QNTicon

قیمت و خرید کوانت - QNT

خرید ارز دیجیتال کوانت Quant

خرید ارز دیجیتال کوانت (QNT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت کوانت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز کوانت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش کوانت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز کوانت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت کوانت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 QNT = 4,551,969.7704 IRT

QNTicon

کوانت

خرید آسان کوانت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت کوانت

اطلاعات بازار کوانت

حجم ۲۴ ساعته (QNT) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه +0.97 %
قیمت آخرین معامله 76.103 $

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، کوانت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

QNTicon

QNT

کوانت

تومان --

QNTicon

QNT

کوانت

قیمت دلاری

76.2218 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,551,970

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.975 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

امروزه در دنیای رمزارز‌ها کوین‌های مختلفی به بازار معرفی شده است که هرکدام اهداف خاصی دارند و با برنامه‌های از پیش تعیین شده راه‌اندازی شده‌اند. هر کوین نیز قابلیت‌های خاص خود را دارد. ارز دیجیتال Quantیکی از این کریپتوکارنسی‌ها است که هدف ایجاد آن رفع مشکلات ارتباطی میان بلاک­چین‌ها بود‌. این رمزارز در زمانی­که قیمت سایر ارز‌ها به شدت کاهش پیدا می‌کرد، رشد خوبی داشت و به همین دلیل کاربران زیادی آن را برای سرمایه‌گذاری انتخاب کرده و برای خرید کوانت اقدام می کنند.

اتصال بلاکچین­ها در کوانت

از طریق این پلتفرم امکان اتصال میان بلاک­چین‌های مختلف فراهم شده و این شبکه‌ها می‌توانند با همدیگر همکاری متقابل داشته باشند. امکان تعریف نرم‌افزار‌های متنوع نیز در این بلاک­چین وجود دارد. خرید ارز کوانت برای انجام سرمایه‌گذاری نیاز به آشنایی با این ارز دیجیتال محبوب دارد.

کوانت (QNT) چیست؟

علامت اختصاری این ارز دیجیتال QNT است. در این شبکه از یک توکن به نام 20- ERCبرای واریز هزینه‌های مربوط به کالاها، انواع خدمات و دریافت مجوز استفاده می‌شود. از ابتدا این شبکه به­عنوان یک فناوری شناخته شده است که میان چندین بلاک­چین ارتباط برقرار می‌کند و برای این کار از سیستم‌عامل استفاده می‌کند. تمام مسائل مربوط به قابلیت همکاری بلاک­چین‌ها در نرم‌افزار‌های کاملاً ساده انجام می‌شود و روند پیچیده‌ای ندارد.

این رمزارز جزء شبکه­هایی است که برای اتصال دفاتر مختلف به یکدیگر ایجاد شده و در انواع سیستم‌عامل­های موجود به‌کار گرفته می‌شود. با وجود این ویژگی‌ها خرید کوانت در میان کاربران ارز‌های دیجیتال اهمیت زیادی پیدا کرده است.

تاریخچه پیدایش کوانت Quant

ارز کوانت

این ارز دیجیتال در ماه می سال ۲۰۱۸عرضه شده است. در ابتدا موفقیت چندان زیادی نداشت؛ چراکه میزان سرمایه آن فقط ۱۱میلیون دلار بود و میزان سرمایه این توکن با حداقل میزان سرمایه مورد نیاز Soft Cap فاصله زیادی داشت. سرمایه ارز دیجیتالQNT از میزان سقف تعیین شده برای فروش این توکن در هنگام عرضه اولیه آن، حدود ۴برابر کمتر بود. قیمت هر واحد Quant در زمان عرضه ۱. ۱دلار بود و به همین دلیل میزان سرمایه جمع‌آوری شده از برنامه عرضه حدود ۱۰میلیون دلار شد.

کوانت ( QNT) چگونه معروف و محبوب شد؟

در دنیای امروز رمزارز‌های مختلف در میان کاربران بازار‌های آنلاین مالی محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. پس از اینکه Quant به بازار عرضه شد، کاربران مختلف به بررسی شرایط آن پرداختند. به­دلیل اهمیت این توکن در رفع مشکلات ایجاد ارتباط میان بلاک­چین‌های مختلف توجه کاربران ارز‌های دیجیتال به خرید کوانت جذب شد. به­خصوص برای افرادی که دغدغه آن­ها امکان ایجاد ارتباط شبکه­های مختلف است. همچنین به­دلیل تعداد زیاد توکن در گردش و رشد زیادی قیمت آن، بسیار محبوب شد و برای جذب سرمایه بسیار‌ ایده‌آل بود‌.

هدف از خلق کوانت ( QNT )

هدف اصلی از ساختن این ارز دیجیتال برطرف کردن شکاف موجود در میان بلاک­چین‌ها بود. شبکه Overledgher یکی از قسمت‌های مهم شبکه است که باعث شده ارز Quantبه­عنوان یک پلتفرم مهم در آینده اقتصاد دیجیتالی معرفی شود. استفاده از این شبکه برای توسعه‌دهندگان این زمینه را فراهم کرده است که برنامه‌های چندزنجیره‌ای غیرمتمرکز را تولید کنند‌. برای ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز که با علامت MApps شناخته می‌شوند، ابتدا باید مقدار مشخصی توکن Quant هولد شود. هدف از خرید کوانت برای برخی از شبکه‌ها هولد کردن این توکن است.

پشتوانه کوانت چیست؟

این ارز دیجیتال از یک خزانه‌داری واقعی برخوردار است که توسط جامعه فعال این پروژه مدیریت می‌شود. در نتیجه سهامداران می‌توانند به پشتوانه این خزانه، در اقتصاد ارز دیجیتالQNT فعالیت کنند و با خیال راحت به خرید کوانت بپردازند. در نتیجه زمینه رشد اکوسیستم این پلتفرم فراهم می‌شود. همچنین می­توان به آینده آن امیدوارتر شد.

پروتکل کوانت چگونه کار می‌کند؟

این رمزارز با استفاده از فناوری موجود در دفتر کل توزیع شده اولجر شبکه‌های غیرمتمرکز مختلف را به­صورت یکپارچه استفاده می­کند و امکان اتصال آن‌ها را به یکدیگر فراهم می­کند. فرایند اصلی پلتفرم کوانت بر روی Overledgher است که به­عنوان اولین درگاه DLT موجود برای کسب­وکار‌ها شناخته شده است. از طریق این محصول می‌توان زیرساخت‌های قبلی شرکت‌های مختلف را به بلاک­چین متصل کرد.

QNT محیط کاربری بسیار آسانی دارد و به همین دلیل طیف گسترده‌ای از بلاک‌چین‌ها ارتباط استانداردی با یکدیگر خواهند داشت. از طریق این فناوری می‌توان قرارداد‌های هوشمند چند زنجیره ( MAPP ) ایجاد کرد. استفاده از قراردادهای غیرمتمرکز این امکان را به کاربران می‌دهد که از قابلیت‌های پلتفرم‌های متعدد بهره‌مند شوند. همچنین این ارز دیجیتال می‌تواند از توکن‌های چند دفتری نیز پشتیبانی می‌کند.

ارزش کوانت چگونه تعیین می‌شود؟

هدف اصلی از ایجاد Quant این بود که گردش کار و بهبود کارایی شرکت‌ها با استفاده از فناوری بلاک­چین، ساده‌سازی شود. به همین دلیل گفته می‌شود که کوانت بسیار باارزش است و سبب ایجاد تفاوت میان رقبای آن شده است. نحوه طراحی این توکن به گونه‌ای است که می‌تواند ساختار‌های مختلف را بپذیرد و بدون توجه به ویژگی‌های درونی یا معماری ساختار هر مجموعه، آن را با دنیای بلاکچین ارتباط دهد. به همین دلیل حتی ساختار‌های مالی کاغذی نیز بدون ایجاد تغییر و با استفاده از ابزار‌های ارز دیجیتال QNT امکان اتصال و ادغام با بلاک­چین را دارند.

قابلیت‌ها و مزایای کوانت

این ارز دیجیتال از قابلیت‌های بسیار مهمی برخوردار است؛ از جمله:

  • می‌توان از طریق آن بین سیستم‌ها ارتباط برقرار کرد.
  • داده‌های ارائه شده توسط این رمزارز جدید هستند.
  • از طریق Quant می‌توان دارایی‌های جدید را به انواع دفتر توزیع متصل کرد.
  • برای استفاده در زمینه‌های مختلف مراقبت‌های بهداشتی و درمانی، زنجیره تأمین و خدمات مالی بسیار مناسب است.
  • QNT از طریق شبکه Overledgher زمینه ارتباط و همکاری بلاک­چین‌های مختلف را فراهم می‌کند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال کوانت چه کسانی هستند؟

بنیانگذار اصلی این پروژه دو نفر هستند. نفر اول گیلبرت وردیان بود که ابتدا در بخش مراقبت‌های بهداشتی فعالیت می‌کرد، به­دنبال ساخت پروژه بلاک­چین بود. هدف او از این کار تحت پوشش قرار دادن بیماران فعال در پلتفرم‌های آنلاین بود‌. از عقاید اصلی وردیان می‌توان به اهمیت همکاری بین شبکه‌ها اشاره کرد‌.

این فرد دارای ۲۰سال سابقه و تجربه کاری در راستای افزایش امنیت، تکنولوژی و استراتژی‌های تجاری بود. نفر دوم پائولو تاسکاف کارآفرین و اقتصاددان بسیار کارآمد ارز دیجیتال است که قدرت او در حوزه سیستم‌های تولید شده بلاک­چینی بسیار زیاد بود. این فرد در حوزه فناوری‌های بلاک­چین در اتحادیه اروپا و خیلی از بانک‌های مرکزی سابقه کار مشاوره ویژه داشت.

امنیت شبکه کوانت چگونه است؟

شبکه رمزارز‌های دیجیتال QNT متن باز نیست و کد‌های مخصوص پروژه در اختیار عموم کاربران قرار نمی‌گیرد. در نتیجه بسیاری از محصولات و فناوری‌های این شبکه از حق مالکیت برخوردارند که استفاده از آن‌ها نیاز به لایسنس و مجوز دارد. در کنار تمرکز این شبکه برای ارائه خدمات به انواع سازمان‌ها، امنیت QNT در اولویت بود؛ به‌خصوص برای کاربرانی که در این شبکه اقدام به سرمایه‌گذاری و خرید کوانت کرده بودند‌. پلتفرم Overledgherکه در این شبکه استفاده می‌شود، یک مدل چند لایه ایمن است و به افزایش امنیت شبکه Quant کمک می‌کند.

چه تعداد توکن کوانت در گردش است؟

خرید QNT

موجودی کلی این ارز دیجیتال در حال حاضر 14.5 میلیون واحد است. البته در گذشته این مقدار بیشتر بود و تعدادی از توکن‌ها در سال ۲۰۱۸ سوزانده شد. از مقدار کلی موجود 4.5میلیون واحد Quant مخصوص شبکه است و 10میلیون دیگر نیز در بازار در گردش است.

البته این احتمال وجود دارد که Quant Network مقداری از دارایی‌های خود را فروخته باشد؛ چراکه در حال حاضر مقدار کوانت موجود در بازار ۱۲میلیون واحد است. به­دلیل مقدار زیاد ارز دیجیتال QNTدر گردش، خرید کوانت برای کاربران بسیار سودآور است.

خرید ارز دیجیتال کوانت

به‌دلیل فعالیت گسترده این شبکه و افزایش محبوبیت آن در میان کاربران ارز‌های دیجیتال، امکان خرید ارز دیجیتال Quant در صرافی‌های مختلف داخلی و خارجی فراهم شده است. برای خرید کوانت ابتدا باید یکی از ارز‌های اصلی مانند بیت کوین، تتر یا اتریوم را خریداری کنید. سپس از طریق این رمزارز‌ها، توکن QNT بخرید.

فروش ارز دیجیتال کوانت

برای فروش ارز دیجیتال Quant نیز می‌توانید از طریق صرافی‌های مختلف اقدام کنید. این رمزارز به­دلیل زیاد بودن مقدار عرضه، برای سرمایه‌گذاری مناسب است اما باید وضعیت بازار را در نظر بگیرید.

نحوه خرید کوانت از صرافی تبدیل

برای انجام معاملات خود در این ارز دیجیتال، از صرافی تبدیل می‌توانید استفاده کنید. برای خرید کوانت ابتدا باید در صرافی ثبت‌نام کنید و مراحل احراز هویت آن را بگذرانید که در حداقل زمان ممکن انجام می‌شود. سپس می‌توانید از طریق این صرافی یکی از ارز‌های اصلی را به روش واریز تتری یا تومانی خریداری کنید و از طریق این ارز اصلی توکن شبکه Quant یا همانارز دیجیتال QNT را خریداری کنید.

روش نگهداری کوانت

یکی از مسائل مهمی که سرمایه‌گذاران این توکن پس از خرید با آن درگیرند، روش نگهداری QNT است. به­دلیل محبوبیت زیاد این رمزارز در میان کاربران تمام انواع کیف پول‌ها قابلیت پشتیبانی از آن را دارند.

انواع کیف پول مناسب نگهداری Quant

برای نگهداری از این ارز دیجیتال دو نوع کیف پول سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود است. کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند Trezor، Ledger، keepkey که به­صورت فیزیکی طراحی شده‌اند و نگهداری ارز‌های دیجیتال خریداری شده در آن آفلاین است. کیف پول‌های نرم‌افزاری مانند trust wallet، metamask، Atomic بر روی موبایل و سیستم نصب می‌شوند و فعالیت آن‌ها به­صورت آنلاین است. شما می‌توانید پس از خرید کوانت، دارایی دیجیتال خودتان را در این کیف پول‌ها ذخیره کنید.

کارمزد خرید و فروش Quant

معامله کوانت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایا خرید و فروش کوانت در صرافی تبدیل

این صرافی برای کاربران خود جهت انجام معاملات مزایای مختلفی در نظر می‌گیرد. میزان تنوع ارز‌ها در این صرافی بسیار زیاد است و قابلیت خرید به­صورت تومانی و تتری برای کاربران فراهم شده است. کارمزد منظور شده نیز در مقایسه با دیگر صرافی­ها، کاملا مناسب است.همچنین مراحل ثبت­نام و زمان احراز هویت تا هنگام شروع معامله در این صرافی، بسیار کوتاه مدت است.

آیا خرید کوانت احراز هویت ممکن است؟

خرید ارز Quant نیاز به انجام احراز هویت دارد؛ چراکه در این صورت امنیت معاملات انجام شده در سطح مطلوبی خواهد بود و امکان سوء استفاده نیز وجود ندارد. در این شبکه، دارایی سرمایه گذاری شده دارای امنیت لازم بوده و هویت کاربران در شبکه مشخص می باشد.

آینده کوانت چگونه است؟

معامله QNT

با توجه به شرایط و تاریخچه قیمتی این رمزارز، نوسانات قیمتی و رشد زیاد آن بسیار چشمگیر بوده است. در نتیجه افزایش میزان نوسانات قیمتی، پیش‌بینی‌های مربوط به آینده Quant را چالش برانگیز می‌کند. البته با توجه به اینکه در بلاک­چین کوانت تغییرات و به­روز‌رسانی‌های زیادی ایجاد شده است، می‌توان نسبت به آینده آن ‌امیدوار بود. تمام ویژگی‌های کارآمدی که در بهبود یک فناوری نقش داشته باشد یا در رفع نیاز انسان استفاده شود، آینده مطلوبی خواهد داشت. همکاری باQNT قابلیت‌های دیگر در روند قیمتی آن مؤثر است. به همین دلیل خرید کوانت می‌تواند در آینده بسیار مفید باشد.

نتیجه‌گیری

هدف از عرضه کوانت به بازار ارز‌های دیجیتال ایجاد ارتباط میان بلاک­چین‌های مختلف بود. هدف سازندگان این ارز دیجیتالی برطرف کردن کردن شکاف میان بلاک­چین‌ها بود که از طریق شبکه Overledgher انجام می‌شود. از طریق این شبکه برنامه‌های چندزنجیره‌ای بر روی بلاک‌چین پیاده‌سازی شدند.

علاوه­براین با استفاده از این ارز دیجیتال توسعه‌دهندگان پلتفرم Quant قرارداد‌های هوشمند خاصی را طراحی کردند که بر روی انواع بلاک­چین‌ها قابل اجرا بود. مطالعه این محتوا قبل از خرید کوانت برای شما بسیار کاربردی خواهد بود.

سوالات متداول خرید کوانت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید کوانت

کارمزد خرید و فروش QNTدر صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله کوانت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز کوانت چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز دیجیتال در کیف پول‌های مخصوص سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نگهداری می‌شود.

آیا خرید Quant می‌تواند سودآور باشد؟

بازار ارز‌های دیجیتال نوسانات مختلفی را تجربه می‌کند اما توجه به زمان مناسب معامله می‌تواند باعث سودآوری شود.

آیا می‌توان کوانت استخراج کرد؟

خیر، تعداد کل QNT موجود مشخص است و هر سال مقدار معینی از آن به بازار عرضه خواهد شد.

خرید سریع QUANTEچگونه امکان¬پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز کوانت](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=qnt&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال کوانت شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید کوانت باشید.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ع

44 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

سارا م

44 روز قبل

3

اگه سرعت اپ یه کم بهتر بشه عالی می‌شه

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله