حالات و ارسال پیام میان اتریوم و سایر زنجیره‌ها را فراهم می‌کند.

از طریق حاکمیت درون زنجیر‌ه‌ای، کاربران این اجازه را پیدا می‌کنند تا بر اساس نیاز توسعه‌دهندگان و جامعه، پروتکل پایه را بدون فورک و با سرعت زیاد گسترش دهند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال GLMR چه کسانی هستند؟

برای آشنایی با پتانسیل موجود در این پروتکل باید ابتدا بنیان‌گذاران آن را بشناسید. moonbeam توسط یکی از بهترین و حرفه‌ای‌ترین شرکت‌های حوزه بلاک‌چین طراحی شده و محصولی از شرکت Purestake است. تمرکز متخصصین این شرکت آمریکایی بر روی توسعه پولکادات و بهبود روش‌های ارتباط آن با پروژه‌های دیگر است. آقای درک یو از برنامه‌نویسان موفق حوزه فناوری‌های نوین بلاک‌چین است.

حضور او در این پروژه باعث شده تا متخصصان نسبت به پروتکل مون beam ‌امیدوار باشند. در کنار او آقای استفان ملهورن از مدیران و متخصصان حوزه علوم کامپیوتر نیز به‌عنوان دومین بنیان‌گذار این پروژه شناخته می‌شود. تجربه آقای ملهورن در حوزه فناوری‌های جدید بسیار زیاد است و به‌عنوان رئیس عملیات Samsung pay فعالیت کرده است. وی در حال حاضر بر پیشرفت و اجرای صحیح پلتفرم Moonbeam نظارت دارد.

امنیت شبکه مون بیم چگونه است؟

توسعه‌دهندگان این پلتفرم قادر هستند تا قرارداد‌های هوشمند سازگار با ماشین مجازی اتریوم را روی بلاک‌چین پولکادات نیز اجرا کنند. امنیت قرارداد‌های هوشمند انجام شده بر روی پروتکل Moonbeam توسط ریلی‌چین اصلی پولکادات تأمین می‌شود. در نتیجه امکان تعامل‌پذیری این پاراچین با پروتکل‌های دیگر نیز فراهم می‌شود.

چرا مون بیم بر روی پولکادات ساخته شده است؟

ارز moonbeam از پاراچین‌های فعال در شبکه پولکادات است که با استفاده از امکاناتی مانند اجرای قرارداد‌های هوشمند و امکان ایجاد ارتباط میان شبکه بلاک‌چین پولکادات با دیگر شبکه‌های بلاک‌چینی، فعالیت می‌کند. امکاناتی که این پاراچین به شبکه پولکادات اضافه کرده، بسیار زیاد است. همچنین بیشترین سازگاری با شبکه بلاک‌چین اتریوم را دارد که در نتیجه تبدیل به مهم‌ترین عنصر در شبکه پولکادات شده است. به همین دلیل پس از بررسی ویژگی‌های این پاراچین و توسعه آن از طریق چارچوب substrate، مون بیم بر روی پولکادات مستقر شد.

چه تعداد مون بیم در حال گردش است؟

در ابتدای راه‌اندازی پروژه Moonbeam، تعداد توکن‌های GLMR عرضه شده به‌صورت عمومی حدود ۱۰۰ میلیون واحد بود. تعداد کل توکن‌های موجود نیز برابر با یک میلیارد واحد است. امروزه تعداد رمزارز‌های در حال گردش ۷۸ میلیون است.

خرید ارز دیجیتال Moonbeam

خرید GLMR

به دلیل فعالیت گسترده این پاراچین و افزایش محبوبیت آن در میان کاربران ارز‌های دیجیتال، امکان خرید ارز دیجیتال GLMR در صرافی‌های مختلف داخلی و خارجی فراهم شده است. برای خرید این ارز دیجیتال ابتدا باید یکی از ارز‌های اصلی مانند بیت‌کوین، تتر یا اتریوم را خریداری کنید. سپس از طریق این رمزارز‌ها، توکن GLMR بخرید.

فروش ارز دیجیتال مون بیم

برای فروش ارز دیجیتال Moonbeam نیز می‌توانید از طریق صرافی‌های مختلف اقدام کنید. این پاراچین به دلیل زیاد بودن مقدار عرضه، برای سرمایه‌گذاری مناسب است؛ اما باید تورم بازار آن را نیز در نظر بگیرید.

نحوه خرید مون بیم از صرافی تبدیل

برای انجام معاملات خود در این ارز دیجیتال، می‌توانید از صرافی تبدیل استفاده کنید. برای خرید ابتدا باید در صرافی ثبت‌نام کرده و مراحل احراز هویت آن را بگذرانید که در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود. سپس از طریق این صرافی یکی از ارز‌های اصلی را به روش واریز تتر یا تومانی خریداری کنید و از طریق این ارز اصلی توکن شبکه Moonbeam یا همان GLMR را خریداری کنید.

روش نگهداری مون بیم

یکی از مسائل مهمی که سرمایه‌گذاران این توکن پس از خرید با آن درگیر هستند، روش نگهداری GLMR است. به دلیل سازگاری این ارز دیجیتال با اتریوم و ساخته‌شدن آن بر روی پولکادات، تمام کیف پول‌هایی که از این دو بلاک‌چین پشتیبانی کنند، قابلیت نگهداری از Moonbeam را نیز خواهند داشت.

انواع کیف پول مناسب نگهداری Moonbeam

برای نگهداری از این ارز دیجیتال دو نوع کیف پول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود است. کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Trezor، Ledger، keepkey به‌صورت فیزیکی طراحی شده‌اند و نگهداری ارز‌های دیجیتال خریداری شده در آن آفلاین است. کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند trust wallet، metamask، Atomic بر روی موبایل و سیستم نصب می‌شوند و فعالیت آن‌ها نیز به‌صورت آنلاین است.

کارمزد خریدوفروش مون بیم

معامله مون بیم در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش مون بیم در صرافی تبدیل

این صرافی برای کاربران خود برای انجام معاملات، مزایای مختلفی در نظر می‌گیرد. میزان تنوع ارز‌ها در این صرافی بسیار زیاد بوده و قابلیت خرید به‌صورت تومانی و تتری برای کاربران فراهم شده است. کارمزد آن نیز در مقایسه با صرافی‌های دیگر بسیار مناسب است. همچنین مراحل ثبت‌نام و زمان احراز هویت تا هنگام شروع معامله در این صرافی، بسیار کوتاه‌مدت است.

آیا خرید مون بیم بدون احراز هویت ممکن است؟

خرید ارز Moonbeam نیاز به انجام احراز هویت دارد؛ چراکه در این صورت امنیت معاملات انجام شده در سطح مطلوبی خواهد بود و امکان سوءاستفاده نیز وجود ندارد. هویت کاربران فعال در شبکه کاملا مشخص است و دارایی‌های سرمایه‌گذاران نیز کاملا ایمن نگهداری می‌شود.

آینده مون بیم چگونه است؟

این پاراچین برای رشد و افزایش تقاضا پتانسیل بسیار زیادی دارد و به دلیل کاربرد زیاد آن امکان افزایش قیمت Moonbeam بیشتر می‌شود. پیش‌بینی‌های مختلفی برای این ارز دیجیتال انجام می‌شود که رشد قیمتی آن بسیار زیاد خواهد بود؛ اما یکی از مسائل مهمی که آینده Moonbeam را تحت‌تأثیر قرار خواهد داد، میزان بالای تورم آن است. توکن گیلمر سالانه ۵ درصد تورم دارد. در واقع هرسال ۵ درصد به توکن‌های در حال گردش اضافه می‌شود که در نتیجه قیمت آن در آینده و روند پیشرفت آن تحت‌تأثیر این تورم قرار خواهد گرفت.

جمع بندی

ارز دیجیتال Moonbeam یک پاراچین ساخته شده بر روی پولکادات است و به‌عنوان رابط میان اتریوم و پولکادات فعالیت می‌کند. همچنین زمینه اتصال یک بلاک‌چین را با پروژه‌های مختلف دیگر فراهم می‌کند. توکن گیلمر ارز بومی این شبکه پاراچین بوده که در سال‌های اخیر موردتوجه سرمایه‌گذاران مختلف قرار گرفته است. قبل از انجام سرمایه‌گذاری بهتر است با این ارز آشنا شوید و اطلاعات اساسی آن را به دست آورید.

سوالات متداول خرید مون بیم

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید مون بیم

خرید سریع Moonbeam چگونه امکان‌پذیر است؟

خرید این ارز دیجیتال در حجم بالا با استفاده از امکان خرید آسان موجود در صرافی تبدیل فراهم شده است تا سرمایه‌گذاران از این طریق اقدام به ثبت سفارش کنند.

کارمزد خریدوفروش گیلمر در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله مون بیم در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چه زمانی برای خریدوفروش moonbeam اقدام کنیم؟

برای انجام معامله در ارز گیلمر ابتدا باید تحلیل‌های لازم را انجام دهید و نسبت به پیش‌بینی سایت‌های معتبر در حوزه ارز‌های دیجیتال توجه کنید. پس از آگاهی نسبت به شرایط بازار اقدام به خریدوفروش این پاراچین کنید.

ارز GLMR چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز دیجیتال در کیف پول‌های مخصوص سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نگهداری می‌شود.

آیا خرید مون بیم می‌تواند سودآور باشد؟

بازار ارز‌های دیجیتال نوسانات مختلفی را تجربه می‌کند؛ اما توجه به زمان مناسب معامله می‌تواند باعث سودآوری شود.

آیا می‌توان گیلمر استخراج کرد؟

خیر، تعداد کل Moonbeam موجود مشخص است و هرسال مقدار مشخصی از آن به بازار عرضه خواهد شد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

میکائیل م

36 روز قبل

4

سلام با تشکر از صرافی تبدیل بابت تمامی زحماتشان جهت فراهم کردن بستری امن و پرسرعت برای انجام معامله های تمامی رمزارزها

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله