burgericon

خرید و فروش برگر

BURGER /  BurgerCities
IRTicon تومان
BURGERicon برگر
خرید آسان  برگر
حجم ۲۴ ساعته (BURGER) 62,552.30
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 29,586.28
تغییرات ۱ روزه -0.06 %
قیمت آخرین معامله 0.4736 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.4776 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.4688 $

در دنیای پر رمز و راز ارزهای دیجیتال، رمز ارز برگر به یکی از محبوب‌ترین و رایج‌ترین رمز ارزها تبدیل شده است. این رمز ارز در واقع توکن صرافی برگر سواپ بوده و به عنوان یکی از ارزهای اتوماتیک و غیر متمرکز شناخته می‌شود. این رمز ارز تازه تاسیس شده در مدت زمان اندک توانسته طرفداران بسیاری جذب کند، در این مقاله از صرافی تبدیل به توضیح و بررسی کامل این ارز دیجیتال خواهیم پرداخت. اگر شما هم به این حوزه علاقمند هستید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

برگر (Burger) چیست؟

![ارز برگر](https://cms.tabdeal.org
/uploads/BURGER_1_1e00ebe3b4.png)

در سال‌های اخیر نام ارز برگرسیتیز زیاد به گوش می‌خورد و این نشان دهنده اعتبار و معروفیت آن است. معروفیت باعث افزایش تقاضا و در نتیجه بالا رفتن صعودی قیمت این ارز شده است. برگر سیتیز(BurgerCities) را معمولا افراد با نام مستعار برگر می‎‌شناسند. این ارز در دنیای متاورس با ترکیب دیفای و ان اف تی خلق شده است. درست است که این ارز دیجیتال کوچک بوده و بازار محدودی دارد؛ اما با این وجود این توکن بر روی بایننس کار خود را آغاز کرده است و توسعه دهندگان آن قول پیشرفت روز افزون را به کاربران خود داده‌اند. به همین دلیل میتوانیم منتظر ظهور این بلاکچین در دیگر بلاک چین‌ها نیز باشیم. برگر را می توان پلتفرمی دانست که کاربران با توجه به عملکردشان امتیاز و جوایزی دریافت می‌کنند؛ اما به خاطر اینکه این پلتفرم با دیفای و متاورس ترکیب شده است با عبارت متافای نیز معروف شده است.

تاریخچه پیدایش برگر

پلتفرمی که رمز دیجیتال برگر را ارائه می‌دهد یعنی برگر سواپ فعالیت اصلی خود را در سپتامبر 2020 آغاز کرد. این توکن اکنون بیشتر در دنیای متاورس شناخته شده است و هدف اصلی آن بهبود پلتفرم یونی است. به طوری که آن‌ها مدل‌های حامیت یونی سواپ را تغییر داده و آن را به برگر سواپ تبدیل کردند.

برگر چگونه معروف و محبوب شد؟

این ارز دیجیتال شهرت بسیاری یافته است که در این بخش به بررسی دلایل آن‌ها می‌پردازیم. این ارز از فرمول‌ریاضی و تئوری‌های موجود در بازی برای تعیین قیمت استفاده می‌کند و یک شبکه غیر متمرکز در بایننس است. پل برگر می‌تواند توکن‌ها را در میان دو شبکه ایتندارد اتریوم و بایننس با هزینه بسیار پایین جابجا کند. این ویژگی را می‌توان یکی از دلایل مهم محبوبیت این پلتفرم دانست، زیرا به کمک آن کاربران اتریوم می‌توانند به طور کامل به بایننس رفته و هزینه کمی برای این امر پرداخت کنند؛ همچنین از سرعت بالای عملکرد آن استفاده کنند.

از دیگر مزایای این پلتفرم می‌توان به دموکراتیک بودن آن اشاره کرد، یعنی در این پلتفرم تمام تصمیمات با رای و نظر کاربران گرفته می‌شود. برای مثال برای ایجاد تغییر در بخش‌هایی همچون کارمزد، سرعت معاملات، پاداش سهام و غیره با رای گیری بین کاربرانی که حداقل یکبار از این شبکه استفاده می‌کنند گرفته می‎شود.

هدف از خلق برگر چیست؟

اگر بخواهیم هدف مهمی که بخاطر آن برگر تاسیس شد را بیان کنیم می‌توانیم به امکان رسیدگی به مشکلات مبادلاتی دیفای و اتریوم بپردازیم، همچنین کاهش هزینه مبادلات و بالا بردن سرعت یکی دیگر از اهدافی است که به خاطر آن اقدام به خلق برگر زده‌اند. علاوه بر آن غیر متمرکز بودن و قابلیت انجام امکانات و خدمات بسیار می‌تواند از دیگر دلایل تاسیس و راه اندازی آن باشد.

پشتوانه برگر چیست؟

به طور دقیق نمی‌توان پشتوانه و حامی برای رمز ارزها در نظر گرفت، زیرا این کاربران هستند که با خرید و فروش و معاملات خود به این ارزها ارزش می‌دهند؛ اما با این وجود می‌توان پشتوانه‌ای قدرتمند برای این رمز ارز معرفی کرد و آن چیزی نیست جز صرافی بایننس که به طور کامل از تمامی فعالیت‌ها و خدمات این مجموعه حمایت می‎کند.

ارزش برگر چگونه تعیین می‌شود؟

رمز ارز برگر مانند سایر ارزها براساس معاملات و خرید و فروش‌های آن ارزش گذاری می‌شود. به طوری که اگر در یک بازه میزان تقاضای این ارز زیاد باشد و عرضه آنچنانی صورت نگیرد، ارزش آن افزایش می‌یابد. این در حالی است که اگر در یک بازه میزان عرضه و فروش این ارز افزایش یابد و از سویی دیگر تقاضای این محصول ثابت مانده یا کاهش یابد، ارزش آن افت پیدا می‌کند. بنابراین می‌توان گفت معاملات کاربران است که ارزش واقعی این رمز ارز را نشان می‌هد و باعث صعود و نزول آن می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای برگر

قابلیت‌ها و ویژگی‎های بسیاری را می‌توان برای رمز ارز برگر در نظر گرفت. در ادامه به بررسی و توضیح برخی از این ویژگی‌ها می‌پردازیم که به کمک آن‌ها می‌توانید این رمز ارز را بهتر بشناسید.

 • قیمت گذاری: قیمت گذاری در این مجموعه با فرمول‌های دقیق ریاضی و تئوری‌های موجود در بازی محاسبه می‌شود.
 • معاملات: از طریق پل برگر سواپ می‌توان بین دو شبکه استاندارد ERC-20 شبکه اتریوم و BEP-20 شبکه BSC مبادلاتی انجام دهید. حتی بالعکس این معادلات نیز امکان پذیر بوده و هزینه این معاملات بسیار پایین و اقتصادی است. حتی بسیاری از کاربران از این پلتفرم برای مهاجرت کامل از شبکه‌ای به شبکه دیگر استفاده می‌کنند و از سرعت بالا و قیمت پایین آن بهره می‌برند.
 • سیاست کاری: این صرافی به صورت کاملا دموکراتیک و غیر متمرکز عمل می‌کند. به همین دلیل دارندگان این توکن و کاربران فعال این حوزه می‌توانند برای ایجاد تغییرات و انتخاب پارامترهای صرافی نظر دهند.
 • جزئیات: همه توکن‌های موجود در برگر سواپ یک جفت در بخش BNBو برگر دارند. جفتی که در بخش برگر وجود دارد، در واقع جفتی است که وظیفه نقدینگی را برعهده دارد. در حالی که جفت موجود در بایننس به عنوان توکن اصلی شبکه شناخته می شود.

بنیان گذاران برگر چه کسانی هستند؟

اگر بخواهیم به معرفی بنیانگذاران این مجموعه بپردازیم، باید بگوییم اطلاعات کامل و مشخصی از آن‌ها در دسترس نیست. رایان فنگ که بنیانگذار پلتفرم انکر است به عنوان یکی از مشاوران این مجموعه معرفی شده است. این پلتفرم تیم و شبکه متمرکزی ندارد و افراد مختلفی از اقصی نقاط دنیا به توسعه آن می‌پردازند. برای مثال از نقاط مختلف جهان مانند بریتانیا، چین، آمریکا و ترکیه افرادی وجود دارند که به طراحی و توسعه آن پرداخته‌اند تا پلتفرمی دموکراتیک و غیرمتمرکز ایجاد کنند. این پروژه را می‌توان یک پروژه جمعی دانست که ایده آن توسط افرادی همچون tony carson، Mehmet Sabir، Suleyman Kardas ابداع شده است.

امنیت شبکه برگر چگونه است؟

![خرید BURGER](https://cms.tabdeal.org
/uploads/BURGER_2_2b54c1b033.png)

همانطور که در بخش‌های قبلی گفته شد، این پلتفرم شبکه‌ای دموکراتیک است و تمامی تصمیمات آن بر پایه رای گیری در میان دارندگان توکن برگر انجام می‎گیرد. به همین دلیل در هنگام رای گیری با فهرست کردن پروژه‌ها از انجام پروژه‌های توکن‌های مشکوک جلوگیری می‌کنند و به این طریق امنیت بالایی به پلتفرم می‌بخشند. همچنین این فرایند بر روی بایننس انجام می‌شود و همین موضوع می‌تواند باعث تمرکز و سرعت بالا شده و فرایند تمرکز زدایی را از بین ببرد.

چه تعداد توکن برگر در گردش است؟

اگر بخواهیم رقم دقیقی از توکن‌های در حال گردش بیان کنیم می‌توانیم عدد 20,624,883 را ذکر کنیم. تمامی این توکن‌ها در حال گردش هستند و همین امر باعث رونق معاملات شده است. این مقدار مدتی است که تغییر آنچنانی نیافته است و این محدودیت و تقاضای زیاد باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال برگر شده است.

خرید ارز دیجیتال برگر

برای خرید و فروش ارز دیجیتال برگر صرافی‌ها بهترین گزینه هستند. صرافی‌های معتبر بهترین روش برای معاملات ارز دیجیتال هستند. ارز دیجیتال برگر سواپ را می‌توانید از صرافی‌های معتبر تهیه کنید. امروزه با رونق یافتن بازار ارزهای دیجیتال، صرافی‌های متعددی با امکانات و خدمات متعددی روی کار آمده‌اند. اما با این وجود برخی از صرافی‌ها به دلیل تحریم، فعالیت ایرانیان را محدود کرده‌ و حساب کاربری آن‌ها را بلوکه کرده‌اند. کاربران ایرانی برای اینکه بتوانند از این بازار پر سود و رونق جا نمانند، به فعالیت در صرافی‌های معتبر داخلی می‌پردازند.

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبری است که توانست است اعتماد کاربران ایرانی بسیاری را به سوی خود جذب کرده و خدمات و امکانات بسیاری برای آن‌ها در نظر بگیرد. شما با ثبت نام در این صرافی می‌توانید از خدمات آن استفاده کنید. در هنگام خرید رمز ارز برگر دو راه پیش روی خود دارید:

 1. در روش اول شما می‌توایند رمز ارز مورد نیاز خود را از صرافی تبدیل به صورت مستقیم خریداری کنید.
 2. در روش دوم شما به معامله مستقیم با کاربران می‌پردازید. به گونه‌ای که برگرهای عرضه شده توسط کاربران را با قیمت‌های دلخواه خود خریداری می‌کنید. شما می‌توانید سفارش‌های خود را به صورت محدود و با قیمت مشخص تعیین کنید.

در خریدهایی که به صورت سریع ثبت سفارش شده‌اند، در سریع‌ترین زمان معامله انجام می‌شود؛ اما در سفارش‌های محدود بعد از تکمیل مراحل سفارش و تطابق قیمت خرید و فروش انجام می‌گیرد.

فروش ارز دیجیتال برگر

به دلیل ویژگی‌ها و قابلیت‌های موجود در ارز دیجیتال برگر، شما می‌توانید به معامله ارز دیجیتال برگر در صرافی‌های متعددی بپردازید. امروزه خرید و فروش ارز دیجیتال برگر درصرافی‌های داخلی بسیاری انجام می‌شود، بهتر است پیش از فروش صرافی معتبر و مورد اطمینان خود را بیابید. سپس به فروش برگر به روش‌های مختلف فروش سریع یا محدود اقدام کنید. در هنگام انتخاب صرافی‌ها کارمزد مجموعه و سرعت و دقت عملکرد آن‌ها را بسنجید.

نحوه خرید برگر از صرافی تبدیل

در بخش‌های قبل با نحوه خرید و فروش این ارز دیجیتال معروف آشنا شدید. تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر است که می‌توانید توسط آن به خرید ارز مورد نظر خود اقدام کنید. مراحل خرید این ارز دیجیتال بسیار ساده است که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم؛ شما می‌توانید با انجام گام به گام این مراحل از پرداخت کارمزدهای بالا برای خرید برگر جلوگیری کنید.

 • روش اول: در این روش شما با انتخاب بخش خدمات خرید آسان، در مدت زمان بسیار کوتاهی معاملات خود را انجام می‌دهید و پول موجود در حسابتان را به ارز دیجیتال برگر تبدیل می‌کنید. در این روش شما نیازی به انتخاب واحد و مبلغ ندارید و همانگونه که از نام بخش "خرید آسان" مشخص است، تنها با تعیین حجم معامله شما صورت می‌گیرد و قیمت معامله برابر با بهترین قیمتی خواهد بود که توسط فروشندگان تعیین می‌شود.
 • روش دوم: در این روش پول خود را به تتر تبدیل کرده و سپس وارد بازار حرفه‌ای شده و اقدام به خرید برگر از این طریق کنید. در این بازار شما کافی است ارز دیجیتال برگر را پیدا کرده و علاوه بر حجم، قیمت مورد نظر خود را نیز وارد کنید، در نهایت باید منتظر بمانید که فروشنده‌ای پیدا شود تا با قیمت درخواستی شما موافقت کند تا معامله صورت بگیرد.

روش نگهداری برگر

برای نگهداری از رمز ارز برگر روش‌های مختلفی وجود دارد که مطمئن ‌ترین آن‌ها استفاده از کیف پول‌های مجازی است. در برخی موارد نیز می‌توان رمز ارزهای خود را در کیف پول‌های سخت افزاری موجود نیز ذخیره کنید. در صرافی تبدیل بخشی به عنوان کیف پول اختصاصی و توزیع‌شده در نظر گرفته شده است که می‌توانید با آسودگی و اطمینان خاطر ارزهای دیجیتال خود را در آن نگهداری کنید.

انواع کیف پول برگر

در زمان نگهداری ارز دیجیتال افراد ترجیح می‌دهند برای اطمینان بیشتر رمز ارزهای خود را در کیف پول‌های سخت افزاری یا نرم افزاری ذخیره کنند. نکته‌ای که باید در هنگام انتخاب کیف پول در نظر داشته باشید، اعتبار آن است که می‌توانید معتبر بودن آن را از طریق سابقه و کاربران استفاده کننده از آن تشخیص دهید. همچنین باید این نکته را در نظر داشته باشید که کیف پول از رمز ارز ما پشتیبانی کند. در ادامه دو مورد از کاربردی‌ترین و مناسب‌ترین کیف پول‌ها برلی ارز دیجیتال برگر را به شما معرفی می‌کنیم.

 • کیف پول تراست: کیف پول تراست یکی از معتبرترین کیف پول‌هایی است که می‌توانید رمز ارز برگر خود را درون آن نگهداری کنید. این کیف پول امکان نصب بر روی گوشی تلفن همراه را دارد، بنابراین می‌توانید به آسانی مقدار دارایی و معاملات خود را چک و بررسی کنید.
 • کیف پول سیف پال: یکی دیگر از کیف پول‌های امن و مطمئن برای ارز دیجیتال برگر، کیف پول نرم افزاری سیف پال است. این کیف پول امکان نصب بر روی گوش‌های موبایل شما را دارد، به همین دلیل می‌توان گفت این کیف پول یکی از کیف پول‌های موبایلی به شمار می‌آید.

کارمزد خرید و فروش برگر

![خرید ارز برگر](https://cms.tabdeal.org
/uploads/BURGER_3_5e5ce560a6.png)

کارمزد خرید و فروش در صرافی‌های داخلی معمولا بر حسی سطح کاربری و حجم معاملات محاسبه می‌شود. به طوری که اگر کاربر بخواهد معامله‌ای با حجم بالا را انجام دهد، باید مبلغ کمتری را به عنوان کارمزد بپردازد. برخی از صرافی‌ها کارمزد معاملات را از دو سمت معامله یعنی خریدار و فروشنده کم می‌کنند. برای مثال معاملات کمتر از 50 میلیون 0.3% برای سفارش دهنده و 0.32% برای سفارش پذیر هزینه دارد. به همین ترتیب برای معاملات 50 تا 200 میلیون این درصد 0.2% و 0.25% انتخاب شده و برای مبالغ بین 200 تا 500 این ارقام 0.15% و 0.2% بوده و برای مبالغ بالای 500 میلیون تومان درصدهای 0.12% و 0.18% را می‌توان پرداخت کرد.

البته ناگفته نماند در صرافی‌های خارجی میزان کارمزد با سطح احراز هویت شما، شرایط نگهداری از رمز ارز و غیره رابطه مستقیم داشته و از آن طریق محاسبه می‌شود.

مزایای خرید و فروش برگر در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید با تکیه بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خرید و فروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

 • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.
 • در این صرافی کاربران برگر زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.
 • کارمزدهای این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خرید و فروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.
 • به کمک صرافی تبدیل می‌توان معاملات را به صورت حرفه‌ای در بازار برگر به تتر انجام داد.
 • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.
 • در این صرافی مبلغ کارمزد به صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.
 • شما می‌توانید بعد از خرید رمز ارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارزهای دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.
 • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تاثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.
 • شما می‌توانید ارزهای دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

منابع

academy.binance.com

coinjournal.net

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.66%
27,163.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.87%
1,845.81 USDT
95,832,610 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.53%
0.0724300 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.05%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.68%
0.00000000202 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
آینده برگر چگونه است؟

پلتفرم برگر سواپ Burger swap یکی از پروژه‎های ویژه‌ای است که بر روی زنجیره بایننس ایجاد شده است. این پروژه در همان روزهای نخست فعالیتش به گونه‌ای خوب و تاثیرگذار عمل کرد که باعث شد افراد بسیاری آن را شناخته و به آن توجه کنند. تا جایی که چانگ پنگ ژائو مدیر عامل بایننس یکی از حامیان اصلی این ارز دیجیتال شد. رشد 33 درصدی در ابتدای امر نشان از آینده‌ای روشن برای این ارز دیجیتال است.

توکن ایکس برگر چیست؟

توکن ایکس برگر را می‌توان نوعی پاداش در نظر گرفت که در قسمت ویژه‌ای از استخرهای نقدینگی Burger Swap ایجاد می‌شود. توسعه دهندگان این پلتفرم نهایت تولید ایکس برگر را 1 میلیون پیش بینی کرده‌اند. خود این توکن نیز قابل خرید و فروش و معامله است.

فارمینگ ارز برگر به چه معناست؟

در صرافی برگر فارمرها می‌توانند براساس عملکرد خود پاداش‌هایی را به صورت برگر، تتر و بایننس دریافت کنند. پاداش‌ها را می‌توان از طریق تامین نقدینگی یا شرکت در سیستم‌های مشارکتی به دست آورد. در بخش تامین نقدینگی، کاربران با توجه به مقدار و مبلغی که دارند، توکن برگر دریافت می‎کنند. در بخش شرکت در مشارکت‌های جمعی و رای گیری نیز پاداش‌هایی به کاربرانی که در این بخش‌ها شرکت می‌کنند داده می‎شود.

به عبارتی می‌توان میزان پاداش‌ها در پلتفرم برگر سواپ را اینگونه تقسیم بندی کرد:

40% برای نقدینگی، 30% برای افراد شرکت کننده در رای دهی و 30% برای کارمزده توکن‌های سوخته شده.

خرید اسان ارز برگر چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات خرید آسان ارز برگر در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال برگر شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید برگر باشید.

ارز دیجیتال برگر سواپ چیست؟

برگر سواپ یکی از رمز ارزهای غیر متمرکز و بومی است که توسط صرافی رمز ارز ایجاد می‌شود. از این رمز ارز می‌توان در بخش‌های مختلفی مانند پرداخت، انجام تراکنش و از همه مهم‌تر در رای گیری بهره‌مند شد.

امنیت شبکه برگر چگونه تامین می‌شود؟

این پلتفرم بر پایه رای دهی فعالیت می‌کند، از این رو کاربران به پروژه‌های مشکوک رای نمی‌دهند و به اینگونه امنیت آن تامین می‌شود.

توکن ایکس برگر چیست؟

این توکن به عنوان پاداش به کاربران در بخش‌های مختلف پرداخت می‌شود.

آیا خرید برگر بدون احراز هویت ممکن است؟

بهتر است بدانید بیشتر عملکردهای صرافی‌های داخلی کشور به احراز هویت احتیاج دارند، بنابراین شما نیاز دارید برای خرید و فروش ارز برگر حتما احراز هویت انجام دهید. البته جالب است بدانید در هنگام استفاده از صرافی‌های خارجی می‌توانید معاملات خود را به صورت محدود بدون احراز هویت انجام دهید؛ اما مشکل اصلی در استفاده از صرافی‌های خارجی احتمال تحریم و بلوکه شدن حساب کاربری شما است.

حاکمیت برگر سواپ چیست؟

همانطور که گفته شد این پلتفرم حاکمیتی دموکراتیک دارد، یعنی شما می‌توانید ایده‌ و نظر خود را با گرو گذاشتن مقداری توکن به اشتراک بگذارید و سپس طرح شما به رای گیری گذاشته می‌شود. تمامی کاربران می‌توانند در این رای گیری شرکت کنند. در صورت پذیرفته شدن ایده‌تان 5.5% از مبلغ کلی به شما داده می‌شود و باقی موارد بین کاربرانی که در رای گیری شرکت کرده‌اند تقسیم می‌شود. این مبلغ از 30% کل کارمزدهای پرداخت می‌شود و یکی از مزایای استفاده از این پلتفرم به شمار می آید.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
لینک‌های مفید
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله