ticon

خرید و فروش ترشولد

T /  Threshold
IRTicon تومان
Ticon ترشولد
خرید آسان  ترشولد
حجم ۲۴ ساعته (T) 5,920,368.11
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 153,751.96
تغییرات ۱ روزه +1.21 %

بعد از افزایش استفاده از فناوری‌های بلاکچین، ارز‌های دیجیتال و DeFi، مسئله امنیت بیش‌ازپیش اهمیت پیدا کرده است. نحوه حفاظت از حریم خصوصی داده‌های موجود و مدیریت شبکه‌های بلاک‌چینی توسط کاربران در حال حاضر نگرانی افراد زیادی را برانگیخته است. در نتیجه بیشتر فعالیت‌های انجام شده در حوزه ارز‌های دیجیتال به دنبال رمزنویسی و رمزنگاری بلاک‌چین است. همچنین ارز‌های دیجیتال جدید این برنامه‌ها را در هسته اصلی فعالیت‌های خود قرار داده‌اند.

ارز دیجیتال ترشولد یک رمزارز جدید است که در سال‌های اخیر طراحی شده و به بازار معرفی شده است. آشنایی با ویژگی‌های خاص این رمزارز قبل از خرید ترشولد بسیار مهم است. در ادامه به بررسی ویژگی‌های این ارز مجازی می‌پردازیم.

ترشولد ( T ) چیست؟

ترشولد نتورک توکن در ژانویه سال ۲۰۲۲میلادی به بازار کریپتوکارنسی‌ها معرفی شد. پس از اینکه دو شبکه غیرمتمرکز موجود یعنی Nucrypher وkeep Network به­صورت زنجیره‌ای با یکدیگر ادغام شدند، محصول این ترشولد بود‌. هدف اصلی از ایجاد این شبکه بررسی و اثبات حق مالکیت کاربران ارز دیجیتال بر روی دارایی‌های مجازی خود است. این دارایی‌های دیجیتال شامل کیف پول‌های مخصوص رمزارز، اطلاعات شرکت در انجام قرارداد‌های هوشمند، توکن‌های غیرقابل معاوضه و امور مالی غیرمتمرکز یا Defi است.

همچنین Threshold Network به دنبال آن است که نگرانی‌های مربوط به امنیت داده‌های کاربران و اطلاعات خصوصی آن‌ها را بررسی کند. علاوه ‌بر این، واکنش کاربران به هک‌های مختلفی که در اثر گسترش صنعت مالی الکترونیکی غیرمتمرکز اتفاق افتاده است، توسط این رمزارز رسیدگی می‌شود.

تاریخچه پیدایش ترشولد (Threshold)

این پلتفرم در ابتدا توسط دو تیم باسابقه و موفق راه‌اندازی شد که هدف آن­ها ایجاد یک پل میان بیت کوین و اتریوم بود. همچنین حفاظت از حریم خصوصی و ذخیره اطلاعات کاربران در دستور کار این رمزارز قرار دارد. این رمزارز با گذشت زمان علاوه­بر تأمین نقدینگی مورد نیاز کاربران خود و استیک کردن توکن Threshold، به دنبال این بود که کاربران بتوانند دارایی‌های بیت کوین خود را به شبکه اتریوم بیاورند. در حال حاضر امکان ایجاد ارتباط میان دو بلاک‌چین از طریق ارز T امکان‌پذیر شده است‌. بیت کوین‌هایی که از طریق پلتفرم T به اتریوم منتقل شده‌اند، Tbtc نام دارند.

ترشولد چگونه معروف و محبوب شد؟

کاربرانی که سرمایه آن‌ها در شبکه ارز بیت کوین بود، در ابتدا نمی‌توانستند آن را در سایر بلاک­چین‌ها استفاده کنند. روی کار آمدن ارز دیجیتال ترشولد این امکان را فراهم کرد که میان بیت کوین و بلاک­چین‌های دیگر از جمله اتریوم ارتباط برقرار شود‌. در نتیجه این رمزارز میان کاربران ارز دیجیتال محبوبیت پیدا کرد. امنیت این شبکه در میان سرمایه‌گذاران بازار ارز زبانزد است و علت معروف شدنTنیز به دلیل امنیت موجود در شبکه بلاک­چینی آن است. ایجاد ارتباط میان دو بستر بلاک­چینی زمینه محبوبیت این توکن را فراهم کرد. همچنین میزان خرید ترشولد و سرمایه­گذاری در آن را افزایش داد.

هدف از خلق ترشولد ( T )

در حال حاضر بیت کوین از اولین و ارزشمندترین ارز‌های موجود در بازار است. رقیب تاریخی این رمزارز اتریوم است که با پیشرفت تکنولوژی بیت کوین از نظر کارایی از آن عقب مانده است. در نتیجه بیت کوین امروزه فقط برای سرمایه‌گذاری کاربرد دارد؛ اما اتر موارد استفاده زیادی دارد و فراتر از یک ارز ساده ظاهر شده است. پروژه‌های جدید رمزارز برای توسعه فعالیت‌های خود از اتریوم استفاده می‌کنند.

همچنین اجرای قرارداد‌های هوشمند و برنامه‌های غیرمتمرکز از طریق اتر به آسانی انجام می‌شود. در نتیجه وجود یک متولی برای ارتباط میان بیت کوین و اتریوم لازم است. بنابراین هدف اصلی از خلقThreshold Network این است که یک پل غیرمتمرکز میان این شبکه ایجاد شود و کارایی‌های بیت کوین از این طریق افزایش پیدا کند.

ارزش ترشولد چگونه تعیین می‌شود؟

این توکن کاربردی امکان کسب درآمد از طریق استیک را برای کاربران خود فراهم کرده است و از الگوریتم‌های اجماع اثبات سهام پیروی می‌کند. علاوه­ بر این، به دنبال آن است که از طریق استخر‌های نقدینگی معامله‌گران خود را به کسب درآمد برساند. ارزش این ارز دیجیتال در آن است که به دنبال راه‌اندازی یک گره غیرمتمرکز است تا از این طریق فعالیت‌های شبکه را تأیید کند. همچنین به دنبال رشد و پیشرفت بدون وابستگی به مرجع خاص متمرکز است. قابلیت‌های زیاد موجود در این شبکه بلاک‌چینی باعث شده که دارندگان ارز T بتوانند به­عنوان یک گره اعتبارسنج، شبکه را هدایت کنند. همه این موارد باعث افزایش ارزش Threshold می­شود. همچنین افراد زیادی اقدام به خرید ترشولد می­کنند.

قابلیت‌ها و مزایا ترشولد

از قابلیت‌ها و مزیت‌های خرید ترشولد می‌توان به موارد زیادی اشاره کرد. از جمله اینکه:

  • این شبکه غیرمتمرکز است و کاربران آن را اداره می‌کنند. در نتیجه هیچ شخص یا گروهی امکان دسترسی به دارایی‌های شما را ندارد.
  • این شبکه در حفاظت از حریم خصوصی کاربران سابقه درخشانی دارد و در نتیجه امکان سوء­استفاده از اطلاعات و دارایی کاربران به صفر می‌رسد.
  • شبکه T امنیت بسیار زیادی دارد.
  • از طریق این پلتفرم می‌توان به‌صورت بهینه از دارایی‌های بیت کوین در پروژه‌های دیفای یا سیستم وام‌دهی استفاده کرد.

بنیان‌گذاران ارز دیجیتال T چه کسانی هستند؟

این پلتفرم توسط دو بنیاد Keep و Nucrypher ایجاد شد. بنیاد Keepتوسط Matt Luongo وCorbin Pon اداره می‌شد که این دو نفر در راه‌اندازی ترشولد نقش مهمی داشتند. بنیاد Nucrypher نیز توسط Maclane Wikisonو Michael Egorov اداره می‌شد. فعالیت این دو شخص نیز در حوزه حفظ حریم خصوصی و تأمین امنیت ترشولد بسیار مؤثر بوده است. همچنین شخصی به­عنوانDoug Von kohornدر پیشبرد پلتفرم ترشولد فعالیت‌های زیادی انجام داد و در حال حاضر به­عنوان مدیرعامل پروژه اوراکل Consensy فعالیت می‌کند.

امنیت شبکه ترشولد چگونه است؟

تیم سازنده و بنیان‌گذار این ارز‌های دیجیتال بیان کرد‌ه‌اند که قرارداد‌های هوشمند پروژه T توسط دو شرکت Chain securityو Certik مورد بررسی قرار گرفته‌اند و از نظر ایمنی تأیید شده‌اند. همچنین تخصص ترشولد، تأمین امنیت اطلاعات کاربران است‌. در نتیجه شرایط امنیتی ارز دیجیتال Threshold بسیار مطلوب گزارش شده است. البته در حالت کلی پروژه‌های مبتنی بر دیفای از امنیت تضمینی برخوردار نیستند. به همین دلیل گفته می­شود که خرید ترشولد و سرمایه­گذاری ایمن در آن، دارایی شما را افزایش می­دهد.

چه تعداد توکن ترشولد در گردش است؟

مقدار کل توکن Threshold موجود 1.000.000.000است و از این مقدار 8.25میلیاردT در گردش است. 4.5 میلیارد توکن در اختیار دارندگان NU و 4.5میلیارد نیز در اختیار صاحبان Keep است. یک میلیارد باقی مانده نیز در بلاک‌چین قفل شده است.

خرید ارز دیجیتال ترشولد

خرید ارزThreshold از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است که کاربران ابتدا باید در این صرافی‌ها ثبت‌نام کنند و پس از طی فرآیند احراز هویت این ارز دیجیتال را خریداری کنند. تعداد ارز‌های تی کم و محدود است که در نتیجه خرید آن می‌تواند برای سرمایه­گذار سودآور باشد.

فروش ارز دیجیتال ترشولد

فروش ارز دیجیتال T نیز از طریق صرافی‌های مختلف امکان‌پذیر است. به دلیل محبوبیت این توکن در میان کاربران صرافی‌های مختلف توکن Threshold را در لیست معاملاتی خود قرار داده­اند. خرید و فروش این کریپتو محدود می‌تواند برای کاربران سود خوبی داشته باشد.

نحوه خرید ترشولد از صرافی تبدیل

هنگام انجام سرمایه‌گذاری بر روی این ارز دیجیتال می‌توانید از طریق صرافی تبدیل شروع به فعالیت کنید. پس از طی مراحل ثبت‌نام و انجام احراز هویت در تبدیل ابتدا باید مبلغ مورد نظر‌تان را به حساب کاربری خودتان در صرافی واریز کنید. سپس می‌توانید از این طریق ارز دیجیتال تی را به­صورت تومان یا حتی با استفاده از ارز تتر خریداری کنید.

روش نگهداری ترشولد

ارز T به دلیل فعالیت بر پایه شبکه اتریوم توسط تمام کیف پول‌هایی که بتوان در آن اتریوم نگهداری کرد، پشتیبانی می‌شود. کیف پول‌های مختلفی وجود دارد که می‌تواند امنیت دارایی شما را حفظ کند. استفاده از کیف پول‌های نرم‌افزاری در این مورد بسیار‌ ایده‌آل است و هزینه‌های زیاد کیف پول سخت‌افزاری را ندارد.

انواع کیف پول‌های ترشولد

برای نگهداری توکنT کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری زیادی وجود دارد. تراست والت، اتمیک والت و کوینومی نمونه‌ای از کیف پول‌های نرم‌افزاری هستند که بر روی کامپیوتر و موبایل می‌توان آن‌ها را نصب کرد و تنوع زیادی دارند. در مقابل کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر نانو اس، لجر نانو ایکس و ترزور وجود دارد که حالت فیزیکی دارند و می‌توان آن‌ها را خریداری کرد. قیمت نمونه­های سخت‌افزاری زیاد است و امکان هک یا دسترسی به دارایی­های ذخیره شده توسط هکرها تقریبا غیرممکن است.

کارمزد خرید و فروش ترشولد

کارمزد در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، بخش خرید آسان 0.25 درصد، در بازارهای تتری 0.2 درصد و در بازارهای تومانی، وابسته به حجم معامله، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحۀ توضیح کارمزد صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

مزایای خرید و فروش ترشولد در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در این صرافی مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در این صرافی بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازار‌های تومانی و تتری بازار‌های معاملاتی متنوعی را برای سرمایه­گذاری تحت نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در این صرافی برای کاربران فراهم شده است.

آیا خرید ترشولد بدون احراز هویت امکان‌پذیر است؟

سرمایه‌گذاری بر روی T در حوزه سرویس‌های مالی و تکنولوژی Threshold انجام می‌شود و به همین دلیل برای جلوگیری از خطرات احتمالی مثل کارت‌های سرقت شده یا پول‌شویی، کاربران این ارز دیجیتال باید هویت مشخصی داشته باشند. در نتیجه هرگونه سرمایه‌گذاری و خرید و فروش این ارز پس از انجام احراز هویت امکان­پذیر است.

آینده ترشولد چگونه است؟

پس از تکمیل و یکپارچه بودن فرآیند ادغام میان بیت کوین و اتریوم، Threshold Network به دنبال آن است که ساختار DAOsرا از طریق تصمیمات جامعه‌محور بهبود ببخشد. فعالیت‌هایی مثل راه‌اندازی گروه‌های مختلف، انجمن یکپارچه‌سازی، انجمن بازاریابی، گروه مدیریت خزانه‌داری و گروه وظیفه USD برای رسیدن به اهداف ترشولد در آینده انجام خواهد شد.

بهترین برنامه آینده ارز دیجیتال T راه‌اندازی tBTC v2است که به‌عنوان یک پل این امکان را فراهم می‌کند تا حداکثر یک درصد بیت کوین عرضه شده به اتریوم وصل شود. در نهایت تعداد بیشتری از افراد می‌توانند از طریق بزرگ‌ترین پلتفرم‌های غیرمتمرکز دنیا در پروژه‌های Defi مشارکت داشته باشند. همچنین خرید ترشولد برای سرمایه­گذاری و نگهداری آن برای آینده می­تواند شما را به سود مطلوبی برساند.

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+1.65%
27,161.70 USDT
1,409,818,003 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.76%
51,805 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.85%
1,845.38 USDT
95,848,115 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.54%
0.0724400 USDT
3,759 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+3.07%
0.00000878 USDT
0.455 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+7.76%
0.00000000203 USDT
0.000104 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم ترشولد بخریم؟

امکان خرید ارز دیجیتال T در صرافی‌های مختلف ایرانی و خارجی فراهم شده است تا کاربران بتوانند هر مقدار از آن را که بخواهند، خریداری کنند.

خرید سریع ارز Threshold چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربرانی که خواهان خریدT در حجم بالا هستند، می‌توانند از طریق خرید آسان صرافی تبدیل اقدام به ثبت سفارش کنند.

کارمزد خرید و فروش ترشولد در صرافی تبدیل چگونه است؟

کارمزد در صرافی ارز دیجیتال تبدیل، بخش خرید آسان 0.25 درصد، در بازارهای تتری 0.2 درصد و در بازارهای تومانی، وابسته به حجم معامله، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحۀ توضیح کارمزد صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش T اقدام کنیم؟

پس از ثبت¬نام و انجام احراز هویت در صرافی موردنظر می‌توان با تحلیل وضعیت بازار نسبت به خرید و فروش این ارز اقدام کرد.

ارز دیجیتال Threshold چگونه نگهداری می‌شود؟

این ارز در انواع کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قابل نگهداری است.

آیا خرید T می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به رشد قیمتی این رمزارز می‌توان گفت که وضعیت بازار آن رو به رشد است و سرمایه‌گذاری بر روی آن می‌تواند بسیار سودآور باشد. اما نوسانات موجود را باید در نظر گرفت و سپس نسبت به خرید این ارز اقدام کرد.

آیا می‌توان Threshold را استخراج کرد؟

خیر، امکان استخراج ارز دیجیتال وجود ندارد. اما می‌توان برای کسب آن از طریق شرکت در استخر‌های حاکمیتی یا خرید از طریق صرافی‌های ارز دیجیتال اقدام کرد.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله