قیمت لحظه‌ای دیجی بایت

قیمت دیجی بایت را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

dgbicon
DGB
Digibyte دیجی بایت
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.22 %
0.006642
USDT
330.6
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
12.84 میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
0.01 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.22 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 335 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 327 تومان
می‌دهید
dgbicon DGB
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار دیجی بایت

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت دیجی بایت را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی دیجی بایت (Digibyte) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان دیجی بایت را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن دیجی بایت (Digibyte) DGB علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل دیجی بایت خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج دیجی بایت هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت دیجی بایت می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی دیجی بایت، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج دیجی بایت سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش دیجی بایت در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت دیجی بایت را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت دیجی بایت (Digibyte) DGB را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای دیجی بایت را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت دیجی بایت را تحلیل کنید.

start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله