قیمت لحظه‌ای دیکرد

قیمت دیکرد را لحظه به لحظه از بازار تبدیل دنبال کنید

dcricon
DCR
Decred دیکرد
۲۴ ساعت اخیر
+ 1.98 %
16.87
USDT
877,223.13
تومان
حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر
NaN میلیارد تومان
بالاترین قیمت تا این لحظه
16.87 USDT
تغییرات ۲۴ ساعت اخیر 1.98 %
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 870,463 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت اخیر 848,624 تومان
می‌دهید
dcricon DCR
دریافت می‌کنید
usdticon USDT

نمودار دیکرد

قیمت لحظه‌ای تمام ارز‌های دیجیتال تبدیل

سوالات متداول
چگونه قیمت دیکرد را پیش‌بینی کنیم؟

برای دریافت نظرات کارشناسان در مورد پیش‌بینی دیکرد (Decred) می‌توانید به کانال تلگرام الگوریتم تحلیل (@algotahlil) مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید خرید و فروش ارزهای دیجیتال همواره با ریسک همراه است؛ کانال‌های تحلیلی نیز صرفا نظر متخصصین این حوزه می‌باشد.

آیا می‌توان دیکرد را استخراج کرد؟

جواب سوال بله است. البته اگر شما به داشتن دیکرد (Decred) DCR علاقه‌مند هستید، همین حالا می‌توانید از صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل دیکرد خریداری نمایید. اما اگر به دنبال استخراج دیکرد هستید، به خاطر داشته باشید که قبل از انجام این کار، مدتی تحقیق کنید که آیا مفروضات شما واقعاً برای شما سودآور است. قیمت دیکرد می‌تواند نوسان داشته باشد و همچنین تعداد ماینرها در شانس شما برای سود دهی بسیار زیاد است. با قیمت کنونی دیکرد، در نظر بگیرید که راه‌اندازی دستگاه استخراج چقدر ارزش دارد. شما با استفاده از ماشین حساب سودآوری می‌توانید با تنظیم نرخ برق و میزان مصرف دستگاهتان چه مقدار ارزدیجتال استخراج خواهید کرد و آیا استخراج دیکرد سودآور است یا نه.

کارمزد خرید و فروش دیکرد در تبدیل چقدر است؟

کارمزد معاملات در صرافی تبدیل با توجه به حجم معاملات محاسبه می‌شود. کارمزد معاملات با تتر 0.2 درصد و معاملات با ارزهای دیگر از 0.4 تا 0.15 درصد می‌باشد. جهت اطلاع دقیق‌تر از کارمزد معاملات می‌توانید به کارمزدهای معاملاتی تبدیل مراجعه کنید.

چگونه قیمت دیکرد را مشاهده کنیم؟

شما می‌توانید بر روی صرافی آنلاین تبدیل در قسمت خرید و فروش (بازار) قیمت دیکرد (Decred) DCR را به تتر (دلار) مشاهده نمایید. همچنین به کمک نمودار قیمت پیشرفته تبدیل، شما می‌توانید قیمت لحظه‌ای دیکرد را مشاهده کرده و به کمک ابزارهای تحلیل تکنیکال، قیمت دیکرد را تحلیل کنید.

start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله