قیمت لحظه‌ای کازماس (اتم)

قیمت کازماس (اتم) را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

atomicon
ATOM
Cosmos کازماس (اتم)
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.90 %
10.6939
USDT
553,050
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
13.44 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
10.69 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.90 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 553,212 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 544,835 تومان
می‌دهید
atomicon ATOM
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار کازماس (اتم)

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت کازماس (اتم) را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی کازماس (اتم) (Cosmos) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان کازماس (اتم) را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن کازماس (اتم) (Cosmos) ATOM علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل کازماس (اتم) خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج کازماس (اتم) هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت کازماس (اتم) می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی کازماس (اتم)، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج کازماس (اتم) سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش کازماس (اتم) در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت کازماس (اتم) را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت کازماس (اتم) (Cosmos) ATOM را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای کازماس (اتم) را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت کازماس (اتم) را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله