قیمت لحظه‌ای ورج

قیمت ورج را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

xvgicon
XVG
Verge ورج
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.14 %
0.003469
USDT
172.78
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
9.90 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.00 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.14 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 176 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 170 تومان
می‌دهید
xvgicon XVG
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار ورج

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت ورج را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی ورج (Verge) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان ورج را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن ورج (Verge) XVG علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل ورج خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج ورج هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت ورج می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی ورج، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج ورج سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش ورج در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت ورج را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت ورج (Verge) XVG را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ورج را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت ورج را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله