winicon

قیمت و خرید وینک - WIN

خرید ارز دیجیتال وینک WINK

خرید ارز دیجیتال وینک (WIN) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت وینک به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز وینک بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش وینک اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز وینک هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت وینک به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 WIN = 7.014 IRT

winicon

وینک

خرید آسان وینک
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت وینک

اطلاعات بازار وینک

حجم ۲۴ ساعته (WIN) 7,904,606.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 994.0244
تغییرات ۱ روزه +0.78 %
قیمت آخرین معامله 0.00012624 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، وینک می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

winicon

win

وینک

تومان --

winicon

win

وینک

قیمت دلاری

0.0001256 USDT

قیمت تومانی

تومان 7.1571

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.780 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۸۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال وینک (WinkLink) یکی از رمز ارزهای است که در چند ماه گذشته صحبت درباره آن در بازار ارز دیجیتال بسیار زیاد شده است و سرمایه گذاران جدید زیادی نیز برای خرید این ارز دیجیتال اقدام کرده اند. این رمز ارز نیز مانند سایر رمز ارزهای حوزه گیمینگ و بازی های کامپیوتری طرفداران خاص خود را داشته و در یک مدت کوتاه توانسته شرایط ایده آلی را حتی در میان بهتری+ن رقبای خود پیدا کند. اما وقتی صحبت از سرمایه‌گذاری می‌شود نمی‌توان تنها با اتکا به اینکه یک ارز دیجیتال در یک حوزه جذاب مانند گیمینگ توسعه پیدا کرده باشد برای این منظور اقدام نمود. لازم است تا سایر فاکتورها و عوامل موثر برای انتخاب یک ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مورد بررسی قرار داده و سپس سرمایه های گرانقدر را به سمت بازار ارز دیجیتال هدایت کرد.

با توجه به اینکه تعداد سرمایه گذاران و کاربران ایرانی که در چند ماه اخیر برای خرید ارز دیجیتال وینک علاقه نشان داده‌اند لازم دانستیم تا در یک مقاله به صورت کامل و جامع به تشریح شرایط این ارز دیجیتال بپردازیم. تمام نکات لازم برای شناخت کامل ارز دیجیتال وینک را در ادامه با شما در میان خواهیم گذاشت تا از این پس در صورت نیاز به خرید این رمز ارز به صورت کاملاً آگاهانه برای این منظور اقدام کنید.

وینک (Wink) چیست؟

انواع مختلفی از ارزهای دیجیتال در حوزه‌های مختلف توسعه پیدا کرده و هر کدام از این حوزه‌ها نیز شرایط خاص خود را در بازار دارند. در این بین یکی از جذاب‌ترین و پرکاربردترین حوزه‌های مربوط به توسعه رمز ارزها حوزه اپلیکیشن‌های دیفای و گیمینگ است. ارز دیجیتال وینک یک پلتفرم غیرمتمرکز است که برپایه بلاک چین ارز دیجیتال ترون توسعه پیدا کرده و حوزه اصلی فعالیت آن نیز گیمینگ می‌باشد. رمز ارز وینک به صورت مجزا در دو استاندارد مختلف توسعه پیدا کرده که البته هرچند توکن‌های مربوط به آنها با هم تفاوت دارند اما کاربرد آنها یکسان است. توکن TRC20 در شبکه بلاک چین ترون و همچنین توکن BEP2 در شبکه بلاکچین بایننس معرفی ارز دیجیتال وینک میباشند.

همانطور که می‌دانید شبکه بلاکچین ترون یکی از بهترین بسترهای موجود در بازار ارز دیجیتال برای توسعه اپلیکیشن‌های غیر متمرکز یا DApp است. پلتفرم وینک نیز در واقع اولین اپلیکیشن غیر متمرکز توسعه یافته در شبکه بلاک چین ترون از به محبوبیت بسیار زیادی رسیده و در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم جذاب و پرکاربرد در بازار از آن استفاده می‌شود. همچنین در محیط پلتفرم وینک توسعه بازی‌های محبوب و کامپیوتری نیز در دستور کار قرار گرفته و بازی‌های مانند پوکر و دایس از جمله بازی‌های محبوب این طرف هستند که تعداد کاربران آنها به هزاران نفر می‌رسد.

این موارد نشان می‌دهد که پروژه ارز دیجیتال وینک یک پروژه کاملا هدفمند بوده و از ابتدا مسیر کامل این پروژه تعیین شده است. رمز ارزهایی که در این شرایط قرار داشته باشند، معمولا جایگاه ویژه‌ای در بازار ارز دیجیتال پیدا می‌نمایند که وینک نیز به همین ترتیب عمل کرده است.

تاریخچه پیدایش وینک

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال وینک را بایستی به دو دسته تقسیم کنیم. این رمز ارز همانطور که در بند قبلی اشاره کردیم به عنوان یک اپلیکیشن غیر متمرکز در شبکه ترون راه اندازی شده بود. در ابتدا پروژه وینک که با نام ترون بت (TronBet) شناخته می‌شد یک اپلیکیشن غیر متمرکز برای شرط‌بندی در بازی‌های مختلف بود که به دلیل این که در بلاک چین ترون قرار گرفته بود به آن ترون بت میگفتند. برای اولین بار در ماه جولای سال ۲۰۱۹ بود که این پروژه به وینک تغییر نام پیدا کرد و در واقع ارز دیجیتال وینک به شکل کنونی در بازار ارز دیجیتال عرضه اولیه شد.

ارز دیجیتال وینک در سال ۲۰۱۹ با قیمت حدود ۰.۰۰۰۰۷ در فرایند عرضه اولیه به دست سرمایه‌گذاران رسید و در مدت خیلی کوتاهی قیمت آن با رشد قابل توجهی تا ۰.۰۰۰۳ نیز افزایش پیدا کرد. خریداران عرضه اولیه رمز ارز در مدت بسیار کوتاه حدود ۳۵۰ درصد سود در سرمایه گذاری خود را تجربه کردند. همچنین تیم توسعه دهنده رمز ارز نیز در جریان عرضه اولیه آن در سال ۲۰۱۹ در مجموع ۶ میلیون دلار سرمایه اولیه به دست آوردند.

قیمت ارز دیجیتال وینک در طول چند سال گذشته با رشد قابل توجهی روبرو شده و تا اوایل سال ۲۰۲۱ رشد ۱۹۰۰ درصدی تا حدود ۰.۰۰۲ دلار نیز رسید. ارز دیجیتال وینک به همین ترتیب شرایط خود را در بازار ادامه داده و اکنون نیز یکی از رمز ارزهای محبوب با قیمت زیر یک دلار محسوب می‌شود.

وینک چگونه معروف و محبوب شد؟

چند ماهی است که ارز دیجیتال وینک به محبوبیت بسیار زیادی رسیده و بسیاری از سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند و بخشی از سرمایه‌های خود را بر روی این رمز ارز قرار دهند. دلایل مختلفی را می‌توان برای معروف شدن و محبوب شدن وینک بیان کرد که هر کدام از این دلایل تاثیر خاص خود را در این موضوع داشته‌اند. اگر بخواهیم واقع بین باشیم اعم علت محبوب شدن وینک به دلیل رشدهای انفجاری این رمز ارز و جذابیت های سرمایه گذاری روی آن به دلیل قیمت پایین است. از این گذشته بازی های رایج در پلتفرم وینک را نیز می توان دلیل دیگری برای محبوبیت آن در نظر گرفت. اما با این حال این رمز ارز کاربردهایی نیز داراست که باعث شده تا شرایط کنونی را داشته باشد.

هدف از خلق وینک

نکته مهم دیگری که درباره ارز دیجیتال وینک باید به بررسی آن بپردازیم هدف از توسعه رمز ارز توسط تیم توسعه دهنده آن است. درباره هدف از خلقت وینک دو موضوع مهم را می‌توانیم با هم بررسی کنیم. در درجه اول باید یادآور شویم که این رمز ارز قبل از ورود به بازار ارز دیجیتال و قبل از اینکه به عنوان یک ارز دیجیتال از آن استفاده شود به عنوان یک اپلیکیشن غیر متمرکز در شبکه ترون برای شرط‌بندی در بازی‌های درون برنامه‌ای مورد استفاده قرار می‌گرفت. همین موضوع باعث شده بود تا کاربران و طرفداران بسیار زیادی در شبکه آن حاضر شده و قابلیت‌های آن استفاده نمایند. وجود یک بستر مناسب با طرفداران قابل‌توجه و همچنین میل به درآمدزایی را می‌توان اولین هدف از خلق وینک در نظر گرفت که البته هدف کاملا منطقی است.

اما اهداف فنی نیز در پشت خلق وینک وجود دارد که نباید آنها را نیز نادیده بگیریم. یکی از مهمترین اهداف به وجود آمدن این رمز ارز توسعه بسترهای لازم برای استفاده از قراردادهای هوشمند در فضای دیفای و برنامه‌های غیر متمرکز است. ارز دیجیتال وینک تبدیل به یک الگو در پلتفرم دیفای شده است تا سایر رمز ارزها نیز با این هدف وارد بازار شوند.

پشتوانه وینک چیست؟

ارز دیجیتال وینک یک استیبل کوین نیست که بتوانیم برای آن پشتوانه فیزیکی تعریف کنیم. اما با این حال نکات مثبتی در شبکه و پلتفرم این رمز ارز وجود دارد که می‌توان از آنها به عنوان پشتوانه خوب یاد کرد. در درجه اول توسعه این رمز ارز در شبکه مناسب و کاملا ایمن ترون می‌تواند پشتوانه خوبی از نظر امنیتی برای آن باشد و از طرف دیگر داشتن کاربردهای مختلف نیز پشتوانه دیگری برای ارتقای این رمز ارز در آینده و توسعه هرچه بیشتر آن است.

ارزش وینک چگونه تعیین میشود ؟

ارزش ارز دیجیتال وینک در بازار با توجه به مکانیزم عرضه و تقاضا تعیین می‌شود. هر چقدر تقاضا برای خرید این رمز ارز در میان کاربران افزایش پیدا کند و در عین حال میزان عرضه آن ثابت باقی بماند شرایط برای افزایش قیمت آن به وجود خواهد آمد. همچنین در صورت ثابت ماندن میزان تقاضا اگر شاهد افزایش میزان عرضه برای ارز دیجیتال وینک در بازار باشیم شرایط برای کاهش قیمت این رمز ارز فراهم آمده است. نکته قابل عرض دیگر درباره شرایط تعیین ارزش وینک در بازار این است که فاکتورهای دیگری مانند شرایط کلی بازار رمز ارزها و همچنین کیفیت و کاربردهای پلتفرم وینک نیز می‌توانند بر روی میزان عرضه و تقاضا تاثیر گذاشته و باعث جهت دار شدن نوسانات قیمت این رمز ارز باشند.
win1.jpg

قابلیت ها و مزایای وینک

برای اینکه شناخت شما نسبت به شرایط ارز دیجیتال وی کامل شود لازم دانستیم تا قابلیت‌ها و مزایای این رمز ارز و نیز با شما در میان بگذاریم. البته قبل از آن باعث یادآور شویم که در بازار ارز دیجیتال معمول است که خیلی وقتها مزایای تعریف شده برای یک ارز دیجیتال در حال حاضر بر روی پلتفرم موجود نیست و قرار است تیم توسعه دهنده در آینده چنین شرایطی را فراهم آورد. معرفی کنین مزایای می‌تواند گول زننده باشد زیرا عملاً دسترسی به چنین مزیت‌هایی در گروه شرایط فعالیت تیم توسعه دهنده آن رمز ارز در آینده خواهد داشت و نمی‌توان به چنین مزیت‌های اتکا کرد. از این رو در این ‌بخش تنها به معرفی مزیت‌هایی می‌پردازیم که وجود آنها در شبکه پلتفرم وینک محرز شده است.

 • یکی از کاربردهای پلتفرم ارز دیجیتال وینک که در حال حاضر نیز جذابیت‌های زیادی برای آن در میان بسیاری از کاربران ایجاد کرده امکان شرط‌بندی در بازی‌های مختلف است. محیط پلتفرم‌ای رمز ارز مانند یک کازینو عمل می‌کند و علاقمندان به چنین بازیهایی می‌توانند در محیط وینک برای شرط‌بندی در بازی‌های مختلف اقدام و از این طریق به دنبال رسیدن به درآمد باشند. بازی‌های مانند تاس و ماه و البته حلقه و دوئل از جمله بازی‌های محبوب پلتفرم وینک هستند.
 • نگهداری از ارز دیجیتال وینک در کیف پول های متناسب با این رمز ارز می‌تواند پاداش‌هایی را برای سرمایه گذاران به دنبال داشته باشد. تیم توسعه دهنده وینک برای ترغیب کاربران برای نگهداری از این رمز ارز چنین پاداش‌هایی را در شبکه تعریف کرده است.
 • استفاده از قراردادهای هوشمند در داخل پلتفرم وینک باعث شده تا تمام داده‌های موجود در داخل شبکه به راحتی قابل بررسی و ارزیابی باشند و شفافیت بسیار بالایی در داخل پلتفرم این رمز ارز وجود دارد.
 • شما می‌توانید در داخل شبکه وینک با سایر رمز ارزها نیز برای شرکت در بازیهای مختلف اقدام کنید.
 • در داخل محیط پلتفرم رمز کنترل و مدیریت دارایی‌ها به عهده خود کاربر بوده و خود تیم توسعه دهنده هیچ نقشی در این موضوع نخواهد داشت.
 • قوانین حاکمیتی در نظر گرفته شده در داخل پلتفرم این رمز ارز نیز باعث می‌شود تا شما به عنوان یک سرمایه گذار در شبکه این رمز ارز بتوانید حق رای برای تدوین برنامه‌ها و تصمیمات مهم داشته باشید.

بنیانگذاران وینک چه کسانی هستند؟

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که درباره ارز دیجیتال وینک باید به بررسی آن بپردازیم و فنی و بنیانگذاران این رمز ارز است. البته شایان ذکر است که اطلاعات کامل و دقیقی درباره تیم فنی و توسعه دهندگان این رمز ارز وجود ندارد اما با این حال در وایت پیپر وینک درباره رزومه این افراد توضیحاتی ارائه شده است. چیزی که مشخص است این است که تیم بنیانگذار ارز دیجیتال وینک اکثراً افراد متخصص و حرفه‌ای در زمینه توسعه بازی‌های مختلف کامپیوتری هستند. مدیر اصلی این پروژه آقای بی‌وانک (B Wonk) با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت رسانه در هنگ کنگ معرفی شده است و همچنین مدیر اجرایی و مدیر برنامه‌ریزی آن نیز به ترتیب آقای الکس یی (Alex Ye) و اس‌ تانگ (S Tang) هستند. تمام این افراد تجربه و تخصص بسیار جدی در زمینه توسعه بازی‌ها و سرگرمی‌های مختلف مخصوص آن در حوزه کازینو دارند. البته اطلاعات ارائه شده در سایت اصلی ارز دیجیتال وینک نشان می‌دهد که در حال حاضر تعداد اعضای تیم توسعه دهنده این رمز ارز به ۱۳ متخصص مختلف در این باره رسیده است که در کشورهای مختلف ساکن بوده و البته سوابق کاری و تخصصی کاملی از همه آنها در دسترس نیست.

امنیت شبکه وینک چگونه است؟

امنیت شبکه ارز دیجیتال وینک به پروژه ترون بستگی دارد که یکی از ایمن‌ترین پلتفرم‌ها در بازار ارز دیجیتال است. از زمان پیدایش وینک با وجود اینکه پلتفرم اصلی رمز ارز در حوزه گیمینگ و شرط‌بندی فعال است هنوز هیچ نکته منفی در باره شبکه آن به وجود نیامده و هیچ اختلالی در امنیت این رمز ارز شاهد نبودیم. در حالی که پلتفرم‌هایی که در حوزه شرط‌بندی وارد شده باشند به شدت در معرض حملات مختلف قرار گرفته و ممکن است اقدامات هکری بر روی آن بیشتر از سایر رمز ارزها نیز باشد.

چه تعداد توکن وینک در گردش است؟

یکی از اطلاعات بسیار مهمی که درباره شرایط رمز ارزها بایستی به صورت دقیق به بررسی آن بپردازید تعداد سکه‌های در گردش و همچنین تعداد کل سکه‌های ممکن برای آنها در بازار است. دقت کنید که تعداد سکه‌های در گردش یک ارز دیجیتال تاثیر بسیار زیادی روی عملکرد آن در بازار داشته و می‌تواند به صورت مستقیم بر روی میزان عرضه و تقاضای رمز ارز مورد نظر شما در بازار اثر بگذارد. برای ارز دیجیتال وینک در مجموع ۹۹۹ میلیارد توکن در شبکه ترون در نظر گرفته شده است که تعداد سکه‌های فوق العاده زیادی محسوب می‌شود. در زمان نگارش این مقاله نیز ۹۶۱.۷ میلیارد معادل ۹۶ درصد کل توکن‌های تعریف شده برای آن در بازار در گردش است که نشان از عرضه فوق‌العاده زیاد ارز دیجیتال وینک در بازار دارد.

شاید اگر تعداد سکه‌های در نظر گرفته شده برای این رمز ارز بسیار کمتر از این مقدار بود در حال حاضر این پلتفرم به دلیل طرفداران بسیار زیاد با قیمت‌های به مراتب بالاتر نیز معامله می‌شد اما با این حال تعداد سکه‌های در گردش بسیار زیاد باعث شده تا شاهد رسیدن آن به قیمت‌های خیلی بالا نباشیم.

خرید ارز دیجیتال وینک

برای کسانی که به دنبال خرید ارز دیجیتال هستند انتخاب یک روش مناسب با کمترین میزان کارمزد و البته بالاترین میزان سرعت اهمیت بسیار زیادی دارد. برای خرید ارز دیجیتال وینک نیز این موارد جایگاه خاص خود را داشته و کاربران همیشه در صدد ایجاد بهترین شرایط در این زمینه برای خود هستند. در حال حاضر روش‌های مختلفی برای خرید ارز دیجیتال وینک پیش روی کاربران قرار دارد که شما می‌توانید از هر کدام از این روش‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید.

در روش اول شما می توانید برای خرید مستقیم ارز دیجیتال وینک اقدام کنید که در این روش می‌بایست در پلتفرم‌های مختلف به دنبال فروشنده این رمز ارز باشید. اصلی‌ترین مزیت خرید مستقیم ارز دیجیتال وینک عدم نیاز به پرداخت کارمزد‌ها است و همچنین عیب بزرگ این روش نیز وجود کلاهبرداری‌های بسیار زیاد و زمان بر بودن پیدا کردن فروشندگان این رمز ارز در پلتفرم‌های مختلف است.

در نهایت شما می‌توانید برای خرید ارز دیجیتال وینک از خدمات صرافی تبدیل نیز استفاده نمایید. خدمات تبدیل در این زمینه می‌تواند کمترین هزینه را برای شما به دنبال داشته باشد و در عین حال بدلیل اینکه تبدیل یک صرافی معتبر و شناخته شده است، می‌توانید سرعت بسیار بالایی را نیز برای خرید وینک تجربه کنید.

فروش ارز دیجیتال وینک

فرایند فروش ارز دیجیتال وینک در پلتفرم‌های مختلف با شرایط متفاوتی در دستور کار قرار می‌گیرد. به عنوان مثال ممکن است در یک صرافی به دلیل تعداد پایین کاربران و حجم پایین معاملات شما مجبور به صبر زیاد برای خرید این رمز ارز باشید. در صورتی که اگر از خدمات صرافی‌ تبدیل در این باره استفاده نمایید به دلیل حجم بسیار بالای خرید و فروش ارز دیجیتال وینک امکان دسترسی سریع شما به این رمز ارز وجود خواهد داشت.

win12.jpg

نحوه خرید وینک از صرافی تبدیل

در صرافی تبدیل در کنار شما هستیم تا امکان خرید ارز دیجیتال وینک را به راحتی برای شما فراهم آوریم. برای خرید وینک در صرافی تبدیل دو راه حل پیش روی خود دارید که می‌توانید از هر کدام از این راه حل‌ها به فراخور شرایط خود استفاده کنید. در درجه اول شرایط خرید آسان ارز دیجیتال وینک برای شما فراهم آمده است که در این روش بعد از واریز پول به حساب کاربری خود بلافاصله می‌توانید آن را تبدیل به وینک کنید. در روش خرید آسان ارز دیجیتال وینک شما تنها کافیست حجم مورد نظر برای خرید این رمز ارز را انتخاب کرده و سپس معامله در بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان برای شما انجام خواهد پذیرفت.

همچنین می‌توانید به جای استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال ابتدا پول واقعی خود را تبدیل به ارز دیجیتال تتر کرده و سپس در بازار حرف‌های وینک به تتر برای خرید این رمز ارز اقدام کنید. در این روش حجم مورد نظر برای خرید و همچنین قیمت معامله را خود شما تعیین خواهد کرد و بایستی منتظر باشید تا قیمت مورد نظر شما برای خرید با قیمت فروش در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان یکسان شود.

روش نگهداری وینک

اگر به دنبال نگهداری و هولد کردن ارز دیجیتال وینک برای طولانی مدت هستید، اقدام می‌بایست یک کیف پول ارز دیجیتال مناسب برای این منظور انتخاب کرده و سپس رمز ارزهای خریداری شده از سوی خود را به آدرس کیف پول خود انتقال دهید. همچنین لازم به توضیح است که امکان نگهداری از ارز دیجیتال وین در حساب صرافی تبدیل را نیز دارید که یکی از ایمن‌ترین و مطمئن‌ترین شرایط را برای شما از این نظر فراهم خواهد کرد. در حساب کاربری صرافی تبدیل از فناوری به روز کیف پولی توضیح شده استفاده کرده‌ایم تا امکان آسیب‌پذیری آن از سوی هکرها به حداقل میزان ممکن برسد و شما بتوانید با خیال راحت برای مدت زمانی طولانی از رمز ارز‌های خود نگهداری نمایید.

انواع کیف پول وینک

برای نگهداری از ارز دیجیتال وینک می‌توانید از انواع مختلفی از کیف پول‌ها استفاده نمایید. از جمله مهم‌ترین کیف پول‌های مناسب برای نگهداری از این رمز ارز می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • کیف پول سخت افزاری لجر
 • کیف پول سخت افزاری ترزور
 • کیف پول نرم افزاری متامسک
 • کیف پول نرم افزاری اتمیک ولت
 • کیف پول نرم افزاری بایننس چین والت
 • کیف پول نرم افزاری کوینومی

کارمزد خرید و فروش وینک

معامله وینک در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش وینک در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال وینک در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهمترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال وینک مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

امکان خرید آسان و سریع وینک را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار وینک به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات وینک را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
سرعت بالای تراکنش ها
برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
امکان برداشت ارز دیجیتال وینک بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال وینک در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال وینک در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

سوالات متداول خرید وینک

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید وینک

آیا خرید وینک بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید ارز وینک بدون احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال تبدیل امکان‌پذیر نمی‌باشد.

از کجا میتوانیم وینک (Wink) بخریم؟

برای خرید وینک می‌توانید به [بازار معاملاتی صرافی تبدیل](https://tabdeal.org/panel/trade/WIN_USDT) مراجعه نمایید.

کارمزد خرید و فروش وینک در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله وینک در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

آیا می‌توان وینک را استخراج کرد؟

خیر ارز دیجیتال وینک قابل استخراج نیست.

آینده وینک چگونه است؟

ارز دیجیتال وینک یکی از رمز ارزهایی است که این روزها مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته و افراد زیادی در بازار ارز دیجیتال برای خرید و نگهداری از این رمز ارز برای طولانی مدت اقدام می‌نمایند. ارز دیجیتال وینک از آن دسته از ارزهای کاربردی است که البته فاصله زیادی برای تبدیل شدن به یکی از بهترین گزینه‌ها برای سرمایه گذاری دارد اما به دلیل استقبال قابل توجه کاربران این امید برای آن وجود دارد که در میان مدت بتواند سود‌های قابل توجهی را برای خریداران به دنبال داشته باشد. ارز دیجیتال وینک به دلیل قیمت بسیار پایین در حال حاضر پتانسیل بسیار بالایی برای سوددهی داشته و در صورتی که این رمز ارز را برای بازی‌های زمانی میان مدت ۵ ساله نگهداری نمایید امکان رسیدن به صورت آن قابل توجه برای شما قابل تصور خواهد بود.

خرید سریع وینک (Wink) چطور امکان پذیر است؟

خرید سریع ارز دیجیتال لینک با استفاده از خدمات [خرید آسان ارز دیجیتال](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=win&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل برای شما امکان پذیر شده است. در این فرآیند شما تنها کافی است حجم مورد نظر از این رمز ارز را انتخاب کرده و سپس خود پلتفرم در کمتر از چند ثانیه بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان را به عنوان قیمت معامله تعیین کرده و معامله شما به پایان خواهد رسید.

در چه زمانی میتوانیم برای خرید و فروش وینک اقدام کنیم؟

در حال حاضر بازار ارز دیجیتال یک بازار ۲۴ ساعت است که حتی در ایام تعطیل نیز امکان خرید و فروش رمز ارز در آن وجود دارد و شما می‌توانید با استفاده از خدمات صرافی تبدیل برای خرید و فروش وینک در هر ساعتی و حتی در روزهای تعطیل اقدام کنید.

ارز دیجیتال وینک چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری از ارز دیجیتال وینک می‌توانید از کیف پول اختصاصی توزیع‌شده صرافی ارز دیجیتال تبدیل استفاده نمایید.

آیا خرید وینک می‌تواند سودآور باشد؟

ارز دیجیتال وینک از جمله رمز ارزهایی است که پتانسیل سوددهی قابل توجهی برای آن از سوی تحلیلگران متصور شده و به همین دلیل خرید این رمز ارز میتواند در بازه‌های زمانی میان مدت سودآور باشد. البته لازم است شما با استفاده از ترفندهای تحلیل تکنیکال و تحلیل فاندامنتال، قبل از خرید این رمز ارز را به صورت کامل مورد بررسی قرار دهید.

برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

دیدگاه‌ها

محمود ر

11 روز قبل

2

وقت بخیر من چطوری می‌تونم مطمئن بشم کیف پولم امنه؟ میشه نوع کیف پولی که در اختیار کاربرا قرار میدین رو بگین؟

کیارش ع

11 روز قبل

4

همه ارزای اکوسیستم اتریوم دارن روز به روز چیزای جدید لانچ می‌کنن. تعجبم چرا خودش انقدر اروم اروم داره پیش میره. ایشالا روزای خوبشو ببینیم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 384 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله