ernicon

قیمت و خرید اترنیتی - ERN

خرید ارز دیجیتال اترنیتی Ethernity

خرید ارز دیجیتال اترنیتی (ERN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اترنیتی به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اترنیتی بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اترنیتی اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اترنیتی هستند.

معامله اترنیتی

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اترنیتی به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ERN = 289,000 IRT

ernicon

اترنیتی

خرید آسان اترنیتی
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اترنیتی

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اترنیتی می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ernicon

ern

اترنیتی

تومان --

ernicon

ern

اترنیتی

قیمت دلاری

4.3379 USDT

قیمت تومانی

تومان 292,376

تغییرات 24 ساعت اخیر

-0.650 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اترنیتی (Ethernity) یک شبکه بلاک چین قرارداد هوشمند است که با میزبانی قراردادها خارج از شبکه اصلی سریع‌تر از رقبای خود اجرا می‌شود. Ethernity از یک شبکه پیچیده استفاده می‌کند تا به‌جای برنامه‌های غیرمتمرکز بسیار پیچیده و دشوار رابط کاربری را بسیار ساده کند. در خرید اترنیتی همچنین در نظر داشته باشید که از سه زبان برنامه‌نویسی مختلف برای برآوردن نیازهای مختلف بلاک چین استفاده می‌کند. اتریوم تنها یک زبان برنامه‌نویسی دارد که استفاده از آن را دشوار می‌سازد.

اترنیتی (ERN) چیست؟

ارز اترنیتی

قبل از خرید اترنیتی بهتر است بدانید که Ethernity یک شبکه بلاک چین است که هرآنچه از یک شبکه هوشمند ارز دیجیتال انتظار دارید را انتظار دارید ارائه می‌دهد. قراردادهای هوشمند، دارایی‌های رمزنگاری شده و برنامه‌های غیرمتمرکز از این دسته هستند. یکی از مزایای خرید اترنیتی این است که نسبت به بلاک­چین‌های رقیب سریع‌تر و کارآمدتر بوده و از پشتیبانی قوی‌تری برخوردار است. این شبکه همچنین ویژگی‌های امنیتی اضافی را برای قراردادهای هوشمند باهدف پذیرش گسترده توسط کاربران ارائه می‌دهد.

تاریخچه پیدایش اترنیتی (Ethernity)

Ethernity توسط یانیسلاو مالاخوف که وی را "پدرخوانده اتریوم" می‌نامند تأسیس شد. واضح است که او قبل از نام‌گذاری رسمی اتریوم، از نزدیک با بنیان‌گذاران آن کارکرده است. بر اساس برخی شایعات، مالاخوف با پیشرفت پروژه اتریوم مخالفت کرده و پروژه خود را برای رفع این باگ‌ها آغاز کرد.

هدف از خلق اترنیتی (ERN)

فروش توکن‌های ERN در سال 2017 آغاز شد. توکن‌های ERN به‌عنوان توکن‌های ERC-20 در شبکه اتریوم فروخته می‌شوند، اما شبکه اترنیتی هنوز در مرحله آزمایش است. هنگامی که Ethernity شبکه اصلی خود را راه‌اندازی کرد، توکن ERC-20 به توکن اصلی ERN تبدیل می‌شود.

تمام هزینه‌های این سیستم در قالب توکن‌های ERN پرداخت می‌شود و تمام قراردادهای هوشمند بر اساس این توکن ایجاد می‌شوند. از این نظر، عملکرد این توکن با اتریوم یکسان است.

توکن‌های ERN در صرافی‌های Bittrex و Hitbtc معامله می‌شوند. ERN یک توکن ERC-20 است، بنابراین می‌توان آن را در هر کیف پولی که از ERC-20 پشتیبانی می‌کند ذخیره کرد. بااین‌حال، زمانی که رمزارز اترنیتی در شبکه بلاک‌چین منحصربه‌فرد خود در دسترس قرار گیرد، ممکن است تغییر کند.

ارزش اترنیتی چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش این شبکه ارز دیجیتال بر اساس تعداد توکن‌های در گردش و میزان عرضه و تقاضا با توجه‌ به ارزش روز دلار و زیرساخت شبکه بستر بلاک چین تعیین می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای اترنیتی

ترکیب PoW و PoS در ساختار این پلتفرم این امکان را می‌دهد که ترتیب بلاک‌ها در شبکه بهتر تعیین شده و به گسترش کارآمدی شبکه نیز کمک شایانی می‌کند.

قراردادهای هوشمند Eternity در Ethereum Eternity VVM برای عملکرد بهتر در ماشین‌های پیشرفته پشتیبانی می‌شوند. استفاده از نام پلتفرم Ethernity برای آدرس حساب‌ها در شبکه باعث می‌شود پلتفرم غیرمتمرکز و درعین‌حال ایمن باشد. همچنین مقیاس‌بندی عملکرد را بهبود می‌بخشد. همچنین در این شبکه تراکنش‌ها و درخواست‌های قرارداد هوشمند به گروه‌هایی از نودهای شبکه به نام تکه‌ (shard)تقسیم می‌شوند و کاربران جدید باید حداقل یک کپی از وضعیت خود داشته باشند.

اترنیتی از طریق مشارکت با چهره‌های پیشرو در بلاک چین، موسیقی و صنایع سرگرمی، هدف خود را برای رایج کردن هنر دیجیتال مبتنی بر NFT و حمایت از اهداف خیریه دنبال می‌کند.خرید اترنیتی به افراد مشهور این امکان را می‌دهد که آثار هنری یا کارت‌های سفارشی را تبلیغ کنند و درعین‌حال برای خیریه‌ها پول جمع‌آوری کنند. این پلتفرم ارز دیجیتال راه آسانی را برای هنرمندان، برندها و اینفلوئنسرها برای فروش NFT در بستر بلاک چین را ارائه می‌دهد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ERN چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذار اترنیتی Yanislav Malakhov مدت طولانی در فضای ارزهای دیجیتال کارکرده است و قبل از اتریوم همکار Vitalik Buterin بوده است. او به‌عنوان پدر اتریوم شناخته می‌شود و ادعا می‌کند که ایده اتریوم از سخنان او با بوترین نشئت‌گرفته است. اگرچه مالاخوف به طور مستقیم در توسعه اتریوم نقشی نداشت، اما در بسیاری از پروژه‌های رمزنگاری مرتبط شرکت داشت. پس از فروش موفق توکن، این پلتفرم از یک تیم کوچک به یک پروژه بزرگ تبدیل شد و خرید اترنیتی رونق یافت.

امنیت شبکه اترنیتی چگونه است؟

فناوری بلاک چین Ethernity یک شبکه ضد دست‌کاری ایجاد کرده است که در آن تراکنش‌ها قابل برگشت نیستند. برخلاف بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر، ماینرها و دارندگان توکن AE حق رای دادن در مورد تغییرات پیشنهادی را دارند که خود بر امنیت شبکه می‌افزاید.

ERN یک توکن اثبات سهام (PoS) ERC-20 است که مبتنی بر شبکه اتریوم است و به‌این‌ترتیب، توسط بلاکچین خود ایمن می‌شود.

چه تعداد توکن اترنیتی در گردش است؟

خرید ERN

ERN یک توکن ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین اتریوم است. حداکثر عرضه 30,000,000 توکن و توکن در گردش 5,824,975 توکن تا مارس 2021 است.

فروش عمومی توکن ERN اولین بار در Polkastarter، یک صرافی غیرمتمرکز که برای استخرها و حراج‌های توکن زنجیره‌ای متقابل ایجاد شده است، انجام شد. Polkastarter پروتکلی است که به پروژه‌هایی مانند Ethernity اجازه می‌دهد تا از کاربران بالقوه خود سرمایه جذب کنند.

خرید ارز دیجیتال اترنیتی

در صورت تمایل به خرید ارز دیجیتال ERN با چندین راه‌حل روبرو خواهید شد. یکی از راهکارهای خرید اترنیتی استفاده از استراتژی خرید بدون واسطه از طرف مالک است. بدین ترتیب می‌توانید مستقیماً فروشندگان این ارز دیجیتال و صرافی آن را مشاهده کنید و نیازی به پرداخت هیچ هزینه‌ای برای خرید ارز دیجیتال ندارید. البته در ابتدا یافتن فروشنده برای این کوین بسیار سخت خواهد بود و با خطرات زیادی مانند تقلب مواجه خواهید شد.

راه دیگر استفاده از یک سیستم مدیریت تراکنش آنلاین قابل‌اعتماد با یک اپلیکیشن خرید یا تجارت بسیار مقرون‌به‌صرفه است. پس کمترین هزینه را متحمل شوید برای این منظور می‌توان از صرافی‌های آنلاین نیز استفاده کرد. بااین‌حال، این خطر وجود دارد که وجوه شما به دلیل تحریم‌های فعلی مسدود شود و ممکن است در پرداخت ارزی تأخیر یا مشکلی ایجاد شود. اولین قدم برای خرید ارز دیجیتال ثبت‌نام در سایت صرافی است. در مرحله دوم باید ارز ERN را انتخاب کرده و سپس آدرس دقیق کیف پول را وارد کنید. پس از آخرین پرداخت، انتقال تأیید شده و مبلغ موردنظر به کیف پول واریز می‌شود. در صورت داشتن هرگونه سؤال یا ابهامی در مورد فرایند خرید، لطفاً با کارشناسان ما در تبدیل تماس بگیرید.

فروش ارز دیجیتال اترنیتی

ارز دیجیتال اترنیتی اخیراً بسیار محبوب شده است، به همین دلیل است که در لیست پرفروش‌ترین‌ توکن صرافی‌های آنلاین که ارز دیجیتال می‌فروشند قرار دارد. در حال حاضر خدمات معاملات ارز دیجیتال SXP در بسیاری از صرافی‌های داخلی در اختیار کاربران ایرانی قرار دارد و این یکی از راه‌های سرمایه‌گذاری در این ارز است. برای انتخاب بهترین پلتفرم معاملاتی ارز دیجیتال، مطمئن شوید که پلتفرمی که انتخاب می‌کنید کارمزد مناسب و حجم معاملات بالایی داشته باشد.

اولین قدم برای فروش ارز دیجیتال ERN ثبت‌نام در سایت صرافی تبدیل است. علاوه بر این، پس از تأیید در شبکه بلاک چین، می‌توانید با خیال راحت مبلغ موردنیاز را در قالب سکه ERN به آدرس تعیین شده انتقال داده و مبلغ حواله را به‌صورت ریالی به‌روز دریافت کنید.

نحوه خرید اترنیتی از صرافی تبدیل

برای خرید اترنیتی از صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای وجود دارد. این مراحل به شما این امکان را می‌دهد که این ارز دیجیتال را با قیمت بسیار پایین خریداری کنید. راه اول این است که از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال ما برای تکمیل تراکنش در چند ثانیه استفاده کنید و پول خود را با ارز دیجیتال مبادله کنید. با این روش کافی است به قسمت خریدها رفته و مبلغ موردنظر برای خرید را وارد کرده و تراکنش را تکمیل کنید.

در این فرایند قیمت معامله برابر با بهترین قیمت برای فروشنده در نظر گرفته می‌شود. همچنین می‌توانید ارز دیجیتال را در Pro Market معامله کنید. این روش خرید اترنیتی از شما می‌خواهد که وارد بازار تتر شده، مقدار توکن و قیمتی که می‌خواهید بخرید را وارد کنید و منتظر بمانید تا با یکی از فروشندگان بر سر قیمت به توافق برسید.

روش نگهداری اترنیتی

کیف پول هوشمند تبدیل این امکان را به شما می‌دهد تا پس از خرید اترنیتی سرمایه خود را به طور مطمئن و قابل‌اعتماد در کیف پول اینترنتی صرافی اینترنتی ذخیره کنید.

انواع کیف پول اترنیتی

ERNیک توکن ERC 20 است که می‌تواند در یک کیف پول سازگار با ERC20 ذخیره شود. برخی از کیف پول‌های سازگار عبارت‌اند از:

 • MyEtherWallet
 • لجر نانو اس
 • Trezor

البته سازگاری کیف پول موجود ممکن است تغییر کند؛ زیرا توکن‌های ERC20 باید پس از راه‌اندازی شبکه اصلی با توکن‌های AE مبادله شوند. به‌علاوه از برخی کیف پول‌های سخت‌افزاری و کیف پول‌های صرافی تبدیل نیز می‌توانید به‌منظور نگهداری پس از خرید اترنیتی استفاده کنید.

کارمزد خریدوفروش اترنیتی

معامله اترنیتی در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش ERN در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل با استفاده از فناوری روز دنیا و همگام با صرافی‌های معتبر جهانی در کنار تیم فنی و پشتیبانی حرفه‌ای خود سعی در جلب رضایت مشتریان داشته است. در راستای این هدف با تعیین کارمزد کمتر نسبت به صرافی‌های دیگر، تا حدودی موفق عمل کرده است. در ادامه با مزایای انجام معاملات در این صرافی آشنا می‌شویم.

 • سرعت عالی در انجام معاملات خریدوفروش ارز دیجیتال
 • امکان مشاهده کارمزد معاملات خریدوفروش پیش از انجام معامله
 • تأمین امنیت بالای معاملات
 • امکان دریافت مشاوره‌های پیش از معامله
 • ارتقا سطح کاربری و انجام معاملات در سطح بین‌المللی
 • انتقال سریع و آسان دارایی دیجیتال به انواع کیف پول سرمایه‌گذاران
 • وجود کیف پول‌های مختلف برای حفظ دارایی
 • امکان ایجاد کیف پول‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری

آیا خرید اترنیتی بدون احراز هویت ممکن است؟

فرایند فروش یا خرید اترنیتی کاملاً خودکار و ساختاریافته است و کل مبلغ فاکتور بلافاصله پس از پرداخت به کیف پول مربوطه منتقل می‌شود. قبل از خرید اترنیتی، باید کیف پولی بسازید که این ارز دیجیتال را بپذیرد و آدرس کیف پول را هنگام خرید در سایت وارد کنید.

آینده اترنیتی چگونه است؟

معامله ERN

با روی کار آمدن مقیاس‌پذیری و قراردادهای هوشمند بسیار کاربردی، Ethernityبرای تأثیرگذاری درازمدت در بازار آماده است.

بسیاری از تحلیلگران بر این باورند که به دلیل اندازه شبکه و پتانسیل آن قابلیت رشد فزاینده‌ای تا سال 2024 خواهد داشت. صنعت روبه رشد بازی، سرمایه‌گذاران را برای استفاده از توکن‌های AE جذب می‌کند. این امر به این دلیل است که تراکنش‌‌های این شبکه آنی بوده و کاربر بدون واسطه بر تراکنش کنترل کامل دارد.

سوالات متداول خرید اترنیتی

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اترنیتی

کارمزد خریدوفروش اترنیتی (ERN) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد پس از انجام معامله از ارزی که دریافت می‌کنید کسر می‌شود. برای مثال اگر بخواهید ERN را به تومان بخرید، کارمزد از تعداد کوینی که دریافت می‌کنید کسر می‌شود و اگر بخواهید آن را به‌عنوان فروشنده بفروشید، کارمزد از مبلغ تومانی که دریافت می‌کنید کسر می‌شود. کارمزد پایه برای خرید ارز دیجیتال در صرافی تبدیل 0.2 درصد است.

در چه زمانی می‌توانیم برای خریدوفروش اترنیتی (ERN) اقدام کنیم؟

فروش و خرید اترنیتی محدودیت زمانی ندارد و از طریق صرافیهای معتبر داخلی و خارجی قابل انجام است.

ارز دیجیتال اترنیتی (ERN) چگونه نگهداری می‌شود؟

نگهداری ارز ERN در کیف پول‌های مخصوص فیزیکی و نرم‌افزاری و همچنین کیف پول اختصاصی تبدیل ممکن است که در بخش انواع کیف پول آراترنیتی به آنها اشاره کردیم.

آیا خرید اترنیتی (ERN) می‌تواند سودآور باشد؟

بستگی به زمان خریدوفروش و استراتژی خرید اترنیتی می‌تواند سودآور باشد.

آیا می‌توان اترنیتی (ERN) را استخراج کرد؟

استخراج یا ماینینگ اترنیتی از طریق استخرها یا Poolهای مربوطه امکان‌پذیر است.

از کجا می‌توانیم اترنیتی (ERN) بخریم؟

خرید ارز اترنیتی علاوه بر بایننس از طریق انواع صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی میسر است که البته هرکدام شرایط و کارمزد خاص خود را دارند. یکی از بهترین و مطمئن‌ترین راه‌ها برای خرید اترنیتی استفاده از خدمات صرافی تبدیل است که از این ارز دیجیتال و 200 کوین دیگر پشتیبانی کامل دارد.

خرید سریع اترنیتی (ERN) چطور امکان‌پذیر است؟

مکانیزم خرید آسان صرافی تبدیل برای افرادی مناسب است که می‌خواهند ارز دیجیتال را به‌صورت عمده خریداری کنند یا به تجارت الکترونیکی آسان علاقه‌مند هستند. با توجه ‌به تنوع تأمین‌کنندگان، هزینه خرید آسان ممکن است به فراخور قیمت خریدوفروش در بازار معاملات متغیر باشد.

کارمزد خرید اترنیتی (ERN) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اترنیتی در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله