cvcicon

خرید و فروش سیویک

CVC /  Civic
IRTicon تومان
CVCicon سیویک
خرید آسان  سیویک
حجم ۲۴ ساعته (CVC) 1,603,685.96
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 140,001.78
تغییرات ۱ روزه +2.12 %

هر کسی که با دنیای کریپتو آشنایی دارد می‌داند که هر ارز دیجیتال و پروژه بلاکچینی به منظور خاصی ساخته شده است. این قانون در مورد ارز سیویک هم کاملا صدق می‌کند. ارز دیجیتال سیویک می‌تواند یکی از گزینه‌های شما برای سرمایه‌گذاری بلندمدت باشد. همچنین اگر از خدمات بلاکچینی در زندگی روزمره خود استفاده می‌کنید و به دنبال حفظ اطلاعات شخصی و هویتی خود هستید حتما با این پروژه آشنا شوید.

احتمالا برای شما نیز پیش آمده که بخواهید از خدمات یک پلتفرم خاص استفاده کنید و برای ثبت‌نام نیاز به احراز هویت داشته باشید. ما به ناچار تمام اطلاعات درخواستی را در زمان ثبت‌نام ارائه می‌کنیم اما در بیشتر مواقع نگران سواستفاده از اطلاعات هویتی خودمان نیز هستیم. البته این امر اجتناب‌ناپذیر است زیرا مجموعه یا اشخاصی که به ما خدمات می‌دهند نیز می‌بایست از هویت حقیقی ما اطمینان داشته باشند.

پروژه بلاکچینی سیویک دقیقا به همین منظور وارد دنیای تکنولوژی شده است. این پروژه به کاربر اجازه می‌دهد تا از طیف گسترده خدمات بدون این که نگران سواستفاده از اطلاعات مربوط به احراز هویت خود باشد استفاده کند. شما می‌توانید با یک امضای بیومتریک از طریق برنامه‌ای که روی تلفنتان نصب می‌شود اجازه دسترسی ایمن به اطلاعات هویتی خود را به شخص یا مجموعه موردنظرتان بدهید. توکن بومی این پروژه که به سیویک معروف است وظیفه تسویه معاملات مربوط به احراز هویت بین مشتری و خدمات دهنده را بر عهده دارد.

تاریخچه پیدایش سیویک (CVC)

پروژه بلاکچینی سیویک و همچنین توکن بومی آن یعنی توکن CVCبه نسبت بسیاری از رمزارزهای معروف بازار کریپتو قدمت بیشتری دارد. این پروژه در سال ۲۰۱۵ توسط لینگهام و جاناتان اسمیت بنیان‌گذاری شده است. وقتی شما این پروژه را از زمان پیدایش تا به امروز مورد بررسی قرار می‌دهید بیشترین نام‌هایی که می‌شنوید متعلق به این دو فرد است. وینی لینگهام یکی از کارآفرینان موفق در کشور آفریقای جنوبی محسوب می‌شود که قبل از راه‌اندازی این پروژه صندوق‌های سرمایه‌گذاری بسیار موفق و خوش‌نامی را راه اندازی کرده بود.

مدیر اجرایی حال حاضر سیستم عامل سیویک یعنی جاناتان اسمیت تجربه طولانی و موفقی در صنعت بانکداری دارد. جاناتان اسمیت قبل از ورود به این پروژه در شرکت‌های بزرگی نقش مدیریتی پررنگی را ایفا کرده است. از سال ۲۰۱۵ به بعد که این پروژه مربوط به احراز هویت اشخاص شروع به کار کرده هر ساله پله‌های ترقی را به حد چشم‌گیری طی کرده است. اکنون نیز به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین پروژه‌های این دنیای پرنوسان شناخته می‌شود.

هدف از خلق سیویک (CVC)

هر تیم توسعه دهنده‌ای که در فضای بلاکچین مشغول به کار است پروژه‌ای برای یک ماموریت خاص به وجود می‌آورد و آینده‌ای را برای آن ترسیم می‌کند. توسعه‌دهندگان سیویک آن را خلق کردند تا مجموعه‌هایی که برای ارائه خدمات نیاز به اطمینان از هویت مشتریان خود دارند به راحتی به اهداف خود برسند.

از طرف دیگر افراد می‌توانند با خیال راحت اطلاعات شخصی و هویتی خود را در امنیت کامل نگهداری کنند و نگران اتفاقات ناگواری مانند هک شدن و... نباشند. بلاکچین سیویک به خوبی و به صورت کاملا غیرمتمرکز از اطلاعات آن‌ها نگهداری خواهد کرد. همچنین در صورت اجازه دادن فرد برای ارائه اطلاعات هویتی به افراد یا مجموعه‌های موردنظر این اتفاق در امنیت کامل رخ خواهد داد.

ارزش سیویک چطور تعیین می‌ شود؟

همان‌طور که در قسمت‌های قبل توضیح داده شد سیویک پروژه‌ای است که مبنای کار خود را بر عملیات‌های مربوط به احراز هویت قرار داده است. یعنی هر فرد یا شرکتی که بخواهد از خدمات مربوط به احراز هویت این بلاکچین استفاده کند باعث گردش توکن بومی آن خواهد شد. هر ارز دیجیتالی با به روز کردن دائم خدمات و قابلیت‌ها و همچنین کارآمد بودن پروژه می‌تواند ارزش خود را در دنیای بلاکچین بالا ببرد.

پروژه CVC یک پروژه قدیمی و جزو معتبرترین ارزهای دیجیتالی است که در بازار کریپتو وجود دارد. بنابراین اعتمادسازی که این ارز و در کل پروژه سیویک تا به حال برای کاربران به وجود آورده ارزش قابل قبولی برای توکن CVC به همراه داشته است. از طرفی اگر ارزCVC پروژه‌هایی که در ابتدای راه ترسیم کرده را اجرایی کند مثل هر پروژه دیگر می‌تواند به ارز گران‌قیمتی بدل شود.

با اجرایی شدن رودمپ، به دست آوردن اعتماد سرمایه‌گذاران بلندمدت و میان‌مدت و همچنین انجام تبلیغاتی که در دنیای کریپتو مرسوم است می‌توان به آینده این ارز امیدوار بود. هر چقدر که پروژه سیویک بتواند سرمایه‌گذاران و کاربران بیشتری را جذب کند و آن‌ها را راضی نگه دارد می‌توان شاهد بالا رفتن ارزش این رمزارز و در کل بلاکچین CVC بود.

قابلیت ها و مزایای سیویک

در ادامه بحث خدمات ویژه‌ای که بلاکچین سیویک به کاربران ارائه می‌دهد می‌توانیم به موضوع احراز هویت در یک بلاکچین معتبر اشاره کنیم. فرض می‌کنیم که شما می‌خواهید به عنوان کاربر از پروتکل سیویک برای ثبت هویت خود استفاده کنید. شما اپلیکیشنی را در اختیار خواهید داشت که می‌توانید با استفاده از آن و همچنین خرج کردن ارز دیجیتال سیویک این کار را به آسانی انجام دهید.

شما در ابتدا اطلاعات خود را با استفاده از اپلیکیشن secure identity که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد ثبت می‌کنید. حالا نوبت اعتبارسنج‌ها است که تاییدیه اطلاعات را پس از مقایسه با منابع دیگر دریافت کنند.

اپلیکیشن Secure Identit

برای استفاده از اصلی‌ترین خدمت شبکه بلاکچینی سیویک شما به این اپلیکیشن نیاز خواهید داشت. استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان است و کافیست شما آن را در کامپیوتر یا موبایل خود نصب کنید. برای شروع باید اطلاعات هویتی خود را به صورت دقیق در این اپلیکیشن به ثبت برسانید. پس از انجام مراحل احراز هویت در این اپلیکیشن یک کلید خصوصی به شما داده می‌شود که با آن می‌توانید تمام اطلاعات محرمانه خود را رمزگذاری کنید. حالا شما این قدرت را دارید تا با استفاده از این کلید خصوصی اطلاعات هویتی خود را در دسترس هر فرد یا مجموعه‌ای که مایل هستید قرار دهید.

کیف پول Civic

شاید شما نیز جزو افرادی باشید که برای هولد بلندمدت مقداری ارز دیجیتال خریداری کرده‌اید. برای نگهداری از این ارزهای دیجیتال احتیاج به یک کیف پول مطمئن دارید. بلاکچین سیویک یک کیف پول روانه بازار کرده است که شما می‌توانید تعداد کمی از ارزهای دیجیتال را در آن نگه دارید. شاید تعداد رمزارزهایی که این کیف پول آن‌ها را ساپورت می‌کند معدود باشد اما این کیف پول به نسبت همنوعان خود از امنیت بسیار قابل قبولی برخوردار است.

Healthy key

به‌روزترین و آخرین خدمتی که بلاکچین سیویک به کاربران محیط بلاکچین ارائه کرده کلید سلامت است. این برنامه به کارفرمایان اجازه می‌دهد تا بدون تجاوز به حریم شخصی و هویت کارمندان خود از سلامت ایمنی کارکنانشان اطمینان حاصل کنند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال Civic چه کسانی هستند؟

ایده به وجود آوردن و توسعه این پروژه جذاب در واقع توسط وینی لینگهام بیان شد. تا قبل از آن پروژه‌های بسیاری در خصوص آسان‌تر کردن و همینطور امنیت دادن به مقوله احراز هویت در فضای بلاکچین به میدان آمده بودند. اکثر آن‌ها یا شکست خوردند و یا کارآمد ظاهر نشدند. سرانجام در سال ۲۰۱۵ میلادی ویل اسمیت به کمک لینگهام آمد و این پروژه شروع به کار کرد.

امنیت شبکه سیویک چگونه است؟

برای استفاده کردن یا سرمایه‌گذاری روی هر پروژه‌ای در دنیای بلاکچین یکی از اصلی‌ترین مواردی که باید بررسی شود بحث امنیت آن شبکه است. در مورد امنیت شبکه سیویک با توجه به ساپورت آن توسط شبکه ERC_20 که مربوط به بلاکچین اتریوم است و از این پروژه حمایت می‌کند می‌توانیم کاملا مطمئن باشیم. بلاکچین اتریوم شاید غیرمتمرکز‌ترین و ایمن‌ترین شبکه اثبات کار یا proof of work محسوب می‌شود.

البته شبکه اتریوم به همین مقدار بسنده نکرده و با راه‌اندازی نسخه دوم خود به تدریج قصد تبدیل شدن به POS را دارد که این اتفاق هم قطعا خواهد افتاد. به صورت کلی از این نظر شما می‌توانید به راحتی به پروژه و ارز CVC اعتماد کنید و از آن استفاده یا روی آن سرمایه‌گذاری مطمئنی داشته باشید.

چه تعداد توکن سیویک در گردش است؟

عرضه کلی که برای توکن CVC در نظر گرفته شده تعداد یک میلیارد اعلام شده است. نکته جالب در مورد تعداد توکن‌های این ارز دیجیتال این است که تمامی یک میلیارد عدد به وجود آمده توسط تیم توسعه‌دهنده پروژه در حال حاضر در گردش است.

خرید ارز دیجیتال سیویک

برای اینکه بتوانید ارز دیجیتال سیویک را خریداری کنید راه‌های متفاوتی وجود دارد. در بسیاری از صرافی‌های غیرمتمرکز و متمرکز امکان خرید ارز دیجیتال سیویک به وجود آمده است. شما می‌توانید این ارز دیجیتال را خریداری کرده و سپس به والت خود انتقال دهید. مهم‌ترین صرافی‌های بین‌المللی که شما می‌توانید توسط آن‌ها ارز دیجیتال موردنظر خود را خریداری کنید عبارتند از:

  • صرافی بایننس (Binance)
  • صرافی کوین بیس پرو (Coin base Pro)
  • صرافی هیوبی گلوبال (Huobi Global)
  • Uni swap
  • Sushi swap

فروش ارز دیجیتال سیویک

شما می‌توانید فروش ارز دیجیتال سیویک را در تمام صرافی‌های معتبر متمرکز و غیرمتمرکز انجام دهید. اگر شما در صرافی‌های ایرانی خرید و فروش انجام می‌دهید و به دنبال یک صرافی امن برای نگهداری و خرید و فروش ارز سیویک هستید، صرافی تبدیل می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد.

نحوه خرید سیویک از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل شما از دو طریق می‌توانید ارز دیجیتال سیویک را تهیه کنید. در روش اول پس از ثبت‌نام‌های اولیه شما می‌توانید با ریال و به اصطلاح پول فیات به صورت سنتی این ارز را خریداری کنید. برای این کار بعد از احراز هویت و ثبت‌نام اولیه می‌توانید گزینه خرید آسان را انتخاب کرده و سپس حجم موردنظر خود را تعیین کنید. سپس با در نظر گرفتن قیمت‌هایی که فروشندگان این ارز در صرافی ارائه داده‌اند بهترین قیمت به شما پیشنهاد می‌شود.

در روش دوم شما در ابتدا باید تتر تهیه کنید و بعد ارز دیجیتال سیویک را بخرید. برای این کار می‌توانید وارد قسمت قیمت بهتر شوید و بعد از تعیین حجم و قیمت منتظر ارائه آن توسط یک فروشنده باشید.

انواع کیف پول سیویک

معروف‌ترین کیف پول‌هایی که می‌توانید سیویک را در آن‌ها نگهداری کنید عبارتند از:

  1. کیف پول Exadus: یک کیف پول نرم‌افزاری محسوب می‌شود و از توکن‌های با استاندارد ERC-20پشتیبانی می‌کند.
  2. کیف پول Keep Key: این کیف پول یک کیف پول سخت‌افزاری است.
  3. کیف پول Coinomi: از جمله کیف پول‌های نرم‌افزاری است ولی در عین حال از امنیت بالایی برخوردار است.
  4. کیف پول لجر (Ledger): این کیف پول یک کیف پول سخت‌افزاری معتبر است که از توکن‌های با استاندارد ERC-20 پشتیبانی می‌کند و امنیت بالایی دارد.
  5. کیف پول ترزور (Trezor): این کیف پول نیز یک کیف پول سخت‌افزاری است و در دو مدل Trezor T و Trezor One به بازار عرضه می‌شود.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال سیویک

کارمزدی که برای خرید و فروش ارز دیجیتال سیویک در صرافی تبدیل در لحظه نگارش این متن حدود 0.25 درصد در نظر گرفته شده است.

مزایای خرید و فروش سیویک در صرافی تبدیل

برای خرید یا فروش ارز دیجیتال سیویک شما می‌توانید از صرافی امن و به‌روز تبدیل استفاده کنید. این صرافی با در اختیار داشتن اکثر رمزارزهای پرطرفدار محیط بسیار متنوعی را برای سرمایه‌‌گذاران فراهم کرده است. یکی از مزایای استفاده از صرافی تبدیل می‌تواند این باشد که شما در هر ساعت از شبانه‌روز به دارایی دیجیتال خود دسترسی دارید. یعنی می‌توانید در هر زمان با قرار دادن اردر خرید یا فروش معامله خود را به صورت اتوماتیک ست کنید.

همچنین اگر بخواهید معامله انجام شده را کنسل کنید در عرض چند دقیقه عملیات موردنظر شما انجام می‌شود. نکته حائز اهمیت دیگر در مورد صرافی تبدیل امنیتی است که این صرافی برای سرمایه‌گذاران خود فراهم کرده است. در طول سال‌های اخیر به کرات در مورد هک شدن یا کلاهبرداری صرافی‌های ایرانی ارزهای دیجیتال خبرهایی را شنیده‌ایم. کار کردن با یک صرافی امن از هر لحاظ می‌تواند خیال راحتی را برای کاربران ایرانی به ارمغان بیاورد.

شما می‌توانید ارز دیجیتال سیویک یا هر رمزارز دیگری را به راحتی در صرافی تبدیل معامله کنید. به دلیل زیرساخت‌های کاملا حرفه‌ای سایت صرافی تبدیل با تمام امکانات موردنیاز در ۲۴ ساعت شبانه‌روز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

آیا خرید سیویک بدون احراز هویت ممکن است؟

شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال Civic بدون احراز هویت از صرافی‌های غیرمتمرکز استفاده کنید. در این قسمت صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز را برای شما توضیح می‌دهیم. صرافی‌های متمرکز به صرافی‌هایی گفته می‌شود که هم نام بنیان‌گذاران آن‌ها مشخص است و هم علاوه بر سایت دفتر کار یا کمپانی فیزیکی دارند.

شما برای فعالیت در این صرافی‌ها و معامله کردن نیاز به احراز هویت کامل خود دارید. بزرگ‌ترین و معتبرترین صرافی جهان در عرصه ارزهای دیجیتال یعنی صرافی بایننس یک نمونه از صرافی‌های متمرکز به شمار می‌رود. شما به هیچ عنوان نمی‌توانید بدون احراز هویت و گرفتن تایید در این صرافی معامله‌ای انجام دهید.

در مقابل صرافی‌های غیرمتمرکز نیز وجود دارند که هیچ دفتر یا شرکت رسمی و فیزیکی ندارند. شما فقط با اعتماد کردن به این صرافی‌ها شروع به انجام معاملات خود در بستر آن‌ها می‌کنید. برخلاف صرافی‌های متمرکز برای معامله در صرافی‌های غیرمتمرکز مانند یونی سواپ شما تقریبا نیاز به احراز هویت ندارید.

آینده سیویک چگونه است؟

همان‌طور که در ابتدای مطلب به آن اشاره کردیم این رمزارز یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین پروژه‌های موجود در بازار است. اما مانند هر رمزارز دیگری باید تمام وعده‌هایی که در رودمپ خود اعلام کرده را عملی کند تا به قیمت‌های بالا برسد. البته چیزی که از ظاهر امر بر می‌آید این است که شما نمی‌توانید توقع سود زیادی در میان‌مدت و کوتاه‌مدت از این ارز دیجیتال داشته باشید.

منابع
golden.com
currency.com

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.65%
27,161.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.85%
1,845.38 USDT
95,848,115 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.54%
0.0724400 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.07%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.76%
0.00000000203 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم سیویک ( CVC) بخریم؟

ارز دیجیتال سیویک یک ارز دیجیتال قدیمی است و در اکثر صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز معتبر داخلی و خارجی وجود دارد.

کارمزد خرید و فروش سیویک در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، بخش خرید آسان 0.25 درصد، در بازارهای تتری 0.2 درصد و در بازارهای تومانی، وابسته به حجم معامله، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحۀ توضیح کارمزد صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش سیویک (CVC)اقدام کنیم؟

بسته به استراتژی معاملاتی خود و هدفی که از خرید این ارز دیجیتال داریم می‌توانیم در هر لحظه‌ای که بخواهیم آن را خریداری کنیم.

ارز دیجیتال سیویک (CVC) چگونه نگهداری می شود؟

شما می‌توانید این ارز دیجیتال را در کیف پول‌های دیجیتال و سخت‌افزاری بسیاری نگهداری کنید.

آیا خرید سیویک می‌تواند سودآور باشد؟

شما می‌توانید از نوسان‌های ارز CVC سود خوبی کسب کنید اما در بلندمدت گزینه‌های بهتری برای سرمایه‌گذاری دارید.

آیا می‌توان سیویک را استخراج کرد؟

خیر این ارز دیجیتال قابلیت استخراج ندارد.

خرید سریع سیویک (Civic) چطور امکان پذیر است؟

شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل به راحتی و سرعت هر چه تمام ارز سیویک را خریداری کنید. فقط کافیست در زمان خرید به قیمت لحظه‌ای بازار این ارز را بخرید و در کیف پول خود نگه دارید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله