ATAicon

قیمت و خرید اتوماتا نتورک - ATA

خرید ارز دیجیتال اتوماتا نتورک Automata Network

خرید ارز دیجیتال اتوماتا نتورک (ATA) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت اتوماتا نتورک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز اتوماتا نتورک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش اتوماتا نتورک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز اتوماتا نتورک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت اتوماتا نتورک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ATA = 6,546 IRT

ATAicon

اتوماتا نتورک

خرید آسان اتوماتا نتورک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت اتوماتا نتورک

اطلاعات بازار اتوماتا نتورک

حجم ۲۴ ساعته (ATA) 14.9690
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 1.6750
تغییرات ۱ روزه -1.26 %
قیمت آخرین معامله 0.11190 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، اتوماتا نتورک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

ATAicon

ATA

اتوماتا نتورک

تومان --

ATAicon

ATA

اتوماتا نتورک

قیمت دلاری

0.1102 USDT

قیمت تومانی

تومان 6,594

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.259 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

از سال ۲۰۰۹ که بیتکوین را ساتوشی ناکاموتو راه‌اندازی کرد، پروژه‌های بلاکچینی رشد و پیشرفت بسیاری به خود دیدند. پیشرفت‌ها به حدی زیاد بود که نسخه بعدی اینترنت با نام وب ۳ معرفی شد. برنامه‌های غیرمتمرکز بسیاری در حوزه دیفای شروع به فعالیت کردند.

اما مشکل بزرگی وجود داشت که ماهیت شفاف بلاک‌چین به کاربران اجازه حفظ حریم خصوصی را نمی‌داد. اطلاعات شخصی کاربران در دسترس سایرین بود. در همین حین اتوماتا نتورک با راه‌حلی مناسب از راه رسید و بسیاری از مشکلات را از پیش رو برداشت. در ادامه با این شبکه و نوع کارکردهایش آشنا خواهیم شد.

اتوماتا (ATA) چیست؟

اتوماتا پروتکل سرویس میان‌افزار غیرمتمرکزی است که از عدالت و حریم خصوصی در وب ۳ محافظت می‌کند. محصولات این سرویس یکپارچگی حریم خصوصی را ارائه می‌دهند که شامل 1RPC، 2FA Guru، NFTFair، AnyDAO وXATA هستند.

1RPC

هر بار که کاربر کیف پول خود را باز می‌کند به یک نقطه پایانی RPC متصل می‌شود. این نقطه حجم زیادی از اطلاعات شخصی کاربر را شناسایی می‌کند که برای ارائه‌دهندگان RPC قابل‌مشاهده است.

1RPC یک RPC رایگان و خصوصی است که اطلاعات شخصی کاربران را ردیابی و ذخیره نمی‌کند؛ چراکه هرگونه بی‌دقتی در حفظ اطلاعات شخصی هویت خارج از بلاک‌چین کاربران را فاش می‌کند و منجر به حملات هدفمند می‌شود.

2FA Guru

2FA Guru راه‌حل احراز هویت مبتنی بر بلاک‌چین است که دسترسی به حساب‌ها را ایمن می‌کند و کاربران را با محافظی فعال از حملات احتمالی دور نگه می‌دارد. همه اقدامات امنیتی برابر نیستند. تولید رمز، ذخیره‌سازی و تأیید2FA Guru بر اساس قوی‌ترین ضمانت‌های فنی با طراحی غیرقابل‌نفوذ اتوماتا است.

NFTFair

NFTFair پلتفرمی برای راه‌اندازی پروژه‌های ان‌اف‌تی در فضایی عادلانه است. تعامل پلتفرم بدون سوءاستفاده از داده‌های کاربران اتفاق می‌افتد و هیچ‌گونه سرقت اطلاعاتی صورت نمی‌گیرد. در حال حاضر بیش از ۸۰۰ ان‌اف‌تی در این پلتفرم ثبت شده است.

مزیت فنی اتوماتا نتورک این است که قبل از خرید یا فروش ان‌اف‌تی داده‌های کاربران را آشکار نمی‌کند و شرایط تصادفی واقعی در هر معامله رعایت می‌شود. این موضوع از زمانی اهمیت پیدا کرد که باتوجه‌به رشد قابل‌توجه پروتکل‌های بلاک‌چین، نرخ مشارکت کاربران در پایین‌ترین حد خود قرار داشت.

AnyDAO

این ابزار به جوامع غیرمتمرکز امکان تصمیم‌گیری با اطمینان می‌دهد. تصمیم‌گیری‌ها در حوزه‌های تجمع آرا در زنجیره‌ها، حریم خصوصی چندلایه و رأی‌گیری بدون هزینه است.

XATA

پروتکل تأمین نقدینگی منصفانه است که بیشینه ارزش قابل‌استخراج را به حداقل می‌رساند. این پروتکل به هیچ‌گونه ماینر وابسته نیست و در چندین زنجیره ازجمله پالیگان و بایننس استفاده می‌شود.

تاریخچه پیدایش اتوماتا(ATA)

ارز اتوماتا نتورک
در سال ۲۰۲۱ گروهی از دانشجویان علوم کامپیوتر دانشگاه ملی سنگاپور و بنیان‌گذاران شرکت Ziliqa دور هم جمع شدند تا مشکلات ناشی از عدم وجود حریم خصوصی در برنامه‌های غیرمتمرکز حوزه دیفای را بررسی کنند.

اتوماتا (ATA) چگونه معروف و محبوب شد؟

سال‌های اخیر پروژه‌های دیفای سروصدای بسیاری به راه انداخته‌اند، اما همواره محدودیت‌های این پروژه‌ها روند پیشرفت را کند کرده است. اتوماتا نتورک و توکن بومی ATA راه‌حل‌هایی برای رفع این محدودیت‌ها ارائه دادند. این راه‌حل‌ها همکاری‌های میان زنجیره‌ای را تقویت و شبکه‌های مختلف را به یکدیگر متصل می‌کند.

یکی از ضعف‌های اساسی حوزه دیفای عدم وجود حریم خصوصی برای کاربران بود. ماهیت شفاف بلاک‌چین اجازه معاملات خصوصی را به کاربران نمی‌دهد. اتوماتا نتورک سطوح مختلف حریم خصوصی را به رأی‌گیری‌های خصوصی می‌گذارد تا خیال کاربران را از این بابت راحت کند.

هدف از خلق اتوماتا (ATA)

اتوماتا نتورک قصد دارد تا لایه میان‌افزاری جهت افزایش حریم خصوصی برای حوزه دیفای و وب ۳ باشد. هدف اتوماتا پر کردن شکاف در بازار با ارائه راه‌حل‌های مبتنی بر حریم خصوصی است که با زیرساخت‌های بلاک‌چین به‌صورت قابل‌مشاهده است.

ارزش اتوماتا چگونه تعیین می‌شود؟

وب ۳ دنیای بدون حاکمیت مرکزی را می‌خواهد که بااراده جمعی کاربران شبکه اداره شود. اتوماتا نتورک در آینده‌ای که تمرکززدایی در آن حرف اول را می‌زند، خود را متعلق به جامعه می‌داند. این پلتفرم در راستای حفظ حریم خصوصی بالاترین و باثبات‌ترین استانداردهای امنیتی را به وب ۳ ارائه می‌کند. اتوماتا نتورک با توسعه‌دهندگان، طراحان و بازاریابان در سراسر جهان کار می‌کند تا مرز حریم خصوصی بعدی را برای وب ۳ ایجاد کند.

قابلیت‌ها و مزایای اتوماتا

خرید ADA

اتوماتا توکن اصلی شبکه Automata است و در زمینه‌ای مختلفی کاربر دارد:

توکن حاکمیتی

دارندگان توکن ATA می‌توانند پیشنهادها، ویژگی‌ها و پارامترهای شبکه را ایجاد کرده و به آن‌ها روی دهند. سرویس رأی‌گیری ناشناس اتوماتا witness نام دارد که سطوح مختلف حریم خصوصی را بر اساس نیازهای پروتکل ارائه می‌دهد.

z کارمزد شبکه

کاربران شبکه برای کارهای محاسباتی و ذخیره‌سازی خود کارمزد را با ATA پرداخت می‌کنند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال (ATA) چه کسانی هستند؟

بنیان‌گذاران قبلی Ziliqa در سال ۲۰۱۹ گروهی از توسعه‌دهندگان و محققان بلاک‌چین را در کنار هم جمع کردند و اتوماتا نتورک را به بازار ارز دیجیتال آوردند.

ژنگ لئونگ چو با مدرک دکتری علوم کامپیوتر از دانشگاه ملی سنگاپور یکی از این بنیان‌گذاران است. دلی گونگ بنیان‌گذار دیگری است که در شرکت Ziliqa سرپرست زیرساخت بود. این تیم از ۱۱ نفر تشکیل شده است و در دو سال پیاپی جوایز مختلفی در حوزه وب ۳ را به دست آورده است.

امنیت شبکه اتوماتا نتورک چگونه است؟

ارز دیجیتال ATA در دو استاندارد ERC-20 و BEP-20 عرضه شده است. ERC-20 استانداردی است که اکثر توکن‌های بر بستر بلاک‌چین اتریوم دارند. BEP-20 استاندارد زنجیره هوشمند بایننس است. در حال حاضر هر دو بلاک‌چین از مکانیزم اجماع اثبات سهام استفاده می‌کنند که با اعتبارسنجی بالاترین امنیت را به کاربران شبکه خود ارائه می‌دهد.

چه تعداد توکن اتوماتا نتورک در گردش است؟

توکن اتوماتا نتورک ATA در حال حاضر وضعیت بسیار خوبی دارد. ارزش بازار ATA با رشد چشمگیری به ۳۸ میلیون دلار رسیده است و حجم معاملات روزانه آن ۱ میلیون دلار است. مطابق با اطلاعات سایت کوین مارکت کپ از مجموع ۱ میلیارد توکن، تنها ۳۹۸ میلیون توکن در بازار در حال گردش هستند.

خرید ارز دیجیتال اتوماتا نتورک

معامله ADA

خرید ارز دیجیتال اتوماتا اهداف مختلفی را در پی دارد. برخی از دارندگانATA در رأی‌گیری‌ها شرکت می‌کنند یا هزینه‌های استفاده از پروتکل را پرداخت می‌کنند. صرافی‌های بسیاری در سراسر دنیا ارز دیجیتال ATA را فهرست کرده‌اند. در ایران، صرافی تبدیل یکی معتبرترین صرافی‌هایی است که بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار معاملاتی تومانی دارد.

صرافی تبدیل امنیت دارایی کاربران خود را با استفاده از کیف پول‌های سرد تضمین می‌کند. این صرافی امکان خرید و فروش بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال و مبادله توکن ATA با دیگر ارزهای دیجیتال را فراهم می‌کند. قابلیت انتقال داخلی صرافی تبدیل کاربران را قادر می‌سازد که به حساب کاربران دیگر نیز اتوماتا منتقل کنند.

فروش ارز دیجیتال اتوماتا نتورک

توکن‌های ATAدر صرافی‌های متمرکز بسیاری فهرست شده است. یکی از مشهورترین این صرافی‌ها بایننس است که در جفت معاملاتی ATA/USDTحجم معاملاتی چندصدهزاردلاری طی ۲۴ ساعت داشته است. صرافی‌های دیگری مانند کوین‌بیس، کوکوین و تبدیل نیز از این توکن پشتیبانی می‌کنند. با این وجود خرید و فروش ارز در بازارهای خارجی ریسک زیادی دارد و با‌توجه‌به تحریم‌ها علیه کشورمان ممکن است باعث مسدود شدن دارایی‌های شما شود. بنابراین بهتر است برای فروش ارز ATA نیز از صرافی‌های معتبر داخلی همچون صرافی تبدیل استفاده کنید.

نحوه خرید اتوماتا نتورک از صرافی تبدیل

فعالان حوزه دیفای و وب ۳ همواره از شکاف‌های امنیتی این حوزه شاکی بودند. اتوماتا با ویژگی‌های شگفت‌انگیز خود بسیاری از این مشکلات را رفع کرد و هم‌اکنون بسیاری از این فعالان به فکر خرید اتوماتا از صرافی‌ها هستند.

در صرافی تبدیل کاربران پس از ثبت نام و احراز هویت سریع و آسان می‌توانند با استفاده از تومان یا تتر خرید ارز دیجیتال داشته باشند. عملیات خرید بدین صورت است که کاربر کیف پول خود را شارژ می‌کند. شارژ حساب از طریق اپلیکیشن اختصاصی یا وب‌سایت تبدیل قابل انجام است.

صرافی تبدیل بازارهای متنوعی ازجمله برای ارز اتوماتا دارد که کمترین اختلاف قیمتی با بازار جهانی دارد. پس از انتخاب حجم و قیمت معامله تنها انتخاب گزینه خرید باقی می‌ماند. کارمزد رقابتی صرافی تبدیل بسیاری از مشتریان را مجذوب خود کرده است.

روش نگهداری اتوماتا نتورک

توکن‌های اتوماتا به دو صورت ERC-20 و BEP-20 در بازار وجود دارد. کیف پول‌های بسیاری از این دو استاندارد پشتیبانی می‌کنند. دو نوع کلی کیف پول‌ها سرد و گرم است که تفاوتشان در آنلاین و آفلاین بودن و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بودن این کیف پول‌ها است.

کیف پول‌های سرد یا سخت‌افزاری شبیه فلش‌های کوچکی هستند که به‌صورت آفلاین دارایی کاربران را نگه‌داری می‌کنند. کیف پول‌های سخت‌افزاری عموماً قیمت‌های بالایی دارند و برای نگه‌داری ارزهای دیجیتالی مانند اتوماتا مناسب نیستند.

کیف پول‌های گرم یا نرم‌افزاری نسخه‌های آنلاینی هستند که با مرورگر وب لپ تاب یا تلفن همراه کاربران همواره در دسترس هستند. صرافی تبدیل کیف پول‌های اختصاصی برای کاربران خود تخصیص می‌دهد. کیف پول‌های صرافی تبدیل از امنیت بالایی برخوردار هستند.

انواع کیف پول اتوماتا نتورک

شرکت‌های بسیاری کیف پول‌های خود را مبتنی بر استانداردهای ERC-20 و BEP-20 تولید می‌کنند. ازجمله معتبرترین کیف پول‌ها، متامسک و تراست ولت است که ارز دیجیتال اتوماتا را نیز در فهرست خود دارند.

کارمزد خرید و فروش اتوماتا نتورک

معامله اتوماتا نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش(ATA) در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل پلتفرمی آنلاین است که امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در فضایی امن به کاربران خود ارائه می‌دهد. صرافی تبدیل شانه‌به‌شانه دیگر صرافی‌های بزرگ بین‌المللی در حال پیشروی است. در ادامه به برخی از مزایای خرید و فروش ATA در صرافی تبدیل می‌پردازیم.

اپلیکیشن اختصاصی تبدیل

اپلیکیشن اختصاصی تبدیل فضای ساده و کاربرپسندی دارد. این اپلیکیشن سهولت در خرید و فروش ارزهای دیجیتال را به ارمغان می‌آورد. صرافی تبدیل با طراحی این اپلیکیشن خرید و فروش در شرایطی امن را برای کاربران خود فراهم می‌کند.

احراز هویت سریع

ثبت‌نام و احراز هویت در صرافی تبدیل زمان چندانی را از کاربران نمی‌گیرد. با ثبت‌نام و انجام فرایند سریع و آسان احراز هویت در تبدیل فاصله کمی به‌اندازه چند کلیک با ورود به بازارهای ارز دیجیتال خواهید داشت.

حداقل فاصله خرید و فروش

ربات‌های بازارگردان تبدیل در تمامی ساعات شبانه‌روز فعال هستند و بازارهای جهانی را رصد می‌کنند. این ربات‌ها باعث می‌شوند تا کم‌ترین میزان شکاف قیمتی بین بازار صرافی و بازارهای جهانی وجود داشته باشد.

بیشترین تنوع ارزی

صرافی تبدیل بیش از ۱۰۰ بازار معاملاتی تتری و ۴۰ بازار تومانی دارد. در این بازارها بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف خرید و فروش می‌شوند. بیشترین تنوع معاملاتی میان صرافی‌های ایرانی را در بازارهای معاملاتی تبدیل خواهید دید.

آیا خرید اتوماتا نتورک بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی برای حفظ هر چه بیشتر امنیت دارایی‌های کاربران خود امکان خرید ارز دیجیتال بدون احراز هویت را فراهم نمی‌کنند. با این وجود برخی صرافی‌هایی که اعتبار کمتری دارند ممکن است اجازه خرید بدون احراز هویت را بدهند که بهتر است در این موارد رعایت جانب احتیاط را انجام دهید.

در ایران نیز صرافی‌های معتبر بدون احراز هویت امکان خرید و فروش ارز دیجیتال را به کاربران نمی‌دهند. مراحل احراز هویت در صرافی تبدیل به سهولت و در زمانی اندک انجام می‌شود تا کاربران نگرانی از این بابت نداشته باشند.

آینده اتوماتا نتورک چگونه است؟

خرید و فروش اتوماتا نتورک

نسل بعدی اینترنت و دنیای دیفای چالش‌های فراوانی در پیش دارند. اتوماتا نتورک در نظر دارد با راه‌حل‌های اساسی این چالش‌ها را مدیریت کند. سازندگان ارز دیجیتال ATA معتقد هستند که برنامه‌های غیرمتمرکز نیازی به تغییرات اساسی ندارند و تنها با ادغام در اتوماتا نتورک می‌توانند حریم خصوصی خود را افزایش دهند.

راه‌حل‌های اتوماتا نتورک نتورک چندین شبکه و زنجیره را به یکدیگر متصل می‌کند که در آن‌ها حریم خصوصی کاربران نیز رعایت شده است. باتوجه‌به رشد روزافزون نیاز به حفظ حریم خصوصی کاربران در دنیای وب ۳، توکن ATA آینده درخشانی را در مقابل خود خواهد دید.

منابع:

coinmarketcap.com

coingecko.com

سوالات متداول خرید اتوماتا نتورک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید اتوماتا نتورک

از کجا می‌توانیم اتوماتا نتورک (ATA) بخریم؟

صرافی تبدیل یکی از امن‌ترین و محبوب‌ترین صرافی‌های ایرانی است که بیش از ۲۷۰ ارز دیجیتال مختلف از جمله ATA را فهرست کرده است. کاربران می‌توانند از این صرافی توکن ATA را خریداری کنند.

خرید سریع اتوماتا نتورک (ATA) چطور امکان‌پذیر است؟

قابلیت خرید آسان صرافی تبدیل کاربران را قادر می‌سازد تا تنها با چند کلیک در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارز دیجیتال ATA را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش اتوماتا نتورک (ATA) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله اتوماتا نتورک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت اتوماتا نتورک (ATA) را پیش بینی کنیم؟

خرید و فروش ارز دیجیتال اتوماتا نتورک با تحلیل‌های فاندمنتال و تکنیکال باید صورت گیرد. کانال الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) در تلگرام تحلیل‌های مختلفی را راجع به بازار ارائه می‌دهد و سیگنال ارزهای دیجیتال را نیز از این کانال می‌توان دریافت کرد.

ارز دیجیتال اتوماتا نتورک (ATA) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال ATA در کیف پول‌های سرد و گرم نگه‌داری می‌شود، اما باتوجه‌به هزینه بالای کیف پول‌های سرد، کیف پول‌های گرم گزینه مناسب‌تری برای نگه‌داری محسوب می‌شوند. کیف پول صرافی تبدیل یکی از امن‌ترین کیف پول‌ها است. صرافی تبدیل برای هر یک از کاربران خود کیف پول اختصاصی فراهم می‌کند.

آیا خرید اتوماتا نتورک (ATA) می‌تواند سودآور باشد؟

اتوماتا نتورک قصد دارد تا در آینده شکاف‌های پروژه‌های دنیای دیفای و وب ۳ را پر کند. پروژه‌های دیفای و وب ۳ چالش‌های بسیاری دارند که اتوماتا نتورک راه‌حلی‌های مناسبی برای آن‌ها دارد. درنتیجه رشد قیمتی ارز دیجیتال ATA در آینده چندان دورازذهن به نظر نمی‌رسد.

آیا می‌توان اتوماتا نتورک (ATA) را استخراج کرد؟

توکن ATA بلاک‌چین اختصاصی خود را ندارد بلاک‌چین‌هایی میزبان نیز از الگوریتم اجماع اثبات کار پشتیبانی نمی‌کنند؛ بنابراین فرایند استخراج در اتوماتا نتورک وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

رویا ت

44 روز قبل

4

بیت‌کوین تا دو ماه دیگه می‌ترکونه. خرید توی این قیمتا رویا می‌شه فرصت خریده فقط

سهیل ا

44 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله