XVGicon

قیمت و خرید ورج - XVG

خرید ارز دیجیتال ورج Verge

خرید ارز دیجیتال ورج (XVG) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ورج به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ورج بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ورج اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ورج هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ورج به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 XVG = 225.98 IRT

XVGicon

ورج

خرید آسان ورج
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ورج

اطلاعات بازار ورج

حجم ۲۴ ساعته (XVG) 7,797.1030
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 30.2274
تغییرات ۱ روزه +0.76 %
قیمت آخرین معامله 0.003887 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 225.98 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 225.98 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ورج می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

XVGicon

XVG

ورج

تومان --

XVGicon

XVG

ورج

قیمت دلاری

0.003888 USDT

قیمت تومانی

تومان 228

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.759 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بازارهای اقتصادی از جمله بزرگ‌ترین بازارهایی هستند که می‌‌توانند به مردم کمک کنند که درآمد خوبی داشته باشند و در مدت زمان مشخصی به درآمد برسند. درواقع مردم برای دستیابی به سودهای کوتاه مدت یا بلند مدت اقدام به سرمایه‌گذاری در بازارهای اقتصادی مانند بازار ارزهای دیجیتال یا بازار بورس می‌کنند. بسیاری از مردم بر این باورند که می‌توانند با انجام معاملات زیاد و خرید و فروش‌های فراوان به سود برسند.

اما این تفکر کاملا اشتباه است. درواقع کاربران برای دستیابی به سود باید در زمان درست معاملات خود را انجام دهند. به زبان ساده‌تر گاهی یک ارز در بسیاری از معاملات مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین سبب سوددهی خوبی دارد. سرمایه‌گذاران نیز با پیش‌بینی این بازه زمانی، بهترین موقعیت بریا خرید ارز را انتخاب می‌کنند. فناوری بلاک چین یکی از اصلی‌ترین اجزایی است که به کاربران مختلف فضای مناسبی را بریا انجام معاملات ارزی اهدا می‌کند.

درواقع تمامی ارزهایی که درون بازارز ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند برپایه یک شبکه بلاک چین مستقر بوده و روی آن معاملاه می‌شوند. در این شبکه روزانه هزاران ارز مورد معامله قرار می‌گیرد. اما کدام یک از اینها برای کاربران سوددهی بهتری دارد؟ قطعا برخی به دنبال سودهای روزانه و کوتاه مدت هستند، به همین دلیل از ارزهای خاصی استفاده می‌کنند. اما کدام ارز به صورت روزانه فعالیت کرده و سوددهی بهتری دارد؟ اگر شما نیز در این زمینه اطلاعات موثقی ندارید، تا انتهای این مقاله سودمند را مطالعه کنید.

ورج چیست؟

ارز ورج

ارز دیجیتال ورج که با علامت اختصاری XVG در بازار ارزهای دیجیتال مطرح شدیکی از عمده‌ترین ارزهای پرسود بازار ارزهای دیجیتال است که در طی مدت فعالیت خود، سود زیادی برای کاربران و سرمایه‌گذاران خود ایجاد کرد. این ارز به صورت روزانه مورد استفاده قرار گرفته است و از جمله محبوب‌ترین ارزهای موجود در بازار اقتصادی است.

عمده هدف و کارکرد این ارز به صورت روزانه نشان داده می‌شود. درواقع به صورتی است که سطح جدیدی از معامله را برای کاربران خلق کرد. کاربران با استفاده از این ارز قادر به انجام معامله در سطح جدیدی بودنند و توانستند مقدار و حجم بیشتری از ارز را خریداری کرده یا به فروش برسانند.

تاریخچه پیدایش ورج

در سال 2014 ارزی تحت عنوان دوج کوین دارک به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد، اما دقیق دو سال بعد یعنی در سال 2016 نام آن به ورج کوین تغییر پیدا کرد و به صورت رسمی به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد. این ارز در ابتدا برای مصارف روزانه و سوددهی‌های کوتاه مدت استفاده می‌شد. به همین دلیل یکی از محبوب‌ترین ارزهایی بود که مورد توجه سرمایه‌گذاران، چه تازه‌کار و چه باتجربه قرار می‌گرفت.

ورج چگونه کار می کند؟

نحوه کارکرد ورج بسیار ساده و اصولی است. درواقع کارکرد ورج بدین صورت است که برای مصارف روزانه و انجام معاملات روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. به زبان ساده‌تر، کاربران و سرمایه‌گذاران از این ارز برای خرید و فروش‌های روزانه خود استفاده می‌کنند.

این ارز به صورت غیرمتمرکز فعالیت کرده و علاوه بر عدم دسترسی اشخاص غیر و حفظ و نگه‌داری خود، در بسیاری از معاملات روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد و جزو پرمعامله‌ترین ارزهای دنیای دیجیتال است.

ورج چگونه محبوب شد؟

ورج یکی از ساده‌ترین ارزهایی بود که در چندسال اخیر به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد. به همین دلیل برخی تصور می‌کردند که ممکن است این ارز چندان محبوبیتی بین کاربران نداشته باشد. اما مجموعه کارکردها و مزیت‌هایی که این ارز داشت باعث شد که بسیاری از کاربران به آن علاقه‌مند شده و به خرید آن ترغیب شوند.

به زبان ساده‌تر، ارز ورج به دلیل کارکرد بسیار ساده و سودمند خود محبوب شد. در بازار پر از هیاهوی امروز ارزهای دیجیتال، کاربران به دنبال ارزهایی هستند که علاوه بر سوددهی مناسب، امنیت هم داشته باشد و بتوانند در معاملات ارزی خود از آن استفاده کنند. خب! ورج کاملا این توقعات را به تصویر کشید و آن را اجرا کرد.

هدف از خلق ورج

اصلی‌ترین هدف ورج اجراسازی معاملات ارزی به صورت روزانه بود. درواقع ورج می‌تواند به صورت روزانه در معاملات روزانه استفاده شود . با حفظ سرمایه‌ و دارایی کاربر، تمام تراکنش‌ها را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین سرعت انجام دهد. با استفاده از این ارز کاربران دارای یک گذینه جداگانه هستند که به آنها امکان معاملات بیشتری را می‌دهد و می‌توانند فعالیت‌ها و خرید و فروش‌های خود را بیشتر کنند.

علاوه بر آن، فعالیت ورج به گونه‌ایی است که به کاربر این امکان را می دهد که بر معاملات ارزی خود تسلط داشته باشد و بتواند تمامی مراحل را به صورت دقیق مشاهده و بررسی کند. یکی دیگر از ویژگی‌‌های این ارز ایجاد امنیت برای کاربران است. این ارز به واسطه سیستم درونی خود امنیت بسیار بالایی داشته و به اشخاص سودجو اجازه دسترسی نمی‌دهد.

پشتوانه ورج

از آنجایی که ورج ساختار بسیار ساده‌ایی دارد، نمی‌توان گفت که حتما از چندین و چند سیستم مختلف برای حفظ امنیت و پشتیبانی از آن استفاده می‌شود. اما به صورت عمده و به دلیل محبوبیتی که در میان کاربران دارد و بسیاری از آنها برای انجام معاملات ارزی روزانه خود از آن استفاده می‌کنند، مورد توجه بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی قرار گرفته است.

هرچند که این محبوبیت فقط محدود به ایران نیست و در سرتاسر جهان پیش رفته است. به همین دلیل ارز ورج در بسیاری از صرافی‌های ایرانی و خارجی مورد پذیرش قرار گرفته و از جمله ارزهای پشتیبانی شده است.

ارزش ورج چگونه مشخص می‌شود؟

تعیین ارزش یک ارز امری است که به کاربران بازارهای اقتصادی بستگی دارد. به زبان ساده‌تر، هرگاه که کاربران برای ارائه ارز ورج درخواست بیشتری داشته باشند می‌توان گفت که این ارز در میان مردم محبوب شده و مردم به خرید آن علاقه‌مند هستند.

اما هرگاه که میزان علاقه مردم برای ارائه این ارز کاهش یابد، باید نتیجه گرفت که این ارز دیگر کارکرد سودندی برای کاربران ندارد و آنها به خرید این ارز علاقه‌مند نیستند. به صورت کلی، تعیین ارزش ارزهای دیجیتال به کاربران و خریداران آن بستگی دارد.

قابلیت ها و مزایای ورج

خرید XVG

ارز ورج از جمله محبوب‌ترین ارزهایی است که در سال‌های اخیر به بازار ارزهای دیجیتال ارائه شد. همچنین ارز ارز دارای مزیت‌های زیادی بود که در قسمت زیر به آن اشاره می‌کنیم:

انجام تراکنش ها با سرعت بیشتر

یکی از برترین مزیت‌های ورج انجام تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالا است. درواقع ورج به دلیل سیستم درونی خود و سهولت استفاده، سرعت بسیار بالایی داشته و تراکنش‌های خود را در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهد. این امر برای بسیاری از کسانی که از کاهش سرعت تراکنش‌های خود ناراضی بودند، امری بسیار خوشایند است.

عدم نمایش کاربران

سیستم ارز ورج به صورتی است که هیچکدام از اطلاعات کاربران خود را نشان نمی‌دهد. حتی IP کاربرانی که در این شبکه معامله می‌کنند هم قابل روئیت نیست. البته این امر ممکن است به سودجویان اجازه دخالت در سیستم اصلی شبکه را بدهد. اما به صورت کلی یک مزیت محسوب می‌شود.

کارمزد کمتر

میزان کارمزد این ارز یکی دیگر از مزیت‌های ورج است. درواقع برخی از صرافی‌هاو ارزها چنان کارمزد گزافی دارند که برای کاربران ناراحت کننده است. اما کارمزد این ارز بسیار اندک بوده و به همین دلیل یکی از محبوب‌ترین ارزهایی است که در بازار ارزهای دیجیتال مورد معامله قرار می‌گیرد.

معاملات روزانه

اصلی‌ترین مزیت این ارز قابلیت معامله به صورت روزانه است. در این قابلیت کاربران می‌توانند ارز ورج را به صورت روزانه و در حجم مورد نظر خود معامله کنند.

عدم نمایش تراکنش‌ها

ارز ورج به دلیل استفاده از قابلیت حالت مخفی در شبکه بلاک چین خود، تمامی تراکنش‌های انجام شده را مخفی کرده و قابلیت رویت را برای آنها از میان برده است. درواقع این ارز از قابلیت بلاک چین شبح استفاده کرده و هیچکدام از اطلاعات تراکنش‌ها را نشان نمی‌دهد. این امر به افزایش امنیت ارز ورج کمک می‌کند.

بنیان گذاران ورج چه کسانی هستند؟

جاستین سونروک تنها موسس و ارائه دهنده ارز ورج بود که در سال 2014 دست به خلق این ارز زد. این ارز در ابتدا با نام دوج کوین دارک فعالیت خود را آغاز کرد. اما حدود دو سال بعد، در سال 2016 نام آن تغییر کرده و با ورج کوین خوانده شد.

جاستین سونروک در ابتدا به تنهایی این ارز را خلق کرد. اما پس از مدتی از نوابغ و فعالان این عرصه استفاده کرد و به کمک آنها ویژگی‌های ارز خود را افزایش داد. اکنون این ارز به یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال تبدیل شده است.

امنیت شبکه ورج چگونه است؟

ارز دیجیتال ورج توسط سیستم امنیتی درونی خود و نودهایی که در شبکه بلاک چین فعالیت دارد امن شده است. از آنجایی که امنیت بالا یکی از مزیت‌های این ارز به شمار می‌رود، طراحان آن در زمان خلق و ارائه ارز ورج، از یک سیستم امنیتی بسیار دقیق استفاده کرده و میزان امنیت ورج را افزایش دادند. همچنین فناوری بلاک چینی که این ارز برپایه آن فعالیت دارد، یکی دیگر از عوامل افزایش امنیت ورج است.

چه تعداد ورج در حال گردش است؟

سرعت بالا و امنیت قوی باعث شده که میزان معاملات زیادی با استفاده از این ارز انجام گیرد. تراکنش‌های ارز ورج در هر ثانیه 100 کوین است. البته نمی‌توان نرخ دقیقی از میزان معاملات این ارز ارائه داد. اما به صورت کلی در هر ثانیه 100 کوین معامله می‌شود.

برخی از برنامه نویسان و طراحان این ارز در تلاش هستند که میزان تراکنش‌های این ارز را در ثانیه به 200 تراکنش برسانند. پیش‌بینی می شود که در نسخه‌های بعدی از این ارز، این اتفاق رخ داده و سرعت تراکنش‌های این ارز رشد چشمگیری داشته باشد.

خرید ارز دیجیتال ورج

برای خرید ارز دیجیتال ورج سه شیوه اصلی وجود دارد که هرکدام از آنها برای کاربران قابل دسترسی هستند:

  • در اولین روش کاربران می‌توانند با مراجعه حضوری یا از طریق سایت، به سراغ صرافی‌های معتبر ایرانی مانند تبدیل رفته و خرید خود را به کمک آن‌ها انجام دهند. استفاده از صرافی‌های ایرانی امن‌ترین شیوه خرید ارز دیجیتال ورج یا هر ارز دیگری است. در این روش کاربران می‌توانند با انجام فرایندهای ثبت نام و احراز هویت، خرید خود را انجام دهند.
  • در دومین شیوه کاربران می‌توانند به سراغ صرافی‌های خارجی بروند. این روش هم از امنیت بسیار بالایی برخوردار است اما به دلیل شرایطی که درمورد بازارهای دیجیتال ایران وجود دارد، دسترسی به سایت صرافی‌های خارجی کمی مشکل است. البته کاربران می‌توانند از واسطه‌های مختلف کمک بگیرند که کمی ریسک پذیر است.
  • در سومین روش، نیازی به صرافی نیست. درواقع در این روش کاربران به صورت مستقیم به سراغ سرمایه‌گذاران یا دارندگان این ارز رفته و مستقیما از خودشان خرید می‌کنند. هرچند که در این روش دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های کارمزد نیست، اما میزان امنیت این روش بسیار کمتر از شیوه‌های دیگر است.

فروش ارز دیجیتال ورج

فروش ارزهای دیجیتال یکی از شیوه‌های دستیابی به سود است. از آنجایی که ارز ورج یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال است، فروش آن می‌تواند سود زیادی را به کاربران خود منتقل کند. در این فرایند کاربران باید به صرافی‌های معتبر مراجعه کرده و پس از انجام فرایند احراز هویت، قیمت موردنظر برای فروش ارز را مشخص کنند. پس از آن می‌توانند با انتخاب بهترین پلتفرم فروش، ارز دیجیتال خود را به فروش برسانند.

نحوه خرید ورج از صرافی تبدیل

اگر به دنبال یک صرافی معتبر هستید که بتوانید تمامی خریدهای دیجیتال خود را در آن انجام دهید، صرافی تبدیل یکی از بهترین گذینه‌ها است. برای خرید از این صرافی می‌توانید به صورت حضوری به آن مراجعه کرده و در ابتدا ثبت نام کنید. پس از انجام فرایند احراز هویت میزان ارزی که قصد خرید دارید را مشخص کرده و قیمت مدنظر خود را هم بیان می‌کنید.

سپس می‌توانید با مشاهده میزان کارمزد و فروشنده‌های مختلف، بهترین گذینه را برای خرید ارز دیجیتال انتخا کنید. یکی از مزیت‌هایی که این صرافی برای کاربران خود درنظر گرفته پلتفرم‌های مختلف فروش است که باتوجه به ایده‌ها و آپشن‌های مختلف طراحی و ارائه شده است.

روش نگه داری ارز ورج

ارزهای دیجیتال به صورت کلی و عموما توسط کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری نگه‌داری می‌شود. درواقع صرافی‌های مختلف برای حفظ و نگه‌داری ارز ورج کیف پول‌های دیجیتال نرم افزاری و سخت افزاری مختلفی را ارائه می‌دهند که هرکدام از آنها مزیت‌ها و نقش‌های اساسی دارند. این کیف پول‌ها توسط صرافی‌ها تولید شده و در معرض استفاده کاربران قرار می‌گیرد.

انواع کیف پول ورج

کیف پول‌های مورد استفاده برای ورج در دو قالب نرم افزاری و سخت افزاری ارائه می‌شود:

کیف پول تراست والت

کیف پول اتمیک

کیف پول مث والت

کیف پول اختصاصی ورج

کیف پول ورج پری

کیف پول ترزور

کارمزد خرید و فروش ورج

معامله ورج در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش ورج در صرافی تبدیل

خرید VERGE

صرافی تبدیل مجموعه کاملی از مزیت‌ها و کارکردهای مثبت را فراهم کرده که رضایت کاربران و مشتریان خود را جلب کند:

  • انجام سریع تراکنش‌ها
  • امکان معامله در سطح بین المللی
  • مشاهده میزان کارمزد
  • کاهش کارمزد در مقایسه با صرافی‌های دیگر
  • افزایش امنیت معاملات
  • ارائه کیف پول‌ توزیع‌شده اختصاصی
  • پشتیبانی از تمامی ارزها

منابع:

theverge.com/

سوالات متداول خرید ورج

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید ورج

خرید سریع ورج چگونه امکان پذیر است؟

علاوه بر بازار معاملاتی تبدیل، میتوانید تنها با چند کلیک، [خرید آسان ورج](https://tabdeal.org/swap?from-symbol=irt&to-symbol=xvg"خرید آسان ورج") را انجام دهید.

آیا خرید ورج بدون احراز هویت قابل انجام است؟

کشورهای مختلف شرایط و قوانین مختلفی را برای کاربران مختلف خود درنظر گرفته‌اند. یکی از این شرایط احراز هویت و ثبت تمامی اطلاعات دقیق و شخصی است. به همین دلیل هیچکدام از صرافی‌های معتبر ایرانی از جمله تبدیل، قابلیت انجام معاملات بدون احراز هویت را ندارند.

آینده ورج چگونه است؟

بسیاری از اقتصاددانان باتوجه به قابلیت‌ها و مزیت‌های ارز ورج، آینده بسیار درخشان و نوینی را برای این ارز درنظر گرفته‌اند. این ارز در سال‌های اندک از ارائه خود توانست طرفداران زیادی پیدا کند و به یکی از پرفروش‌ترین ارزهای دیجیتال تبدیل شود. به همین سبب می‌توان گفت که آینده ارز ورج یکی از درخشان‌ترین ارزهای دیجیتال است که در سال‌های آینده فروش بسیار خوبی داشته و محبوبیت آن رشد بسیار چشمگیری خواهد داشت.

آیا ورج قابلیت سرمایه گذاری دارد؟

رشد اقتصادی و چشمگیر ورج سود بسیار خوبی را به حساب سرمایه‌گذاران خود منتقل کرد. افزایش میزان فروش آن باعث شده که اقتصاددانان قابلیت‌های سرمایه‌گذاری خود را رشد دهند.

چه زمان می‌توان ارز ورج را خرید؟

ارز ورج از آن دسته ارزهای دیجیتال است که به دلیل قابلیت‌‌های خوب زمان‌بندی‌های مناسبی برای خرید دارد. به زبان ساده‌تر، کاربران می توانند در هر زمان دلخواه این ارز را خریداری کنند.

چگونه ورج را نگه داری کنیم؟

برای نگهداری این ارز می‌توانید از کیف پول اختصاصی و توزیع‌شده امن صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

کارمزد خرید و فروش ورج (XVG) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ورج در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

زینب سادات ت

135 روز قبل

5

سلام اپلیکیشن تبدیل یکی از کامل ترین اپلیکیشن های موجود در بازاز ارز دیجیتال است باتشکر از صرافی تبدیل

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله