قیمت لحظه‌ای ام دی تی

قیمت ام دی تی را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

mdticon
MDT
Measurable Data Token ام دی تی
۲۴ ساعت اخیر
-1.90 %
0.04857
USDT
2,525.59143
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.05 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر -1.90 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,637 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 2,506 تومان
می‌دهید
mdticon MDT
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار ام دی تی

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت ام دی تی را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی ام دی تی (Measurable Data Token) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان ام دی تی را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن ام دی تی (Measurable Data Token) MDT علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل ام دی تی خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج ام دی تی هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت ام دی تی می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی ام دی تی، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج ام دی تی سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش ام دی تی در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت ام دی تی را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت ام دی تی (Measurable Data Token) MDT را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای ام دی تی را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت ام دی تی را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله