TWTicon

قیمت و خرید تراست والت توکن - TWT

خرید ارز دیجیتال تراست والت توکن Trust Wallet Token

خرید ارز دیجیتال تراست والت توکن (TWT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت تراست والت توکن به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز تراست والت توکن بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش تراست والت توکن اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز تراست والت توکن هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت تراست والت توکن به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 TWT = 61,393 IRT

TWTicon

تراست والت توکن

خرید آسان تراست والت توکن
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت تراست والت توکن

اطلاعات بازار تراست والت توکن

حجم ۲۴ ساعته (TWT) 340.1068
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 343.7800
تغییرات ۱ روزه +1.5 %
قیمت آخرین معامله 1.0108 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، تراست والت توکن می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

TWTicon

TWT

تراست والت توکن

تومان --

TWTicon

TWT

تراست والت توکن

قیمت دلاری

1.03320 USDT

قیمت تومانی

تومان 61,560

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.505 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

در سال‌های اخیر ارز‌های دیجیتال محبوبیت زیادی کسب کرده‌اند و علاقه‌مندان زیادی همه‌روزه به این بازار پررمزوراز وارد می‌شوند. تعداد ارز‌های دیجیتال موجود در این بازار نیز بدین ترتیب در حال افزایش است. در این مقاله از صرافی تبدیل بر آن شدیم یکی از ارز‌های دیجیتال کاربردی که اخیرا شهرت بسیاری برای خود کسب کرده است، ارز دیجیتال تراست ولت، را به شما معرفی کنیم. این ارز دیجیتال مشخصات ویژه‌ای دارد که در ادامه به طور کامل به بررسی آن‌ها می‌پردازیم، پس با ما همراه باشید.

توکن تراست والت (TWT) چیست؟

ارز دیجیتال twtتوکن رسمی کیف پول تراست والت است. این کیف پول یکی از کاربردی‌ترین کیف‌های قابل‌نصب بر روی گوشی‌های اندرویدی است. به کمک این کیف پول می‌توانید به کار‌هایی همچون تجارت، خریدوفروش سایر ارز‌های دیجیتال و غیره بپردازید. این توکن بومی تراست والت مبتنی بر شبکه بلاک‌چین بایننس بوده و ازاین‌رو دارای مزایای بسیاری مانند هزینه پایین و سرعت بالا است.

تاریخچه پیدایش توکن تراست والت (TWT)

ویکتور رادچنکو را می‌توان طراح و مؤسس این ارز دیجیتال دانست. او به این حوزه بسیار علاقه‌مند بود و خریدار عرضه اولیه ارز‌های مختلف بود. او همواره در این فکر بود که چگونه می‌توان در بهترین حالت رمزارز‌ها را ذخیره و مدیریت کرد. برای یافتن راه‌حل این موضوع در سال 2017 بر روی ایده تراست والت کار کرد و آن را روانه بازار کرد. به دلیل ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای که در این کیف پول وجود داشت، مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفت. در سال 2018 این پروژه توسط بایننس خریداری شد و به‌مرورزمان بخش‌های کاربردی بسیاری به آن اضافه شد که توکن twt نیز یکی از این موارد است که سال آغاز فعالیت آن 2020 گزارش شده است.

ارز تراست والت (TWT) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز تراست والت توکن

در نظر بسیاری از کاربران، توکن trust walletتنها در داخل نرم‌افزار کیف پول کاربرد دارد و از همین رو اهمیت و ارزش چندانی ندارد. اما در این بخش می‌خواهیم دلیل معروف و محبوب شدن این رمزارز را بیان کنیم. ارز دیجیتال twtجز اولین توکن‌ها در اسمارت چین بایننس است. این اسمارت چین یک بلاک‌چین معروف و کاربردی است که برای قرارداد‌های هوشمند و غیرمتمرکز بسیار کاربرد دارد. همچنین از این وسیله می‌توان به‌عنوان روشی برای پرداخت استفاده کرد، این ارز دیجیتال امکان انتقال به هر کیف پول دیگر و قابلیت تبدیل‌شدن به ارز دیجیتال دیگری را دارد.

هدف از خلق توکن تراست والت

اصلی‌ترین هدف ساخت توکن twtرا می‌توان ارزش دادن به کاربرانی که از این کیف پول استفاده می‌کنند، دانست. همچنین این توکن‌ها مبتنی بر شبکه بلاکچین بایننس هستند، بنابراین می‌توان آن‌ها را مبادله کرده و برای خرید از آن‌ها استفاده کرد.

پشتوانه ارز دیجیتال تراست والت چیست؟

ارز تراست والت پشتوانه فیزیکی ندارد، این رمزارز با نوسانات بازار معاملات دچار تغییر قیمت می‌شود. بااین‌وجود می‌توان پشتوانه اصلی این توکن را صرافی بایننس دانست. کیف پول تراست از سال 2018 توسط مجموعه بایننس خریداری شد و اکنون به‌عنوان یکی از خدمات آن به فعالیت خود ادامه می‌دهد. به همین دلیل می‌توان بایننس را یک حامی بزرگ و پشتوانه اصلی برای این رمزارز دانست.

ارزش توکن تراست والت چگونه تعیین می‌شود؟

همان گونه که می‌دانید این رمزارز توکن بومی کیف پول تراست به‌حساب می‌آید و خارج از آن به جز موارد محدودی کاربرد چندانی ندارد. به دلیل این ارتباط، افزایش کاربران کیف پول تراست ارزش این ارز دیجیتال را مشخص می‌کند. همچنین در معاملات این مجموعه عرضه زیاد و تقاضای کم مانند هر ارز دیجیتال دیگر باعث افول شده و شرایط بالعکس یعنی تقاضای زیاد و عرضه کم باعث بیشتر شدن ارزش و قیمت محصول می‌شود.

قابلیت‌ها و مزایای توکن تراست والت

ارز trust wallet دارای ویژگی‌های بسیاری است که تا این قسمت با برخی از آن‌ها آشنا شدید، حال نوبت آن رسیده است که درباره مزایا و قابلیت‌های این ارز دیجیتال سخن بگوییم.

ارز دیجیتال تراست والت مبتنی بر شبکه بایننس اسمارت چین است و برای تقویت پروژه‌های رمزنگاری مبتنی بر قراردادهای هوشمند کاربرد دارد.

این رمزارز را می‌توان به‌عنوان روشی برای پرداخت، نام برد و حتی می‌توان این رمزارز را با ارز‌های دیگر مبادله و جایگزین کرد.

کارمزد گس این رمزارز در مقایسه با دیگر رمزارز‌ها بسیار پایین بوده و زمان تأیید تراکنش آن سریع است.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال توکن تراست والت چه کسانی هستند؟

پروژه کیف پول تراست در سال 2017 توسط ویکتور رادچنکو اجرا شد و موردتوجه شرکت بایننس قرار گرفت. این فرد هم اکنون به‌صورت حفظ سمت خود به طور مستقل در شرکت بایننس مسئول کنترل بخش تراست والت است. رادچنکو در آگوست 2020 توکن trust wallet را به‌عنوان پاداش‌دهی مطرح کرد و سپس این پروژه مورد تأیید قرار گرفت. هم اکنون شاهد ارز دیجیتال تراست والت بر روی اسمارت چین بایننس هستیم که برای فراهم‌کردن دسترسی آسان به خدمات مالی غیرمتمرکز مورداستفاده قرار می‌گیرد.

امنیت شبکه توکن تراست والت چگونه است؟

ارز دیجیتال twt به‌عنوان توکن بومی تراست والت شناخته شده است، ازاین‌رو وجود امنیت در کیف پول تا حدودی نشان‌دهنده امنیت توکن‌های تراست والت است. همچنین وجود قرارداد‌های هوشمند، امنیت معاملاتی این رمزارز را بهبود می‌بخشد. برای برقراری امنیت کیف پول تراست نیز می‌توان از دو طریق کارکرد غیر حضانتی و گرم‌کردن استفاده کرد که هریک شیوه جداگانه‌ای دارد.

چه تعداد توکن تراست والت در گردش است؟

خرید TWT

برای پاسخ به این سؤال می‌توانیم بگوییم بخش عظیمی از این ارز دیجیتال‌ها هنگام انتقال به زنجیره بایننس سوزانده شده‌اند. حداکثر تعدادی که قرار است در طول دوره‌های مختلف عرضه بشود یک میلیارد توکن است که هم اکنون 346 میلیون آن عرضه شده و در حال گردش معاملاتی است.

خرید ارز دیجیتال توکن تراست والت

اگر شما هم با خواندن ویژگی‌ها و مزایا این ارز، به خرید ارز دیجیتال تراست والت علاقه‌مند شدید، بهتر است بدانید صرافی‌های معتبر بهترین گزینه برای خرید این توکن هستند. پیش از خرید باید این نکته را در نظر داشته باشید که صرافی‌های منتخبتان از این رمزارز پشتیبانی کنند. برای خرید ارز دیجیتال twt کافی است در صرافی ثبت‌نام کرده و مراحل خرید را انجام دهید. در ادامه چند مورد از صرافی‌هایی که از این رمزارز پشتیبانی می‌کنند را بررسی می‌کنیم.

صرافی بایننس

صرافی کوین تیگر

صرافی پنکیک سواپ

صرافی هات بیت

فروش ارز دیجیتال توکن تراست والت

بهترین راه برای فروش ارز دیجیتال، استفاده از صرافی‌ها برای این امر است. فروش ارز دیجیتال تراست والت از طریق صرافی‌های معتبر داخلی و خارجی انجام می‌گیرد. البته بایستی پیش از فروش ارز دیجیتال twtبررسی‌های لازم را انجام دهید و مطمئن شوید که صرافی از این ارز پشتیبانی می‌کند و امکان معامله با آن وجود دارد یا نه.

نحوه خریدتوکن تراست والت از صرافی تبدیل

صرافی‌های داخلی هیچ یک از مشکلات صرافی‌های خارجی مانند بلوکه شدن حساب و عدم خریدوفروش را ندارند. البته باید در میان صرافی‌های داخلی موجود، معتبرترین آن‌ها را بیابید. تبدیل یکی از صرافی‌های داخلی است که خدمات گسترده‌ای را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. با استفاده از این صرافی شما می‌توانید ارز دلخواه خود را با کارمزد کم و در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنید. در ادامه راه‌های خرید ارز دیجیتال twtدر این صرافی را بررسی می‌کنیم.

روش اول - خرید آسان : در این روش کاربران به هیچ دانش و اطلاعات خاصی احتیاج ندارند، تنها کافی است مقدار حجم معاملاتی خود را وارد کنند و منتظر بمانند تا سیستم با بهترین قیمت این خرید را انجام دهد. در این روش معاملاتی احتیاجی به واردکردن واحد و قیمت نیست.

روش دوم- خرید چندمرحله‌ای : در این روش کاربران می‌بایستی تحلیل‌های لازم در مورد قیمت ارز دیجیتال دلخواه خود را انجام دهند، سپس قیمت، واحد و حجم معاملاتی موردنیاز را وارد کنند. در نهایت بر اساس تناسب پیشنهاد فروشندگان با قیمت دلخواه شما این معامله انجام می‌گیرد.

روش نگهداری توکن تراست والت

بهترین راه برای حفظ و نگهداری از رمزارز تراست والت، ذخیره کردن آن‌ها در کیف پول‌های مجازی (نرم‌افزاری) یا کیف پول‌ها سرد (سخت‌افزاری) است. این روش مطمئن‌ترین و امن‌ترین راه برای نگهداری دارایی‌های ارز دیجیتالی‌تان است. همچنین شما می‌توانید بدون استفاده از کیف پول، ارز‌ها را در حساب کاربری صرافی خود داشته باشید که به دلیل ناامن بودن، زیاد توصیه نمی‌شود.

انواع کیف پول توکن تراست والت

گام بعد از خرید ارز دیجیتال، نگهداری آن در محلی امن و مطمئن است. کیف پول‌های بسیاری هستند که از ارز دیجیتال trust walletپشتیبانی می‌کنند که در ادامه برخی از آن‌ها را ذکر می‌کنیم.

کیف پول تراست بهترین محل برای نگهداری توکن بومی خود است؛ اما بااین‌وجود می‌توانید از کیف پول‌های دیگری همچون سیف پل، متامسک، اتمیک، بایننس چین و غیره هم استفاده کنید. البته توصیه می‌‎شود قبل از خرید درباره امنیت و مطمئن بودن کیف پول‌ها اطلاعات جمع‌آوری کنید.

کارمزد خریدوفروش توکن تراست والت

معامله تراست والت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خریدوفروش توکن تراست والت در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر و مورد اطمینان است که می‌توانید باتکیه‌بر آن بر بسیاری از مشکلات پیش‌آمده در دنیای ارز دیجیتال غالب شوید. شما می‌توانید با استفاده از صرافی تبدیل بسیاری از خریدوفروش‌های خود را انجام دهید. این صرافی دارای مزیت‌های مختلفی است که در ادامه به توضیح و بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

  • تراکنش‌ها با سرعت بسیار بالایی انجام می‌شوند.
  • در این صرافی کاربران twt زیادی وجود دارد، بنابراین شما با حجم معاملات بسیاری مواجه خواهید شد. این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا خریدی آسان و سریع داشته باشید.
  • کارمزد‌های این مجموعه پایین و مناسب هستند و شما دیگر نیاز ندارید برای خریدوفروش ارز دیجیتال موردنظر خود مبالغ بالایی پرداخت کنید.
  • به کمک صرافی تبدیل می‌توان معاملات را به‌صورت حرفه‌ای در بازار تراست والت به تتر انجام داد.
  • در این صرافی شما می‌توانید خریدی سریع و آسان داشته باشید.
  • در این صرافی مبلغ کارمزد به‌صورت کاملا مشخص به کاربران نشان داده می‌شود و کاربران می‌توانند از میزان این مبلغ به‌صورت کاملا شفاف و مشخص آگاه شوند.
  • شما می‌توانید بعد از خرید رمزارز، در سریع‌ترین زمان ممکن به ارز‌های دیجیتال خود دسترسی داشته باشید.
  • معاملات این صرافی دقیقا مطابق با تغییرات و معاملات بازار جهانی است، هر تغییر قیمتی در بازار جهانی می‌تواند بر روی مبلغ تراکنش‌های شما تأثیر بگذارد؛ همچنین نوسانات و عرضه و تقاضا نیز مطابق با بازار جهانی است.
  • شما می‌توانید ارز‌های دیجیتال خریداری شده را در حساب خود نگهداری کنید؛ زیرا از امنیت بالایی برخوردار است.

آیا خرید توکن تراست والت بدون احراز هویت ممکن است؟

مرحله احراز هویت به استفاده شما از صرافی ملی یا صرافی خارجی بستگی دارد. برای انجام معاملات ارز دیجیتال تراست والت در صرافی ملی باید مرحله احراز هویت را انجام دهید. درحالی‌که برخی از صرافی‌های خارجی نیازی به انجام این مرحله ندارند. البته باید در نظر داشته باشید صرافی‌های خارجی مشکلاتی همچون بلوکه شدن به دلیل تحریم‌های موجود برای کاربران ایرانی را دارند.

آینده توکن تراست والت چگونه است؟

خرید ارز تراست والت توکن

ارز trust wallet مانند هر معامله دیگری نوسانات بسیاری را در دوره معاملاتی خود تجربه کرده است؛ بااین‌وجود آینده درخشانی برای این رمزارز پیش‌بینی شده است. این ارز در ابتدا با قیمت 0.742 آغاز کرد و سپس به قیمت 1.58 در یک سال رسید. این روند صعودی به همین صورت پیش می‌رود تا جایی که تخمین زده شده است در سال‌های 2022 این قیمت به 4.679 برسد.

البته به دلیل جو حاکم بر بازار ارز دیجیتال و تأثیر رسانه و غیره ممکن است این ارقام کمی جابه‌جا شود. روند نزولی این ارز از سال‌های 2024 و 2025 آغاز می‌شود، بنابراین بهتر است به این توکن به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری بلندمدت بنگرید.

منابع

coinmarketcap.com
tradingview.com

سوالات متداول خرید تراست والت توکن

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید تراست والت توکن

آیا خرید توکن trust wallet (TWT) می‌تواند سودآور باشد؟

بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده خرید این توکن بسیار سودده است، به‌گونه‌ای که می‌توان به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری طولانی‌مدت بر روی آن برنامه‌ریزی کرد.

از کجا می‌توانیم توکن تراست والت (TWT) بخریم؟

برای خرید ارز تراست والت می‌توانید از صرافی‌های معتبر اقدام کنید. صرافی تبدیل یکی از معتبرترین و مطمئن‌ترین صرافی‎‌ها است.

خرید سریع توکن trust wallet (TWT) چطور امکان‌پذیر است؟

در این روش خرید نیازی به واردکردن قیمت و واحد وجود ندارد. شما باید تنها مقدار حجم توکن trust wallet موردنظر خود را وارد کنید.

آیا می‌توان توکن TWT را استخراج کرد؟

برای بررسی این ویژگی باید الگوریتم رمزارز را بررسی کنیم. ارز دیجیتال تراست والت از مکانیزم اجماع اثبات یا pos آزمایش شده است، بنابراین امکان استخراج این ارز دیجیتال وجود ندارد.

کارمزد خرید و فروش تراست والت توکن (TWT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله تراست والت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

علی ج

41 روز قبل

4

عالیه که ارزهای خوب جدید رو زود اضافه می‌کنید

خسرو ا

41 روز قبل

5

ایول ارزای وب3 و NFT هم گذاشتین! مرسی از پشتیبانی قویتون. قبلا می‌خواستم امتحانی 100تومان ترون بفروشم مطمئن شم واریز آنی تبدیل بی دردسر انجام میشه، فکر کنم 1 دقیقه هم نشد که نشست به حسابم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله