sklicon

خرید و فروش اسکیل نتورک

SKL /  SKALE Network
IRTicon تومان
SKLicon اسکیل نتورک
خرید آسان  اسکیل نتورک
حجم ۲۴ ساعته (SKL) 8,688,924.91
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 300,217.29
تغییرات ۱ روزه +0.17 %
قیمت آخرین معامله 0.03449 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.03493 $
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 0.03409 $

ارز دیجیتال اکسیل نتورک ( SKALE Network ) با نماد SLK با هدف از میان برداشتن یکی از بزرگترین مشکلات بلاک چین روی اتریوم روی کار آمده است. اتریوم به عنوان دومین ارز دیجیتال پرکاربرد در فضای ارزهای دیجیتال تنها از مشکل مقیاس‌پذیری رنج می‌برد که منجر به افزایش کارمزدها شده است. کاربران به جستجوی راهکار اقتصادی‌تری برای استفاده از قابلیت‌های قراردادهای هوشمند هستند. ارز اسکیل تنورک به عنوان پاسخی برای این جستجوها معرفی شده است.

اسکیل نتورک ( SKL ) چیست؟

این ارز در واقع نوعی توکن محسوب می‌شود و متعلق به شبکه Skale Network است. هدف از ایجاد آن رفع مشکل مقیاس‌پذیری ارز دیجیتال اتریوم است. مشتریانی که از توکن SLKاستفاده می‌کنند این امکان را دارند که خارج از زنجیره اصلی اقدام به انجام تراکنش کنند و به این ترتیب ازدحام موجود در شبکه اصلی رمز ارز اتریوم را پایین بیاورند.

شبکه SKL باعث کاهش کارمزدهای تراکنش بر روی برنامه‌های غیرمتمرکز DApp می‌شود. به این ترتیب این شبکه زمینه­ای امن و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه را شکل می‌دهد که توسعه‌دهندگان در آن می‌توانند هزینه‌های خود را با استفاده از این توکن بومی بپردازند.

تاریخچه پیدایش اسکیل نتورک ( skl )

این ارز دیجیتال در سال 2017 به بازار عرضه شد. در مورد بنیانگذاران آن هم باید بدانید که دو نفر به نام‌های استین کلادکو Stan Kladko و جک اوهولران Ack O′Holleran جزو بنیان‌گذاران اصلی این ارز دیجیتال بودند. هم کلادکو و هم اوهولران دغدغه ایجاد برنامه‌های غیرمتمرکز را داشتند و به همین دلیل اقدام به ارائه این ارز دیجیتال کردند.

کلادکو بنای اولیه این ارز دیجیتال را به عنوان یک راه‌حل برای مقیاس‌پذیری برنامه‌های مختلف مدنظر قرار داد. جک و او در مسیر همکاری و تعاملات اولیه به این مسئله پی بردند که در بازار ارزهای دیجیتال یک پتانسیل عالی برای شکل‌گیری یک لایه جدید با توان بالا وجود دارد.

این پتانسیل می‌تواند همگام با فناوری اتریوم فعالیت داشته باشد و اجازه غلبه DApp بر مشکل عدم مقیاس‌پذیری را دهد. دستیابی به این راه‌حل از آن رو بود که بلاک چین‌های موجود نیاز به مقیاس‌پذیری داشتند. چرا که برنامه‌های غیرمتمرکز نوین به مانند صرافی‌هایی که به شکل غیرمتمرکز فعالیت داشتند، با سرعت زیاد در حال رشد و گسترش بودند.

به این ترتیب بود که ارز دیجیتال SKL در تاریخ اول ژانویه سال 2018 متولد و به شکل رسمی راه‌اندازی شد. گفتنی است که این رمزارز در ادامه مسیر خود از سرمایه‌گذاران دیگر در خصوص بلاک چین و رمزنگاری پشتیبانی کرد. توکن SKl نخستین فاز شبکه اصلی خویش را در تاریخ 30 ژوئن سال 2020 راه‌اندازی کرده و در نوع خودش یک نسخه محدود بود.

اسکیل نتورک ( SKL ) چگونه معروف و محبوب شد؟

آنچه که به عنوان محور پروژه شبکه این ارز دیجیتال به شمار می‌رود، آن است که از زنجیره‌های جانبی الاستیک استفاده می کند. در این مورد باید بدانید که این زنجیره‌های جانبی به شکل مستقل عمل می‌کنند و با فضای بلاک چین دیگر ادغام شده‌اند.

به این ترتیب کاربران این امکان را دارند که ساید چین‌هایی مناسب با نیاز خود ایجاد کنند. به همین دلیل هم این ساید چین‌ها الاستیک خوانده می‌شوند. توسعه‌دهندگان این امکان را دارند که ساید چین‌های مخصوصی را در نظر داشته و برای DApp مورد استفاده قرار دهند. آنها می‌توانند این ساید چین‌ها را براساس مشخصاتی که مد نظر خودشان است، ایجاد و تنظیم کنند.

با ارائه یک همچین امکانی در این ارز دیجیتال، توسعه‌دهندگان می‌توانند از قابلیت میزبانی و توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز مد نظرشان بهره بگیرند. همین ویژگی باعث به شهرت رسیدن این ارز دیجیتال شده است.

هدف از خلق اسکیل نتورک ( SKL )

ارز SKL این توانایی را دارد که تراکنش‌های موجود در شبکه را با استفاده از زنجیره‌های جانبی به ثبت برساند. همچنین می‌تواند چندین تراکنش را به شکل همزمان مورد اعتبارسنجی قرار داده و سپس آن تراکنش‌ها را برای تایید به اتریوم برگرداند. به این ترتیب هدف از خلق این ارز دیجیتال افزایش سرعت تراکنش‌ها است و باعث می‌شود که ازدحام شبکه کاهش یابد.

ارزش اسکیل نتورک چگونه تعیین می‌شود؟

این رمز ارز شکلی از ارزهای دیجیتال است که ارزش آن بر اساس حجم معاملات روزانه تعیین می‌شود. در حال حاضر چیزی در حدود 0.01 درصدد از کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است و حجم مبادلات روزانه آن هم نزدیک به 3 میلیون دلار است. البته تعیین ارزش دقیق ارزهای دیجیتال مانند SKL ارتباط مستقیمی با میزان درخواست کاربران نسبت به ارائه آنها دارد.

قابلیت ها و مزایای اسکیل نتورک

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، ویژگی اصلی که باعث محبوبیت این ارز دیجیتال شده است، آن است که این رمز ارز می‌تواند در زمان ازدحام شبکه اتریوم با عملیات DApp هزینه‌ها را پایین آورد.

به زبان ساده‌تر زمانی که قیمت گس بالا می‌رود و دسترسی به DApp با سختی امکان‌پذیر می‌شود. یکی از قابلیت‌های کاربردی این شبکه افزایش سرعت انجام تراکنش‌ها و تایید آنها بود.پس به صورت خلاصه انجام سریع تراکنش‌ها، توان بالای عملیاتی و کمترین میزان تاخیر جزو خصوصیات اصلی این رمز ارز به شمار می‌روند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال SKL چه کسانی هستند؟

همانطور که پیشتر هم گفته شده است دو نفر به نام‌های استین کلادکو Stan Kladko و جک اوهولران Ack O′Holleran بنیانگذارن این ارز دیجیتال هستند. نکته مثبتی که درمورد این بنیان گذاران وجود دارد این است که هردوی آنها پیش از این در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت داشته و به خوبی با نیازهای کاربران آشنایی داشتند.

امنیت شبکه اسکیل نتورک چگونه است؟

امنیت این ارز دیجیتال بواسطه توکن بومی SKL برقرار می‌شود. این توکن خیلی کاربردی است و بسیاری از کارشناسان مسایل اقتصادی، آینده روشنی را برای آن ترسیم کرده­اند. توکن SLK جهت استقرار برنامه و همچنین جهت برقراری امنیت شبکه این رمز ارز به کار برده می‌شود. شبکه اسکیل نتورک از این توکن می‌تواند برای انجام فرایند استیکینگ استفاده کند.

توکن SLK از استاندارد ERC777 ساخته شده است که مبتنی بر اتریوم بوده و این یعنی با استاندارد ERC20 سازگاری دارد. هدف از راه­اندازی استاندارد ERC777 برطرف‌سازی برخی از مشکلات استاندارد ERC20 است. علاوه بر آن این توکن بر شبکه بلاک چین اتریوم فعالیت داشته و این شبکه توسط ماینرهای بسیار قوی پشتیبانی می‌شود.

چه تعداد توکن اسکیل نتورک در گردش است؟

تعداد واحدهای در گردش این ارز دیجیتال 4.04 میلیارد است و تعداد کل واحدهای آن هم چیزی در حدود 7 میلیارد خواهد بود. 85,981,600.00 دلار از این ارز در بازار رواج داشته و حدود 3,685,320.00 دلار از آن به صورت روزانه معامله می‌شود. این آمار و معاملات روزانه آن باعث شد که ارز SLK رتبه 178 را در بازار ارزهای دیجیتال به دست بیاورد.

خرید ارز دیجیتال اسکیل نتورک

قبل از انجام هر کاری، برای خرید این رمز ارز می‌بایست صرافی‌هایی را که از این ارز پشتیبانی می‌کنند را شناسایی کنید. کاربران می‌توانند به انواع صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کنند. پس از انتخاب صرافی معتبر کاربران باید برای ثبت نام اقدام کرده و حساب کاربری را برای خود ایجاد کنند. علاوه بر آن کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش « خرید آسان » در صرافی تبدیل در کمترین زمان ممکن ارز SKL را خریداری کنند.

فروش ارز دیجیتال اسکیل نتورک

برای فروش توکن SLK به مانند شرایط خرید آن، کاربران باید به صرافی معتبر مراجعه کرده و با ایجاد حساب کاربری نسبت به فروش دارایی خود اقدام کنند. پس از آن ارز آنها در لیست گزینه‌های فروشی سایت قرار می‌گیرد. ذکر این نکته ضروری است که کاربران ایرانی نمی‌توانند از خدمات صرافی‌های خارجی به علت وجود تحریم‌ها بهره‌مند شوند. پس باید یکی از صرافی‌های معتبر داخلی را برای این امر انتخاب کنند.

نحوه خرید اسکیل نتورک از صرافی تبدیل

برای انجام فرایند خرید و یا فروش این ارز دیجیتال باید به صرافی تبدیل مراجعه کرده و با انجام مراحل ثبت نام و انجام پروسه احراز هویت و سپس دریافت قیمت لحظه‌ای این ارز دیجیتال برای خرید اقدام کرد. کاربران می‌توانند پس از ایجاد حساب کاربری، به انواع گزینه‌های فروش صرافی دسترسی پیدا کرده و بهترین پلتفرم را انتخاب کنند. سپس باید نسبت به پرداخت هزینه‌های معامله اقدام کرده و ارز دیجیتال را به کیف پول دیجیتال خود منتقل کنند. اگر تجربه یا زمان کافی برای انتخاب معامله را در اختیار ندارید، پیشنهاد می‌کنیم گزینه خرید آسان را امتحان کنید.

روش نگهداری اسکیل نتورک

رمز ارز SKL مانند سایر ارزهای دیجیتال برای ذخیره‌سازی و برای نگهداری نیاز به استفاده از کیف پول دیجیتال دارد. البته همیشه امکان استفاده از کیف پول اختصاص صرافی تبدیل نیز وجود دارد. برای برخی از کاربران بهترین گزینه همان استفاده از کیف­های پول دیجیتال است. این کیف پول‌ها در دو قالب سرد و گرم در اختیار کاربران قرار گرفته‌اند. شما همواره می‌توانید برای نگهداری از ارزهای دیجیتال خود از کیف پول اختصاصی تبدیل نیز استفاده کنید.

انواع کیف پول اسکیل نتورک

کیف‌های پول دیجیتالی که می‌توان این ارز دیجیتال را در آنها نگهداری کرد، در قالب دو دسته کیف پول دیجیتال سخت‌افزاری و نرم‌افزاری قابل تقسیم­بندی هستند. در ادامه این مقاله هم سعی کرده‌ایم تا به معرفی آنها بپردازیم:

کیف پول سخت‌افزاری لجر و ترزور دو نوع کیف پول امن محسوب می‌شوند که می‌توان ارز اسکیل نتورک را در آنها نگهداری کرد. از آنجایی که این دو کیف پول دارای تکنیک‌های رمزنگاری خیلی پیشرفته‌ای هستند و به صورت آفلاین هم کار می­کنند، امکان کلاهبرداری از آنها بسیار پایین است.

کیف پول نرم‌افزاری تراست کیف پول معتبر دیگری است که می‌توان ارز دیجیتال اسکیل نتورک را در آن ذخیره کرد. این کیف پول توسط صرافی بایننس پشتیبانی می‌شود و شاید به همین علت است که در بین معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بازار ارز دیجیتال دارای محبوبیت است. گفتنی است که کیف پول تراست بر روی سیستم عامل اندروید و آی او اس قابلیت اجرا دارد.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال اسکیل نتورک

کارمزد به ارزی گفته می‌شود که پس از انجام معامله دریافت می‌شود. یعنی به شکل درصدی از کل مبلغ معامله، کارمزد دریافت می‌شود. گفتنی است که در زمان ثبت سفارش میزان کارمزد به کاربر نمایش داده می‌شود و این مبلغ هم مطابق با نرخ روز ارزهای دیجیتال محاسبه می‌شود. برای مثال میزان کارمزد در صرافی تبدیل بین 0.4 تا 0.15 درصد متغیر بوده و باتوجه به عوامل مختلف تعیین می‌شود. این درصد برای کاربری که در یک ماهه گذشته حجم بالایی از معاملات را داشته است در پایین‌ترین حد محاسبه می‌شود. برای معاملاتی تتری در تبدیل کارمزد ثابت 0.2 تعیین شده است.

مزایای خرید و فروش SKL در صرافی تبدیل

همانطور که گفتیم صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که در سطوح مختلف بین‌المللی و غیره فعالیت دارد. به همین سبب از اعتبار بالایی برخوردار است. همچنین خرید و فروش ارز SLK از این صرافی دارای مزایای مهمی است:

 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • انتقال سریع دارایی
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • افزایش امنیت معاملات
 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • انجام معامله در بازارهای بین‌المللی
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • مشاهده میزان کارمزد پیش از انجام معامله
 • ارائه کیف­ پول امن اختصاصی

آیا خرید اسکیل نتورک بدون احراز هویت ممکن است؟

در پاسخ به این سوال باید صراحتا از واژه خیر استفاده کنیم. زیرا کشور ایران قوانین مشخصی را برای فعالان عرصه ارزهای دیجیتال درنظر گرفته است. یکی از این قوانین انجام فرایند احراز هویت است که از تقلب و کلاهبرداری جلوگیری می‌کند. به همین سبب تمامی کاربران بازار ارزهای دیجیتال باید فرایند احراز هویت را به صورت کامل انجام دهند.

آینده اسکیل نتورک چگونه است؟

همانطور که در این مقاله به تفصیل اشاره شده است ارز دیجیتال SKL برای بهبود امنیت و همچنین برای بهبود عدم تمرکز برنامه‌هایی ایجاد شده است که مبتنی بر اتریوم هستند. دارندگان توکن SLK به سبب بهبود فرایند مقیاس‌پذیری و برقراری امنیت نرم‌افزارها با کمک اعتبارسنج، موفق به دریافت پاداش می‌شوند. آنچه که واقعیت دارد آن است که اکوسیستم اتریوم اکوسیستمی کند است و تایید تراکنش‌ها با کندی صورت می‌گیرند.

اما با استفاده از شبکه اسکیل نتورک تایید تراکنش‌ها با سرعت بالاتری انجام می‌پذیرند. چرا که ارز SKL این توانایی را دارد که سریع عمل کند به حدی که در ثانیه 200 تراکنش را به انجام می‌رساند. بنابراین می‌توان گفت که فعالیت­ها و اهداف این شبکه باعث شده تا آینده روشنی در انتظار ارز SLK باشد و سرمایه‌گذاران می‌توانند روی انجام معاملات خود با آن تصمیم‌گیری کنند.

منابع:

Skale.space/network
Currency.com
Coindesk.com
Kriptomat.io

خرید ارز دیجیتال
پرطرفدارترین‌ها
نماد تغییرات قیمت
BTCicon
BTC  بیت کوین
+0.76%
27,294.40 USDT
1,412,956,307 تومان
USDTicon
USDT  تتر
-0.15%
51,990 تومان
1 USDT
ETHicon
ETH  اتریوم
+0.61%
1,902.57 USDT
98,494,039 تومان
DOGEicon
DOGE  دوج کوین
+1.07%
0.0729200 USDT
3,772 تومان
SHIBicon
SHIB  شیبا
+1.52%
0.00000864 USDT
0.447 تومان
BABYDOGEicon
BABYDOGE  بیبی دوج
+1.56%
0.00000000190 USDT
0.0000983 تومان
سوالات متداول
از کجا میتوانیم اسکیل نتورک ( SKL ) بخریم؟

خرید ارز دیجیتال SKL از انواع صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی قابل انجام است. اما برخلاف تصور بسیاری از سرمایه‌گذاران انجام این کار از طریق صرافی‌های خارجی امری غیرممکن است. کاربران می‌توانند با مراجعه به صرافی تبدیل در بستری امن اسکیل نتورک و بیش از 200 رمزارز دیگر را خریداری کنند.

خرید سریع اسکیل نتورک ( SKL ) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع این رمز ارز دیجیتال بهترین، سریع‌ترین و امن‌ترین راه مراجعه به صرافی معتبر است. علاوه بر آن کاربران می‌توانند با مراجعه به صرافی تبدیل و بخش ( خرید آسان ) در کمترین زمان ممکن ارز دیجیتال خود را خریداری کنند.

کارمزد خرید و فروش اسکیل نتورک ( SKL ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

صرافی تبدیل باتوجه به عوامل مختلف میزان کارمزد را برای کاربران خود تعیین می‌کند. البته این میزان کارمزد بین 0.4 تا 0.15 درصد قابل تغییر است، کارمزد دقیق پس از ارزیابی حجم معاملات کاربر در 30 روز گذشته تعیین ‌می‌شود. در معاملاتی تتری نیز کامزد ثابت 0.2 در نظر گرفته شده است.

چگونه قیمت اکسیل نتورک را پیش بینی کنیم؟

برای شناخت بازه زمانی مناسب برای خرید ارز دیجیتال اسکیل نتورک، بهترین راه استفاده از تجارب پیشین و همچنین استفاده از توصیه صرافی‌ها است. بررسی تحلیل‌های کانال تلگرامی الگوریتم تحیلی نیز خالی از لطف نیست.

ارز دیجیتال اسکیل نتورک ( SKL ) چگونه نگهداری می‌شود؟

گزینه مناسب برای نگهداری ارز اسکیل نتورک استفاده از کیف پول دیجیتال است که در این مقاله مورد معرفی قرار گرفته‌اند. کاربرانی که قصد دارند به این کیف پول‌های دیجیتال دستیابی داشته باشند می‌توانند به صرافی‌های معتبر ایرانی مراجعه کنند یا از کیف پول دیجیتال اختصاصی تبدیل استفاده کنید.

آیا خرید اسکیل نتورک ( SKL ) می‌تواند سودآور باشد؟

در این مورد باید به ارزیابی‌های کارشناسان و همچنین به دوره زمانی انجام معامله دقت داشت. اما به صورت کلی اکسیل نتورک به عنوان پلتفرمی که مشکل مقیاس‌پذیری را برطرف کرده است آینده بسیار درخشانی را پیش رو دارد.

آیا می‌توان اسکیل نتورک ( SKL ) را استخراج کرد؟

این ارز دیجیتال، توکن SLK را ارائه می¬دهد که از الگوریتم اثبات سهام بهره می¬گیرد. پس باید نتیجه گرفت که نمی‌توان ارز اسکیل نتورک را استخراج کرد. تنها راه سرمایه‌گذاری روی این ارز دیجیتال، خرید آن از صرافی¬های معتبر است.

چرا تبدیل؟
start-support-icon
24/7 پشتیبانی
whyus-24h-auth-icon
+0.5 M کاربر فعال
start-pro-tools-icon
+120 بازار معاملاتی
whyus-many-crypto-icon
+200 ارز دیجیتال
wire_board_background
generating_tokens_icon
با حداقل سرمایه وارد بازار ارز دیجیتال شوید. تنها با ۱۰۰ هزارتومان شروع کنید.
آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now />
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله