vgxicon

قیمت و خرید ویجر توکن - VGX

خرید ارز دیجیتال ویجر توکن Voyager Token

خرید ارز دیجیتال ویجر توکن (VGX) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت ویجر توکن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز ویجر توکن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش ویجر توکن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز ویجر توکن هستند.

معامله ویجر توکن

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت ویجر توکن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 VGX = 4,715 IRT

vgxicon

ویجر توکن

خرید آسان ویجر توکن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت ویجر توکن

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، ویجر توکن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

vgxicon

vgx

ویجر توکن

تومان --

vgxicon

vgx

ویجر توکن

قیمت دلاری

0.07199 USDT

قیمت تومانی

تومان 4,794

تغییرات 24 ساعت اخیر

-2.299 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

حوزه فعالیت‌های اقتصادی غیرمتمرکز یکی از برجسته‌ترین ویژگی‌های صنعت بلاکچین است. پروژه‌های متعددی در راستای ارائه ویژگی‌ها و موارد استفاده جدید وارد بازار می‌شوند. ویجر ( VGX ) یکی از این پروژه‌ها است که کارگزار مبتنی بر بلاکچین توصیف می‌شود. کاربران می‌توانند با استفاده از ویجر به پلتفرم‌ها و بازارهای مختلف صرافی متصل شوند.

اگر به ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) علاقه دارید، اما اطلاعی از چیستی آن ندارید یا نمی‌دانید از کجا شروع کنید، این مقاله به شما تمام اطلاعات موردنیاز راجع به پروژه ویجر را ارائه می‌دهد. پس خواندن این مقاله، شما برای ورود به دنیای کاربرپسندترین تجربه تجاری موجود در بازار آماده خواهید شد.

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چیست؟

ارز ویجر

ویجر اپلیکیشن موبایلی است که به‌عنوان کارگزار عمل می‌کند. ویجر امکان خریدوفروش و سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال را برای کاربران خود فراهم می‌کند. فراگیری این ارز دیجیتال خبر از اپلیکیشنی با قابلیت‌ها و مزیت‌های فراوان می‌دهد. اپلیکیشن ویجر کاربران خود را به صرافی‌ها و بازارهای مختلف ارز دیجیتال متصل می‌کند.

کاربران ویجر می‌توانند به بیش از ۶۰ رمز ارز و توکن دسترسی داشته باشند و آن‌ها را خریدوفروش و سرمایه‌گذاری کنند. اپلیکیشن ویجر آزادی‌های مالی را تسهیل می‌کند و کاربران را قادر می‌سازد تا سبدهای خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنند.

ویجر کاربران خود را با استفاده از قابلیت مسیریابی سفارش هوشمند ویجر به صرافی‌های بزرگ ارز دیجیتال متصل می‌کند. ویجر مانند یک زنجیره جانبی عمل می‌کند تا برنامه به صرافی‌ها متصل شود.

هر زمان که کاربر اقدام به خریدوفروش ارز دیجیتال می‌کند، مسیریابی سفارش هوشمند کاربر را به یکی از ۱۲ صرافی ارز دیجیتال موجود متصل می‌کند که برخی از محبوب‌ترین صرافی‌های بین‌المللی نیز دراین‌بین وجود دارند.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

در سال ۲۰۱۸، ویجر کار خود را آغاز کرد. ابتدا هدف از خلق ویجر ایجاد سرویس کارگزاری بود. در سال ۲۰۱۹، اپلیکیشن ویجر نیز طراحی و راه‌اندازی شد. این کار باعث تقویت پروژه ویجر شد.

در نوامبر سال ۲۰۱۹، پروژه ویجر با پروژه اتوس ( ETHOS ) وارد پروژه‌ای مشترک شدند تا یک درگاه ارز فیات برای کیف پول اتوس بسازند. در این پروژه توکن اتوس ( ETHOS ) به توکن ویجر ( VGX ) تغییر نام داد.

این ادغام با رشد و توسعه کارگزاری ویجر همراه بود. همچنین قابلیت‌ها و مزایای جدید باعث شد تا کاربران اپلیکیشن ویجر بیشتر شوند. ارائه ویژگی‌های جدیدی مانند واریز و برداشت ارزهای دیجیتال اپلیکیشن ویجر را به یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های حوزه فعالیت‌های اقتصادی تبدیل کرده است.

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چگونه معروف و محبوب شد؟

اپلیکیشن ویجر با این ادعا وارد بازار شد که در راستای تمرکززدایی و تسهیل آزادی‌های مالی قدم خواهد برداشت. کاربرانی که از کارمزدهای سنگین صرافی‌های معروف خسته شده بودند، همواره به‌دنبال اپلیکیشنی می‌گشتند تا در آن بتوانند قیمت پیشنهادی و کارمزد معاملاتی صرافی‌های بزرگ را در کنار صرافی‌های کوچک‌تر ببینند. این ویژگی ارز دیجیتال ویجر بسیاری از افراد را جذب اپلیکیشن و ارز دیجیتال ویجر کرد.

هدف از خلق ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

هدف اصلی ویجر این است که معاملات ارز دیجیتال را آسان، ساده، مقرون‌به‌صرفه و فراگیر کند. یکی دیگر از دلایلی که قابلیت مسیریابی سفارش هوشمند استفاده می‌کند نیز همین موضوع است.

هدف دیگر خلق ارز دیجیتال ( VGX ) دستیابی به قیمت دلخواه و انجام معامله با آن است، درحالی‌که کاربر محیطی بدون کارمزد را تجربه می‌کند.

تمرکززدایی از بازار را می‌توان یکی دیگر از دلایلی برشمرد که بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) ( VGX ) را قانع ساخت تا پروژه ویجر را آغاز کنند. اکثر کاربران در صرافی‌های بزرگ معاملات خود را انجام می‌دهند و نسبت به قیمت پیشنهادی دیگر صرافی‌ها آگاهی ندارند. ویجر قیمت پیشنهادی تمام صرافی‌ها را در اپلیکیشن خود به کاربر نشان می‌دهد و تصمیم‌گیری را بر عهده او می‌گذارد که از کدام صرافی استفاده کند.

ارزش ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چگونه تعیین می‌شود؟

ارزش ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) به عوامل مختلفی بستگی دارد. هر چه قدر کاربران بیشتری اپلیکیشن ویجر را بر روی تلفن‌های همراه خود نصب کنند، استفاده از ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) بیشتر خواهد شد و درنتیجه اپلیکیشن ویجر توسعه بیشتری خواهد یافت.

طراحان اپلیکیشن ویجر به‌دنبال تمرکززدایی از بازار هستند. اگر اپلیکیشن ویجر بتواند در کنار صرافی‌های بزرگ و مشهور صرافی‌های کوچک‌تر را نیز قرار دهد، مسلماً استقبال از ارز دیجیتال ( VGX ) بیشتر خواهد شد.

اپلیکیشن ویجر هم‌اکنون به‌صورت رایگان در دسترس عموم مردم قرار دارد که باعث شد تا کاربران کثیری مجاب به استفاده از این اپلیکیشن شوند. اگر توسعه‌دهندگان این اپلیکیشن بتوانند این ویژگی را تا مدت زیادی حفظ کنند، کاربران بیشتری نیز جذب خواهد کرد.

استقبال گسترده مردم و افزایش کاربردپذیری ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) دو عامل مهمی است که ارزش واقعی ویجر را مشخص می‌کند.

قابلیت‌ها و مزایای ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

اپلیکیشن ویجر برای سیستم‌عامل‌های اندروید و ای‌اواس در دسترس است؛ یعنی عمده کاربران تلفن‌های همراه می‌توانند از اپلیکیشن ویجر استفاده می‌کنند. این ویژگی به فراگیر شدن ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) سرعت می‌بخشد.

ویجر برای کاربرانی که واریزی حداقلی به‌صورت ماهانه دارند، سود قابل‌توجهی را پرداخت می‌کند. این سود بدون قفل شدن سرمایه پرداخت می‌شود. کاربران می‌توانند در بیش از ۳۰ ارز دیجیتال مانند بیتکوین، اتریوم، پولکادات، دش و بسیاری دیگر سود مرکب نیز کسب کنند. دریافت سود مرکب یکی از ویژگی‌هایی است که تنها اپلیکیشن کارگزاری ویجر ارائه می‌دهد.

اپلیکیشن ویجر برای سرمایه‌گذاری کاملاً رایگان است که ویژگی غیرمعمولی در میان کارگزاری‌های ارائه‌دهنده خدمات و محصولات است.

حداقل سرمایه موردنیاز برای ایجاد حساب در اپلیکیشن ویجر ۱۰ دلار است. این حداقل سرمایه بسیار کم باعث شده است تا فرصت‌های ورود سرمایه برای افراد زیادی فراهم شود.

قابلیت مسیریابی سفارش هوشمند ویجر به کاربران این امکان را می‌دهد تا قبل از خریدوفروش ارز دیجیتال بهترین نرخ‌ها را در صرافی‌های مختلف جست‌وجو کنند. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربر حداکثر سود را در هر معامله به دست بیاورد.

تمرکز زایی در چند سال اخیر بازار را به سمت چند صرافی مشخص برده است. این اتفاق باعث شده است تا کارمزدهای معاملاتی به‌شدت افزایش پیدا کنند. اپلیکیشن ویجر با ایجاد محیط تجاری امن قابلیت معامله در تمامی صرافی‌های معتبر را فراهم آورده است. این ویژگی با تمرکززدایی از بازار موجب می‌شود تا کارمزدهای معاملاتی رقابتی شوند.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چه کسانی هستند؟

چهار نفر از کارمندان شرکت معاملات فناوری ارز دیجیتال، شرکت سرویس کارگزاری آنلاین، به نام‌های اسکار سالازار، استفان ارلیچ، فیلیپ ایتان و گاسپارد ده دروزی پروژه ویجر را با کمک یکدیگر آغاز کردند.

اسکار سالازار با عنوان یکی از مدیران ارشد اوبر شناخته می‌شود. او در زمینه توسعه و سرمایه‌گذاری بر روی اپلیکیشن‌های تلفن همراه فعالیت می‌کند. همچنین او در حوزه مراقبت‌های بهداشتی دیجیتالی نیز سابقه فعالیت دارد.

استفان ارلیچ شخصی است که در امور کارگزاری و بازارهای مالی تخصص فراوان دارد. او در حوزه توسعه برنامه‌های قرارداد اختیار معامله و سهام کار می‌کرد. مسئولیت‌های اجرایی در شرکت‌های مشهوری همچون بایت اسپید فایننشال و پروفشینال تریدینگ خبر از کارنامه درخشان آقای ارلیچ می‌دهد.

فیلیپ ایتان کار خود را به‌عنوان تحلیل‌گر مخابراتی شرکت مورگان آغاز کرد. سپس به گروه سرمایه‌گذاری سربروس پیوست و مدیر پرتفوی آنان شد. او نیز مانند اسکار سالازار کار در حوزه مراقبت‌های بهداشتی دیجیتال را در رزومه خود دارد. همچنین او در شرکت‌های اوبر، سورس و لایور استریم سرمایه‌گذاری کرده است.

نفر آخر، گاسپارد ده دروزی فعالیت خود را در بازارهای مالی و کارگزاری‌ها آغاز کرد. علاوه بر این، او مشاور شرکت وارنر موزیک نیز بود. شرکت‌های پیجر، ترید ایت و کپیتال نیز نام او را در فهرست بنیان‌گذاران خود می‌بینند.

امنیت شبکه ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چگونه است؟

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) یک توکن با استاندارد ERC-20 است که در بلاکچین اتریوم پیاده‌سازی شده است. پروژه ویجر با استفاده از قابلیت‌های امنیتی بلاکچین اتریوم سطوح بالایی از امنیت را ارائه می‌دهد. علاوه بر این ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) کلید عمومی و کلید بیضوی را در سیستم خود یکی کرده است تا امنیت به سطوح بالاتری برسد.

شرکت ویجر همچنین برای تأمین امنیت تعاملات خود با صرافی‌ها با شرکتی به نام پلید ( plaid ) قرارداد امضا کرد. شرکت پلید پلتفرمی است که در امنیت سیستم بانکداری نقش دارد. پلید حساب‌های کاربران اپلیکیشن ویجر را با روشی بسیار امن به صرافی‌ها متصل می‌کند تا نگرانی دراین‌باره نداشته باشند.

چه تعداد توکن ویجر ( VGX ) در گردش است؟

خرید VGX

تعداد توکن‌های در گردش هر ارز دیجیتال خبر از میزان عرضه می‌دهند بازارهای مالی هم که بر پایه عرضه و تقاضا استوار هستند؛ درنتیجه تعداد توکن در گردش هر ارز دیجیتال بسیار مهم است.

تعداد کل توکن‌های عرضه‌شده توکن ویجر ( VGX ) ۲۷۸ میلیون و ۴۸۲ هزار توکن است که تمامی این توکن‌ها در حال حاضر در گردش می‌باشند. این بدان معناست که هیچ توکنی در پلتفرم قفل نشده و هیچ‌کس توکن ویجر ( VGX ) را استیک نکرده است.

خرید ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

خرید ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) با استفاده از صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام صرافی‌ها از این ارز دیجیتال پشتیبانی نمی‌کنند. در آغاز کار باید صرافی را پیدا کنید که امکان خرید ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) در آن وجود داشته باشد. سپس حساب کاربری خود را ایجاد کنید و مراحل احراز هویت و ثبت‌نام را به‌صورت کامل طی کنید تا خرید ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) امکان‌پذیر شود.

فروش ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

مسیر فروش ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) هموارتر از خرید آن است؛ چراکه مراحل ایجاد حساب کاربری و احراز هویت را در مرحله قبل گذرانده‌اید. تنها لازم است که در قسمت بازارهای ارز دیجیتال توکن ویجر ( VGX ) را پیدا کنید و گزینه فروش ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) را انتخاب کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) از صرافی تبدیل

ارز دیجیتال ویجر را تعداد محدودی از صرافی‌های ایرانی فهرست کرده‌اند. صرافی تبدیل یکی از آن صرافی‌ها است که در فهرستش نام ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) به چشم می‌خورد. این صرافی مراحل ثبت‌نام را برای کاربران خود تسهیل کرده است. پس از ثبت‌نام در صرافی می‌توانید با افزایش موجودی حساب خود ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) را در بازارهای تومانی و تتری خریداری کنید.

روش نگهداری ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) مبتنی بر بلاکچین اتریوم است؛ بنابراین تمام کیف پول‌های اتریوم می‌توانند محلی برای نگه‌داری ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) باشند. کیف پول‌های گرم نسبت به کیف پول‌های سرد هزینه‌های کم‌تری را به کاربران تحمیل می‌کنند و گزینه مناسب‌تری برای نگه‌داری ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) به نظر می‌رسند.

انواع کیف پول ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

کیف پول‌های زیادی در سطح بازار وجود دارند که از توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کنند. تراست ولت، متامسک و اتمیک ولت از مشهورترین کیف پول‌های گرم هستند که ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) را نیز درون خود دارند.

کیف پول تراست ولت بهترین کیف پول برای نگه‌داری ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) است. این کیف پول نسخه‌های سازگار با رایانه و تلفن‌های همراه مختلف دارد. این ویژگی موجب شده است تا دسترسی کاربران به این کیف پول بسیار آسان باشد.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال ویجر ( VGX )

معامله ویجر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش VGXدر صرافی تبدیل

معامله مستقیم VGX در صرافی‌های خارجی به علت تحریم‌های مالی برای کاربران ایرانی فراهم نیست. کاربران ایرانی معمولاً به‌دنبال واسطه‌هایی هستند که تتر را به صرافی‌های خارجی انتقال دهند تا معاملات خود را انجام دهند.

اما صرافی تبدیل با جذب اعتماد کاربران بی‌شمار و همچنین فهرست کردن بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال در صرافی خود، کاربران را نسبت به صرافی‌های خارجی بی‌نیاز کرده است. کاربران ایرانی با هزینه‌های بسیار کم‌تر می‌توانند در صرافی تبدیل معامله ارز دیجیتال VGX را آغاز کنند.

آیا خرید ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) بدون احراز هویت ممکن است؟

خطرات پول‌شویی و قوانین سخت‌گیرانه مالی تمام صرافی‌های ارز دیجیتال را مجبور به درخواست احراز هویت از کاربران کرده است. هر چه میزان حجم معاملات بالاتر رود، احراز هویت سخت‌گیرانه‌تری اعمال می‌شود.

آینده ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چگونه است؟

معامله VGX

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) مسیر دشواری را از سال ۲۰۱۸ تاکنون پیموده است، اما به‌خوبی توانسته است که جای خود را در میان ارزهای دیجیتال دیگر باز کند. ارزش بازار ۸۹ میلیون دلاری و حجم معاملات ۵ میلیون و شش‌صد هزار دلاری ویجر ( VGX )، در زمان نگارش این مقاله، خبر از قابل‌اعتماد بودن پروژه می‌دهد.

منابع:

kriptomat.io
coingecko.com
investvoyager.com

سوالات متداول خرید ویجر توکن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید ویجر توکن

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) بخریم؟

صرافی‌های بسیاری در سراسر دنیا ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) را در فهرست خود دارند، اما صرافی‌های خارجی به‌دلیل تحریم‌های مالی مشکلات بسیاری را برای کاربران ایرانی ایجاد می‌کنند، در نتیجه ترجیح کاربران ایرانی استفاده از صرافی‌های ایرانی است. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ارز دیجیتال ایرانی است که بیش از ۲۰۰ ارز دیجیتال مختلف ازجمله ویجر ( VGX ) را فهرست کرده است.

خرید سریع ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چطور امکان‌پذیر است؟

صرافی تبدیل از صرافی‌های پیشرو ایرانی است که امکان خرید سریع را برای کاربران خود ایجاد کرده است. کاربران می‌توانند با استفاده از قابلیت «خرید آسان» در کم‌ترین زمان ممکن ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) را خریداری کنند.

کارمزد خریدوفروش ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله ویجر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) اقدام کنیم؟

اگر قصد سرمایه‌گذاری روی ویجر ( VGX ) را دارید، در اسرع وقت حتماً شاخص‌های تکنیکال و فاندامنتال آن را بررسی کنید. همچنین اگر می‌خواهید به‌صورت بلند‌مدت سرمایه‌گذاری خود را آغاز کنید، بهتر است نمودار روند کلی بازار رندر توکن را بررسی کنید. در آخر، مدیریت ریسک باعث می‌شود تا در سرمایه‌گذاری موفق عمل کنید.

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) چگونه نگهداری می‌شود؟

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) را می‌توانید در کیف پول‌های سرد و گرم موجود در بازار نگه‌داری کنید که از توکن‌های ERC-20 پشتیبانی می‌کنند. تراست ولت یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های این حوزه است. همچنین کیف پول صرافی تبدیل هم گزینه قابل‌اعتمادی است.

آیا خرید ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) می‌تواند سودآور باشد؟

استقبال از اهداف تمرکززدایی و رقابتی کردن فضای صرافی‌ها و بازارهای مالی بسیار زیاد بوده است؛ درنتیجه می‌توان آینده بسیار درخشانی را برای ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) متصور شد. اما ذکر یک نکته همواره ضروری است که شکست پروژه‌های ارز دیجیتال کاملاً محتمل است و قبل از سرمایه‌گذاری باید کاملاً شرایط را بررسی کنید.

آیا می‌توان ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) را استخراج کرد؟

ارز دیجیتال ویجر ( VGX ) به‌دلیل اینکه بلاکچین اختصاصی خود را ندارد، امکان استخراج نیز ندارد.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله