cetusicon

قیمت و خرید ستوس - CETUS

ارز دیجیتال ستوس

خرید ارز دیجیتال ستوس (CETUS) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ستوس به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ستوس بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ستوس اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ستوس هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ستوس به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 CETUS = 6,707 IRT

cetusicon

ستوس

خرید آسان ستوس
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ستوس

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ستوس می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

cetusicon

cetus

ستوس

تومان --

cetusicon

cetus

ستوس

قیمت دلاری

0.1162 USDT

قیمت تومانی

تومان 6,742

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.535 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

با خرید ستوس (CETUS) درواقع توکن پلتفرم CETUS Protocol را تهیه می‌کنید. این پلتفرم ساخته شده است تا معاملات ارز دیجیتال را تسهیل کرده و سرعت آن را افزایش دهد. از آنجایی که اهداف این پلتفرم بسیار کاربردی و آینده نگرانه است، توکن آن نیز پتانسیل‌های بالایی برای سرمایه‌گذاری دارد.

ارز ستوس

خرید ستوس CETUS با تومان در ایران چطور ممکن است؟

راه‌های متعددی برای خرید تومانی ستوس CETUS در ایران وجود دارد. در حالتی می‌توان این ارز را بی واسطه و از یک یا چند فروشنده خریداری کرد. بدین منظور ابتدا باید فردی معتمد را شناسایی کنید که قصد فروش تومانی ستوس را داشته باشد؛ در صورتی که فروشنده تنها با ارزی مانند تتر معامله کند می‌توان با استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال مانند تبدیل دارایی تومانی را به تتر تبدیل کرد.

خرید از افراد ریسک بالایی داشته و احتمال کلاهبرداری در آن بالا است. سعی داشته باشید با افرادی معامله کنید که به‌طور کامل قابل اعتماد هستند.

شیوه دیگر برای خرید ستوس استفاده از یک صرافی خارجی است. توجه داشته باشید که صرافی‌های خارجی از معاملات تومانی پشتیبانی نمی‌کنند. در این حالت نیز باید در ابتدا از یک صرافی داخلی تتر تهیه کنید. البته خرید از صرافی های غیر ایرانی چالش‌های دیگری نیز به همراه دارد؛ غالب این دسته صرافی‌ها به ایرانیان خدماتی ارائه نکرده و در صورت شناسایی ملیت ایرانی کاربر حساب او را مسدود می‌کنند.

در نهایت آسان‌ترین شیوه خرید CETUS را می‌توان استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال ایرانی نظیر تبدیل دانست. می‌توان در این صرافی به شیوه‌های مختلف ارز ستوس و بسیاری از دیگر ارزهای دیجیتال را معامله کرد. در تبدیل می‌توانید با تومان یا ارزهای پشتیبانی شده دیگر توکن ستوس را تهیه کنید. در خرید آسان تبدیل حتی کارمزدی نیز پرداخت نمی‌شود.

چگونه باید ستوس CETUS بخریم؟ ۳ قدم برای خرید آسان CETUS

فروش ارز ستوس

راه‌های متعددی برای خرید ستوس CETUS در تبدیل وجود دارد. سریع‌ترین راه استفاده از گزینه خرید آسان است. خرید آسان ۳ مرحله کلی به شرح زیر دارد:

 1. شارژ کیف پول ارز دیجیتال تبدیل (با تومان یا ارزهای دیجیتال دیگر)؛
 2. جستجوی نام CETUS در بخش خرید آسان صرافی؛
 3. تعیین میزان مد نظر ستوس و خرید.

راه‌های دیگری نیز برای خرید ستوس در تبدیل وجود دارد. کاربران می‌توانند با ثبت سفارش در بازارهای تتری یا تومانی ارز دیجیتال ستوس CETUS را تهیه کنند. سفارشات شرطی Limit، Stop Limit و OCO اجازه می‌دهند که کاربر برای قیمت مد نظر خود سفارشی تنظیم کند. گزینه Market نیز سفارشی برای خرید با میانگین قیمت بوده و سرعت نسبتا بالاتری دارد.

بعد از خرید ستوس CETUS، چطور آن را نگهداری کنیم؟

پس از خرید ستوس CETUS در تبدیل این دارایی دیجیتال به کیف پول اختصاصی کاربر در صرافی منتقل می‌شود. مزیت نگه‌داری ارزها در این کیف پول را می‌توان امنیت بالا و دسترسی آسان و سریع دانست. به هر حال می‌توان این توکن را به انواعی از دیگر کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری منتقل کرده و در آن‌ها نیز نگه‌داری کرد.

کیف پول سخت ‌افزاری ساختاری فیزیکی داشته و حداکثر امنیت را فراهم می‌کند. Trezor Model T و Ledger Nano X از جمله برترین‌های این حوزه هستند.

امکان ذخیره CETUS در OKX Wallet، Budget Wallet و Suiet وجود دارد که به ترتیب از بهترین کیف پول‌های نرم افزاری مناسب ذخیره سازی ستوس هستند. دسترسی به دارایی دیجیتال در این دسته کیف پول‌ها سریع‌تر و آسان‌تر از انواع سخت افزاری است.

ارز دیجیتال ستوس CETUS چیست؟

ارز ستوس CETUS توکن پلتفرم CETUS Protocol است. این پلتفرم در لایه اول بلاک چین توسعه پیدا کرده و برای تسهیل و تسریع تراکنش‌ها در این شبکه ایجاد شده است. ستوس پروتکل اجازه می‌دهد که تراکنش‌ها در بستری غیر متمرکز انجام شده و بهینه باشند. از طرفی این شبکه مقیاس پذیری بالایی دارد. تمام این ویژگی‌ها به علت بهره‌مندی پلتفرم از شبکه‌های بلاک چینی و نوآورانه Sui و Aptos است. این شبکه‌ها به داشتن سرعت بالا و عملکرد بهینه شهرت دارند.

مزایا و ویژگی‌ های اصلی ستوس CETUS

ارز دیجیتال ستوس

ستوس به‌عنوان توکن پلتفرم CETUS می‌تواند از جمله رمز ارزهای تأثیرگذار آینده باشد؛ گرچه در حال حاضر نیز به لطف سرمایه‌گذاران قدرتمند توسعه آن با سرعت و کیفیت بالایی انجام می‌شود.

CETUS به‌عنوان توکن پلتفرم خود می‌تواند نقش‌هایی اساسی داشته باشد. در ادامه به نقش‌ها و ویژگی‌های این ارز اشاره کرده‌ایم:

 • استفاده آزاد: پلتفرم CETUS به شکلی طراحی شده است که توکن‌های آن در سایر پلتفرم‌ها نیز قابل استفاده باشند؛ برای مثال توسعه دهندگان یک نرم افزار می‌توانند از این توکن برای پرداخت‌های درون برنامه‌ای استفاده کنند.
 • استیکینگ (Staking): می‌توان توکن‌های CETUS را در شبکه مربوطه استیک (سپرده‌گذاری) کرد. بدین شکل مشارکت طولانی مدت در شبکه برای دریافت پاداش‌های مالی افزایش یافته و در نهایت پروتکل تقویت می‌شود.
 • پاداش: یکی از کاربردهای CETUS ارائه پاداش به مشارکت کنندگان در شبکه است.
 • توکن حاکمیتی: ستوس یک توکن حاکمیتی است؛ به شکلی که به کاربران حق رأی می‌دهد تا قادر باشند به نسبت در ویژگی‌های شبکه تأثیرگذار باشند.
 • عرضه محدود: توکن‌های ستوس به صورت محدود عرضه شده‌اند. بدین شکل عرضه آن‌ها در بازار ثابت می‌ماند تا کاهش قیمت شدید پیدا نکنند. در این صورت هر توکن می‌تواند به دارایی بسیار با ارزشی تبدیل شود.

خرید ارز ستوس CETUS از تبدیل چه مزایایی دارد؟

خرید ارزهای دیجیتال نظیر CETUS در تبدیل دارای مزایای متعددی است. امکان معامله آسان به کاربران اجازه می‌هد که در زمان مناسب خرید و فروش ارز با بهترین سرعت و قیمت انجام شود. پشتیبانی صرافی از بازارهای معاملاتی و ارزهای مختلف نیز این امکان را فراهم می‌آورد که فرصت‌های خرید و فروش و کسب سود نسبتا زیاد باشند. در ادامه به تمامی مزایای خرید ستوس CETUS از تبدیل اشاره کرده‌ایم:

قیمت ارز ستوس

 • انتقال داخلی (انتقال CETUS از تبدیل به یک یا چند حساب کاربری دیگر در همین صرافی)؛
 • امکان مشاهده تغییرات قیمتی ستوس در ۷ یا ۳۰ روز گذشته، یه صورت جزئی و کلی؛
 • تضمین امنیت دارایی با ذخیره‌سازی آن‌ در کیف پول‌های سخت افزاری؛
 • پشتیبانی بیش از ۳۸۰ ارز دیجیتال قابل تبادل (Swap) با ستوس؛
 • پشتیبانی در تمام روزهای هفته و به صورت ۲۴ ساعته؛
 • دارای کانال سیگنال دهی همراه با تحلیل اختصاصی؛
 • امکان خرید و فروش رمز ارزها بدون احراز هویت؛
 • دارای خرید و فروش آسان بدون کسر کارمزد؛
 • پشتیبانی بیشتر از ۷۴۰ بازار تتری و تومانی؛
 • پشتیبانی از شیوه‌های خرید و فروش متنوع؛
 • سرعت بالا در انجام تراکنش‌ها؛
 • دارای ربات‌های معاملاتی؛
 • واریز و برداشت آنی.

فروش ارز ستوس CETUS در تبدیل چطور انجام می شود؟

برای فروش ستوس نیز راه‌های متعددی وجود دارد که بسته به نیاز می‌توان یک یا چندی از آن‌ها را مورد استفاده قرار داد. فروش آسان به کاربران اجازه می‌دهد که در لحظه دارایی CETUS خود را به تومان یا دیگر ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده تبدیل کنند.

می‌توان با ثبت سفارش در بازارهای تتری و تومانی نیز به فروش ستوس پرداخت. در این صورت گزینه‌های Market، Limit، Stop Limit و OCO پیش روی کاربر هستند.

حداقل سرمایه برای خرید ستوس CETUS ‌با تومان چقدر است؟

حداقل سرمایه برای خرید ستوس در تبدیل ۵۰ هزار تومان یا ۱ تتر است. در صورتی که قصد داشته باشید این ارز را با دیگر ارزهای دیجیتال معامله کنید نیز باید حداقل مبلغی در همین حدود بپردازید.

کارمزد معامله ستوس CETUS در تبدیل

در خرید و فروش آسان کاربران هیچ کارمزدی به تبدیل پرداخت نمی‌کنند. در این حالت ارز با بهترین قیمت بازار معامله می‌شود.

در خرید و فروش ستوس CETUS با ثبت سفارش، بسته به حجم معاملات کاربر در ۳۰ روز گذشته از او کارمزدی دریافت می‌شود. این کارمزد می‌تواند از ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد متغیر باشد. توجه داشته باشید که سطح کارمزدی هر ۳۰ دقیقه یک بار به‌روز می‌شود.

در حالتی که کاربران ارز را از تبدیل به کیف پول یا صرافی دیگری منتقل کنند نیز ملزم به پرداخت کارمزد ارز دیجیتال هستند. البته در این انتقال کارمزد پرداختی مربوط به شبکه بلاک چین می‌شود و هیچ ارتباطی با تبدیل ندارد.

سود سرمایه گذاری CETUS به چه صورت است؟

توکن ستوس

خرید CETUS می‌تواند برای سرمایه‌گذاری‌های کوتاه و بلند مدت مناسب باشد. این ارز برای کمک به پلتفرم خود پا به عرصه گذاشته است. پلتفرمی که با اهدافی کاربردی می‌تواند به یکی از شبکه‌های تأثیرگذار در بلاک چین تبدیل شود. بر همین اساس می‌توان آینده نزدیک و دور توکن ستوس را امیدوار کننده دانست.

از آنجایی که CETUS یک توکن حاکمیتی است داشتن آن به کاربران اجازه می‌دهد که به نسبت در سرنوشت شبکه تأثیرگذار باشند. در نهایت معامله آگاهانه، با مدیریت سرمایه و به دور از هیجان بر روی CETUS‌ می‌تواند سوددهی مطلوبی داشته باشد.

چه کسی بنیان گذار CETUS‌ است؟

گرچه به‌طور دقیق مشخص نیست که خالقین CETUS Protocol دقیقا چه فرد یا افرادی هستند، می‌دانیم که تعدادی از معتبرترین شرکت‌های کریپتوکارنسی در این پروتکل سرمایه‌گذاری کرده‌اند. از جمله‌ آن‌ها می‌توان به OKX و KuCoin اشاره کرد.

چه عواملی بر قیمت ستوس CETUS تأثیر می گذارند؟

مانند دیگر رمز ارزها در کریپتوکارنسی عوامل متعددی می‌توانند بر روی قیمت CETUS تأثیرگذار باشند. توجه به این عوامل کمک می‌کند تا کاربران سرمایه‌گذاری کم ریسکی داشته و احتمال کسب سود بالایی داشته باشند. در ادامه به تمامی آن‌ها اشاره کرده‌ایم:

 • شاخص‌های سانتیمانتال (Sentimental) یا احساسی: شرایط جوی بازار کریپتوکارنسی و افکار عمومی نسبت به شبکه CETUS می‌تواند در قیمت آن تأثیرگذار باشد. جو مثبت می‌تواند به افزایش قیمت و جو منفی می‌تواند به افزایش عرضه (فروش) و کاهش قیمت منجر شود.
 • نقدینگی و حجم معاملات: میزان نقدینگی و حجم معاملات نیز می‌تواند بر قیمت CETUS تأثیرگذار باشد. حجم معاملات بالا منجر به ثبات بیشتر بازار می‌شود.
 • سطح کاربرد: هرچه پلتفرم ستوس کاربری گسترده‌تری داشته باشد، ارزش توکن‌های شبکه آن نیز بیشتر خواهد شد.
 • رقابت پذیری: پلتفرم‌های متعددی در حوزه امور مالی غیر متمرکز (DeFi) فعالیت می‌کنند. در صورتی که CETUS در این میان قدرت رقابت خود را حفظ کند امکان رشد بیشتری خواهد داشت.
 • شرایط کلی بازار: تغییرات قیمتی ارزهایی نظیر بیت کوین و اتریوم که حجم معاملاتی بسیار بالایی دارند، می‌تواند بر قیمت آلت کوین‌هایی نظیر ستوس تأثیرگذار باشد. در غالب موارد روند صعودی قیمت بیت کوین منجر به افزایش قیمت آلت کوین‌ها شده و کاهش قیمت آن نیز منجر به کاهش قیمتی آن‌ها می‌شود.

تبدیل قیمت ستوس CETUS به تومان چگونه انجام می شود؟

رمزارز ستوس

در بخش خرید و فروش آسان قیمت ستوس را می‌توان به تومان و به صورت لحظه‌ای مشاهده کرد. از طرفی در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال» و «خرید و فروش» نیز می‌توانید قیمت CETUS را به تومان مشاهده کنید.

نمودار قیمت لحظه ای ستوس CETUS چه کاربردی دارد؟ چطور از نمودار استفاده کنیم؟

نمودار ستوس اجازه می‌دهد که نوسانات قیمتی این ارز را به‌طور دقیق و لحظه‌ای مد نظر داشته باشید. نمودار قیمتی امکان بررسی تاریخچه قیمت CETUS را نیز فراهم می‌کند. با توجه به این تاریخچه می‌توان از الگوی تغییرات قیمتی ارز شناخت پیدا کرد تا پیش‌بینی قیمت آن در آینده آسان باشد.

قیمت ستوس CETUS به تومان امروز

می‌توانید در همین صفحه قیمت لحظه‌ای CETUS را به تومان مشاهده کنید. از آنجایی که قیمت ارز ستوس و سایر ارزهای دیجیتال (به جز استیبل‌کوین‌ها) همواره در حال تغییر است، قیمت تومانی این ارز مداوم در حال نوسان و تغییر است. برای مشاهده آخرین قیمت ارز سیس کوین بهتر است به صفحه قیمت ارزهای دیجیتال تبدیل مراجعه کنید. در این بخش قیمت لحظه‌ای رمزارزها نمایش داده می‌شود و به شما اطلاعات دقیق و به روزی ارائه داده می‌شود.

منابع:

Gate.io

Cetus.zone

سوالات متداول خرید ستوس

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ستوس

چگونه باید CETUS بخریم؟

سریع‌ترین راه خرید CETUS در تبدیل خرید آسان است. می‌توان با ثبت سفارش در بازار تتری یا تومانی نیز ستوس خریداری کرد.

حداقل سرمایه برای خرید CETUS چقدر است؟

با حداقل ۵۰ هراز تومانی یا ۱ تتر می‌توان ستوس خریداری کرد.

ارز دیجیتال CETUS چیست؟

CETUS پلتفرمی است که در حوزه امور مالی غیر متمرکز یا همان DeFi خدمات ارائه می‌دهد. این پلتفرم با استفاده از فناوری‌های نوین بلاک چینی نظیر Sui و Aptos سعی دارد تا خدمات Defi را با سرعت و امنیت حداکثری به انجام برساند. توکن این پلتفرم نیز برای کمک به اهداف شبکه عرضه شده است.

قیمت لحظه ای CETUS را از کجا ببینیم؟

در همین صفحه امکان مشاهده قیمت لحظه‌ای CETUS وجود دارد. در بخش‌های «معامله ارز دیجیتال» یا «خرید و فروش» نیز می‌توان قیمت تومانی ستوس را مشاهده کرد.

چگونه ارزهای دیگر را به CETUS تبدیل کنیم؟

در بخش خرید آسان تبدیل می‌توان ارزهای دیگر را به CETUS تبدیل کرد.

کارمزد خرید CETUS در تبدیل چقدر است؟

در خرید آسان هیچ کارمزدی به تبدیل پرداخت نمی‌شود. ثبت سفارش خرید در بازار تومانی و تتری بسته به حجم معاملاتی کاربر در ۳۰ روز گذشته شامل ۰.۰۳ تا ۰.۳۵ درصد کارمزد می‌شود.

آیا ارز دیجیتال CETUS را می‌توان استخراج کرد؟

خیر. ارز دیجیتال ستوس یک توکن حاکمیتی است و امکان استخراج آن وجود ندارد.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

نجوا ک

12 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

سودابه د

12 روز قبل

5

بیت‌کوین، دوج و SUI ارزهایی هستن که رشدشون رو به زودی شروع می‌کنن

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله