قیمت لحظه‌ای کادنا

قیمت کادنا را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

kdaicon
KDA
Kadena کادنا
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.34 %
0.5005
USDT
24,890
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
7.95 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.50 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.34 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 25,208 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 24,545 تومان
می‌دهید
kdaicon KDA
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار کادنا

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت کادنا را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی کادنا (Kadena) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان کادنا را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن کادنا (Kadena) KDA علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل کادنا خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج کادنا هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت کادنا می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی کادنا، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج کادنا سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش کادنا در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت کادنا را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت کادنا (Kadena) KDA را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای کادنا را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت کادنا را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله