WLDicon

قیمت و خرید ورلد کوین - WLD

خرید ارز دیجیتال ورلد کوین Worldcoin

خرید ارز دیجیتال ورلد کوین (WLD) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ورلد کوین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ورلد کوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ورلد کوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ورلد کوین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ورلد کوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 WLD = 175,500 IRT

WLDicon

ورلد کوین

خرید آسان ورلد کوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ورلد کوین

اطلاعات بازار ورلد کوین

حجم ۲۴ ساعته (WLD) 1,195.3000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 3,530.8519
تغییرات ۱ روزه -3.14 %
قیمت آخرین معامله 2.925 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 179,050 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 174,980 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ورلد کوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

WLDicon

WLD

ورلد کوین

تومان --

WLDicon

WLD

ورلد کوین

قیمت دلاری

2.93 USDT

قیمت تومانی

تومان 174,983

تغییرات 24 ساعت اخیر

-3.140 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

هوش مصنوعی (AI) در سال‌های اخیر به طور قابل‌توجهی تکامل یافته و به سطحی رسیده است که تمایز بین آن و انسان در فضای آنلاین تا حد زیادی چالش‌برانگیز شده است. از دیدگاه برخی افراد هوش مصنوعی مدرن، مشکلات متعددی را برای انسان ایجاد کرده است، به‌عنوان‌مثال دستکاری در انتخابات و توانایی جعل هویت افراد واقعی و غیره از مشکلات پدیدآمده به واسطه این فناوری است. توانایی تعیین انسانی بودن و اصالت محتوا پیامدهای گسترده‌ای برای افراد، مشاغل و جوامع دارد. ورلدکوین (Worldcoin) قصد دارد این مشکل را از طریق یک رویکرد سه‌جانبه برطرف کند: شناسه جهانی World ID، اپلیکیشن World App و توکن WLD.

ورلدکوین چیست؟

چشم‌انداز جاه‌طلبانه پروژه بلاکچین ورلدکوین (Worldcoin) ایجاد بزرگ‌ترین ابزار مالی و هویتی عمومی برای دسترسی کل جهان به اقتصاد جهانی است.

احراز انسان بودن میلیاردها انسان در جهان نیازمند رویکردی ویژه است. به‌هرحال، انسان بودن یک فرد باید بدون تجاوز به حریم خصوصی او تأیید شود. توسعه‌دهندگان Worldcoin با موفقیت مشغول حل این مشکل از طریق دستگاه Orb هستند. این دستگاه از یک فناوری بیومتریک (زیستی) استفاده می‌کند که با تصویربرداری از چشمان فرد احراز هویت انجام می‌دهد. این تصویر به یک دنباله عددی تبدیل می‌شود تا هم انسان بودن و هم منحصربه‌فرد بودن را تأیید کند و این تنها اطلاعات شخصی کاربران است که افشا می‌شود. این داده‌ها به شکل ایمن در World ID ذخیره می‌شوند و به عنوان پاسپورت دیجیتال عمل می‌کند.

هر فردی می‌تواند به عنوان بخشی از این فرایند شناسایی و احراز هویت، توکن‌های Worldcoin را دریافت کند. این پروژه به جمعیت جهان امکان می‌دهد تا صرفاً با اسکن عنبیه خود پاداش رایگانی دریافت کنند.

تاریخچه پیدایش ورلدکوین (WLD)

ارز ورلد کوین

ایده Worldcoin در سال 2020 سرچشمه گرفت که بنیان‌گذاران آن الکس بلانیا (Alex Blania)، سم آلتمن و مکس نووندسترن Max Novendstern))، توزیع گسترده یک توکن دیجیتال جدید را با هدف تشویق پذیرش آن برای پرداخت‌های آسان و حتی بررسی ایده توزیع عادلانه سود حاصل از هوش مصنوعی تصور کردند.

هدف از خلق ورلدکوین (WLD)

سم آلتمن، بنیان‌گذار ChatGPT، معتقد است ورلد کوین می‌تواند نابرابری درآمدی را به‌ویژه در زمینه تغییر شکل اقتصاد توسط هوش مصنوعی برطرف کند. او جایگاه بالقوه خوبی را برای ورلد کوین در درآمد پایه جهانی (UBI) پیش‌بینی می‌کند. این پروژه قادر است به صورت یک برنامه تأمین اجتماعی عمل کند که هر فردی می‌تواند درآمد رایگان جهانی داشته باشد. آلتمن UBI را راهی برای مبارزه با نابرابری درآمد می‌داند. ویژگی منحصربه‌فرد شناسه ورلدکوین (Worldcoin ID) می‌تواند به کاهش تقلب در هنگام اجرای UBI کمک کند.

ارزش توکن WLD چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش همه ارزهای دیجیتال از جمله WLD از طریق سازوکار بازار و عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. هرگاه تقاضا برای WLD افزایش یابد قیمت آن گران می‌شود و زمانی که عرضه این ارز افزایش یابد قیمت کاهش پیدا می‌کند و نمودار آن نزولی می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای ورلدکوین (WLD)

Worldcoin از تمایز دقیق و سریع بین هوش مصنوعی و محتوای انسانی از طریق سه ویژگی کلیدی پشتیبانی می‌کند که هر یک نقش مهمی در تأیید انسان بودن و حفظ حریم خصوصی افراد دارند: شناسه جهانی، اثبات شخصیت و برنامه جهانی.

شناسه جهانی

شناسه جهانی (World ID) یک پروتکل احراز هویت غیرمتمرکز و بدون نیاز به مجوز است که رویکرد حفظ حریم خصوصی را در پیش گرفته است. این شناسه می‌تواند هنگام ورود کاربران به برنامه‌های کریپتو، اپلیکیشن‌های تلفن همراه و وب‌سایت‌ها مورداستفاده قرار گیرد و به کاربر این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به ارائه نام، آدرس ایمیل یا سایر اطلاعات شخصی، تأیید کند که یک انسان است.

شناسه جهانی می‌تواند از اسکن چشم و دست یا روش‌های دیگر برای تأیید انسان بودن افراد استفاده کند، به‌عنوان‌مثال از طریق Orb که یک فناوری تصویربرداری با حفظ حریم خصوصی است می‌تواند در فارغ از اعتماد عمل به درستی عمل کند.

خرید WLD

برای استفاده از مزایای World ID، ابتدا باید یک حساب کیف پول ایجاد کنید (مگر اینکه از قبل حساب داشته باشید). سپس، کیف پول خود را به World APP متصل کنید. از شما خواسته می‌شود که انسان بودن و منحصربه‌فرد بودن خود را تأیید کنید. برای کسانی که از نام مستعار استفاده می‌کنند می‌توان چندین حساب ایجاد کرد. پس از ساخت حساب، یک فرد می‌تواند از شناسه جهانی خود به عنوان یک نوع پاسپورت دیجیتال استفاده کند.

اثبات شخصیت

یکی از جنبه‌های حیاتی Worldcoin شناسایی فردیت و انسان بودن کاربر است. این امر به‌صراحت با صدور گواهی هویت (PoP) هوش مصنوعی در شناسه جهانی انجام می‌شود. اثبات شخصیت یا PoP به فرد امکان می‌دهد هویت انسانی خود را به صورت آنلاین بدون تکیه بر فرایند تأیید شخص ثالث که می‌تواند زمان‌بر باشد، اثبات کند.

PoP روی تعداد حساب‌هایی که فرد می‌تواند ایجاد کند محدودیت اعمال می‌کند که محافظت مؤثری در برابر حملات سیبیل ((Sybil ایجاد می‌کند. همچنین به طور مستقیم گسترش مشکل‌ساز اطلاعات غلط تولید شده توسط هوش مصنوعی را کاهش می‌دهد. محتوای آنلاین و حساب‌های کاربری برای تمایز بین محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی و انسان فیلتر می‌شوند.

PoP همچنین می‌تواند به عنوان یک فیلتر اسپم عمل کند، از سرقت هویت جلوگیری کند و از حاکمیت جمعی دیجیتال پشتیبانی کند. یک شناسه جهانی منحصربه‌فرد برای هر کاربر انسانی ایجاد می‌شود تا عملکرد و مزایای PoP را فعال کند.

اپلیکیشن ورلد اپ (World App)

عملکرد اکوسیستم Worldcoin توسط اولین کیف پول این فناوری، یعنی World App پشتیبانی می‌شود. World App که توسط Tools for Humanity توسعه داده شده است، یک کیف پول مبتنی بر اتریوم است که از قراردادهای هوشمند برای اهداف امنیتی، همراه با پروتکل‌های پیشرفته برای پشتیبانی از هویت دیجیتال خصوصی هر کاربر استفاده می‌کند. هنگامی که کاربر یک شناسه جهانی (World ID) منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند، اعتبار PoP ایجاد می‌شود. سپس WalletConnect به ورلد اپ اجازه می‌دهد تا به هر برنامه‌ای متصل شود تا هویت کاربر را ثابت کند. World App همچنین تحت یک نسخه بتا از پالیگان(Polygon) اجرا شده است و برنامه‌هایی برای راه‌اندازی در شبکه اصلی آپتیمیزم(Optimism) ، یک شبکه لایه 2 اتریومی دارد.

World App از افزایش پذیرش رمزارزها نیز پشتیبانی می‌کند و به کاربران امکان می‌دهد به‌راحتی ارزهای دیجیتال را بدون واسطه خریداری و معامله کنند.

بنیانگذاران ورلدکوین چه کسانی هستند؟

مدیرعامل شرکت اُپن ای آی ((OpenAI، سم آلتمن (Sam Altman) ، از بنیان‌گذاران پروژه ورلد کوین است. آلتمن بر روی یک استراتژی سه‌جانبه برای اجرای پروژه تمرکز کرده است: ایجاد شناسه جهانی برای یک فرد، توسعه یک اپلیکیشن جهانی و استفاده از توکن‌های WLD برای خرید و سایر فعالیت‌ها.

امنیت توکن WLD چگونه است؟

قرارداد توکن WLD بر روی شبکه اصلی اتریوم مستقر شده و این توکن به شبکه لایه ۲ آپتیمیزم Optimism)) متصل می‌شود و بنابراین ویژگی‌های امنیتی این دو بلاک‌چین را به ارث می‌برد.

توکن WLD چیست؟

WLD یک توکن کاربردی ERC-20 با ویژگی‌های حاکمیتی است که از امنیت اتریوم بهره می‌برد. این توکن به کاربران اجازه می‌دهد تا در ‌تعیین جهت‌گیری و توسعه مداوم پلتفرم ورلدکوین مشارکت کنند. WLD علاوه بر ارائه عملکرد حاکمیتی به دارندگان توکن، انتقال و خرید دارایی‌های دیجیتال و فیات را به روشی امن تسهیل می‌کند. همچنین از سازگاری با سرویس‌ها و ابزارهای مختلف برای عملکرد بهینه پشتیبانی می‌کند.

قابل‌ذکر است که توکن WLD به صورت رایگان بین کاربران در سراسر جهان توزیع می‌شود. تنها شرط لازم برای دریافت رایگان WLD، تکمیل مراحل برای تأیید منحصربه‌فرد بودن و انسان بودن شماست. در ادامه، سم آلتمن قصد دارد با WLD درآمد منظمی را برای کاربران در سراسر جهان فراهم کند تا نیازهای اساسی را پوشش دهد که او آن را درآمد پایه جهانی (UBI) می‌نامد. اپراتورهای Worldcoin همچنین می‌توانند توکن‌های WLD را از طریق Orb و به واسطه آموزش مردم در مورد ورلدکوین به دست بیاورند.

پروژه Worldcoin طی ماه می 2021 تا ژوئیه ۲۰۲۳ یک مرحله پیش از انتشار موفقیت‌آمیز را پشت سر گذاشت و به کاربران کشورهای منتخبی که پیش‌ثبت‌نام نکرده بودند، اجازه داد تا برای دریافت حساب ثبت‌نام کنند و پس از تأیید انسان بودن خود توکن WLD دریافت کنند. هدف اولیه پیش‌ثبت‌نام چند میلیارد کاربر قبل از راه‌اندازی شبکه اصلی بود. در این دوره، بیش از دو میلیون نفر در ۳۰ کشور جهان شناسه‌های خود را در یک Orb تأیید کردند که منجر به تخصیص بیش از ۳۶ میلیون توکن WLD شد.

پس از راه‌اندازی، Worldcoin استقرار 1500 Orb را در سطح جهان آغاز کرد تا تقاضای جهانی برای شناسه جهانی را برآورده کند.

چند توکن WLD‌ در گردش وجود دارد؟

کل عرضه اولیه توکن WLD 10 میلیارد واحد است. طی مدت ۱۵ سال پس از راه‌اندازی توکن، سقف عرضه به عدد ثابت ۱۰ میلیارد WLD می‌رسد (که توسط قرارداد هوشمند WLD اعمال می‌شود). پس از ۱۵ سال، حاکمیت ممکن است تصمیم بگیرد که نرخ تورم تا ۱٫۵ درصد در سال را درصورتی‌که برای پایداری بلندمدت پروتکل ضروری بداند، اعمال کند. حاکمیت همچنین تصمیم خواهد گرفت که چگونه این توکن‌های تازه ضرب شده (در صورت وجود) را تخصیص دهد. سقف تورم 1.5% در سال توسط قرارداد هوشمند WLD اعمال می‌شود. نرخ تورم به طور پیش‌فرض صفر درصد تعیین می‌شود، مگر اینکه از طریق حاکمیت تغییر کند.

معامله WLD

۱۰ میلیارد توکن WLD به ذی‌نفعان مختلف به شرح زیر تخصیص داده می‌شود:

  • ۷۵ درصد از توکن‌های WLD به جامعه ورلدکوین اختصاص داده شده است.
  • ۹٫۸ درصد از توکن‌های WLD به تیم توسعه اولیه اختصاص داده شده است.
  • ۱۳٫۵ درصد از توکن‌های WLD به سرمایه‌گذاران TFH اختصاص داده شده است.
  • ۱٫۷ درصد از توکن‌های WLD به خزانه TFH Reserve اختصاص داده شده است.

هدف Worldcoin Foundation تخصیص حداقل 60٪ از تمام توکن‌های WLD (که از استخر کامیونیتی Worldcoin می‌آیند) به افراد در قالب کمک‌هزینه‌های کاربری است. برای جزئیات بیشتر به بخش Worldcoin Tokenomics وایت پیپر پروژه مراجعه کنید.

خرید ارز دیجیتال ورلدکوین

ارز WLD در صرافی‌هایی مثل بایننس، کوکوین، بای بیت، مکسی، ‌یونی سواپ و غیره لیست شده است، اما شما همچنین می‌توانید به‌راحتی توکن WLD‌ را از صرافی تبدیل خریداری کنید و نگران مسدودشدن دارایی‌هایتان در صرافی‌های خارجی نباشید. صرافی تبدیل به‌واسطه حداقل اختلاف قیمتی با بازارهای جهانی، بیش از ۴۸۰ بازار معاملاتی تتری و تومانی و پشتیبانی ۲۴ ساعته خود یکی از بهترین گزینه‌ها برای خرید توکن WLD‌ است.

فروش ارز دیجیتال ورلدکوین

فروش ارز دیجیتالWLD از طریق صرافی‌های خارجی مذکور امکان‌پذیر است. اما فروش این ارز دیجیتال به‌سادگی خرید آن در صرافی تبدیل برای کاربران ایرانی فراهم شده است. ضمن اینکه احراز هویت سریع کار را برای کاربران ایرانی آسان‌تر کرده است.

نحوه خرید توکن ورلدکوین از صرافی تبدیل

شما می‌توانید ارز دیجیتال WLD را از طریق صرافی تبدیل خرید کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ موردنظرتان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال ورلدکوین را به‌صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

کارمزد خرید و فروش ورلدکوین

کارمزد خرید و فروش ورلدکوین در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. در این صفحه می‌توانید درصد دقیق کارمزد خرید‌وفروش ارزهای دیجیتال در صرافی تبدیل را مشاهده کنید.

روش نگهداری ورلدکوین

پس از خرید توکن WLD، رمزارزهای شما مستقیماً به کیف پول امن شما ارسال می‌شود. صرافی تبدیل به طور خودکار یک کیف پول منحصربه‌فرد، امن و رایگان برای هر کاربر در پلتفرم ایجاد می‌کند.

با استفاده از این ویژگی می‌توانید ارزهای دیجیتال مختلف را در تبدیل خرید و فروش، ارسال، سپرده‌گذاری و نگهداری کنید.

برای ذخیره ارز WLD، سه راه‌حل اصلی وجود دارد:

برخط

هنگامی که WLD را خریداری می‌کنید، آن‌ها مستقیماً به کیف پول تبدیل شما فرستاده می‌شوند.

کیف پول روی کامپیوتر یا لپ‌تاپ

چندین راه‌حل و نرم‌افزار برای ذخیره توکن WLD شما در رایانه شما در دسترس است. برای مثال تراست والت (Trust wallet) و متامسک (Metamask) در دسترس است. این یک راه‌حل میانی است که به شما امکان می‌دهد توکن‌های خود را داشته باشید تا در معرض خطر سرقت قرار نگیرند.

کیف پول آفلاین: کیف پول سرد

کیف پول سرد در واقع کیف پول‌هایی هستند که اصلاً به اینترنت متصل نیستند. پس از اتصال به رایانه، امکان انجام تراکنش وجود دارد، اما در هیچ زمانی وجوه در معرض اینترنت قرار نخواهد گرفت.

انواع کیف پول ورلدکوین (WLD)

شما می‌توانید ارزWLD را در تراست والت، متامسک و کیف پول صرافی تبدیل ذخیره کنید.

آیا خرید ورلدکوین بدون احراز هویت ممکن است؟

چنانچه در ایران ساکن هستید، باید برای خرید و فروش ارز دیجیتال WLD ازطریق صرافی‌های ایرانی اقدام کنید. اولین شرط ورود به این صرافی‌ها نیز ثبت‌نام و احراز هویت است.

آینده ورلدکوین

درحالی‌که Worldcoin اهداف بلندپروازانه‌ای دارد (و همچنین با چالش‌های زیادی برای دستیابی به آن روبه‌رو است)، پتانسیل بالایی برای بهبود حریم شخصی و تراکنش‌ها، کاهش انتشار اطلاعات نادرست و تضمین توزیع عادلانه پول دارد. روی‌هم‌رفته، ‌ورلدکوین این پتانسیل را دارد که خدمات اجتماعی و مالی را در سطح جهانی از طریق فرایند احراز هویت منحصربه‌فرد خود متحول کند.

منابع:

bybit.com

coinmarketcap.com

hindustantimes.com

سوالات متداول خرید ورلد کوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ورلد کوین

از کجا می‌توانیم ورلدکوین (WLD) بخریم؟

شما می‌توانید ارز ورلدکوین را از صرافی‌های چون مکسی، ‌بای بیت و بایننس خریداری کنید. اما صرافی‌های خارجی، برای کاربران ایرانی با ریسک همراه هستند، چراکه امکان مسدودشدن حساب کاربران در آنها به دلیل تحریم‌های بین‌المللی بالا است. به همین دلیل، توصیه ما به شما این است که از یک صرافی‌ ایرانی معتبر خرید کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از بیش از ۲۷۰ رمزارز مختلف ازجمله ورلدکوین پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ورلدکوین (WLD) چطور امکان‌پذیر است؟

شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن، از طریق بخش خرید آسان ارز ورلدکوین تبدیل، به خرید و فروش این ارز بپردازید.

چگونه قیمت ورلدکوین را پیش‌بینی کنیم؟

شما می‌توانید خود اقدام به تحلیل وضعیت ورلدکوین و یافتن زمان مناسب خرید و فروش کنید. علاوه بر این می‌توانید با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل (https://t.me/algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در گام آخر، می‌توانید از سایر کانال‌های آموزشی یا سیگنال‌دهی استفاده کنید.

کارمزد خرید و فروش ورلدکوین (WLD) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد خرید و فروش ورلد کوین در خرید آسان تبدیل با استفاده از تومان ۰.۲۵ درصد و با استفاده از تتر ۰.۲ درصد است. کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

ارز دیجیتال ورلدکوین (WLD) چگونه نگهداری می‌شود؟

شما در حال حاضر می‌توانید ارز WLD را در کیف پول‌ موبایل تراست والت و همچنین کیف پول امن صرافی تبدیل ذخیره‌سازی کنید.

آیا خرید ورلدکوین (WLD) می‌تواند سودآور باشد؟

خرید ارز دیجیتال ورلدکوین در صورت مدیریت ریسک درست و استفاده از استراتژی مناسب می‌تواند در بلندمدت سودآوری خوبی برای شما داشته باشد باشد. از طرفی، تحقق برنامه‌های بلندپروازانه ورلدکوین در سطح جهانی تأثیر زیادی بر موفقیت این توکن دارد.

آیا می‌توان ورلدکوین (WLD) را استخراج کرد؟

خیر، توکن WLD قابلیت استخراج را ندارد؛ چراکه این یک توکن ERC-20‌ است که شبکه بر بستر شبکه اتریوم عمل می‌کند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

کیارش ص

44 روز قبل

5

تبدیل قطعا بهترین صرافی ایرانه. هیچ صرافی دیگه‌ای نیست که هم مارجین و اهرم داشته باشه و هم بشه در لحظه ازش برداشت کرد.

خسرو ا

44 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله