قیمت لحظه‌ای سینتتیکس

قیمت سینتتیکس را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

snxicon
SNX
Synthetix سینتتیکس
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.43 %
2.434168
USDT
126,574.30183200001
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
2.43 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.43 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 128,230 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 124,382 تومان
می‌دهید
snxicon SNX
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار سینتتیکس

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت سینتتیکس را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی سینتتیکس (Synthetix) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان سینتتیکس را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن سینتتیکس (Synthetix) SNX علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل سینتتیکس خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج سینتتیکس هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت سینتتیکس می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی سینتتیکس، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج سینتتیکس سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش سینتتیکس در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت سینتتیکس را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت سینتتیکس (Synthetix) SNX را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای سینتتیکس را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت سینتتیکس را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله