قیمت لحظه‌ای سند باکس

قیمت سند باکس را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

sandicon
SAND
The Sandbox سند باکس
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.87 %
0.52486
USDT
27,214.5354
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.31 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.52 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.87 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 27,535 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 26,918 تومان
می‌دهید
sandicon SAND
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار سند باکس

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت سند باکس را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی سند باکس (The Sandbox) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان سند باکس را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن سند باکس (The Sandbox) SAND علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل سند باکس خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج سند باکس هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت سند باکس می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی سند باکس، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج سند باکس سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش سند باکس در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت سند باکس را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت سند باکس (The Sandbox) SAND را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای سند باکس را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت سند باکس را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله