قیمت لحظه‌ای الگوراند

قیمت الگوراند را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

algoicon
ALGO
Algorand الگوراند
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.60 %
0.1521
USDT
7,907.526900000001
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.15 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.60 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 7,923 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 7,809 تومان
می‌دهید
algoicon ALGO
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار الگوراند

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت الگوراند را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی الگوراند (Algorand) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان الگوراند را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن الگوراند (Algorand) ALGO علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل الگوراند خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج الگوراند هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت الگوراند می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی الگوراند، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج الگوراند سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش الگوراند در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت الگوراند را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت الگوراند (Algorand) ALGO را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای الگوراند را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت الگوراند را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله