injicon

خرید و فروش اینجکتیو

INJ /  Injective
IRTicon تومان
INJicon اینجکتیو
خرید آسان  اینجکتیو
حجم ۲۴ ساعته (INJ) 28,164.58
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 186,252.37
تغییرات ۱ روزه +2.86 %

امروزه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و شرکت در بازارهای مالی جهانی مانند بورس یا بازار ارزهای دیجیتال یکی از بروز‌ترین فعالیت‌های اقتصادی است و سود خوبی را برای کاربران خود ایجاد می‌کند. درواقع بازارهای اقتصادی مانند بازار ارزهای دیجیتال ارائه‌دهنده ارزهای مختلفی هستند که هرکدام از آنها نقش یا قابلیت مهمی داشته و به نوعی برای سرمایه‌گذاران سودمند هستند.

افزایش و رشد بازار ارزهای دیجیتال و در پی آن رشد سود کاربران این بازار، باعث افزایش تعداد کاربران عرصه ارزهای دیجیتال شده و بسیاری از اشخاص ترجیح می‌دادند که سرمایه خود را در این بازار پررونق صرف کنند. اما افزایش کاربران این بازار گاهی نتایج ناخوشایندی را به همراه داشت. حال به نظر شما چگونه می‌توان از بروز این نتایج ناخوشایند جلوگیری کرد؟

در این مقاله قصد داریم به بررسی یکی از مفید‌ترین و کاربردی‌ترین ارزهای دیجیتال، یعنی ارز دیجیتال INJ که رفع‌کننده بسیاری از مشکلات کاربران هم هست بپردازیم، پس اگر شما نیز دغدغه رفع نتایج ناخوشایند را دارید، تا انتهای این مقاله را مطالعه کنید:

اینجکتیو ( INJ ) چیست؟

ارز دیجیتال یا پروتکل اینجکتیو با نام اختصاری INJ نشان داده می‌شود. این پروتکل حل‌کننده سه مشکل مقیاس‌پذیری، کاهش سرعت تایید معاملات و افزایش تراکنش‌های موجود در بلاک چین بود. شاید پیش خود تصور کنید افزایش تراکنش‌ها به عنوان مشکل شناخته نمی‌شود، پس چرا نیازمند پروتکل اینجکتیو هستیم؟

خب پس بیاید به توضیح این موضوع بپردازیم، همانطور که گفتیم رشد بازار ارزهای دیجیتال باعث شد که کاربران بیشتری نسبت به سرمایه‌گذاری در این بازار اقدام کنند. این امر باعث شد که حجم خرید و فروش ارزهای دیجیتال رشد چشمگیری داشته باشد و میزان تراکنش‌های روزانه چندین برابر شود. با افزایش تراکنش‌ها، سرعت کار ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال به صورت ناخواسته کاهش یافت. همچنین تایید اطلاعات موجود در هر معامله با روند کندتری انجام می‌شد.

کاهش کارکرد این ارزها و پلتفرم‌ها باعث شد که بسیاری از کاربران نسبت به عملکرد یک ارز ناامید شده یا شور و اشتیاق خود برای سرمایه‌گذاری را از دست بدهند. به همین دلیل این شبکه نیازمند پروتکلی بود که احیا‌کننده بخش‌های مختلف شبکه باشد. پروتکل اینجکتیو برپایه شبکه بلاک چین اتریوم فعالیت داشته و از تمامی ارزهای پشتیبانی شده توسط اتریوم حمایت می‌کند.

تاریخچه پیدایش اینجکتیو ( INJ )

پروژه اینجکتیو اولین بار تحت عنوان Injective Labs و در سال 2020 ارائه شد. این پروتکل ابتدا فعالیت‌های خود را به صورت آزمایشی ارائه می‌داد، اما در اپریل همان سال، این پروتکل فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز کرد. پروتکل INJ با هدف ارتقا ویژگی‌های کاربردی و رفع نیازهای کاربران به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد.

اینجکتیو ( INJ ) چگونه معروف و محبوب شد؟

تمامی کاربران و سرمایه‌گذارانی که در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارند به دنبال سرمایه‌گذاری در بخش‌هایی هستند که در کمترین زمان سود مناسبی را برای آنها به ارمغان بیاورد. همچنین از کاهش سرعت و کارکرد ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال بیزار هستند، به همین خاطر هم نیازمند پروتکل یا پلتفرم‌هایی هستند که سرعت بسیار خوبی داشته باشد و تمام فعالیت‌های اقتصادی آنها را در کمترین زمان انجام دهد.

کاری که پروتکل INJ انجام می‌داد دقیقا همین بود. به زبان ساده‌تر پروتکل اینجکتیو با افزایش سرعت تراکنش‌ها و تایید اطلاعات صحیح از طرفین معامله، روند آسان‌تری را برای تایید و ثبت معاملات ارزی رقم می‌زند. هنگامی که کاربران بازار ارزهای دیجیتال از این پروتکل استفاده کنند بسیاری از خرید و فروش‌های خود را در کمترین زمان به ثبت رسانده و نگرانی از بابت عدم تایید اطلاعات خود ندارند، به همین سبب این پروتکل توانست در مدت زمان کمی بسیار محبوب و معروف شود.

هدف از خلق اینجکتیو ( INJ )

یکی از رایج‌ترین مشکلاتی که در سال‌های اخیر برای سرمایه‌گذاران رخ داده بود کاهش عملکرد مفید و سرعت پلتفرم‌ها و ارزهای دیجیتال بود. این مشکل باعث شد که بسیاری از کاربران از سرمایه‌گذاری در این عرصه پشیمان شده یا انتقاداتی را نسبت به آن بیان کنند. بنیان‌گذاران ارز Injective باتوجه به همین مشکلات این پروتکل را بنا نهاده و بسیاری از مشکلات کاربران را حل کردند.

به زبان ساده‌تر، هدف بنیان‌گذاران این پلتفرم حل مشکلات سرمایه‌گذاران و ایجاد یک فضای مناسب برای سرمایه‌گذاری آنها بود.

ارزش اینجکتیو چگونه تعیین می شود؟

یکی از نکات هیجان‌انگیزی که درمورد بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد این است که هیچگاه نمی‌توان هیچ حدس دقیقی از ارزش یا آینده یک ارز زد. زیرا اتفاقات و نوسان‌هایی که در این بازار رخ می‌دهد تعیین‌کننده ارزش یا قیمت یا آینده یک ارز است.

اما اگر بخواهیم به صورت کلی ارزش ارز INJ را تعیین کنیم، باید به میزان درخواست‌های مردم برای ارائه آن نگاهی بیندازیم. به زبان ساده‌تر هرگاه که درخواست‌های کاربران برای ارائه اینجکتیو نسبت به عرضه آن افزایش یافت، باید نتیجه گرفت که این ارز از ارزش بالایی برخوردار است. اما هرگاه که میزان درخواست کاربران برای ارائه ارز اینجکتیو کاهش یافت، یا پروتکل‌های ارائه شده آن به صورت مازاد در بازار قرار گرفت، می‌توان نتیجه گرفت که این ارزش با کاهش ارزش روبرو است.

قابلیت ها و مزایای اینجکتیو

همانطور که گفتیم ارز و پروتکل INJ در مدت زمان کمی به محبوبیت زیادی رسید. اما به نظر شما این محبوبیت از کجا نشات می‌گیرد؟ قطعا سرچشمه این محبوبیت قابلیت‌ها و مزایای مفیدی است که این پروتکل به کاربران خود ارائه می‌دهد. پس بیاید نگاه دقیق‌تری به این قابلیت‌ها داشته باشیم:

افزایش سرعت تراکنش ها

با افزایش کاربران شبکه بلاک چین، حجم معاملات روزانه رشد چشمگیری داشت. به همین سبب بسیاری از تراکنش‌ها با سرعت کمتری انجام می‌گرفت. بکارگیری توکن INJ سرعت اعضای شبکه برای دریافت، تایید و ثبت اطلاعات را افزایش می‌داد. این قابلیت یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیت‌های توکن اینجکتیو است که باعث محبوبیت آن شد.

تایید تمامی اطلاعات صحیح

یکی از اصلی‌ترین شروط ثبت یک معامله تایید اطلاعات طرفین معامله است. به زبان ساده‌تر اطلاعاتی که توسط خریدار و فروشنده ارائه می‌شود نیاز به تایید در شبکه بلاک چین دارد. اما با افزایش تراکنش‌ها و معاملات روزانه، فرایند تایید اطلاعات با سرعت کمتری انجام می‌شد. پروتکل INJ تمامی اطلاعات درست را در کمترین زمان و به دقیق‌ترین صورت بررسی کرده و تایید یا تکذیب می‌کند.

دسترسی بسیار آسان

یکی از قابلیت‌های آسان پروتکل INJ دسترسی بسیار ساده آن است. درواقع تمام کاربرانی که قصد خرید این پروتکل را دارند می‌توانند به صرافی‌های معتبر مراجعه کرده و این پروتکل را به صورت مستقیم خریداری کنند.

پشتیبانی از تمامی ارزهای مرتبط با اتریوم

همانطور که گفتیم INJ برپایه شبکه بلاک چین فعالیت دارد. به همین سبب از تمامی ارزها و پلتفرم‌های مرتبط با اتریوم پشتیبانی می‌کند. ارزها و پلتفرم‌های وابسته به اتریوم در یک شبکه بلاک چین فعالیت داشته و ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال INJ چه کسانی هستند؟

ارز دیجیتال یا پروتکل اینجکتیو حاصل زحمات یک تیم است. هرکدام از اعضای این تیم فعالیت‌هایی در زمینه عرصه ارزهای دیجیتال داشته و در نهایت این پروتکل کاربردی را بنا نهادند. اعضای این تیم شامل اسامی زیر هستند:

 • اریک چن
 • البرت چن
 • میرزا اودین
 • ماکسیم شن
 • ماکس کوپریانوف
 • ماکوس واس
 • شینران خو
 • هانا گراب

امنیت شبکه اینجکتیو چگونه است؟

همانطور که گفتیم فعالیت INJ برپایه شبکه بلاک چین اتریوم است. این شبکه دارای ماینرها و نودهایی است که اطلاعات را دریافت کرده و از صحت آنها مطمئن می‌شوند. همین ماینرها وظیفه افزایش امنیت شبکه را بر عهده داشته و از ورود غیرقانونی اشخاص جلوگیری می‌کنند. همچنین اعتبارسنج‌هایی که در این شبکه موجودند، به افزایش امنیت شبکه و پروتکل اینجکتیو کمک بزرگی می‌کنند.

چه تعداد توکن اینجکتیو در گردش است؟

عرضه کل توکن INJ 100,000,000 واحد بود. از این میزان، 73,005,600سکه از آن در حال گردش بوده و حجم معامله‌های روزانه به مرز 4,243,710.00 رسید. میزان معاملات این پروتکل در بازار ارزهای دیجیتال به حدی بود که INJ را به رتبه 172 رساند.

قیمت ارز INJ امروزه و در زمان نوشتار این مقاله 1.32، معادل 53 هزار تومان است. تغییرات اخیر این توکن 0.16% بوده و با رشد قیمتی روبرو است.

خرید ارز دیجیتال اینجکتیو

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران بازار ارزهای دیجیتال این است که چگونه برای خرید پروتکل INJ اقدام کنند؟ زیرا بسیاری از اشخاص برای دسترسی به این پروتکل کاربردی و سرمایه دیگران، تقلب کرده و خود را به عنوان یکی از فروشندگان اینجکتیو معرفی می‌کنند. در این بخش قصد داریم به سه شیوه خرید INJ بپردازیم:

 • در اولین روش کاربران می‌توانند خرید خود را به صورت مستقیم انجام دهند. درواقع این روش نسبت به شیوه‌های دیگر امنیت کمتری دارد. اما نسبتا ساده‌تر است. در این روش سرمایه‌گذاران می‌توانند برای خرید ارز دیجیتال اینجکتیو به صورت مستقیم به سراغ دارندگان این ارز رفته و بدون پرداخت کارمزد، خرید ارز دیجیتال INJ را به صورت مستقیم انجام دهند.
 • در دومین شیوه کاربران می‌توانند به صرافی‌های خارجی مراجعه کنند. البته لازم به ذکر است که مراجعه به صرافی‌های خارجی برای کاربران و سرمایه‌گذاران ایرانی کمی دشوار است. در صورت افشای آی پی ایران احتمال بلوک شدن دارایی شما وجود خواهد داشت.
 • در سومین روش کاربران می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مانند تبدیل مراجعه کرده و پس از ثبت اطلاعات و انجام فرایند احراز هویت، ارز مورد نظر خود را خریداری کرده آن را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند.

فروش ارز دیجیتال اینجکتیو

فروش ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال همیشه یکی از سریع‌ترین شیوه‌های سوددهی بود. زیرا همانطور که یک ارز یا پلتفرم در مدت زمان کمی محبوب شده و سود زیادی را برای کاربران خود ایجاد می‌کند، خواهان و طرفداران زیادی هم پیدا می‌کند، به همین سبب فروش آن جزو پررونق‌ترین فعالیت‌های اقتصادی است.

کاربرانی که قصد فروش این پروتکل را دارند می‌توانند به صرافی‌ تبدیل مراجعه کرده و حجم مورد نظر خود برای فروش ارز INJ را مشخص کنند، سپس میزان کارمزد برای آنها نمایش داده شده و ارز آنها در لیست فروش قرار می‌گیرد.

نحوه خرید اینجکتیو از صرافی تبدیل

همانطور که گفتیم کاربران ایرانی باید برای خرید یا فروش ارزهای خود از طریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنند. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است قابلیت خرید و فروش حضوری و آنلاین را برای مشتریان خود بکار گرفته است.

کاربرانی که قصد خرید از صرافی تبدیل را دارند می‌توانند به صورت حضوری به این صرافی مراجعه کرده و با انتخاب حجم مورد نظر ارز INJ، بهترین پلتفرم برای خرید را انتخاب کنند. علاوه بر آن کسانی که قبلا با این صرافی همکاری داشته‌اند می‌توانند به صورت مجازی و از طریق سایت تبدیل، اقدام به خرید توکن INJ کنند.

علاوه بر آن قابلیت خرید آسان برای کاربران بازار ارزهای دیجیتال وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانند در کمترین زمان و به آسان‌ترین شیوه، خرید خود را به ثبت برسانند.

روش نگه داری اینجکتیو ( چگونه پروتکل اینجکتیو را نگه داری کنیم؟ )

ساده‌ترین و درست‌ترین روشی که برای حفظ و نگه‌داری از ارزهای دیجیتال یا به صورت دقیق‌تر، پروتکل INJ توصیه می‌شود، استفاده از کیف پول‌های دیجیتال است. این کیف پول‌ها در قالب کیف‌هی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری یا سرد و گرم ارائه شده و برای نگه‌داری انواع ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال مناسب‌اند. همچنین خریداری این کیف پول‌ها از انواع صرافی‌های معتبر ایرانی امکان‌پذیر است.

انواع کیف پول اینجکتیو

هرکدام از ارزها و پلتفرم‌های دیجیتال توسط کیف پول‌های مخصوصی نگه‌داری می‌شوند. اما برخی کیف پول‌های دیجیتال وجود دارند که قدرت بسیار بالایی داشته و برای نگه‌داری انواع توکن‌ها و پروتکل‌ها مناسب هستند. کیف پول‌های قید شده در قسمت زیر از کیف پول‌های بسیار مناسب برای نگه‌داری ارز اینجکتیو به شمار می‌روند:

 • کیف پول لجر ( ledger )
 • کیف پول تراست والت ( trust wallet )
 • کیف پول متاماسک ( metamask )
 • کیف پول بایننس چین والت ( binance chain wallet )
 • کیف پول اتمیک والت ( atomic wallet )

کارمزد خرید و فروش اینجکتیو

تعیین کارمزد خرید و فروش توکن INJ یا اصولا هر ارز و پلتفرم دیگری، امری است که باتوجه به نوع ارز، حجم معاملات روزانه آن و صرافی مورد معامله بستگی دارد. به همین سبب نمی‌توان نرخ دقیقی از میزان کارمزد خرید و فروش اینجکتیو بیان کرد. به عنوان مثال صرافی تبدیل باتوجه به حجم معاملات کاربر در 30 روز گذشته کارمزدی بین 0.4 و 0.15 درصد را در نظر می‌گیرد.

علاوه بر آن میزان کارمزد در معاملات باتوجه به ارزی که پس از معامله دریافت می‌کنید دریافت می‌شود. برای مثال اگر با تومان اینجکتیو را خریداری کنید، میزان کارمزد از ارز Injective کسر می‌شود. همچنین اگر اینجکتیو را به فروش رسانده و تومان دریافت کنید، کارمزد از تومان کسر می‌شود.

مزایای خرید و فروش اینجکتیو در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل با ارائه بهترین قابلیت‌ها و مزیت‌ها، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. به همین سبب مزیت‌های مثبتی را برای مشتریان خود بکار برده است:

 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • مشاهده میزان کارمزد
 • انتقال سریع دارایی
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • افزایش امنیت معاملات
 • ارائه کیف پول اختصاصی تبدیل

آیا خرید اینجکتیو بدون احراز هویت ممکن است؟

هرکشور برای فعالان عرصه ارزهای دیجیتال قوانین مشخصی را تعیین کرده است. یکی از شرایط و قوانینی که در کشور ایران تصویب شده، انجام فرایند احراز هویت است. بدین صورت که کاربران باید تمامی اطلاعات شخصی خود و آدرس کیف پول دیجیتال را به صورت دقیق در صرافی مدنظر ثبت کنند. زیرا این کار باعث پیشگیری از تقلب و کلاهبرداری می‌شود. به همین جهت باید گفت انجام معاملات ارزی بدون فرایند احراز هویت ممکن نیست.

آینده اینجکتیو چگونه است؟

مسیری که ارز INJ تاکنون طی کرده، یکی از پرفرازونشیب‌ترین مسیرهای ممکن است. این پروتکل در ابتدا چندان طرفداری نداشت، اما اکنون و با آگاهی مردم نسبت به قابلیت‌هایش به یکی از برترین پروتکل‌های دیجیتال مبدل شده است. بسیاری از فعالان عرصه ارزهای دیجیتال عقیده دارند این پروتکل در 10 سال آینده یکی از پرسودترین و پررونق‌ترین پروتکل‌های دیجیتال است که در سطح بازارهای جهانی نیز مورد معامله قرار می‌گیرد.

منبع

injective.com
kraken.com

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.65%
27,161.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.85%
1,845.38 USDT
95,848,115 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.54%
0.0724400 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.07%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.76%
0.00000000203 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم اینجکتیو ( INJ ) بخریم؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند از طریق تمامی صرافی‌های معتبر ایرانی اقدام به خرید پروتکل INJ کنند. البته لازم به ذکر است که خرید از طریق صرافی‌های خارجی به دلیل شرایط و قوانین کشورهای دیگر، بسیار دشوار و تقریبا غیرممکن است. به همین دلیل توصیه می‌شود که کاربران برای خرید ارز اینجکتیو به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی مانند صرافی تبدیل بروند. این صرافی قابلیت پشتیبانی بیش از 200 ارز دیجیتال را دارد.

خرید سریع اینجکتیو ( INJ ) چگونه امکان‌پذیر است؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند با مراجعه به بخش «خرید آسان» در سایت صرافی تبدیل، در سریع‌ترین زمان پروتکل ارز اینجکتیو را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش اینجکتیو ( INJ ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

میزان کارمزد خرید و فروش در صرافی تبدیل بین 0.4 تا 0.15 درصد است که باتوجه به معاملات 30 روز اخیر و قیمت ارز INJ قابل تغییر است. کارمزد معاملات تتری 0.2 درصد است این مقدار ثابت می‌باشد. برای معاملات خرید آسان نیز کارمزد 0.25 درصدی تعیین شده است.

چگونه قیمت اینجکتیو ( INJ ) را پیش‌بینی کنیم؟

تحلیل قیمت یک ارز امری است که باتوجه با بازار ارزهای دیجیتال و میزان معاملات ارز اینجکتیو قابل انجام است. اگر نگاهی به میزان معاملات اخیر ارز اینجکتیو بندازیم متوجه می‌شویم که این ارز در هفته‌های آینده در چه رنج قیمتی خواهد بود. همچنین بسیاری از مشاوران می‌توانند به سرمایه‌گذاران نوپا کمک کنند که آینده‌نگری مشخصی از قیمت اینجکتیو داشته باشند. برای اطلاع از تحلیل‌های ساده و کاربردی در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل عضو شوید.

ارز دیجیتال اینجکتیو ( INJ ) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

نگه‌داری از ارز INJ با استفاده از انواع کیف پول‌های سرد و گرم یا سخت‌افزاری و نرم‌افزاری امکان‌پذیر است. دونمونه از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌ها برای نگهداری ارزهای دیجیتال تراست والت و متا مسک هستند، البته کاربران صرافی تبدیل می‌توانند از کیف پول اختصاصی این صرافی نیز استفاده کنند و سرعت معاملات خود را افزایش دهند.

آیا خرید اینجکتیو ( INJ ) می‌تواند سودآور باشد؟

اینجکتیو یکی از کاربردی‌ترین پروتکل‌هایی است که بسیاری از مشکلات کاربران را رفع می‌کند، پس باتوجه به ویژگی‌هایی که دارد خرید آن یکی از سودآورترین فعالیت‌های اقتصادی است.

آیا می‌توان اینجکتیو ( INJ ) را استخراج کرد؟

خیر. این دسته از پروتکل‌ها قابلیت استخراج ندارند.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله