algoicon

قیمت و خرید الگوراند - ALGO

خرید ارز دیجیتال الگوراند Algorand

خرید ارز دیجیتال الگوراند (ALGO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت الگوراند به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز الگوراند بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش الگوراند اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز الگوراند هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت الگوراند به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 ALGO = 10,999 IRT

algoicon

الگوراند

خرید آسان الگوراند
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت الگوراند

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، الگوراند می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

algoicon

algo

الگوراند

تومان --

algoicon

algo

الگوراند

قیمت دلاری

0.19 USDT

قیمت تومانی

تومان 10,840

تغییرات 24 ساعت اخیر

8.571 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

الگورند (Algorand) یک شبکه بلاک چین است که در سال 2017 توسط Silvio Micali، استاد MIT و برنده جایزه تورینگ برای فعالیت‌های خود در حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری‌های رمزنگاری شده ایجاد شد. Algorand یک پروتکل بلاک چین غیرمتمرکز منبع باز است که همه افراد می‌توانند از آن برای توسعه برنامه‌های مختلف استفاده کنند. پروتکل الگورند توسط یک الگوریتم اجماع جدید طراحی شده است که تراکنش‌های سریع، ایمن و مقیاس پذیر را امکان پذیر می‌کند.

الگورند به حل مشکلات رایجی که اکثر بلاک چین‌های قدیمی دارند، به ویژه در مورد مقیاس پذیری و اجماع، می‌پردازد. این بلاک چین از الگوریتم و قوانین اثبات سهام خالص (PPoS) استفاده می‌کند. این الگوریتم یک پروتکل توافقی است که اعتبار سنجی‌ها را به طور تصادفی با توجه به وزن سهام آن‌ها در توکن‌های ALGO انتخاب خواهد کرد.
algo2.jpg

الگورند چیست؟

الگورند(ALGO) هم یک ارز دیجیتال و هم یک پلتفرم بلاک چین است. پلتفرم Algorand برای پردازش سریع بسیاری از تراکنش‌ها، مشابه پردازشگرهای پرداخت مشهوری مانند Mastercard یا Visa طراحی شده است. علاوه بر این، الگورند می‌تواند میزبان سایر ارزهای دیجیتال و پروژه‌های مبتنی بر بلاک چین باشد که همین ویژگی آن را به یکی از رقبای اصلی و مهم اتریوم (Ethereum) تبدیل کرده است.

توکن ALGO، توکن بومی این پلتفرم است، که برای ایمن سازی بلاک چین و پرداخت هزینه‌های پردازش برای تراکنش‌های مبتنی بر الگورند استفاده می‌شود.

Algorand یک بلاک چین منبع باز است، به این معنی که هر کسی می‌تواند کد پلت فرم را مشاهده کرده و در آن مشارکت کند. Algorand از پروتکلی به نام اثبات سهام خالص (PPoS) استفاده می‌کند، که اعتبار سنجی شبکه را به کمک مجموعه‌ای از کاربران انجام می‌دهد.

پلتفرم Algorand و ارز دیجیتال آن در سال 2017 توسط سیلویو میکالی، استاد موسسه فناوری ماساچوست تاسیس شد.

مجموع توکن‌های ALGO که عرضه خواهد شد به 10 میلیارد توکن محدود شده است که در حال حاضر حدود 7 میلیارد ALGO در گردش هستند.

تاریخچه پیدایش الگورند

کمپانی الگورند یک شرکت فناوری است که توسط یکی از افراد پیشگام در زمینه ارزهای دیجیتال و برنده جایزه تورینگ و استاد MIT، سیلویو میکالی، در سال ۲۰۱۷ تأسیس شد. او پلتفرم Algorand را با یک تیم شناخته شده بین المللی متشکل از محققان، ریاضیدانان و اقتصاددانان با اصولی خاص طراحی کرد تا تمرکززدایی، مقیاس و امنیت واقعی را تضمین کند.

در حالی که سیلویو از دهه 1980 در زمینه پروژه‌های رمزنگاری پیشرو بوده است، الگورند زمانی شکل گرفت که او توانست فرصت تحقق وعده‌های بلاک چین در جامعه جهانی را درک کند. او با یک تیم فنی بسیار متخصص، رهبری با تجربه و یک اکوسیستم قوی، سفر خود را برای ایجاد اقتصاد بدون مرز و ادامه تکامل بلاک چین آغاز کرد. هدف او این بود که رویکرد منحصر به فرد خود برای بلاک چین را در اختیار جامعه قرار دهد و تحولی بزرگ ایجاد کند.

وایت پیپر Algorand در سال 2017 منتشر شد. در فوریه 2018، الگورند4 میلیون دلار به عنوان سرمایه اولیه برای تامین مالی پروژه جمع آوری کرد. بعداً در همان سال، میکالی و تیمش دور موفق به جمع آوری سرمایه‌ای به مبلغ 62 میلیون دلار شدند.

شبکه آزمایشی Algorand در آوریل 2019 برای عموم راه‌اندازی و بلاک چین اصلی آن در ژوئن 2019 فعال شد. در 19 ژوئن 2019، ارز دیجیتال خود یعنی ALGO را عرضه کرد و در گردش قرار داد. بنیاد Algorand نیز در سال 2019 تأسیس شد.

پلتفرم الگورند چگونه کار می‌‌کند؟

چیزی که Algorand را از سایر بلاک چین‌ها متمایز می‌کند، استفاده آن از PPoS، یکی از انواع الگوریتم‌های اجماع است. در این شبکه اگر یک گره به خطر بیفتد، توکن ALGO متعلق به شرکت کنندگان در شبکه به طور خودکار با کلیدهای منحصر به فردی محافظت می‌شود.

مکانیسم اجماع بیت‌کوین، یعنی الگوریتم اثبات کار (PoW)، به مقادیر زیادی انرژی و قدرت محاسباتی برای ایجاد و اعتبارسنجی بلوک‌های جدید نیاز دارد. از طرف دیگر PPoS امکان ایجاد و اعتبارسنجی بلوک‌های جدید را به شیوه‌ای سریع تر و کارآمدتر فراهم می‌کند. این فرایند با انتخاب تصادفی توکن‌های ALGO برای تایید هر بلوک در زنجیره انجام می‌شود.

از طریق پروتکل PPoS، کاربرانی که حجم زیادی از توکن‌های ALGO را در اختیار دارند می‌توانند از نظر تئوری در فعالیت‌های مخربی شرکت کنند که به می‌تواند امنیت سایر کاربران را به خطر بیندازد. با این حال، از آنجایی که این سیستم مبتنی بر وابستگی مشترک بین شرکت‌کنندگان است، فعالیت‌های مخرب امنیت شرکت کنندگانی که قصد اختلال در شبکه را داشته باشند را نیز به خطر می‌اندازد. از این رو، چنین فعالیت‌های مخربی برای هیچ شرکت کننده‌ای پاداشی نخواهد داشت.

الگورند می‌تواند 1000 تراکنش در ثانیه را پردازش کند و تمامی تراکنش‌ها نهایی و لحظه‌ای خواهند بود. Algorand همچنین تنها به 10 میلیارد توکن محدود می‌شود که آن را در برابر تورم مقاوم می‌سازد. اکثر این توکن‌ها در حال حاضر قفل شده و هنوز توزیع نشده‌اند.

ساختار پروتکل الگوراند

پروتکل Algorand بر اساس سه مفهوم اساسی ساخته شده است:

 • تراکنش‌ها: تراکنش‌ها واحد اصلی در شبکه الگورند هستند. آن‌ها برای انتقال ارزش استفاده می‌شوند و توسط تمام گره‌های شرکت کننده در شبکه تأیید خواهند شد.
 • بلوک‌هابلوک‌ها گروه‌هایی از تراکنش‌ها هستند که در یک واحد جمع آوری شده و توسط الگوریتم اجماع تأیید می‌شوند.
 • اجماع: الگوریتم اجماع مسئول تأیید بلوک‌ها و اطمینان از مطابقت آنها با الزامات پروتکل Algorand است. همچنین به کاربرانی که در عملیات شرکت می‌کنند پاداش می‌دهد.

هدف از خلق الگورند

پروتکل Algorand برای حل سه مشکلی که اکثر بلاک چین‌ها با آن مواجه هستند طراحی شده است: امنیت، مقیاس پذیری و تمرکززدایی.

شبکه Algorand که به عنوان «سه‌گانه بلاک چین» شناخته می‌شود، ادعا می‌کند که به سه موضوع اصلی زیر رسیدگی می‌کند.

امنیت

پروتکل Algorand در برابر حملات مخرب ایمن است و آن را برای تراکنش، نگهداری دارایی‌های با ارزش بالا و ایجاد برنامه‌های کاربردی امن سازمانی ایده آل می‌کند. این شبکه امنیت را در هر دو سطح پروتکل شبکه و اجماع حفظ می‌کند و از حساب‌های کاربری فردی محافظت خواهد کرد.

مقیاس پذیری

پروتکل Algorand می‌تواند تعداد زیادی تراکنش در ثانیه را انجام دهد که این ویژگی آن را به یک راه حل مقیاس پذیرتر از بیت کوین (Bitcoin) یا اتریوم تبدیل می‌کند. پروتکل اجماع الگورند نیاز به توان محاسباتی مورد استفاده در بیت کوین برای حل مشکلات را برطرف می‌کند.

در عوض، هزینه محاسباتی پروتکل به ازای هر کاربر فقط برای تولید و تأیید امضاها و همچنین عملیاتی که نیاز به شمارش ساده دارند، استفاده می‌شود. به گفته Algorand، این پروتکل می‌تواند به میلیون‌ها کاربر پاسخ دهد و نرخ تراکنش بالایی را بدون تحمیل هزینه‌های قابل‌توجه برای کاربران حفظ کند.

عدم تمرکز

الگورند یک پروتکل کاملاً غیرمتمرکز است و هیچ مرجع مرکزی یا منبع کنترلی خاصی ندارد. تراکنش‌ها در این شبکه توسط گره‌های شرکت‌کننده در شبکه تأیید می‌شوند و هر گره در تصمیم‌گیری نقشی برابر با دیگری دارد. این امر باعث می‌شود که Algorand یک سیستم بسیار غیرمتمرکز باشد.

همه کاربران در شبکه همچنین این شانس را دارند که بخشی از کمیته کاربرانی باشند که هر بلوک را تأیید می‌کنند، زیرا فرایند انتخاب گره‌ها در این شبکه تصادفی و محرمانه است. هیچ کمیته ثابتی برای این پروتکل وجود ندارد و گره‌های آن توسط شرکت کنندگانی از سراسر جهان کنترل می‌شوند.

پشتوانه الگورند چیست؟

ارزهای دیجیتالی مانند الگورند، پشتوانه فیزیکی مشخصی ندارند و بر اساس نوسانات قیمت با توجه به شرایط عرضه و تقاضا در بازار قرار می‌گیرند.

در مورد الگورند، باید گفت از آنجایی که این شبکه برای حل مشکلات بلاک چین‌ها ایجاد شده است، سرمایه‌گذاری در آن می‌تواند آینده خوبی به همراه داشته باشد. همچنین این پروژه به رهبری یک پیشرو در دنیای رمزارزها توسعه داده شده است و همین می‌تواند پشتوانه‌ای قوی برای اعتبار بخشیدن به آن محسوب شود.

قابلیت‌‌ها و مزایای الگورند

پروژه الگورند تا حدودی یک پروژه نوپا است، اما با این حال مزایای زیادی برای کاربران خود به همراه خواهد داشت.

توسعه دهندگان این پروژه ادعا می‌کنند که Algorand سریعتر و کارآمدتر از دیگر شبکه‌های بلاک چین است. به عنوان مثال، سرعت تراکنش Algorand حدود 5 ثانیه است. اما سرعت تراکنش لایت کوین 2.5 دقیقه است، در حالی که سرعت تراکنش در بیت کوین حدود 9 دقیقه تخمین زده می‌شود.

توسعه دهندگان Algorand ادعا می‌کنند که سرعت، کارایی، معماری و حاکمیت آن باعث برتری این پلتفرم به عنوان پایه‌ای برای اکوسیستم بلاک چین شده است.

با این حال الگورند تنها ارز دیجیتال غیر بیت کوینی نیست که سعی می‌کند چارچوبی برای انواع تراکنش‌ها و برنامه‌های مالی باشد، در حال حاضر اتریوم، دومین ارز دیجیتال ارزشمند، و همچنین تعدادی از رقبای دیگر نیز برای آن وجود دارد.
algo.jpg

بنیانگذاران الگورند چه کسانی هستند؟

Algorand توسط دانشمند کامپیوتر و استاد موسسه فناوری ماساچوست، Silvio Micali طراحی و ایجاد شده است.

میکالی به دلیل همکاری با شفیع گلدواسر، برنده جایزه تورینگ در سال 2012 است که یک جایزه بسیار ارزشمند در دنیای علوم کامپیوتر محسوب می‌شود.

مایکالی در سال 2017 به همراه جینگ چن، استاد دانشگاه استونی بروک، وایت پیپر(WhitePaper) الگورند را تالیف کرد.

پروژه الگورند توسط یک شرکت مستقر در سنگاپور که برای پیشرفت این فناوری تأسیس شده و به عنوان پاداش توکن‌های ALGO دریافت می‌کند، تأمین مالی می‌شود.

امنیت شبکه الگورند چگونه است؟

امنیت یک ضرورت مطلق برای یک بلاک چین عمومی است که در آن همه شرکت‌کنندگان می‌توانند با خیال راحت تراکنش‌های خود را انجام دهند، دارایی‌های خود را نگهداری کرده و برنامه‌های کاربردی سازمانی قابل اعتماد ایجاد کنند. Algorand امنیت کاربران را در برابر حملات هم در سطح پروتکل اجماع و هم در سطح شبکه حفظ می‌کند و در عین حال ایمنی حساب‌های کاربری فردی را نیز تامین خواهد کرد.

حفاظت از سهام کاربران

برای شرکت در پروتکل اجماع، حساب کاربری باید آنلاین باشد. کاربران در این پروتکل‌ها از کلیدهای خصوصی خود برای مشارکت در پلتفرم استفاده نمی‌کنند. در عوض، یک کاربر باید قبل از آنلاین شدن، یک کلید مشارکت مخفی تولید و ثبت کند. با این کلید، یک حساب آنلاین می‌تواند در پیشنهاد و تایید بلوک‌ها شرکت کند. یک کلید مشارکت پس از مدتی منقضی شده و حذف می‌شود و برای ادامه فرایند به یک کلید مشارکت جدید نیاز خواهد بود. علاوه بر این، کلید خصوصی و عمومی کاربر و کلیدهای مشارکت از هم جدا هستند و کلید مخفی را می‌توان به صورت آفلاین ذخیره کرد. در نتیجه، سهام یک کاربر حتی اگر کلیدهای مشارکت به مشکل بخورند، ایمن باقی می‌ماند.

امنیت در سطح اجماع

پروتکل اجماع الگورند به کاربرانی که حجم دارایی‌های زیادی دارند قدرت کنترل شبکه را نمی‌دهد. برخلاف پروتکل‌های دیگر در این شبکه انتخاب کاربران برای شرکت در صدور گواهینامه بلوک‌ها به صورت تصادفی و مخفیانه و بدون ارتباط بین کاربران انجام می‌شود. تا زمانی که کاربر انتخابی در پروتکل اجماع شرکت کند، هیچ کس نمی‌داند چه کسی بلوک بعدی را ایجاد خواهد کرد.

علاوه بر این، در مرحله و دور بعدی پروتکل، مجموعه دیگری از شرکت کنندگان مجددا به صورت خصوصی و فردی انتخاب خواهند شد.

پارتیشن بندی مقاوم در برابر حملات شبکه

زنجیره Algorand هرگز منشعب نمی‌شود و کاربران در این زنجیره ایمن هستند. در پلتفرم الگورند حداکثر می‌توان یک بلوک را در یک دور معین تایید کرد و روی زنجیره قرار داد. تمامی تراکنش‌ها در الگورند بر این اساس نهایی می‌شوند. هنگامی که یک بلوک ظاهر می‌شود، کاربران می‌توانند بلافاصله به تراکنش‌های موجود در آن اعتماد کنند و می‌توانند مطمئن باشند که بلوک برای همیشه بخشی از زنجیره خواهد بود، که یعنی دارایی‌هایی که دریافت می‌کنند ایمن هستند.

علاوه بر این، اگرچه هیچ بلاک چینی نمی‌تواند تضمین کند که بلوک‌ها در طول یک پارتیشن روی زنجیره قرار گیرند، اما Algorand می‌تواند مدت کوتاهی پس از حل پارتیشن بازیابی شود و تضمین می‌کند که بلوک‌های جدید با همان سرعت قبل از پارتیشن تولید خواهند شد. پس از اینکه مجموعه‌ای از گره‌های Algorand برای مدتی پیشرفتی را مشاهده نکردند، وارد حالت بازیابی پارتیشن می‌شوند. در این حالت، علاوه بر ادامه پروتکل اجماع، گره‌ها به صورت دوره‌ای پیام‌های بازیابی را ارسال می‌کنند.

چه تعداد توکن الگورند در گردش است؟

عرضه در گردش تصدیق می‌کند که توکن‌ها ممکن است توسط پروژه‌ها/بنیادهایی نگهداری شوند که قصد فروختن موقعیت‌های خود را ندارند. توجه داشته باشید که یک سرمایه گذار باید هنگام ارزیابی یک دارایی، هم منابع نقدینگی و هم منابع در گردش را به دقت در نظر بگیرد و این دو می‌توانند به طور قابل توجهی متفاوت باشند.

بر اساس وایت پیپر بلاک چین Algorand 10 میلیارد ALGO تولید شده است. توزیع 10 میلیارد ALGO ثابت و غیرقابل تغییر است که در سال 2030 به پایان می‌رسد. در حال حاضر بر اساس اطلاعات سایت کوین مارکت کپ، عرضه در گردش آلگو 7,349,448,569 توکن است.

خرید ارز دیجیتال الگورند

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال الگورند نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال الگورند پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال الگورند اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال الگورند عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال الگورند از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید الگورند تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال الگورند

فرایند فروش ارز دیجیتال الگورند در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال الگورند امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

کارمزد خرید و فروش الگورند

یکی از ویژگی‌های اصلی شبکه الگورند که آن را به یک رقیب جدی برای اتریوم تبدیل کرده است، کارمزدهای مرتبط با این شبکه بوده که بسیار کمتر از شبکه اتریوم در نظر گرفته شده‌اند.

کارمزد خرید و فروش در شبکه الگورند به صرافی مورد نظر و پلتفرمی که تراکنش‌ها در آن انجام می‌شود بستگی دارد و نرخ ثابتی نخواهد داشت. البته این موضوع در مورد همه ارزهای دیجیتال صادق است و مختص شبکه الگورند نیست. با این حال باید به خاطر داشته باشید که کارمزد پایین و هزینه کم برای تراکنش‌ها از ویژگی‌های اصلی شبکه الگورند محسوب می‌شود و برای خرید و فروش و تراکنش‌های خود در شبکه الگورند، متحمل هزینه‌ها و کارمزدهای بالا در مقایسه با بلاک چین‌های دیگری مانند اتریوم نخواهید شد.
aa.jpg

نحوه خرید الگورند از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال ALGO در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده‌ای دارد و به کمک صرافی تبدیل می‌توانید این ارز دیجیتال را با کارمزد بسیار کم خریداری کنید. در فرایند ساده شما قادر هستید با استفاده از سرویس خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه تراکنش خود را انجام داده و پول خود را به ارز دیجیتال ALGO تبدیل کنید. در این روش تنها باید وارد قسمت خرید آسان شوید، مقدار توکن‌های مورد نظر خود را انتخاب کرده و تراکنش خود را نهایی کنید. لازم به ذکر است که هزینه تراکنش بر أساس بهترین قیمت در نظر گرفته شده توسط فروشندگان در صرافی تبدیل خواهد بود.

روش دیگر استفاده از صرافی تبدیل این است که می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای برای خرید ALGO استفاده کنید. در این باید وارد بخش تبدیل ALGOبه تتر شوید، تعداد توکن مورد نظر خود را برای خرید و قیمت مورد نظر را مشخص کنید و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

روش نگهداری الگورند

کیف پول‌های نرم افزار یا سخت افزاری ارزهای دیجیتال که برای ذخیره کلیدهای عمومی و خصوصی طراحی شده‌اند، یکی از روش‌های اصلی نگهداری ارزهای دیجیتال الگورند هستند. کیف پول‌های ارز دیجیتال حیاتی‌ترین بخش فضای کریپتو هستند، زیرا از دارایی شما محافظت می‌کنند و توصیه می‌شود ارز دیجیتال خود را در صرافی‌ها نگهداری نکنید. کیف پول‌های مختلف از ارزهای دیجیتال مختلف پشتیبانی می‌کنند.

مانند همه ارزهای دیجیتال دیگر، برای نگهداری و ذخیره سازی توکن‌های ALGO، باید از کیف پول‌های قابل اعتمادی که این توکن را فهرست کرده‌اند استفاده کنید.

انواع کیف پول الگورند

برخی از بهترین کیف پول‌های الگورند شامل موارد زیر هستند:

کیف پول Pera ( بهترین، سازگارترین کیف پول الگواند )

Pera Wallet به عنوان بهترین کیف پول Algo در رتبه اول قرار دارد. این ولت یک کیف پول رسمی برای Algo محسوب می‌شود که توسط تیم توسعه Algorand ساخته شده است. این کیف پول به‌عنوان محصول الگوراند، به صورت مدام توسعه و به‌روزرسانی می‌شود. سرمایه‌گذارانی که از کیف پول‌های دیگر استفاده می‌کنند، در دریافت به‌روزرسانی‌های متصل به Algorand با تاخیر مواجه خواهند شد.

بهترین ویژگی‌هایی که کیف پول Pera را تعریف می‌کند شامل سرعت بالا، امنیت و سادگی است. این کیف پول ویژگی‌های بسیاری را برای اطمینان از ایمن ماندن وجوه شما ارائه می‌دهد.

یکی از ویژگی‌ها پشتیبانی از کیف پول‌های سخت افزاری است. کیف پول Pera از کیف پول Ledger Nano X برای ذخیره آفلاین کلیدها پشتیبانی می‌کند.

Ledger Nano X ( ایمن ترین کیف پول سخت افزاری )

Ledger قابل اعتمادترین کیف پول سخت افزاری امروزی است. کیف پول‌های سخت افزاری امن ترین راه برای ذخیره ارزهای دیجیتال هستند. آن ها کلیدهای خصوصی شما را در دستگاه‌های آفلاین نگه می‌دارند که نفوذ به آن ها غیرممکن خواهد بود.

LEDGER دارای یک سیستم سفارشی است که در برابر هرگونه حمله خارجی ایمن خواهد بود. از این رو، وقتی صحبت از ایمنی توکن‌ها می‌شود، هیچ کیف پولی بهتر از LEDGER نیست.

اگرچه کیف‌پول‌های سخت‌افزاری LEDGER زیادی وجود دارد، اما تنها Nano X و S از ALGO پشتیبانی می‌کنند. Ledger Nano X می‌تواند با کیف پول Algorand Mobile و Ledger Nano S می‌تواند با کیف پول MyALGO جفت شود.

به عنوان یک گزینه، Ledger به شما امکان می‌دهد ALGO و سایر توکن‌های مالی غیرمتمرکز را به اشتراک بگذارید. به طور کلی، اگر کیف پول سخت افزاری می‌خواهید، لجر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.

Trust Wallets ( معتمدترین کیف پول موبایل )

کیف پول Trust کیف پول دیگری است که از ALGO پشتیبانی می‌کند. تراست یکی از قابل اعتمادترین کیف پول‌ها در حوزه ارزهای دیجیتال بوده که محصول شبکه بایننس است. Trust wallet یک کیف پول موبایلی است که در فروشگاه‌های گوگل پلی و اپل موجود است.

‌این کیف پول با استفاده از چندین لایه حفاظتی برای توکن‌های شما امنیت بالایی را ارائه می‌دهد. این شبکه دارای ممیزی‌های منظم برای کمک به شناسایی اشکالات و آسیب پذیری‌ها است. همچنین این کیف پول به KYC نیاز ندارد، بنابراین داده‌های شما خصوصی هستند.

کیف پول Trust یک رابط کاربری آسان دارد. شما همچنین می‌توانید ALGO را به اشتراک بگذارید و در کیف پول Trust درآمد غیرفعال کسب کنید. تراست ولت نمودارهای داخلی ارائه می‌دهد و ردیابی قیمت ارزهای دیجیتال با آن امکان پذیر خواهد بود.

کیف پول اتمیک ( در دسترس ترین )

کیف پول اتمیک یکی دیگر از قابل اعتمادترین کیف پول‌های ALGO است که از ALGO و صدها توکن دیگر پشتیبانی می‌کند.

کیف پول اتمیک در دسترس ترین کیف پول ALGO در دستگاه‌های موبایل و دسکتاپ است. این کیف پول از سیستم عامل ویندوز، مک، لینوکس، iOS و اندروید پشتیبانی می‌کند.

در مورد امنیت، کیف پول اتمیک به کاربران اجازه می‌دهد تا ارز‌های دیجیتال خود را با یک عبارت پشتیبان 12 کلمه‌ای ذخیره کنند. همچنین داده‌ها را با استفاده از سیستم‌های رمزگذاری TLS و AES رمزگذاری می‌کند. علاوه بر این، در این کیف پول می‌توانید کلیدهای خصوصی خود را کنترل کنید. استفاده از این کیف پول کاملا رایگان خواهد بود.

کیف پول MyALGO ( بهترین مرورگر مبتنی بر وب )

کیف پول MyALGO به طور اختصاصی برای نگهداری توکن‌های ALGO طراحی شده است. Rand Labs، تیمی با تمرکز بر پیشرفت‌های Algorand، کیف پول MyALGO را توسعه داده است.

این کیف پول دارای یک رابط کاربر پسند است، بنابراین کارایی بالایی را برای همه کاربران ارائه می‌دهد. در حالت ایده آل، این رابط به تقویت امنیت و کارایی معامله گران Algorand کمک می‌کند. کیف پول MyALGO برای مرورگرهای وب مناسب است. تا زمانی که از مرورگر استفاده می‌کنید، می‌توانید به این کیف پول حتی در iOS، Mac، Windows، Linux یا Android دسترسی داشته باشید.

MyALGO ایمنی کاربر را به خطر نمی‌اندازد. به کمک آن می‌توانید یک کیف پول چند امضایی ایجاد کنید. کیف پول‌های چند امضایی بسیار ایمن هستند زیرا برای انتشار تراکنش به امضای دوگانه نیاز دارند. از این رو، با استفاده از MyALGO، می‌توانید به خوبی از توکن‌های خود محافظت کنید.

مزایای خرید و فروش الگورند در صرافی تبدیل

خرید و فروش الگورند و توکن‌های ALGOدر مجموعه تبدیل مزایای زیادی برای کاربران به همراه خواهد داشت. مزایایی که صرافی تبدیل در اختیار شما قرار می‌دهد باعث می‌شود بر بسیاری از چالش‌ها در بازار ارزهای دیجیتال غلبه کنید و خریدی با اطمینان بالا انجام دهید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال ALGOدر صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید آسان و سریع توکن ALGO
 • امکان ترید به صورت حرفه‌ای و تبدیل ALGOبه Tether
 • پرداخت هزینه‌های کم و کارمزدهای پایین
 • سرعت بالا در انجام معاملات
 • شما می‌توانید در صرافی تبدیل کارمزدهای تراکنش خود را در لحظه مشاهده کنید.
 • پس از خرید ارز از طریق صرافی تبدیل، در کمترین زمان امکان برداشت آن را خواهید داشت.
 • فرآیند خرید و فروش توکن‌های ALGO در این صرافی بر اساس مکانیزم عرضه و تقاضا انجام می‌شود. در نتیجه نوسانات قیمت ارز دیجیتال ALGOبا توجه به نوسانات آن در بازار جهانی خواهد بود و با بررسی بازار جهانی متحمل ضرر نخواهید شد.
 • صرافی تبدیل امکان نگهداری توکن‌های ALGOدر حساب صرافی را با بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم می‌کند و می‌توانید پس از خرید الگورند آن را در حساب صرافی ذخیره کنید و به کیف پول دیگری انتقال ندهید.

آیا خرید الگورند بدون احراز هویت ممکن است؟

خیر، خرید و فروش کلیه ارزهای دیجیتال در حوزه خدمات مالی و فناوری است. برای جلوگیری از سوء استفاده‌های احتمالی از ارزهای دیجیتال مانند پولشویی یا استفاده از کارت‌های سرقتی، هویت کاربران باید به طور کامل تایید شود. به همین دلیل، تمامی صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر باید قبل از خرید، هویت کاربران خود را احراز هویت کنند.

کارمزد خرید و فروش الگورند (ALGO)

معامله الگورند در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

آینده الگورند چگونه است؟

الگورند راه حل‌هایی در رابطه با تراکنش‌ها ارائه کرده است که می‌تواند آن را بیش از اتریوم (ETH) و بیت کوین (BTC) به یک شبکه آینده دار برای سیستم مالی جهانی تبدیل کند.

به همین دلیل چشم انداز آینده ارز دیجیتال Algorand بسیار روشن به نظر می‌رسد و بسیاری از تحلیل گران آن را گزینه خوبی برای سرمایه گذاری می‌دانند.

همانطور که احتمالا می‌دانید در سال 2019 یعنی همان سالی که توکن ALGO عرضه شد، بازار ارزهای دیجیتال در وضعیت سرازیری قرار گرفت و سرمایه زیادی از آن خارج شد، اما با این وجود الگورند همچنان توانست نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. یکی از ویژگی‌های اصلی این پلتفرم انجام 1000 تراکنش در ثانیه است که نه تنها جای پیشرفت دارد، بلکه در افزایش محبوبیت و ارزش این توکن بسیار موثر بوده است.

به راحتی می‌توان گفت پروژه الگورند با وجود نوسانات قیمتی زیادی که تجربه کرده، از پرچمداران بازار ارزهای دیجیتال یعنی اتریوم و بیت کوین عملکرد بهتری داشته است.

پیشینه قوی و با ارزش موسس این پروژه در تحلیل بنیادی می‌تواند آینده روشن این ارز دیجیتال را را تضمین کند.

توکن‌های ALGO علاوه بر اینکه در شبکه الگورند مورد استفاده قرار می‌گیرند، در پلتفرم ArcBlock نیز استفاده می‌شوند. ArcBlock یک سیستم مجازی برای ایجاد پروژه‌ها در شبکه بلاک چین است که فعالیت توکن‌های ALGO در این سیستم، محبوبیت این شبکه را افزایش داده و باعث روشنی چشم اندازی برای آینده آن شده است.

تا آنجا که به تجزیه و تحلیل بنیادی Algorand مربوط می‌شود، این پروژه به کمک تیم موسس قوی خود، امنیت بالا، راه حل‌های بسیار موثر برای حل مشکلات شبکه‌های بلاک چین و اکوسیستم مدرن، آینده بسیار روشنی برای خود رقم زده است.

منابع:

kraken.com
bybit.com

سوالات متداول خرید الگوراند

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید الگوراند

چه چیزی الگورند را یک پلتفرم خاص کرده است؟

الگوراند یک ساختار بلاک چین دو لایه منحصر به فرد دارد. لایه پایه از قراردادهای هوشمند، ایجاد دارایی و مبادله بین دارایی‌ها پشتیبانی می‌کند. همه این فرآیندها در لایه 1 بلاک چین Algorand انجام می‌شود که به اطمینان از امنیت و سازگاری کمک می‌کند.

الگورند چه کاربردی دارد؟

Algorand (ALGO) یک پلتفرم بلاک چین و ارز دیجیتال است که مانند یک پردازشگر اصلی پرداخت عمل می‌کند. ALGO توکن بومی پلتفرم Algorand، برای ایمن سازی پلتفرم و پاداش دادن به اپراتورهای آن استفاده می‌شود.

آیا الگورند قاتل اتریوم است؟

Algorand یکی دیگر از مدعیان برتر در رقابت برای از بین بردن اتریوم است. Algorand اولین بلاک چین منبع باز و بر اساس اثبات سهام (PPoS) بوده که دارای طیف وسیعی از ویژگی‌هایی است که آن را به یک جایگزین عالی برای اتریوم تبدیل می‌کند.

خرید سریع الگورند چطور امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید در قسمت [خرید آسان الگورند](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=algo"خرید آسان الگورند") در صرافی تبدیل، در سریعترین زمان ممکن، به خرید و فروش الگورند بپردازید.

کارمزد خرید و فروش الگورند (ALGO)‌ در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله الگورند در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمود ر

11 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

احسان ص

11 روز قبل

1

استیکینگ و فیوچرز اضافه کنید

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله