قیمت لحظه‌ای چین لینک

قیمت چین لینک را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

linkicon
LINK
ChainLink چین لینک
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.93 %
6.4436
USDT
333,374
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.84 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
6.44 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.93 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 334,503 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 330,525 تومان
می‌دهید
linkicon LINK
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار چین لینک

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت چین لینک را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی چین لینک (ChainLink) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان چین لینک را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن چین لینک (ChainLink) LINK علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل چین لینک خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج چین لینک هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت چین لینک می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی چین لینک، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج چین لینک سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش چین لینک در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت چین لینک را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت چین لینک (ChainLink) LINK را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای چین لینک را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت چین لینک را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله