BONEicon

قیمت و خرید بون شیبا سواپ - BONE

خرید ارز دیجیتال بون شیبا سواپ Bone ShibaSwap

خرید ارز دیجیتال بون شیبا سواپ (BONE) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت بون شیبا سواپ به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز بون شیبا سواپ بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش بون شیبا سواپ اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز بون شیبا سواپ هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت بون شیبا سواپ به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 BONE = 30,268 IRT

BONEicon

بون شیبا سواپ

خرید آسان بون شیبا سواپ
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت بون شیبا سواپ

اطلاعات بازار بون شیبا سواپ

حجم ۲۴ ساعته (BONE) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.32 %
قیمت آخرین معامله 0.505 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، بون شیبا سواپ می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

BONEicon

BONE

بون شیبا سواپ

تومان --

BONEicon

BONE

بون شیبا سواپ

قیمت دلاری

0.5062 USDT

قیمت تومانی

تومان 30,271

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.321 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

حتماًحتما ارز دیجیتال شیبا و رشدهای انفجاری قیمت آن را در سال ۲۰۲۱ را به یاد دارید. ارز شیبا تحت مدیریت پلتفرم شیباریوم در آن سال سودهای بسیار کلانی را برای کاربران رقم زد و تبدیل به یکی محبوب‌ترین ارز‌های دیجیتال از نظر کاربران هم شد. در این مقاله در تبدیل در کنار شما هستیم تا یکی دیگر از 3 توکن بومی پلتفرم شیباریوم یعنی ارز bone را به شما معرفی کنیم. برای اینکه بدانید ارز دیجیتال bone چیست و چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه می‌توانید در ایران برای خرید bone اقدام کنید، تنها کافی است چند دقیقه‌ای را در این مقاله همراه ما بمانید. فراموش نکنید که یک سرمایه‎گذاری مطمئن در بازار ارز دیجیتال نیاز به کسب اطلاعات و دانش اولیه لازم دارد.

BONEچیست؟

ارز بن شیبا

پلتفرم شیباریوم و صرافی غیرمتمرکز شیبا سوآپ هر دو مجموعه مدیریتی ۳3 ارز دیجیتال مختلف هستند که به عنوان توکن بومی شبکه شناخته شده و پرداخت کارمزدهای درون‌شبکه‌ایدرون شبکه‌ای بر اساس آنها انجام می‌پذیرد. یکی از این 3 ارز دیجیتال تعریف شده به عنوان توکن بومی شیبا سوآپ، ارز bone است. کاربرانی که قصد فعالیت در صرافی شیبا سوآپ را داشته و به دنبال خرید و فروش در این صرافی هستند می‌توانند کارمزدهای نقل و انتقال و خرید و فروش را با بن پرداخت نمایند. همچنین دارندگان این توکن که نقش توکن حاکمیتی در شبکه شیبا سوآپ را نیز دارد، در شرایط شبکه صاحب‌نظر خواهند بود.

توکن bone مانند خود ارز شیبا بر روی شبکه بلاکچین اتریوم قرار گرفته و از استاندارد ERC20 تبعیت می‌نماید. در واقع این ارز را نیز می‌توانیم یکی از هزاران ارز دیجیتال تعریف شده روی شبکه اتریوم در نظر بگیریم.

مزایا و ویژگی‌های اصلی BONE

کاربردهای مختلفی را می‌توانیم برای ارز bone معرفی کنیم که برای شناخت هر چه بهتر و بیشتر این ارز اهمیت دارند. مهم‌ترین و اصلی‌ترین مزیتی که ارز Bone دارد، نقش آن به عنوان یک توکن حاکمیتی در شبکه شیبا سوآپ است. دارندگان این توکن می‌توانند در رأی‌گیری‌هایرای‌گیری‌های شبکه نقش داشته و تصمیم و نظر خود را در پیشنهادات مهم مربوط به شبکه ارائه نمایند.

علاوه بر شبکه اصلی شیبا سوآپ، امکان شرکت در رأی‌گیری‌هایرای‌گیری‌های مربوط به سازمان مستقل غیرمتمرکز شیبا سوآپ دائو را نیز خواهند داشت. با شرکت در رای‌گیری‌های این شبکه توکن بن به عنوان جایزه نیز به کاربران اعطا خواهد شد.

مزیت دیگری که می‌توانیم برای ارز bone به آن اشاره داشته باشیم، امکان استیک کردن آن است. کاربران می‌توانند با استیک کردن ارز bone در شبکه شیبا سوآپ علاوه بر رسیدن به سود ناشی از افزایش قیمت آن در بازار، به سود تضمین شده از بابت استیکینگ آن در بازار نیز برسند.

خرید BONEبا تومان در ایران چطور ممکن است؟

برای خرید توکن bone در ایران با تومان با چالش زیادی روبرو نخواهید بود. با لیست شدنلیست‌شدن این ارز دیجیتال در صرافی‌های داخلی، عملا امکان معامله بر روی آن با تومان نیز وجود دارد و شما با ورود به ابزار تومانی تبدیل می‌توانید همراه با ده‌ها کاربر ایرانی با تومان برای خرید bone اقدام کنید. در بازار تومانی تبدیل پیشنهاد قیمتی بر اساس تومان است و شما می‌توانید بر اساس شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر بازار قیمت پیشنهادی خود را در پلتفرم درج کرده و در صورت وجود فروشنده، مقدار توکن‌های مورد نظر از bone را خریداری نمایید. البته برای این منظور می‌توان از خدمات خرید سریع بن در‌ بخش خرید آسان تبدیل نیز استفاده نمود.

چگونه باید بن بخریم؟

خرید BONE

سریع‌ترین روش خرید توکن بن در صرافی تبدیل استفاده از فرایند خرید آسان است که در این فرایند هم می‌توانید با پرداخت تومانی و هم تتری برای خرید این ارز اقدام کنید. برای خرید توکن Bone در صرافی تبدیل و از طریق خدمات خرید آسان می‌توانید ۳3 قدم زیر را در دستور کار خود قرار دهید:

 • وارد حساب کاربری خود شده و به ‌بخش خرید آسان بروید.
 • در‌ بخش خرید آسان، ارز دیجیتال موردنظرمورد نظر خود یعنی bone را جستجو کرده و انتخاب کنید.
 • حالا حجم موردنظرمورد نظر برای خرید را انتخاب کرده و کلید خرید را بزنید تا خرید شما در کمتر از چند ثانیه انجام پذیرد.

در این روش نیازی به اضافه‌کردناضافه کردن قیمت ندارید و معامله شما با بهترین قیمت عرضه شده در بازار انجام خواهد پذیرفت. همچنین کارمزدی هم از بابت خرید بن پرداخت نخواهید کرد که می‌تواند مزیت بزرگی برای شما باشد.

بعد از خرید BONE، چطور آن را نگهداری کنیم؟ | کیف پول bone

یکی از مهم‌ترین نکات در فرایند سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال نگهداری از دارایی‌ها با ایمن‌ترین شرایط ممکن است. برای این منظور دو راه‌حل پیش روی تمام کاربران وجود دارد. یا باید در یک پلتفرم داخلی معتبر و مطمئن اقدام به نگهداری از توکن‌های خریداری شده نمایند و یا اینکه از کیف پول‌های مطمئن و ایمن سخت‌افزاری و نرم‌افزاری کمک بگیرند. تبدیل در این باره شرایط کاملاًکاملا ایمنی را برای کاربران ایرانی فراهم کرده است و با اطمینان می‌توانید از پلتفرم تبدیل برای نگهداری از توکن bone استفاده کنید.

همچنین باتوجه‌بهبا توجه به اینکه بن یک ارز دیجیتال مبتنی بر استاندارد ERC20 یا شبکه اتریوم است، می‌توان از تمام کیف پول‌هایی که از این شبکه پشتیبانی می‌نمایند، برای نگهداری از ارز بن استفاده نمود. بهترین گزینه‌ها برای این منظور نیز به شرح زیر هستند:

 • کیف پول تراست والت
 • متامسک
 • کوینومی
 • کوین‌بیس
 • کیف پول سخت‌افزاریسخت افزاری لجر

خرید BONE از تبدیل چه مزایایی دارد؟

معامله BONE

در صرافی تبدیل تمام تلاش ما فراهم‌کردنفراهم کردن بستری کامل و عالی برای انجام معاملات بازار ارز دیجیتال برای کاربران ایرانی است و سعی داریم تا تمام استانداردهای بین‌المللی را در این راستا برای شما فراهم آوریم. از این جهت شما می‌توانید مزیت‌های زیر را در خرید توکن BONE در اختیار داشته باشید:

 • امکان انجام فرایند خرید ارز BONE در کمتر از چند دقیقه و با هر حجمی
 • خرید توکن BONE با قیمت جهانی
 • استفاده از یک پلتفرم با حجم معاملات بسیار بالا
 • امکان پرداخت هزینه خرید ارز BONE هم به تومان و هم به تتر
 • امکان تبدیل سایر رمزارزهارمز ارزها به توکن لوم نتورکBONE
 • امکان فروش ارز BONE در صرافی در کمتر از چند دقیقه
 • به‌صرفه‌ترینبه صرفه‌ترین کارمزدها برای خرید
 • در اختیار داشتن حساب کاربری کاملاًکاملا ایمن برای نگهداری طولانی‌مدت از توکن‌ها
 • امکان انجام خرید و فروش ارز دیجیتال BONE از طریق اپلیکیشن تبدیل
 • احراز هویت سریع برای کاربران تازه‌واردتازه وارد
 • مشاهده تحلیل‌های تکنیکال مربوط به بیت کوین و خود ارز BONE در کانال تلگرامی سیگنال‌دهی رایگان تبدیل
 • برداشت توکن‌ها با استفاده از شبکه‌های مختلف انتقال و در کمترین زمان ممکن

فروش ارز BONE در تبدیل چطور انجام می‌شود؟

فرایند فروش ارز دیجیتال bone در تبدیل نیز دقیقاًدقیقا مطابق با فرایند خرید آن ساده و با امنیت بالا انجام می‌پذیرد. برای این منظور هم می‌توانید از ‌بخش بازار تتری و هم از‌ بخش بازار تومانی استفاده کرده و با پیشنهاد قیمت مورد نظر برای فروش و حجم موجود از توکن bone فروش خود را نهایی سازید. در فرایند فروش توکن‌های bone هیچ محدودیتی نخواهید داشت و می‌توانید متناسب با تحلیلی که دارید، قیمت فروش خود را تعیین کنید.

همچنین امکان تبدیل بن به سایر توکن‌ها را نیز در ‌بخش خرید آسان را دارید. در این بخهش با انتخاب bone و توکن موردنظرمورد نظر بعدی در طرف مقابل، به راحتی می‌توانید این تبدیل را انجام دهید.

حداقل سرمایه برای خرید BONE با تومان چقدر است؟

در صرافی تبدیل بهترین شرایط را برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال برای کاربران ایرانی فراهم کرده‌ایم و یکی از خدمات ما نیز حداقل سرمایه کم است. کاربران ایرانی در بازار تومانی می‌تواند با سرمایه ۵۰50 هزار تومانی و در بازار تتری با سرمایه 1 تتری خرید و فروش نمایند. این ویژگی مربوط به توکن خاصی نیست و برای خرید و فروش تمام توکن‌های تعریف شده در پلتفرم تبدیل در دسترس است. از رو حداقل سرمایه برای خرید بن در تبدیل نیز به همین ترتیب خواهد بود.

کارمزد معامله BONE در تبدیل

در صفحه کارمزدهای تبدیل می‌توانید به صورت لحظه‌ای آخرین تغییرات مربوط به این موضوع را مشاهده کنید. خوشبختانه ارائه خدمات بازار ارز دیجیتال با کمترین و منطقی‌ترین کارمزدها در میان پلتفرم‌های داخلی باعث شده تا هیچ نگرانی از بابت به نمایش در آمدن این کارمزدها نداشته باشیم و اتفاقاًاتفاقا بسیار خرسندیم اگر حتی برای مقایسه هم که شده، کارمزدهای خرید بن و سایر توکن‌ها در تبدیل مشاهده کنید.

در حال حاضر حداقل کارمزد خرید bone در تبدیل برای کاربر vip سطح ۱۵15 و 0.0003 درصد از کل معامله و بیشترین کارمزد نیز مربوط به کاربر سطح 1 و 0.0035 درصد از کل معامله است. این اعداد بسته به نوع معامله و سطح کاربری متفاوت خواهد بود. البته سطح کاربری افراد نیز بر اساس حجم معاملات در ماه گذشته تعیین می‌شود.

معامله BONE در بازار تبدیل چه مزایایی دارد؟

ترید یکی از بهترین روش‌های رسیدن به درآمد دلاری در میان کاربران ایرانی است و اکنون در صفحه ترید bone امکان خرید و فروش و نوسان گیری بر روی این ارز دیجیتال را دارید. تمام مزیت‌های لازم برای ترید بن را نیز در تبدیل برای شما فراهم کرده‌ایم. در این ‌بخش شما به مزیت‌های زیر دسترسی خواهید داشت:

 • حجم معاملات بالای ارز bone
 • تعداد کاربران زیادی که bone را خرید و فروش می‌کنند.
 • کارمزدهای بسیار منطقی و پایین
 • نوسان‌گیرینوسان گیری در بازه‌های زمانی کوتاه مدت
 • ترید بن در هر حجمی و در سریع‌ترین زمان ممکن

سود سرمایه گذاری ارز بن به چه صورت است؟

خرید و فروش BONE

رسیدن به سود در بازار ارز دیجیتال با روش‌های مختلفی امکان‌پذیر است و روش‌های سرمایه‌گذاری مختلفی پیش روی کاربران بازار کریپتوکارنسی قرار گرفته است. سودآوری ارز بن با افزایش قیمت این رمزارزرمز ارز امکان‌پذیر است. به این معنی که اگر با تحلیل تکنیکال ارز bone آن را در قیمت‌های پایین خریداری و در قیمت‌های بالا به فروش برسانید امکان رسیدن به سود را خواهید داشت. بازار ارز دیجیتال نشان داده که در دراز مدت می‌تواند روندهای صعودی جذابی را در قیمت توکن‌هایی مانند bone ایجاد نماید و خریدوفروش این رمز ارز در این بازه‌های زمانی، سودآوری قابل توجهی را برای سرمایه گذار رقم خواهد زد.

چه کسی بنیان گذار BONE است؟

پلتفرم اصلی که نقش تأسیستاسیس و مدیریت پروژه شیباریوم و شیبا سوآپ را دارد، به عنوان بنیان گذار ارز bone نیز شناخته می‌شود. البته همانطور که می‌دانید ارز دیجیتال شیبا با تقلید از شرایط ارز بیت کوین با فرد ناشناسی به نام ریوشی به عنوان موسس وارد بازار شده که هنوز آن هویت اصلی ریوشی ناشناس باقی مانده است. با توجه به اینکه اطلاعات کاملی درباره هویت ریوشی در دسترس نیست، موسس و بنیان گذار اصلی بن را نیز می‌توانیم ناشناس تلقی کنیم، اما به هر حال این توکن توسط تیم توسعه دهنده پلتفرم شیباریوم و صرافی غیرمتمرکز شیبا سوآپ روی کار آمده و مدیریت می‌شود.

چه عواملی بر قیمت BONE تاثیر میگذارد؟

قیمت BONE

قیمت ارز bone مانند سایر ارزهای دیجیتال موجود در بازار مبتنی بر شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر آن است. هر چقدر عرضه این رمزارزرمز ارز بیشتر شود و تقاضا کم، قیمت آن کاهش پیدا خواهد کرد و هر چقدر تقاضا برای خرید آن روند افزایشی به خود بگیرد، شاهد افزایش قیمت آن نیز خواهیم بود. البته همان طور که می‌دانید شرایط عرضه و تقاضای توکن bone مانند سایر توکن‌های موجود در بازار تحت تاثیر عوامل مختلفی است که مهم‌ترین آنها به شرح زیر هستند:

 • روند قیمت بیت کوین
 • میزان استقبال کاربران از بازار ارز دیجیتال
 • حجم معاملات و ورود سرمایه‌های جدید به بازار

البته نباید فراموش کنی که وجود نقص‌های بزرگ در شبکه یک ارز دیجیتال و نوع رفتار تیم توسعه‌دهندهتوسعه دهنده آن نیز می‌تواند روی قیمت آن تاثیر داشته باشد.

تبدیل قیمت BONE به تومان چگونه انجام می‌شود؟

تبدیل قیمت ارز bone به تومان ساده است، اما نیاز به کمی دقت دارد. در یک نگاه ساده می‌توان با ضرب‌کردنضرب کردن قیمت بن به تتر در قیمت تتر، قیمت آن را به تومان تبدیل کرد. این نکته کاملا درست است اما ممکن است در زمان معامله در بازار، قیمت بن تفاوت‌های اندکی با این عدد داشته باشد. این موضوع به دلیل شرایط عرضه و تقاضای توکن بن در میان کاربران ایرانی دارد. اگر در لحظه، تقاضای خرید توکن bone در بازار تومانی با رشد زیادی همراه شود، ممکن است شاهد بالاتر رفتن قیمت بن نسبت به این عدد باشیم و در صورت افزایش عرضه نیز ممکن است قیمت بن به تومان کمتر از این عدد باشد.

نمودار قیمت لحظه‌‌ای BONE چه کاربردی دارد؟

نمودار قیمت لحظه‌ای bone نشان‌دهندهنشان دهنده تغییرات و نوسان قیمتی آن است. با این نمودار شما می‌توانید تغییرات قیمتی این رمز ارز از ابتدای ورود به بازار تاکنون را مشاهده کرده و با استفاده از ابزارها و روش‌های تحلیل تکنیکال، به پیش‌بینی قیمت آن برای آینده اقدام کنید. همچنین تشخیص کف و سقف قیمتی بن با نمودار قیمت لحظه‌ای آن‌ی ساده‌تر خواهد بود. کاربرانی که شناخت کمافی نسبت به تحلیل تکنیکال ارز دیجیتال ندارند، می‌توانند با استفاده از خدمات الگوریتم تبدیل در صرافی تبدیل تحلیل تیم تکنیکالی ما را دنبال نمایند.

قیمت BONE به تومان امروز

برای مشاهده قیمت bone به تومان امروز می‌توانید از پلتفرم صرافی تبدیل استفاده کنید. در همین صفحه قیمت لحظه‌ای ارز bone به صورت لحظه‌ای به‌روزرسانیبه روز رسانی شدت و شما می‌توانید قیمت آن را بر اساس شرایط عرضه و تقاضای حاکم بر بازار مشاهده کنید. برای کسانی که به فکر یک سرمایه‎ گذاری مطمئن هستند، مشاهده قیمت لحظه‌ای bone و تحلیل آن بسیار مهم است.

سوالات متداول خرید بون شیبا سواپ

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید بون شیبا سواپ

چگونه باید BONE بخریم؟

برای خرید ارز bone می‌توانید از خدمات صرافی تبدیل استفاده کنید. در این خدمات هم امکان خرید تومانی بن و هم امکان خرید آن با تتر وجود دارد.

حداقل سرمایه برای خرید BONE چقدر است؟

حداقل سرمایه خرید ارز bone در بازار تتری ۱ تتر و در بازار تومانی ۵۰ هزار تومان است.

ارز دیجیتال BONE چیست؟

ارز دیجیتال bone یکی از ۳ توکن بومی پلتفرم شیباریوم یا صرافی شیبا سوآپ است که با استاندارد ERC20 بر روی شبکه بلاکچین اتریوم قرار گرفته است.

قیمت لحظه‌ای BONE را از کجا ببینیم؟

برای مشاهده قیمت لحظه‌ای bone می‌توانید از پلتفرم صرافی تبدیل استفاده کنید.

چگونه ارزهای دیگر را به BONE تبدیل کنیم؟

برای تبدیل سایر ارزها به بن می‌توانید ابتدا آنها را به فروش رسانده و با تبدیل آنها به تتر یا تومان، حالا در بازار تومانی یا تتری bone بخرید. همچنین در خدمات خرید آسان تبدیل می‌توانید به صورت مستقیم ارز bone را به هر توکن دیگری تبدیل نمایید.

کارمزد خرید BONE در تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید بن در تبدیل بر اساس سطح کاربری تعیین می‌شود که سطح کاربری نیز وابسته به حجم معاملات کاربر در یک ماه گذشته خواهد بود. براین‌اساس حداکثر کارمزد خرید bone 0.03 درصد از کل معامله و حداکثر آن نیز 0.35 درصد از کل معامله است.

آیا ارز دیجیتال BONE را می‌توان استخراج کرد؟

خیر ارز bone قابل‌استخراج نیست.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رضا م

44 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

محمد ر

44 روز قبل

5

سرعت اضافه کردن PEPE و WorldCoin و چندتا از ارزهای دیگه عالی بود. همین طور ادامه بدید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله