قیمت لحظه‌ای استلار

قیمت استلار را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

xlmicon
XLM
Stellar Lumens استلار
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.44 %
0.092461
USDT
4,783.6
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
13.05 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.09 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.44 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 4,825 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 4,731 تومان
می‌دهید
xlmicon XLM
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار استلار

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت استلار را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی استلار (Stellar Lumens) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان استلار را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن استلار (Stellar Lumens) XLM علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل استلار خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج استلار هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت استلار می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی استلار، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج استلار سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش استلار در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت استلار را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت استلار (Stellar Lumens) XLM را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای استلار را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت استلار را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله