قیمت و خرید فگ - FEG

به زودی

خرید ارز دیجیتال فگ FEG

خرید ارز دیجیتال فگ (FEG) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت فگ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز فگ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش فگ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز فگ هستند.

سیستم مالی غیرمتمرکز (دیفای) با ظهور چشمگیر پروژه‌های جدید به تکامل خود ادامه می‌دهد. این توکن‌های دیفای با استفاده از قراردادهای هوشمند و شبکه‌های غیرمتمرکز و با حذف واسطه‌های ناکارآمد مانند بانک‌ها، خدمات مالی در سراسر جهان را دستخوش تغییر می‌کنند.

یکی از پروژه‌های جدید دیفای‌ که اخیراً توجه زیادی را به خود جلب کرده، Feed Every Gorilla (FEG) است. اکوسیستم FEG با معرفی محصولات جدید مانند FEGEx، به رشد و توسعه خود در فضای دیفای ادامه می‌دهد و برای جامعه ارزهای دیجیتال ارزشمندتر می‌شود.

اگر تابه‌حال نام توکن FEG را نشنیده‌اید، نگران نباشید! در این مقاله، ما به تمام زوایای این ارز دیجیتال می‌پردازیم و ویژگی‌های منحصربه‌فرد و آینده آن را موردبحث قرار می‌دهیم!

FEG چیست؟

ارز فگ

FEG یک توکن دیفای ضد تورمی است که هدف آن انقلاب در امور مالی غیرمتمرکز است. اگرچه FEG یک تازه‌وارد در فضای کریپتو به شمار می‌رود، اما با محبوبیت زیادی مواجه شده است.

هدف اصلی شبکه FEG این است که مردم در سراسر جهان به یک شبکه تراکنش غیرمتمرکز دسترسی داشته باشند. FEG هم بر روی بلاکچین اتریوم و هم بر روی زنجیره هوشمند بایننس اجرا می‌شود. در نتیجه، توکن FEG از دو نوع استاندارد پشتیبانی می‌کند: ERC-20 و BEP-20.

توانایی FEG برای عملکرد در زنجیره‌های مختلف، آن را به یک دارایی بسیار سازگار تبدیل می‌کند که کاربران می‌توانند در پلتفرم‌های مختلف دیفای از آن استفاده کنند. FEG با برخورداری از یک چشم‌انداز و یک استراتژی کاملاً تعریف شده، موقعیت خوبی برای دستیابی به پذیرش گسترده دارد.

صرافی FEG Exchange، سرویس SmartDeFi Launchpad و توانایی FEG در مدیریت نوسانات بازار همگی حاکی از تعهد این پروژه به رشد و توسعه است. FEG یک پروژه ارز دیجیتال با یک نقشه راه مشخص است که باعث شده سرمایه‌گذاران زیادی به جمع حامیان آن بپیوندند.

تاریخچه پیدایش FEG

توکن FEG در سال 2021 راه‌اندازی شد و توسعه‌دهنده اصلی این پلتفرم FEGrox است. مؤسسه خیریه PASA شریک پلتفرم FEG Token محسوب می‌شود. PASA علاقه زیادی به حیات‌وحش دارد و در راستای حفاظت از آن تلاش می‌کند.

علاوه بر این، پلتفرم FEGrox یک کیف پول ارز دیجیتال خیریه نیز ایجاد کرده است که به طور دائم برای اهداف خیرخواهانه جوایز اهدا می‌کند.

هدف از خلق FEG

هدف پلتفرم FEG تکامل و تحول سیستم مالی غیرمتمرکز و درعین‌حال ارائه یک اکوسیستم قوی برای پشتیبانی از تحولات موردنیاز دیفای است. علاوه بر این، توکن FEG قصد دارد کارمزد‌های گران، پیچیدگی‌های معاملاتی و مشکلات مربوط به عدالت و حریم خصوصی را برطرف کند.

ارزش توکن FEG چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش توکن FEG به‌واسطه مکانیزم‌های عرضه و تقاضا پر بازار و همچنین توکن‌سوزی‌های این پروژه تعیین‌ می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای FEG

شبکه FEG به طور مداوم ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کند تا جایگاه خود را به عنوان یکی از سریع‌ترین پروژه‌های درحال‌رشد در بازار حفظ کند. اکوسیستم FEG دارای یک صرافی غیرمتمرکز است که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های FEG خود را معامله و سپرده‌گذاری کنند. ارز دیجیتال FEG به دلیل نقشه راه منحصربه‌فرد و پشتیبانی جامعه، یک پروژه بلندمدت قابل‌دوام است.

با خروج بیشتر و بیشتر توکن‌ها از گردش، عرضه توکن FEG به طور طبیعی کاهش می‌یابد. معماران این پروژه عمداً عرضه FEG را از همان ابتدا محدود کردند تا نشان دهند که این رمزارز واقعاً ضد تورمی است.

علاوه بر این، همه تراکنش‌های FEG مشمول مالیات تراکنش ۲٫۰۰ درصدی می‌شوند که به طور مؤثر بین همه هولدرهای FEG تقسیم می‌شود.

هر هولدر متناسب با دارایی خود تعداد ثابتی از این سهام را دریافت می‌کند. علاوه بر این، با انجام تراکنش‌های بیشتر، هولدرها نه‌تنها تعداد بیشتری توکن به دست میا‌ورند، بلکه با سوزانده شدن توکن‌ها، افزایش قیمت را نیز تجربه می‌کنند.

درنهایت، هنگامی که تعداد کل FEG در گردش کاهش می‌یابد، این ارز دیجیتال بسیار کمیاب می‌شود که می‌تواند ارزش آن را افزایش دهد. ضمن اینکه این پروژه محدودیتی در تعداد کل توکن‌هایی که کاربران می‌توانند بسوزانند ندارد.

خلاصه قابلیت‌های FEG

غیرمتمرکز بودن: FEG به دلیل ماهیت غیرمتمرکز خود هیچ متولی مرکزی ندارد و منافع جامعه هر تصمیمی را هدایت می‌کند.

توکن سوزی: هر تراکنش 1% نرخ توکن سوزی دارد که به‌تدریج عرضه در گردش FEG را کاهش می‌دهد.

جوایز: FEG به هولدرهای خود 1٪ کارمزد در هر تراکنش ارائه می‌دهد.

برنامه‌های توسعه: FEG برای اطمینان از پایداری طولانی‌مدت توکن خود، قصد دارد با انتشار چندین محصول جدید به نفوذ در بازار ارزهای دیجیتال ادامه دهد.

بنیانگذاران FEG چه کسانی هستند؟

FEG توسط FEGrox، توسعه‌دهنده ناشناس این پروژه ایجاد شد. FEGRox یک حساب کاربری کاملاً فعال در توییتر با بیش از ۴۰۰۰۰ دنبال‌کننده دارد و خودش را در وب‌سایت تحت عنوان یک متخصص بلاکچین اسرارآمیز و بسیار مورد اعتماد با سال‌های سال تجربه توصیف می‌کند که کارهایش به تکامل زیرساخت‌های دیفای کمک می‌کند. او ادعا می‌کند که به طور انحصاری بر روی FEG کار می‌کند.

امنیت توکن FEG چگونه است؟

توکن FEG هم یک توکن ERC-20 در اتریوم و هم یک توکن BEP-20 در زنجیره هوشمند بایننس است.

ERC-20 یک استاندارد توکن است که اکثر توکن‌های جدید هنگام انتشار روی بلاکچین اتریوم از آن استفاده می‌کنند. اتریوم که یکی از محبوب‌ترین بلاکچین‌ها و راه‌حلی برای بسیاری از برنامه‌های غیرمتمرکز به شمار می‌رود، یکی از امن‌ترین بلاکچین‌ها در صنعت کریپتو است. مجموعه‌ای از گره‌های غیرمتمرکز تراکنش‌ها را در اتریوم تأیید می‌کنند و بلاکچین را ایمن می‌کنند.

امنیت BSC نیز از طریق مکانیسم اجماع اثبات سهام (POS) تامین می‌شود. 21 اعتبارسنج هر 24 ساعت برای اعتبارسنجی تراکنش‌ها و حفظ امنیت بلاکچین انتخاب می‌شوند. این اعتبارسنج‌ها برای اینکه واجد شرایط شوند، باید مقدار مشخصی از رمزارزهای BNB را در بایننس استیک(سپرده‌گذاری) کنند.

چند توکن FEG ‌در گردش وجود دارد؟

خرید FEG

FEG در هر کدام از زنجیره‌های اتریوم و بایننس ۱۰۰ کوادریلیون (کوادریلیون معادل 10 به توان 15 است) عرضه دارد. 50٪ توکن‌ها در هر زنجیره در همان ابتدا سوزانده شد. همچنین 2٪ از هر تراکنش مالیات گرفته می‌شود و بین تمام آدرس‌ها در آن زنجیره توزیع می‌شود. 1٪ به کیف پول توکن سوز و 1٪ به هولدرها می‌رسد.

گفتنی است، هیچ توکنی به تیم پروژه تعلق نمی‌گیرد.

خرید ارز دیجیتال FEG

ارز FEG در بسیاری از صرافی‌های خارجی و داخلی در دسترس است. اما باید توجه داشته باشید که با توجه به تحریم‌های اقتصادی بسیاری از صرافی‌های خارجی اقدام به مسدود کردن دارایی‌های کاربران ایرانی می‌کنند و حضور در این صرافی‌ها ریسک زیادی را متوجه دارایی‌های شما می‌کند. در شرایط کنونی استفاده از صرافی‌های ایرانی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال بدون دغدغه تحریم‌ها منطقی‌تر به نظر می‌رسد. صرافی ارز دیجیتال تبدیل یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی است که بیش از 270 ارز دیجیتال مختلف از جمله FEG را برای خرید و فروش در اختیار شما قرار می‌دهد.

فروش ارز دیجیتال FEG

فروش ارز دیجیتال FEG در زمان مناسب می‌تواند سود خوبی را نصیب شما کند. می‌توانید ارز دیجیتال FEG را در صرافی‌های معتبر خرید و فروش کنید. صرافی تبدیل امکان خرید و فروش آسان این ارز را به راحت‌ترین شکل برای شما مهیا کرده است.

نحوه خرید توکن FEG از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال FEG را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال FEG را در خرید آسان تبدیل به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش FEG

معامله فگ در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

انواع کیف پول FEG

شما می‌توانید ارز FEG را در کیف پول‌های مختلف سخت‌افزاری و نرم‌افزاری همچون FEG Wallet، OKX Wallet و Trust Wallet ذخیره‌سازی کنید. امکان ذخیره این ارز در کیف پول امن صرافی تبدیل نیز همواره برای شما امکان‌پذیر است.

آیا خرید FEG بدون احراز هویت ممکن است؟

برخی از صرافی‌های خارجی ممکن است خرید و فروش بدون احراز هویت را تا سقف مشخصی ارائه دهند اما با توجه به تحریم‌ها امکان مسدود کردن دارایی‌های کاربران ایرانی در این صرافی‌ها بسیار بالاست ضمن این که بدون احراز هویت در صورت به وجود آمدن مشکلات در تراکنش‌ها نمی‌توانید دارایی‌های خود را پس بگیرید. بنابراین برای امنیت دارایی‌هایتان بهتر است احراز هویت انجام دهید و از طریق صرافی‌های داخلی ارز FEG‌ را خریداری کنید. ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل بسیار آسان است و به سرعت انجام می‌شود.

آینده FEG

معامله FEG

باتوجه‌به آخرین پیشرفت‌های FEG، این پروژه شانس این را دارد که در سال‌های آینده به رشد خود ادامه دهد. اما برای اینکه این اتفاق رخ دهد، تیم پشت FEG باید به نقشه راه پایبند باشد و به وعده‌های خود جامه عمل بپوشاند.

اگر اکوسیستم فعلی FEG گسترش یابد، فضای زیادی برای نوآوری‌های دیفای در آن وجود دارد. به‌عنوان‌مثال، SmartDeFi این پتانسیل را دارد که بازار FEG را متحول کند؛ زیرا خریداران قبل از هر معامله به اطلاعاتی از قبیل میزان ریسک دسترسی خواهند داشت. اگر تیم FEG رویکرد مناسبی در پیش بگیرد، می‌تواند به یک سرمایه‌گذاری خوب برای بلندمدت تبدیل شود.

منابع:

fegtoken.com

coinmarketcap.com

guardarian.com

سوالات متداول خرید فگ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید فگ

از کجا می‌توانیم FEG بخریم؟

شما می‌توانید ارز FEG را از صرافی‌های خارجی و ایرانی مختلف خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با ریسک همراه هستند، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله FEG پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع FEG چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز FEG تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش FEG در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله دوج کوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال FEG چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز FEG را در کیف پول‌های سخت افزاری و نرم‌افزاری مختلفی از جمله FEG Wallet، OKX Wallet و Trust Wallet ذخیره‌سازی کنید. همچنین می‌توانید از کیف پول امن صرافی تبدیل برای ذخیره توکن‌های FEG‌ خود استفاده کنید.

چگونه قیمت FEG را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت FEG و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل ( https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

آیا خرید FEG می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال FEG در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآور باشد. اما همواره باید در بازارهای مالی جانب احتیاط را هم رعایت کنید.

آیا می‌توان FEG را استخراج کرد؟

خیر، توکن FEG قابلیت استخراج ندارد؛ چراکه این ارز دیجیتال بر روی بلاکچین‌ اتریوم و BNB Chain‌ اجرا می‌شود که از مکانیزم POW ‌استفاده نمی‌کنند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

محسن ل

177 روز قبل

5

سرعت ..امنیت....خرید اسان...

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله