fegicon

خرید و فروش فگ

FEG /  FEG

ارز دیجیتال فگ ( FEG ) چیست؟

ارز دیجیتال فگ که با نماد FEG در بازار رمز ارزها معرفی شده است، در ابتدای سال 2021 توسعه پیدا کرده و در همین مدت کوتاه توانسته محبوبیت قابل قبولی به دست آورد. توکن فگ در شبکه بلاک چین اتریوم (با استاندارد ERC20) و بایننس کوین (با استاندارد BEP20) توسعه پیدا کرده و از هر دو شبکه پشتیبانی می‌نماید. تمرکز بر روی پروژه دیفای باعث شده تا این رمز ارز به عنوان یکی از گزینه‌های عالی برای توسعه پروژه‌های دیفای معرفی شود. استفاده از آن برای پرداخت‌های غیرمتمرکز نیز اصلی‌ترین هدف تیم توسعه دهنده فگ است.

ارز دیجیتال فگ در ساختار خود دارای یک سیستم ضد تورمی بسیار خاص است که آن را با سایر پروژه‌های دیفای متمایز می‌نماید. در شروع ورود این رمز ارز به بازار تعداد توکن‌های بسیار زیادی از آن تعریف شد، اما در پیش گرفتن یک سیستم توکن سوزی باعث شده تا روز به روز شرایط بهتری از نظر میزان عرضه و تقاضا برای آن شاهد باشیم. به این صورت که در پی هر تراکنش صورت گرفته در شبکه فگ به میزان 1 درصد از تراکنش صورت گرفته از توکن‌ها به یک آدرس غیرقابل بازگشت فرستاده می‌شوند. این ترفند در بازار ارز دیجیتال به عملیات توکن سوزی معروف است، باعث شده تا به مرور میزان عرضه و تقاضا در شبکه فگ به تعادل برسد.

همچنین یکی دیگر از مرکزیت‌هایی که شبکه فگ برای کاربران خود در نظر گرفته، اهدا 4 درصد از ارزش توکن‌های معامله شده در هر تراکنش به هولدرها است. اگر شما از هولدرهای توکن فگ باشید، در تقسیم 4 درصد از تراکنش‌های صورت گرفته روی این رمز ارز میان هولدرها سهیم شده و می‌توانید توکن بیشتری جذب کنید. این عامل نیز از دیگر دلایل محبوبیت این ارز دیجیتال در بازار شده است.

خرید فگ ( FEG ) در ایران

برای خرید فگ در ایران دو راه حل پیش روی همه ما قرار دارد. اول اینکه می‌توانیم با پیدا کردن افرادی که این ارز دیجیتال را در کیف پول خود دارند، اقدام به خرید مستقیم آن نماییم. این روش خرید فگ در ایران با چالش‌هایی همراه است و البته مزیت‌هایی هم دارد. مسلماً پیدا کردن چنین افرادی به این راحتی‌ها نیست. از این گذشته در صورت پیدا کردن فروشنده ارز دیجیتال فگ باز هم چالش‌هایی مانند اعتماد به این افراد، اطمینان برای واریز پول و دریافت این رمز ارز پیش روی ما خواهد بود؛ اما مزیت این روش خرید نیز در عدم نیاز به پرداخت کارمزد است. البته راه‌حلی هم وجود دارد که می‌توانید با کمترین میزان کارمزد این رمز ارز را به حجم دلخواه و قیمت روز دنیا بخرید.

برای خرید فگ در ایران می‌توانید از خدمات صرافی‌های معتبر استفاده کنید. البته این رمز ارز در حال حاضر در لیست همه صرافی‌های داخلی قرار نگرفته و از این گذشته هر صرافی نیز از نظر اعتبار و اطمینان برای خرید فگ شرایط ایده‌آلی را ندارد. با این حال بهترین راه حل برای خرید فگ در ایران استفاده از خدمات صرافی‌های معتبر و شناخته شده است که:

  • اولاً کارمزد پایینی برای معاملات فگ در نظر گرفته باشند.
  • ثانیاً حجم معاملات ارز دیجیتال فگ در آنها مناسب و قابل قبول باشد.
  • و هم‌چنین امنیت بالایی نیز برای خریداران ایجاد کنند.

خرید فگ ( FEG ) در صرافی معتبر تبدیل

در کنار شما هستیم تا فرایند خرید ارز دیجیتال فگ در ایران را با کمترین کارمزد و در کمترین زمان ممکن برای شما رقم بزنیم. بر‌ای خرید فگ می‌توانید از خدمات ما در صرافی تبدیل استفاده کنید. در تبدیل تمام تلاش ما این است که امکان سرمایه گذاری کاملاً ایمن را برای کاربران ایرانی فراهم آوریم. همچنین برای امکان کنترل ریسک سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و ایجاد تنوع بالایی از سبد ارزهای دیجیتال برای خرید، رمز ارزهای محبوب و جذاب بازار را در لیست قرار داده‌ایم تا تریدرهای ایرانی نیز بتوانند بدون چالش حضور در صرافی‌های خارجی برای خرید ارزهای دیجیتال مورد نظر خود اقدام نمایند. امکان خرید ارز فگ نیز در تبدیل برای شما عزیزان فراهم آمده است. برای این خرید شرایط زیر را نیز در کنار ما تجربه خواهید کرد:

  • سرعت بالای معاملات به دلیل وجود تعداد کاربران زیاد و همچنین حجم بالای معاملات
  • امکان خرید فگ با کارمزدهای حداقلی
  • امکان فروش فگ

قابلیت‌ها و مزایای ارز فگ

برای شناخت هر چه بهتر ارز دیجیتال FEG لازم است تا مشخصات و برخی از ویژگی‌های این رمز ارز و شبکه آن را به شما معرفی کنیم. این اطلاعات برای افرادی که به دنبال سرمایه گذاری روی این ارز دیجیتال هستند، اهمیت زیادی خواهد داشت.

فگ ماهیتی کاملاً غیرمتمرکز دارد

یکی از اصلی‌ترین چالش‌های پیش روی تریدرها در بازار ارز دیجیتال زمانی است که مالکیت یک رمز ارز مشخص نبوده و افراد زیادی ممکن است روی شبکه آن متمرکز باشند. این مهم به دلیل وجود سیستم نیمه متمرکز برای شبکه برخی از رمز ارزها ایجاد می‌شود. مزیت بزرگ FEG این است که هیچ تمرکزی در شبکه آن وجود نداشته و توزیع توکن‌های آن نیز کاملاً عادلانه بوده است. این مزیت باعث شده تا امنیت شبکه فگ نیز در شرایط خوبی قرار بگیرد.

حضور در پروژه‌های خیریه

یکی از دلایلی که باعث شده تا ارز دیجیتال فگ در طول کمتر از یک سال به شدت بر سر زبان‌ها بیفتد، حضور این پروژه در امور خیریه است. اتفاقی که در کنار محبوبیت مزیت‌هایی مانند حجم معاملات بالا و همچنین ورود افراد سرمایه گذار قدرتمند به شبکه این رمز ارز را نیز رقم زده است.

نرم افزار FEGTRACK و ماهیتی کاملاً شفاف در میان همه کاربران

نرم افزار FEGTRACK از سوی تیم توسعه دهنده ارز دیجیتال فگ ارائه شده است. این نرم افزار باعث شده تا شفافیت این شبکه به حداکثر میزان خود برسد. در این نرم افزار شما می‌توانید به اطلاعاتی مانند شرایط کنونی شبکه فگ، تعداد توکن‌های سوزانده شده، تعداد توکن‌های در دسترس، پاداش هولد کردن توکن FEG، تعداد توکن‌های در گردش و اطلاعاتی از این دست دسترسی داشته باشید. همان طور که می‌بینید این اطلاعات می‌تواند شفافیت کاملاً شبکه فگ را برای همه کاربران رقم بزند. البته همراه با این نرم افزار توسعه صرافی FEGEX نیز باعث شده تا امکان خرید و فروش این ارز دیجیتال برای کاربران راحت‌تر شود. البته این موضوع برای کاربران ایرانی چندان مناسب نیست و بیشتر مخصوص کاربران خارجی این بازار است.

مزایای صرافی فگ تبدیل

اشاره کردیم که توکن FEG بر روی هر دو پلتفرم اتریوم و بایننس توسعه پیدا کرده و امکان نقال و انتقال آن نیز بر روی استانداردهای این شبکه‌ها وجود دارد. از این رو کاربران باید در زمان نقل و انتقال و خرید و فروش فگ دقت ویژه‌ای به این موضوع داشته باشند تا توکن‌های خود را به دلیل اشتباهات نرم افزاری از دست ندهند. برای این منظور می‌توانید از خدمات ما در تبدیل استفاده کنید که امکان انتقال فگ در شبکه‌های مختلف را در اختیار شما قرار داده‌ایم. همچنین ویژگی دیگری که باعث شده تا خرید و فروش فگ در تبدیل همراه با امنیت بالایی رقم بخورد، حجم بالای معاملات است. شما می‌توانید از این مزیت به نفع خود استفاده کرده و حتی در زمان‌هایی که بازار نوسانات شدیدی را تجربه می‌نماید، در کمتری زمان ممکن برای خرید و فروش فگ اقدام کنید.

برای خرید فگ از کجا شروع کنیم؟

برای خرید فگ اولین اقدامی که باید انجام دهید، مراجعه به یک صرافی ارز دیجیتال است. با ثبت‌نام در صرافی معتبر تبدیل می‌توانید به‌راحتی فگ بخرید. ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل بسیار ساده و سریع است. جهت آموزش ثبت‌نام و احراز هویت در تبدیل نیز می‌توانید به مقالات راهنمای تبدیل مراجعه کنید.

پس از احراز هویت، کیف پول اختصاصی شما در دستان‌تان است. با واریز تومانی از طریق درگاه پرداخت بانکی، کیف پول تبدیل خود را شارژ می‌کنید. در گام بعدی می‌توانید هم وارد بازار تومانیِ فگ شوید؛ و هم می‌توانید با خرید تتر در گام اول، به بازار تتریِ فگ بروید و به سادگی به خرید و فروش فگ بپردازید. برای آموزش دقیق‌تر، به آموزش خرید و فروش فگ مراجعه کنید.

سوالات متداول
قیمت ارز دیجیتال فگ چقدر است و چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت ارز دیجیتال فگ مانند سایر رمز ارزها با استفاده از مکانیزم عرضه و تقاضا محاسبه می‌شود. شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای و روز این رمز ارز را در صفحه خرید آن در تبدیل مشاهده کنید.

نحوه پیش‌بینی قیمت فگ برای آینده چگونه است؟

برای پیش‌بینی قیمت فگ بایستی تکنیک‌های فاندامنتالی و روش‌های تکنیکالی را استفاده کنید تا در نهایت ایده‌آل‌ترین نتیجه پیش روی شما قرار گیرد.

ارز دیجیتال فگ در کدام شبکه بلاک چین توسعه پیدا کرده است؟

ارز دیجیتال FEG در شبکه اتریوم و بایننس توسعه پیدا کرده و اما در آینده ممکن است در شبکه های دیگری مانند آوالانچ، فانتوم و پولیگان نیز حضور پیدا کند.

ارز دیجیتال فگ را چگونه نگهداری کنیم؟

برای هولد کردن و نگهداری از ارز دیجیتال فگ هم می‌توانید از کیف پول کاملاً ایمن تبدیل استفاده کنید و یا برای این منظور نیاز به تهیه یک کیف پول نرم افزاری اتری خواهید داشت که از استاندارد ERC20 پشتیبانی نماید.

آیا می‌توان فگ را استخراج کرد؟

خیر، ارز دیجیتال فگ قابل استخراج نیست.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله