قیمت لحظه‌ای هارمونی

قیمت هارمونی را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

oneicon
ONE
Harmony هارمونی
۲۴ ساعت اخیر
+ 2.14 %
0.010021
USDT
497.7
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.91 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.01 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 2.14 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 513 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 488 تومان
می‌دهید
oneicon ONE
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار هارمونی

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت هارمونی را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی هارمونی (Harmony) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان هارمونی را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن هارمونی (Harmony) ONE علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل هارمونی خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج هارمونی هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت هارمونی می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی هارمونی، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج هارمونی سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش هارمونی در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت هارمونی را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت هارمونی (Harmony) ONE را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای هارمونی را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت هارمونی را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله