قیمت لحظه‌ای جسمی کوین

قیمت جسمی کوین را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

jasmyicon
JASMY
JasmyCoin جسمی کوین
۲۴ ساعت اخیر
+ 0.23 %
0.003522
USDT
175.6
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
9.49 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.00 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 0.23 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 180 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 174 تومان
می‌دهید
jasmyicon JASMY
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار جسمی کوین

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت جسمی کوین را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی جسمی کوین (JasmyCoin) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان جسمی کوین را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن جسمی کوین (JasmyCoin) JASMY علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل جسمی کوین خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج جسمی کوین هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت جسمی کوین می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی جسمی کوین، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج جسمی کوین سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش جسمی کوین در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت جسمی کوین را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت جسمی کوین (JasmyCoin) JASMY را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای جسمی کوین را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت جسمی کوین را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله