dcricon

قیمت و خرید دیکرد - DCR

خرید ارز دیجیتال دیکرد Decred

خرید ارز دیجیتال دیکرد (DCR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت دیکرد به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز دیکرد بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش دیکرد اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز دیکرد هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت دیکرد به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 DCR = 1,230,679.5107038035 IRT

dcricon

دیکرد

خرید آسان دیکرد
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت دیکرد

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، دیکرد می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

dcricon

dcr

دیکرد

تومان --

dcricon

dcr

دیکرد

قیمت دلاری

21.2182 USDT

قیمت تومانی

تومان 1,230,680

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.949 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

اگر تجربه انجام معامله در زمینه رمز‌ارز‌ها را داشته باشید، می‌دانید که در حال‌حاضر دنیای ارز‌های دیجیتال بسیار گسترش یافته است. رمز‌ارز دیکرد یکی از این کریپتو‌ها است که به منظور برطرف کردن مشکلات مدیریتی بیت‌کوین ایجاد شده و توانسته است در کوتاه‌مدت جایگاه خود را در میان ارز‌های دیگر پیدا کند. اما سرمایه‌گذاری و خرید دیکرد باید با توجه به نکاتی انجام شود تا تجربه مطلوبی را برای کاربران ایجاد کند.

دیکرد ( DCR) چیست؟

ارز دیکرد

رمز‌ارز دیکرد یکی از ارز‌های رمزنگاری شده بر‌حسب بلاکچین است. به گونه‌ای طراحی شده که کلیه معاملات و تغییرات ایجاد شده در پروتکل را تائید می‌کند. این کریپتوکارنسی به‌شدت تحت‌تاثیر بیت‌کوین قرار گرفت و از اصول آن هم استفاده کرد. به عبارت‌دیگر ارز Decredیک ارز رمز‌نگاری شده مبتنی بر جامعه است که برای ارائه یک جایگزین واقعی و غیر‌متمرکز طراحی شده است. با استفاده از سیستم اثبات کار و اثبات سهام در آن، اطمینان حاصل می‌شود تا گروه کوچکی نتوانند بدون ورود به جامعه، بر معاملات تسلط یا خرید دیکرد انجام دهند.

تاریخچه پیدایش دیکرد Decred

ارز دیجیتال دیکرد در سال ۲۰۱۶ ایجاد شد. اولین نیروی محرکه ایجاد این کریپتوکارنسی، شرکتی به‌نام زیرو بود. شخصی با نام جیک یوکوم پیات، مدیر‌عامل شرکت زیرو بود که در حال‌حاضر به‌عنوان سرپرست پروژه ارز Decredفعالیت می‌کند. این شخص تجربه‌ای ۱۰ ساله در زمینه فناوری رمز‌ارز‌ها، خرید ارز دیکرد و بلاکچین دارد. در اوایل سال ۲۰۱۶ این کریپتوکارنسی توسط دو شخص یعنی جیک و مارکو پیربوم ایجاد شد.

دیکرد (DCR) چگونه معروف و محبوب شد؟

در سال ۲۰۱۶ با قیمت ۱.۲۰ دلار وارد بازار شد. با گذشت ۱۰ روز به رشدی معادل ۱۰۰ درصد رسید. در این هنگام خرید دیکرد با قیمت ۲.۶۷ دلار انجام می‌شد؛ اما به‌دلیل نوسانات زیاد روندی نزولی به خود گرفت. سپس در سال ۲۰۱۷ توانست روند صعودی قابل‌توجهی را تجربه کند و حتی به ارزش ۴۵ دلار نیز دست یافت. تا سال ۲۰۲۰ با نوسانات زیادی همراه بود؛ اما در این سال، توانست یک صعود عالی را تجربه کند و تا قیمت ۲۴۹ دلار هم رسید.

هدف از خلق دیکرد (DCR)

بدون شک ایجاد این ارز دیجیتال با هدف خاصی انجام شده است. هدف آن ایجاد ارزی است که به‌صورت مستقیم توسط ماینر‌ها اجرا شود. ارز دیکرد، مبتنی‌بر بلاک‌چین و متن باز است که معنی نام آن اعتبار غیر‌متمرکز است. با وجود اینکه این کریپتوکارنسی شباهت زیادی به بیت‌کوین دارد، اما سیستم رای‌گیری داخلی یکی از ویژگی‌هایی است که آن را از بیت‌کوین متمایز می‌کند تا افراد خرید دیکرد را تجربه کنند.

پشتوانه دیکرد (DCR) چیست؟

نمی‌توان پشتوانه دقیق و منحصر‌به‌فردی برای آن نام برد. در حالت کلی پایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان این کریپتو، به‌عنوان پشتوانه آن شناخته می‌شوند. به عبارت دیگر، جیک یوکوم و مارک پیربوم را می‌توان به‌عنوان پشتوانه ارز Decredدانست.

ارزش decred چگونه تعیین می‌شود؟

ارز دیجیتال DCR نقش پر‌رنگی را در حفظ و راه‌اندازی شبکه decred ایفا می‌کند؛ به‌طوری‌که شرکت‌کنندگان اجماع DCR به منظور صرف منابع برای ایمن‌سازی شبکه پاداش دریافت می‌کنند. همچنین ارز Decredیک پروژه نوآورانه محسوب می‌شود که روی ماهیت غیر‌متمرکز فناوری بلاک‌چین تمرکز کرده است. ایجاد یک پلتفرم رای‌گیری اختصاصی یکی دیگر از عواملی است که ارزش خرید دیکرد با آن تعیین می‌شود.

پروتکل ارز دیجیتال دیکرد یا همان چیست؟

پروتکل ارز دیجیتال DCR برای تسهیل در حکم‌رانی باز، تعامل با جامعه و سیاست‌های تامین مالی پایدار ایجاد شد. این موارد هنگام خرید ارز دیکرد ، شبکه را به اهداف مورد‌نظر خود نزدیک‌تر می‌کند.

قابلیت‌ها و مزایای دیکرد

 1. توسعه‌دهندگان این کریپتوکارنسی از متخصصین این زمینه بوده و به اندازه کافی با آن آشنا هستند. این موضوع موجب گرفتن تصمیمات درست مدیریتی می‌شود.
 2. با توجه به گفته توسعه‌دهندگان دیکرد، استخراج بیت‌کوین سخت شده است. همچنین به‌وجود آمدن استخر‌های استخراج و شرکت‌های بزرگ موجب شده تا استخراج بیت‌کوین حالت متمرکز به خود بگیرد. این در حالی است که هنگام خرید دیکرد با این مشکلات مواجه نخواهید شد.
 3. بهینه‌سازی‌های مورد‌نیاز در شبکه decred بدون نیاز به هارد فورک و در درون شبکه قابل انجام هستند. این مورد از ایجاد چند‌دستگی میان کاربران جلوگیری می‌کند.
 4. این شبکه از یک حکومت جمعی استفاده می‌کند که در آن همه کاربران در آینده شبکه نقش دارند. کاربران می‌توانند به پیشنهادات و بهینه‌سازی‌های مطرح شده رای دهند.
 5. انجام معاملات اتمی بر روی ارز Decredیکی‌دیگر از مزایای مهم آن محسوب می‌شود. به‌طوری‌که کاربران می‌توانند بدون دخالت صرافی‌ها، ارز‌های خود را معامله کنند.
 6. مزیت بعدی خرید ارز دیکرد و استفاده از آن، اعمال زمان انقضاء برای تراکنش‌ها است.
 7. قابلیت استیکینگ یکی دیگر از مزایا DCR محسوب می‌شود. کاربران با نگهداری این ارز و کمک به فرایند اجماع اثبات سهام می‌توانند سود کسب کنند و برای خرید دیکرد اقدام نمایند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال دیکرد چه کسانی هستند؟

ارز decred یک فورک از ارز دیجیتال بیت‌کوین است که سرپرستی آن تا‌کنون بر عهده شخصی به نام جیک یوکوم پیات بوده است. آقای جیک یوکوم پیات یکی از موسسان شرکت زیرو است. در حقیقت فقط این شخص به‌عنوان بنیان‌گذار دیکرد شناخته می‌شود.

امنیت شبکه دیکرد چگونه است؟

معامله DCR

با استفاده از دو مدل ترکیبی PoW+PoS که انگیزه میان ماینر‌ها و رای‌دهندگان را هماهنگ می‌کنند، می‌توان از امنیت این شبکه اطمینان حاصل کرد. ثابت شده که ترکیب این دو از PoW خالص ایمن‌تر است که این مورد ثبات طولانی‌مدت را تضمین می‌کند. این کریپتوکارنسی از اثبات کار برای استخراج بلاک‌های جدید در بلاک‌چین استفاده می‌کند؛ با این‌حال ماینر‌ها فقط ۶۰ درصد از پاداش را پس از یک عملیات استخراج موفق دریافت می‌کنند. پس می‌توان نتیجه گرفت که این شبکه از امنیت بالایی برخوردار است و شما می‌توانید با آسودگی خاطر از خرید دیکرد بهره ببرید.

چه تعداد توکن دیکرد decred در گردش است؟

در حالت کلی ارز Decredقصد دارد ۲۱۰۰۰۰۰۰ توکن عرضه کند که در حال‌حاضر فقط ۶۰ درصد از کل این تعداد توکن وارد گردش شده‌اند. از سوی دیگر از ۲۱ میلیون توکن، ۸ درصد قبل از راه‌اندازی استخراج شده است.

نصف این توکن‌ها به منظور ایردراپ اولیه استفاده شدند و نصف دیگر برای تامین هزینه‌های به‌دست آمده توسط موسسه زیرو مصرف شدند. ایردراپ اولیه به منظور پاداش دادن به افراد علاقه‌مند با دادن توکن‌های رایگان انجام شد. توکن‌ها میان شرکت‌کنندگانی که از قبل برای رویداد ایردراپ ثبت‌نام کرده بودند، توزیع شد.

خرید ارز دیجیتال دیکرد

اگر قصد دارید تا برای خرید ارز دیجیتال دیکرد یا سایر ارز‌ها اقدام کنید، باید به یک صرافی معتبر مراجعه کنید. امروزه صرافی‌های بسیاری در زمینه خرید و فروش کریپتوکارنسی‌ها فعالیت می‌کنند؛ اما ممکن است مشکلات مختلفی وجود داشته باشد.

برای مثال، بسیاری از صرافی‌های بین‌المللی برای کشور‌هایی مانند ایران تحریم هستند. صرافی تبدیل یکی از معتبر‌ترین و مورد‌اعتماد‌ترین صرافی‌های داخلی است که برای خرید دیکرد می‌توانید از این صرافی بهره بگیرید.

فروش ارز دیجیتال دیکرد

در حال‌حاضر دیکرد به محبوبیت قابل‌توجهی در دنیا دست یافته است که موجب شده بسیاری از صرافی‌های دنیا آن را در لیست کریپتوکارنسی‌های خود قرار دهند؛ به‌طوری‌که خدمات سرمایه‌گذاری، ترید و خرید و فروش آن را به کاربران ارائه دهند. در این هنگام کاربران می‌توانند برای فروش ارز دیجیتال خود اقدام کنند. نکته مهم این است که فروش با توجه به میزان ارزشمندی کریپتو‌ها انجام می‌شود.

نحوه خرید دیکرد از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبر‌ترین صرافی‌های داخلی است که خدمات مربوط به خرید و فروش ارز‌های دیجیتال را به کاربران خود ارائه می‌دهد. برای خرید ارز دیجیتال می‌توانید از‌طریق صرافی تبدیل که خرید از آن با دریافت کمترین کارمزد انجام می‌شود، اقدام نمایید.

اگر در سایت عضو نیستید، ابتدا باید در وب‌سایت ثبت‌نام و سپس مراحل احراز هویت خود را کامل کنید. پس از این مرحله می‌توانید برای افزایش اعتبار کیف پول دیجیتال خود اقدام کنید. در این هنگام شما می‌توانید از دو راه برای خرید اقدام نمایید؛ اولین راه بازار تومانی و دومین راه بازار تتری است. باید یکی از این دو بازار را انتخاب کرده و سپس سفارش خرید دیکرد خود را ثبت کنید.

شما می‌توانید از دو روش برای ثبت سفارش ارز Decredخود اقدام نمایید؛ ثبت سفارش یا سفارش آنی از راه‌های پیش روی شما هستند. در ثبت سفارش می‌توانید با تحلیل قیمت‌های پیشنهادی فروشندگان، قیمتی را برای خرید تعیین کنید. سپس میزان مورد‌نظر را برای معامله انتخاب کنید و بر روی گزینه خرید کلیک کنید. در سفارش آنی، در همان لحظه می‌توانید معامله خود را انجام دهید. نکته قابل‌توجه این است که معامله شما با کمترین قیمتی انجام می‌شود که میان فروشندگان است. سپس میزان مورد‌‌نظر را انتخاب کرده و بر روی گزینه خرید کلیک می‌کنید.

نحوه نگهداری دیکرد decred

بدون‌شک پس از خرید باید برای ذخیره سرمایه خود که به شکل پول دیجیتال است، محلی امن پیدا کنید. با ذخیره سرمایه و دارایی خود در مکانی امن و محافظت شده می‌توانید از آن‌ها نگهداری کنید. این محل امن می‌تواند یک کیف پول دیجیتال باشد که با تهیه آن می‌توانید امنیت دارایی‌های خود را تضمین کنید. کیف پول‌های دیجیتال به دو صورت سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در‌اختیار کاربران قرار می‌گیرد که افراد می‌توانند با توجه به نیاز‌های خود یکی از آن‌ها را تهیه کنند.

انواع کیف پول دیکرد

برای نگهداری از سرمایه خود پس از خرید دیکرد باید همانند اسکناس و دارایی‌های فیزیکی، از یک کیف پول استفاده کنید. کیف پول‌هایی که برای نگهداری از کریپتوکارنسی‌ها ایجاد شده‌اند، در دو نوع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وجود دارند. کیف پول‌های نرم‌افزاری به اینترنت متصل هستند؛ اما کیف پول‌های سخت‌افزاری به اینترنت متصل نیستند. در ادامه به معرفی کیف پول‌های DCR می‌پردازیم.

 • اتمیک والت
 • تراست والت
 • کیف پول اکسودوس
 • اورکوین والت
 • انی بیت والت
 • گوارد

کارمزد خرید و فروش دیکرد

برای خرید ارز دیکرد نیازی به پرداخت کارمزد‌های سنگین نیست؛ فقط کافی است تا از یک صرافی مناسب اقدام نمایید.
معامله دیکرد در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش دیکرد در صرافی تبدیل

خرید و فروش دیکرد در صرافی تبدیل از مزایایی برخوردار است که این قابلیت‌ها صرافی تبدیل را از سایر صرافی‌های داخلی متمایز می‌کند. این صرافی خدمات مربوط به خرید و فروش ارز‌های دیجیتال را به کاربران خود ارائه می‌دهد. همچنین می‌توان به مشاوره رایگان، راهنمایی گام‌به‌گام و استفاده از خدمات آکادمی اشاره کرد. صرافی تبدیل به منظور بهبود تجربه کاربران در معامله و خرید و فروش ارز‌های دیجیتال، از متخصصین با‌تجربه برای ارائه خدمات مشاوره رایگان بهره می‌گیرد.

آیا خرید دیکرد بدون احراز هویت ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید بگوییم بله! امکان خرید دیکرد بدون احراز هویت وجود دارد. امروزه برخی از صرافی‌ها خدمات خرید و فروش ارز دیجیتال را بدون نیاز به احراز هویت ارائه می‌دهند. اما خرید کریپتوکارنسی بدون احراز هویت می‌تواند شما را با مشکلاتی مواجه کند. بنابراین توصیه می‌شود تا برای خرید حتما مرحله احراز هویت را انجام دهید.

آینده دیکرد چگونه است؟

خرید DCR

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران و افراد تریدر هنگام خرید ارز دیکرد ، آینده این کریپتوکارنسی است. بازار‌های کریپتوکارنسی‌ها همانند تمام بازار‌های دیگر دچار نوسانات صعودی و نزولی بسیاری می‌شوند. این نوسانات به‌دلایل مختلف اتفاق می‌افتد و عوامل مختلفی در آن‌ها موثر هستند. از عوامل موثر می‌توان به جنگ‌های اقتصادی کشور‌ها، میزان تقاضای مردم، اختلالات پلتفرم‌ها و... اشاره کرد.

پیش‌بینی قیمت دیکرد در سال ۲۰۲۶

به‌دلیل استراتژی‌ها و اهداف بزرگ این شبکه، بسیاری از افراد به آینده آن امیدوار هستند. پیش‌بینی می‌شود در سال ۲۰۲۶ که سال مورد‌انتظار اکثر سرمایه‌گذاران است، قیمت خرید دیکرد به ارزش ۹۱۰ دلار خواهد رسید.

** کلام آخر**
ارز دیجیتال دیکرد با گذشت زمان توانست جایگاه خوبی را در میان مردم دنیا، به‌ویژه سرمایه‌گذاران پیدا کند. اصلی‌ترین و اساسی‌ترین نیروی کریپتوکارنسی decred و توکن DCRمربوط به کاربرانی است که دارند. تیم توسعه‌دهنده آن متشکل از افرادی است که پروژه‌های عمده کریپتوکارنسی‌ها را بر‌عهده داشتند‌. توسعه‌دهندگان آن افرادی هستند که وظیفه توسعه یکی از نسخه‌های بیت‌کوین را بر‌عهده داشتند.

سوالات متداول خرید دیکرد

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید دیکرد

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش دیکرد ( DCR) اقدام کنیم؟

هیچ محدودیتی برای خرید و فروش دیکرد وجود ندارد؛ شما می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه‌روز و در ۷ روز هفته اقدام کنید.

ارز دیجیتال دیکرد ( DCR) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال دیکرد باید یک کیف پول دیجیتال تهیه کنید که در دو نوع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری وجود دارد.

آیا می‌توان دیکرد ( DCR) را استخراج کرد؟

بله، امکان استخراج دیکرد وجود دارد؛ اما نیازمند تجهیزات و ابزار‌های مخصوص است.

از کجا می‌توانیم دیکرد (DCR ) بخریم؟

صرافی تبدیل خدمات خرید و فروش دیکرد را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

خرید سریع دیکرد ( DCR) چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز دیکرد](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=dcr&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال دیکرد شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید دیکرد باشید.

کارمزد خرید و فروش دیکرد ( DCR) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله دیکرد در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

نجوا ک

12 روز قبل

1

سلام. وقت بخیر. بازار تتری و تومانی چه فرقی با هم دارن؟ من میخوام حجم بالا معامله کنم کدومش برام بهتره؟

کیارش ع

12 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله