قیمت لحظه‌ای کوانت

قیمت کوانت را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

qnticon
QNT
Quant کوانت
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.18 %
101.918
USDT
5,299,634.082
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
101.92 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.18 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 5,335,097 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 5,210,300 تومان
می‌دهید
qnticon QNT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار کوانت

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت کوانت را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی کوانت (Quant) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان کوانت را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن کوانت (Quant) QNT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل کوانت خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج کوانت هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت کوانت می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی کوانت، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج کوانت سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش کوانت در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت کوانت را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت کوانت (Quant) QNT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای کوانت را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت کوانت را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله