straxicon

خرید و فروش استراتیس

STRAX /  Stratis
IRTicon تومان
STRAXicon استراتیس
خرید آسان  استراتیس
حجم ۲۴ ساعته (STRAX) 659,483.23
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 305,129.11
تغییرات ۱ روزه +1.86 %
قیمت آخرین معامله 0.46720 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.4695 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.45743 $

بازارهای اقتصادی همیشه جزو برترین بازارهای جهانی‌اند که مشاوران، برنامه‌نویسان، طراحان و کاربران زیادی را در خود جای داده است. هرکدام از این اشخاص نقش و ماموریت مخصوص خود را داشته و برای دستیابی به سود و درآمد تلاش می‌کنند. اما اینکه هرکدام از آنها چقدر موفق هستند و دیگران را در دستیابی به موفقیت همراهی می‌کنند، امری بحث برانگیز است.

در سال‌های ابتدایی که بازار ارزهای دیجیتال شروع به کار کسی، بیشتر کاربران با هدف دستیابی به سود و افزایش دارایی خود، ارزهای مختلفی را خریداری می‌کردنند، به همین روال نحوه و سبک فعالیت کاربران این بازار تنها به خرید و فروش ارزهای دیجیتال محدود شده بود، اما از آنجایی که دنیای امروزه ما هر لحظه در حال پیشرفت است، ادامه داستانِ بازار ارزهای دیجیتال به سادگی رقم نخورد.

مدتی بعد بسیاری از برنامه‌نویسان و طراحان پلتفرم‌های مختلف، برنامه و پلتفرم‌هایی را ارائه دادنند که در آن کاربران می‌توانستند به شیوه‌های دیگری به درآمد برسند. اما این شیوه‌ها چگونه کار می‌کرد؟ یا اصلا کاربران چگونه می‌توانستند تجارت خود را به دیگران نشان داده و از آن کسب درآمد کنند؟ در اینجا کاربران به فضایی نیاز داشتند که بتواند تجارت و محتواهای آنها را در معرض نمایش قرار دهد. ارز دیجیتال یا شبکه استراتیس دقیقا همان چیزی بود که این ماموریت را انجام داد. به همین سبب قصد داریم در این مقاله به بررسی معنا و مفهوم استراتیس و نقش آن در دنیای ارزهای دیجیتال بپردازیم:

استراتیس (STRAX) چیست؟

ارز دیجیتال یا پلتفرم استراتیس به شبکه بلاک چین مستقل یا فضایی گفته می‌‌شود که برای نمایش تجارت، دیتا و محتوای کاربران یا سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال و انجام برخی از خدمات این بازار ارائه شده است. درواقع این شبکه با هدف انجام خدماتی همچون پشتیبانی از قراردادهای هوشمند، راه‌اندازی زنجیره‌های خصوصی و غیره تولید شد.

همچنین این شبکه قابلیت نمایش بسیاری از تجارت‌ها و افزایش بازدید آنها را داشته و به کاربران این فضا را می‌دهد که در کمترین زمان، بازدید‌های بیشتری از محتوای خود دریافت کنند و در صورت افزایش بازدید، ارز استرتیس را به صورت پاداش دریافت کنند.

تاریخچه پیدایش استراتیس (stratis)

در سال 2016، کریس تریو که یکی از فعالان و کاربران عرصه ارزهای دیجیتال بود ایده توکن استراتیس را در ذهن خود پروراند. این ایده در ابتدا تنها به صورت یک توکن یا ارز دیجیتال بود که بتواند سوددهی خوبی برای کاربران خود داشته باشد، اما از آنجایی که بازار ارزهای دیجیتال یکی از هیجان‌انگیزترین بازارهای اقتصادی است که قابلیت‌ها و مزیت‌های زیادی در آن وجود دارد، نتیجه این ایده جور دیگری رقم خورد.

درواقع بازار ارزهای دیجیتال برای انجام بسیاری از خدمات خود و ایجاد یک فضای مناسب به کاربران، نیازمند شبکه‌ایی بود که بتواند تمام این قابلیت‌ها را در آن بکار ببرد، کریس تریو تصور می‌کرد این شبکه می‌تواند به عنوان یک ایسگاه اقتصادی عمل کرده و از چند جهت به کاربران بازار ارزهای دیجیتال سود برساند.

استراتیس (STRAX) چگونه معروف و محبوب شد؟

کاربرانی که قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را داشتند، اما از سرمایه کافی برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال برخوردار نبونند، همیشه به دنبال راهکاری بودنند که بتوانند از این بازار کسب درآمد کنند، اما تا قبل از خلق این شبکه راهکارهای نسبتا کمی برای دستیابی به سود در این بازار وجود داشت.

در سال 2016 و دقیقا در شرایطی که بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال با ضررهای مالی روبرو بودنند، ارائه این شبکه جذاب و کاربردی دریچه جدیدی از امید را برای آنها باز کرد. ارز دیجیتال STRATIS به سبب قابلیت‌ها و مزیت‌های سودآوری که داشت، در مدت زمان کمی به محبوبیت بسیار چشمگیری دست یافت.

هدف از خلق استراتیس STRAX

همانطور که گفته شد این شبکه فضای مناسبی برای نمایش تجارت‌ها و محتوای کاربران است، به همین سبب می‌تواند بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال را در مدت زمان کمی به سوددهی بسیار خوبی رسانده و با افزایش بازدید کاربران دیگر نسبت به محتوای آنها، ارز دیجیتال استراتیس را به صورت رایگان به آنها هدیه دهد.

علاوه بر آن بسیاری از کاربران بازار ارزهای دیجیتال برای برخی از خدمات خود نیازمند شبکه بلاک چین مستقل بودنند، به همین سبب این پلتفرم برپایه یک شبکه بلاک چین مستقل و به صورت غیرمتمرکز، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات اقتصادی آغاز کرد.

پشتوانه استراتیس STRAX چیست؟

پلتفرم و شبکه استراتیس با توجه به قابلیت‌ها و مزیت‌های کاربردی که داشت، توانست در مدت زمان کمی خود را در دل کاربران و سرمایه‌گذاران بازار ارزهای دیجیتال جا کند، به همین سبب بسیاری از سرمایه‌گذاران ترجیح می‌دهند که دارایی و سرمایه خود را در این شبکه صرف کرده و پشتیبان این پلتفرم باشند.

افزایش خرید و فروش کاربران نسبت به این پلتفرم باعث شد که بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی، این پلتفرم را در لیست محبوب‌ترین ارزها و پلتفرم‌های خود قرار داده و حمایت و پشتیبانی خود از این پلفترم را به صورت رسمی اعلام کنند.

ارزش استراتیس چگونه تعیین می شود؟

تعیین ارزش یک ارز، چه استراتیس چه ارزهای دیگر ارتباط مستقیمی با بازخود کاربران و سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال دارد. درواقع هرگاه که میزان تقاضای کاربران برای ارائه این پلتفرم نسبت به عرضه آن بیشتر باشد، باید نتیجه گرفت که این پلتفرم از ارزش بالایی برخوردار بوده و نزد کاربران محبوبیت زیادی دارد.

اما هرگاه که میزان تقاضای کماربران نسبت به ارائه این پلتفرم کاهش یافته و کاربران علاقه‌ایی برای خرید و فروش این پلتفرم نداشته باشند یا از خدمات آن استفاده نکنند، باید بدین نتیجه رسید که میزان ارزش و محبوبیت این ارز با نزول روبرو شده است.

قابلیت ها و مزایای استراتیس

عمده‌ترین چیزی که به افزایش محبوبیت یک ارز یا پلتفرم نزد کاربران ارزهای دیجیتال کمک می‌کند قابلیت‌ها و مزایای آن است. به همین سبب کریس تریو برای ارائه این پلتفرم جذاب از قابلیت‌های مفیدی استفاده کرده که در قسمت زیر به آنها می‌پردازیم:

ایجاد فضای مناسب به کاربران

پلتفرم استراتیس از جمله معدود پلتفرم‌هایی است که دارای چندین قابلیت متفاوت است. یکی از این قابلیت‌ها ایجاد فضای مناسب برای نمایش تجارت و محتوا و دیتای کاربران است. بدین صورت که کاربران می‌توانند ارزهای خود، مطالب مختلف، دیتاهای متفاوت و بسیاری از اطلاعات دیگر را در این شبکه به اشتراک گذاشته و در صورت رشد آنها و افزایش بازدید کاربران نسبت به هر محتوا، ارز استراتیس را به صورت رایگان دریافت کنند.

پشتیبانی از قراردادهای هوشمند

قراردادهای هوشمند یکی از اصلی‌ترین قسمت‌های بازار ارزهای دیجیتال و شبکه بلاک چین است که معاملات ارزی در آن انجام می‌گیرد. بدین صورت که دو طرف معامله(خریدار و فروشنده) تمام اطلاعات خود را در این شبکه ثبت کرده و پس از تایید، قادر به ثبت معامله خود هستند.

اما نقش استراتیس چیست؟ در این بخش شبکه قراردادهای هوشمند نیازمند پشتوانه‌ایی است که اطلاعات خریدار و فروشنده را تایید کند. پلتفرم استراتیس این کار را انجام داده و در نهایت اجازه‌ی انجام معاملات ارزی را صادر می‌کند.

راه‌اندازی زنجیره‌های خصوصی

یکی دیگر از قابلیت‌هایی که شاید کمتر به گوشتان خورده باشد قابلیت ایجاد یا راه‌اندازی زنجیره‌های خصوصی است. درواقع این قابلیت ارتباط مستقیمی با ایجاد فضای مناسب به کاربران دارد. زیرا با ایجاد فضای مناسب برای کاربران و انتشار محتواهای مختلف، کاربرانی که محتوا یا تجارت آنها شباهت زیادی با یکدیگر دارد را پیدا کرده و یکدیگر را به صورت یک زنجیره خصوصی دنبال می‌کنند. این همراهی می‌تواند منجر به خرید و فروش، نظردهی درمورد محتوا و بسیاری از فعالیت‌های دیگر باشد.

بنیانگذاران ارز دیجیتال استراتیس STRAX چه کسانی هستند؟

کریس تریو موسس و خالق ارز دجیتال استراتیس بود که در سال 2016 ایده ابتدایی این پلتفرم را در ذهن خود پروراند. پس از آن با تحقیق و بررسی درمورد قابلیت‌های موردنیاز، نهایتا در همان سال و با کمک نیکلاس دوریر و جرمی بوکوبزا این پلتفرم و شبکه به بازار ارزهای دیجیتال ارائه و مورد استقبال کاربران قرار گرفت.

امنیت شبکه استراتیس چگونه است؟

امنیت شبکه استراتیس با استفاده از یکی از خلاقانه‌ترین سیستم‌ها تامین شده است. این سیستم که به POS معروف است، بجای استفاده از ماینرهای مختلف و استخراج بلوک‌های جدید، به کاربران این امکان را می‌دهد که سکه‌های خود را به صورت ثابت در شبکه قرار داده و در صورت افزایش بلوک، سکه خود را پس گرفته و هدیه هم دریافت کنند. این سکه‌ها یه صورت ثابت در شبکه قفل شده و باعث افزایش امنیت شبکه استراتیس خواهد شد.

چه تعداد توکن استراتیس در گردش است؟

حجم معاملات روزانه و خرید و فروش‌هایی که در زمینه ارز دیجیتال و پلتفرم استراتیس انجام می‌شود بیان کننده این است که میزان سود و زیان استراتیس چقدر است. ارز STRATIS در زمان نوشتار این مقاله در حدود 7,405,395 واحد معاملات روزانه داشته و میزان گردش آن حدودا 142,764,093 استراتیس است.

خرید ارز دیجیتال استراتیس

یکی از روش‌های خرید ارز دیجیتال استراتیس استفاده از روش خرید مستقیم است. در این روش کاربران به صورت مستقیم فروشندگان این ارز دیجیتال را پیدا کرده و معامله خود را با آنها ثبت می‌کنند. در این روش نیازی به پرداخت کارمزد خرید ارز دیجیتال نیست، اما یکی از تفاوت‌های بارز این روش با روش‌های دیگر در خطرات زیادی مانند کلاهبرداری است که کاربران را تهدید می‌کند.

در روش دوم کاربران و سرمایه‌گذاران می‌توانند با استفاده از خدمات صرافی‌های معتبر داخلی با کاربردهای بسیار پایین و مقرون به صرفه برای خرید ارز دیجیتال استراتیس اقدام کنند. این روش مراحل بسیار ساده‌ای داشته و کمترین هزینه‌ها را نیز روی دست کاربران باقی خواهد گذاشت. به زبان ساده‌تر، این روش با نام (خرید آسان) در صرافی‌ها قابل انجام بوده و در کمترین زمان ممکن قابل انجام است.

همچنین امکان استفاده از خدمات برخی از صرافی‌های معتبر خارجی برای خرید ارز دیجیتال استراتیس وجود دارد. البته لازم به ذکر است که بسیاری از صرافی‌های خارجی به دلیل قوانین مربوط به تحریم‌ها امکان ارائه خدمات به کاربران ایرانی را نداشته و ممکن است حساب کاربری کاربران را مسدود کنند.

فروش ارز دیجیتال استراتیس

افزایش معاملات ارزی درمورد پلتفرم و ارز دیجیتال استراتیس نشان‌دهنده این است که این ارز و پلتفرم از محبوبیت زیادی در بین کاربران برخوردار است. به همین سبب فروش آن یکی از راحت‌ترین شیوه‌های دستیابی به سود است. دارندگان این ارز می‌توانند به صرافی‌های معتبر مراجعه کرده و با تعیین قیمت موردنظر برای ارز استراتیس، منتظر بمانند که خریدارهای مختلف میزان کارمزد را مشاهده کرده و پلتفرم آنها را برای خرید انتخاب کند.

نحوه خرید استراتیس از صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که کاربران می‌توانند با مراجعه حضوری به آن، فرایند احراز هویت را انجام داده و ارز موردنظر را خریداری کنند. البته کسانی که تجربه چندانی در خرید و فروش ارزهای دیجیتال ندارند، می‌توانند با استفاده از قابلیت (خرید آسان) در کمترین زمان ممکن و با استفاده از مشاوره‌های کادر صرافی تبدیل، ارز استراتیس را به کیف پول خود منتقل کنند.

روش نگهداری استراتیس ( چگونه استراتیس را نگهداری کنیم؟ )

برنامه‌نویسان و طراحان ارزهای دیجیتال برای حفظ و نگه‌داری ارز و پلتفرم استراتیس، که یکی از سودآورترین و حساس‌ترین پلتفرم‌های دیجیتال است، کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری مختلفی را در قالب دسکتاپ، موبایل و کروم به کاربران ارائه کرده‌اند. کاربران می‌توانند از طریق مراجعه به صرافی‌های معتبر این کیف پول‌ها را خریداری کنند.

انواع کیف پول استراتیس

در این قسمت به بیان نام برخی از برترین کیف پول‌های دیجیتال که از ارز استراتیس پشتیبانی می‌کنند اشاره می‌کنیم:

 • کیف پول کوین استراتیس
 • کیف پول استراتیس موبایل والت
 • استراتیس والت(مخصوص دسکتاپ)
 • کیف پول تراست والت
 • کیف پول سیف پل

کارمزد خرید و فروش استراتیس

تعیین کارمزد برای خرید یا فروش استراتیس امری است که به صرافی‌های موردنظر بستگی دارد. در صرافی تبدیل کاربران برای برداشت استراتیس هیچگونه کارمزدی پرداخت نمی‌کنند. اما یکی از قابلیت‌هایی که این صرافی به تازگی برای کاربران خود بکار برده این است که میزان کارمزد صرافی باتوجه به عوامل مختلف تعیین شده و قابل برداشت از ارزهای استراتیس است.

مزایای خرید و فروش استراتیس در صرافی تبدیل

اعتبار و قدمت صرافی تبدیل باعث ایجاد مزیت‌های زیادی شده است که در قسمت زیر به برخی از آنان اشاره خواهیم کرد:

 • امکان خرید آسان و سریع صرافی تبدیل
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار جهانی
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی
 • سرعت بالای تراکنش ها
 • نمایش میزان کارمزد پیش از انجام معامله
 • امکان برداشت ارز دیجیتال استراتیس بعد از خرید در کمترین زمان ممکن
 • انجام فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال استراتیس در صرافی تبدیل مطابق با عرضه و تقاضا

آیا خرید استراتیس بدون احراز هویت امکان دارد؟

امکان خرید استراتیس بدون احراز هویت با استفاده از خدمات صرافی‌های داخلی وجود ندارد و برای این منظور کاربران می‌توانند از خدمات صرافی‌های خارجی استفاده کنند. زیرا قوانین و دستورالعمل‌های اجرایی ارائه شده به صرافی‌های داخلی امکان خرید ارز استراتیس یا هر ارز دیگری، بدون احراز هویت را ممنوع کرده و از این رو کاربران برای خرید رمز ارز بایستی مراحل اولیه احراز هویت را پشت سر گذاشته باشند.

آینده استراتیس چگونه است؟

بسیاری از اقتصاددانان بر این باورند که نقش یک پایگاه اقتصادی در بازار ارزهای دیجیتال کمرنگ بود، ارز و پلتفرم دیجیتال STRATIS با نمایش خود و قابلیت‌هایی که داشت، توانست محبوبیت زیادی نزد کاربران بازار ارزهای دیجیتال پیدا کند. به همین سبب اقتصادانان و فعالان عرصه ارزهای دیجیتال بر این عقیده‌اند که آینده بسیار درخشانی در انتظار این پلتفرم خواهد بود.

منابع

anycoindirect.eu
101blockchains.com

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
از کجا می‌توانیم استراتیس بخریم؟

خرید ارز دیجیتل استراتیس از طریق صرافی‌ها و سایت‌های معتبر آن امکان‌پذیر است.

خرید سریع استراتیس (STRAX) چگونه امکان‌پذیر است؟

کاربران می‌توانند به صورت حضوری به صرافی‌های معتبر مراجعه کرده و با انتخاب گزینه (خرید آسان) در سریع‌ترین زمان ممکن استراتیس را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش استراتیس (stratis) در صرافی تبدیل چقدر است؟

کارمزد در بخش خرید آسان 0.25 درصد، در بازارهای تتری 0.2 درصد و در بازارهای تومانی، وابسته به حجم معامله، از 0.4 تا 0.15 درصد متغیر است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید به صفحۀ توضیح کارمزد صرافی ارز دیجیتال تبدیل مراجعه کنید.

در چه زمان می‌توانیم برای خرید و فروش استراتیس (stratis) اقدام کنیم؟

سرمایه‌گذاران می‌توانند در هر زمانی که سرمایه موردنظر را داشتند اقدام به خرید این ارز کنند.

ارز دیجیتال استراتیس (STRAX) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

با استفاده از کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری

آیا خرید استراتیس (STRAX) می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه به نظریه اقتصاددانان و پیش‌بینی خوبی که از آینده این ارز دارند، می‌توان نتیجه گرفت که خرید این ارز سودمند است.

آیا می‌توان استارتیس (STRAX) را استخراج کرد؟

خیر، استراتیس قابلیت استخراج ندارد.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله