SCRTicon

قیمت و خرید سکرت - SCRT

خرید ارز دیجیتال سکرت Secret

خرید ارز دیجیتال سکرت (SCRT) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سکرت به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سکرت بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سکرت اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سکرت هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سکرت به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SCRT = 18,348.0396 IRT

SCRTicon

سکرت

خرید آسان سکرت
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سکرت

اطلاعات بازار سکرت

حجم ۲۴ ساعته (SCRT) 0.0000
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 0.0000
تغییرات ۱ روزه -1.4 %
قیمت آخرین معامله 0.3129 $

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سکرت می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

SCRTicon

SCRT

سکرت

تومان --

SCRTicon

SCRT

سکرت

قیمت دلاری

0.3078 USDT

قیمت تومانی

تومان 18,348

تغییرات 24 ساعت اخیر

-1.402 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
770 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بلاک چین سکرت یک شبکه رمزنگاری‌شده است که قراردادهای هوشمند را به کاربران خود ارائه می‌دهد. در این شبکه تمامی تراکنش‌های انجام شده و قراردادهای هوشمند کامل رمزگذاری شده هستند و جزئیات آن توسط هیچ‌کس قابل مشاهده نیست. توسعه‌دهندگان ارز دیجیتال سکرت همچنان معتقد هستند که حفظ حریم خصوصی کاربران در زمینه معامله و خرید و فروش ارز دیجیتال سکرت یک امر ضروری است. بنابراین آن‌ها با تلاش بسیار شبکه‌ای را گسترش داده‌اند که کاربرانشان بتوانند با نهایت ایمنی و امنیت معامله‌های خود را انجام دهند.

شبکه غیرمتمرکز سکرت به ایمن‌سازی و مقیاس‌پذیر کردن اینترنت غیرمتمرکز کمک کرده است. همچنین به عنوان اولین بلاک چین از ورودی، خروجی و قراردادهای هوشمند رمزنگاری‌شده پشتیبانی می‌کند. همگی این عوامل باعث شده‌اند که ارز دیجیتال سکرت یکی از محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال موجود در شبکه بلاک چین باشند. اما برای اینکه بیشتر با این ارزهای دیجیتال آشنا شوید، قصد داریم تا در ادامه به طور مفصل درباره ارز دیجیتال سکرت صحبت کنیم و به معرفی یک صرافی معتبر برای خرید و فروش آن‌ها بپردازیم.

بررسی تاریخچه و معرفی بنیان‌گذاران ارز دیجیتال سکرت

ارز سکرت

همان‌طور که می‌دانید یکی از ویژگی‌های اصلی شبکه بلاک چین شفافیت تراکنش‌های آن‌ها است. اما برخی دیگر از کاربران به دلیل فاش نشدن اطلاعات خود نمی‌توانند از این فناوری و مزایای آن استفاده کنند. به همین دلیل در سال ۲۰۱۴ دو متخصص به نامه‌ای Can Kisagun و Guy Zyskind، برای ارائه راه‌حل مقیاس بندی لایه دوم برای اتریوم توانستند یک پروژه ارز دیجیتال راه‌اندازی کنند. این پروژه انیگما نام داشت که می‌توانست قوانین حفظ حریم خصوصی را به قراردادهای هوشمند اضافه کند. انیگما توانست در سال ۲۰۱۷ با جذب حدود ۴۵ میلیون دلار سرمایه شبکه بلاک چین خود را گسترش دهد. اما بعدها با مخالفت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا مواجه شد. در نتیجه پروژه انیگما در سال ۲۰۲۰ بلاک چین مخصوص به خود را با توجه به قوانین امنیتی راه‌اندازی کرد. سپس در پی یک رای‌گیری شبکه انیگما نام خود را به سکرت تغییر داد. پس از تغییر نام این بلاک چین، ارز دیجیتال سکرت به عنوان توکن اصلی این پلتفرم معرفی شد و در دسترس تمامی مردم قرار گرفت.

ارز سکرت SCRT چیست؟

توکن اصلی این بلاک چین سکرت نامیده می‌شود. این توکن برای مدیریت، مبادله و همچنین پرداخت کارمزد در شبکه اصلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. توکن‌های سکرت در شبکه سکرت با استفاده از استاندارد SNIP-20 ساخته می‌شوند. این استاندارد مانند استاندارد معروف توکن ERC-20 است. اما تفاوت اصلی که دارد این است که توکن‌های سکرت به طور پیش‌فرض حریم خصوصی خود را حفظ می‌کنند.

بنابراین در قراردادهای محرمانه از توکن‌های سکرت بیشتر استفاده می‌شود. همچنین نودها باید از توکن سکرت استفاده کنند تا بتوانند در شبکه کار کنند و پاداشی دریافت کنند. همچنین کاربرانی که توکن‌های سکرت را در اختیار دارند می‌توانند توکن‌های خود را استیک کرده و در قبال آن پاداش دریافت کنند.

نود به چه معنی است؟

اما شاید اکنون برای شما سوال پیش‌آمده باشد که نود به چه معنی است؟ در واقع باید گفت ارز دیجیتال سکرت یک بلاک چین لایه اول است که بر اساس قوانین Cosmos/Tendermin توسعه داده شده است. این بلاک چین به طور کامل حاکمیت شبکه خود را بر عهده دارد و بر اساس شبکه‌ای از نود های توزیع شده کار می‌کند که قراردادهای هوشمند این شبکه را پردازش می‌کنند. این نودها در یک محیط اجرایی مطمئن فعالیت می‌کنند و نمی‌توانند از محتوای داده‌ها اطلاعاتی کسب کنند.

به همین دلیل است که بلاک چین سکرت از قراردادهای هوشمند خود با نام قراردادهای سری یاد می‌کند. همان‌طور که قبلاً به این نکته اشاره کردیم این ارز دیجیتال، توکن اصلی بلاک چین سکرت است. کاربران این شبکه بلاک چین می‌توانند از توکن سکرت برای مبادله، مدیریت و پرداخت کارمزد در شبکه استفاده کنند. برای اینکه بتوانید درباره عملکرد این ارز درک بهتری داشته باشید باید بدانید که ارز دیجیتال سکرت نسخه جدید و ایمن بلاک چین اتریوم است که می‌تواند از قراردادهای هوشمند و حریم شخصی داده‌ها محافظت کند.

معرفی شبکه سکرت Secret Network

شبکه سکرت یک بلاک چین رمزنگاری‌شده است که می‌تواند قراردادهای هوشمند کاملاً خصوصی را ارائه دهد. به این معنی که همه ورودی‌ها و خروجی‌های قرارداد هوشمند کاملاً رمزگذاری شده هستند. تراکنش‌های انجام شده در قراردادهای هوشمند سکرت به وسیله نودهایی که شبکه بلاک چین را اجرا می‌کنند نیز قابل مشاهده نیستند.

شبکه سکرت اعتقاد دارد که تعادل بین حریم خصوصی و شفافیت چیزی است که برای رمز ارزها بسیار ضروری است. در واقع عقیده شبکه سکرت این است که یک بلاک چین با قراردادهای فعال و با تمرکز زیاد بر حریم خصوصی ایجاد کند. به طور کلی می‌توان گفت سکرت به عنوان یک شبکه بلاک چین می‌خواهد آنچه که امروزه اغلب در پردازش ارزهای رمزنگاری‌شده نادیده گرفته می‌شود را حل کند و آن چیزی نیست جز عدم حفظ حریم خصوصی. در نتیجه سکرت فناوری را ساخته است که از داده‌های رمزگذاری شده برای تراکنش‌های مختلف استفاده می‌کند. اما مقیاس‌پذیر و قابل‌استفاده در بسیاری از صنایع است.

معرفی عناصر مهم شبکه سکرت Secret Network

از جمله مهم‌ترین عناصر مهم در شبکه سکرت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قراردادهای سکرت Secret Contracts

این نوع از قراردادها مهم‌ترین عنصر شبکه سکرت هستند و نسخه بهبود یافته قراردادهای هوشمند معمولی محسوب می‌شوند. همچنین این قراردادها حریم خصوصی داده‌ها فراهم می‌کنند.

توکن‌های سکرت Secret Tokens

درست مانند استاندارد ERC-20 توکن اتریوم، شبکه سکرت دارای استاندارد توکن مخصوص خود با نام SNIP-20 است. حریم خصوصی این توکن‌ها به طور پیش‌فرض محفوظ است.

استیکینگ شبکه سکرت Secret Network Staking

افرادی که توکن‌های سکرت را در اختیار دارند، می‌توانند به دو روش مختلف در فرصت استیکینگ شرکت کنند. همچنین آن‌ها می‌توانند به عنوان اعتبار سنجی نماینده نیز شرکت کنند.

پل اتریوم سکرت Secret Ethereum Bridge

این شبکه اخیراً پل اتریوم را اعلام کرد. این پل به کاربران وعده می‌دهد که حریم خصوصی برای دارایی‌های اتریوم و مبتنی بر اتریوم ارزان‌تر و کاربردی‌تر خواهد بود.

کیف پول‌های پشتیبان کننده ارز دیجیتال سکرت

برای خرید و فروش و ذخیره ارزهای دیجیتال قبل از هر چیزی شما به یک کیف پول معتبر نیاز دارید که ارز دیجیتال سکرت نیز از این قاعده مستثنا نیست. همان‌طور که می‌دانید کیف پول‌های ارز دیجیتال قابلیت مدیریت دارایی‌های دیجیتال را به صاحبان آن‌ها ارائه می‌دهند. کیف پول‌های ارز دیجیتال سکرت در دو نوع سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در اختیار کاربران این شبکه قرار داده می‌شوند. اگر به دنبال کیف پول مناسبی برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال سکرت خود هستید پیشنهاد می‌شود که از سه کیف پول معتبر زیر برای ذخیره‌سازی و مدیریت این ارز دیجیتال استفاده کنید:

کیف پول لجر Ledger

این کیف پول سخت‌افزاری در دو مدل Ledger Nano X و Ledger Nano S در دسترس است. بنابراین اگر قصد دارید تا از کیف پول‌های سخت‌افزاری برای ذخیره ارز دیجیتال سکرت خود استفاده کنید می‌توانید کیف پول لجر را در نظر داشته باشید.

کیف پول تراست Trust

برای اینکه بتوانید به کیف پول تراست دسترسی داشته باشید می‌توانید آن را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید. این کیف پول برای نسخه‌های تلفن همراه اندروید و ios در دسترس است و کاربران می‌توانند طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال را علاوه بر رمز ارز سکرت در این کیف پول ذخیره کنند.

کیف پول سیف پل SafePal

نرم‌افزار کیف پول سیف پل به کاربران خود این اجازه را می‌دهد تا آن‌ها این نرم‌افزار را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند و از آن برای ذخیره‌سازی ارز دیجیتال سکرت به راحتی استفاده کنند.

بررسی ویژگی‌های شبکه سکرت Secret Network

همان‌طور که میدانید یکی از ویژگی‌های مهم و برجسته شبکه بلاک چین شفافیت اطلاعات و دسترسی به آن‌ها است. اما در اغلب مواقع این شفافیت باعث کاهش امنیت شبکه برای کاربران می‌شود. در نتیجه بلاک چین سکرت چند ویژگی اساسی و بسیار مهم دارد که باعث محبوبیت آن شده است. این ویژگی‌ها عبارت‌اند از:

 • شبکه سکرت سطح جدیدی از حریم خصوصی را ارائه می‌دهد.
 • ارائه سطح بالایی از امنیت توسط شبکه سکرت از دیگر ویژگی‌های آن است
 • شبکه سکرت می‌تواند نقش مهمی در آینده برنامه‌های غیرمتمرکز داشته باشد.

آیا ارز دیجیتال SCRT استخراج‌ شدنی است؟

استخراج ارزهای دیجیتال امروزه به یکی از شیوه‌های بسیار پرطرفدار کسب درآمد از حوزه بلاک چین تبدیل شده است. از این رو از جمله سؤالات پرتکرار در مورد ارز دیجیتال سکرت نیز بحث قابل استخراج بودن این ارز دیجیتال است. همان‌طور که می‌دانید، ارز دیجیتال سکرت از الگوریتم DPoS استفاده می‌کند که نسخه پیشرفته الگوریتم اثبات سهام یا pos است. در نتیجه می‌توان گفت این ارز دیجیتال استخراج شدنی نیست و تنها می‌توانید از طریق خرید توکن سکرت بر روی شبکه بلاک چین سرمایه‌گذاری کنید.

ویژگی منحصربه‌فرد سکرت نتورک چیست؟

بلاک چین‌ها ویژگی‌ها و قابلیت‌های جذابی مثل غیرقابل نفوذ بودن و شفافیت داده‌ها را دارند. اما در اکثر مواقع این‌گونه شفافیت، داده‌هایی را که می‌تواند به صورت کامل اما در بلاک چین‌ها پردازش کرد، محدود می‌کند. برخی از کمپانی‌ها تمایلی ندارند تا داده‌های محرمانه آن‌ها را هرکسی بتواند ببیند؛ در نتیجه ارز دیجیتال سکرت نتورک قصد دارد تا این اشکال را با ارائه لایحه حفاظتی جدیدی برای حفظ حریم شخصی رفع کند و در عین حال خصوصیات جذاب بلاک چین را نیز حفظ کند. با وجود اینکه این اولین پروژه‌ای نیست که برای رفع این مشکل تلاش کرده ولی مفهومی است که می‌تواند آینده روشنی را برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز به خصوص در حوزه اقتصاد غیرمتمرکز یعنی دیفای رقم بزند. ارز دیجیتال سکرت به‌گونه‌ای طراحی شده است که به اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که به سطوحی از حریم شخصی نیاز دارند اما بلاک چین‌های دیگر قادر به ارائه آن نیستند خدمات‌رسانی کند. این بلاک چین با استفاده از محیط اجرایی قابل اعتماد و همچنین مخفی کردن داده‌های مختلف از اپراتورهای عمومی و نودها می‌تواند اطلاعات حساسی که کاربران، کمپانی‌ها و سرمایه‌گذاران مختلف تمایل به اشتراک‌گذاری آن‌ها ندارند را پردازش و مدیریت کند. در واقع این مهم‌ترین ویژگی منحصربه‌فرد سکرت نتورک محسوب می‌شود.

بررسی مزیت‌های توکن سکرت

خرید SCRT

اپراتورهای این شبکه مجموعه بسیار گسترده‌ای از مزایای مختلف را به کاربران خود ارائه می‌دهند که از جمله مهم‌ترین این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اپلیکیشن‌های رتبه‌بندی اعتبار و وام‌دهی که حریم شخصی بالایی دارند.
 • سیستم‌های مجهز به یادگیری ماشینی که در فرآیند خود، حریم خصوصی افراد را حفظ می‌کنند.
 • قابلیت اشتراک‌گذاری و کسب درآمد امن داده‌ها افزایش یافته است.
 • به طور کلی شبکه سکرت نتورک برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکزی که با داده‌های حساس سروکار دارند، مفید است.

صرافی‌های پشتیبانی کننده از سکرت

برای اینکه بتوانید این ارز دیجیتال را مانند دیگر ارزهای دیجیتال خرید و فروش کنید، ابتدا باید در صرافی‌هایی که از ارز دیجیتال سکرت پشتیبانی می‌کند ثبت‌نام کنید. از جمله صرافی‌های مهم و پرطرفداری که از ارز دیجیتال سکرت پشتیبانی می‌کنند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صرافی بایننس
 • صرافی Gate.io
 • صرافی هات بیت
 • صرافی BitMart
 • صرافی MEXC

شما می‌توانید با استفاده از این صرافی‌های پشتیبان کننده ارزهای دیجیتال خود را خرید و فروش کنید. اما اگر دوست دارید تا از یک صرافی معتبر داخلی برای انجام این کار استفاده کنید با ما همراه باشید زیرا می‌خواهیم به معرفی صرافی تبدیل که یک صرافی معتبر در زمینه خرید و فروش ارزهای دیجیتال است بپردازیم.

نحوه خرید ارز دیجیتال سکرت از صرافی تبدیل

برای خرید ارز دیجیتال سکرت در صرافی تبدیل مراحل بسیار ساده پیش روی شما قرار دارد که با استفاده از این مراحل می‌توانید با کارمزدهای بسیار پایین برای خرید این رمز ارز اقدام کنید. در روش اول شما می‌توانید با استفاده از خدمات خرید آسان ارز دیجیتال تنها در چند ثانیه معامله خود را انجام داده و پول‌های خود را به ارز دیجیتال ویوز تبدیل نمایید.

در این روش کافی است وارد‌بخش خرید آسان شده و با تعیین کردن حجم مورد نظر خود برای خرید معامله خود را نهایی نماید. در این فرایند قیمت معامله شما برابر با بهترین قیمت در نظر گرفته شده از سوی فروشندگان در پلتفرم تبدیل خواهد بود. همچنین شما می‌توانید با تبدیل پول خود به ارز دیجیتال تتر از بازار حرفه‌ای نیز برای خرید سکرت استفاده کنید. در این روش خرید سکرت باید وارد بازار سکرت به تتر شده و حجم مورد نظر برای خرید و قیمت مورد نظر خود را مشخص و منتظر بمانید تا یکی از فروشندگان با قیمت شما موافقت کند.

مزایای خرید و فروش سکرت در صرافی تبدیل

در مجموعه تبدیل در کنار شما هستیم تا مزیت‌های فوق‌العاده جذابی را برای خرید و فروش ارز دیجیتال سکرت در اختیار شما قرار دهیم که با استفاده از این مزیت‌ها می‌توانید بسیاری از چالش‌های معاملات بازار ارز دیجیتال را برای خود برطرف کرده و با اطمینان خاطر به خرید رمز ارز مورد نظر خود بپردازید. از جمله مهم‌ترین مزیت‌های خرید و فروش ارز دیجیتال سکرت مانند سایر رمز ارزها در صرافی تبدیل می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • امکان خرید آسان و سریع سکرت را در صرافی تبدیل در اختیار خواهید داشت.
 • امکان انجام معامله به صورت حرفه‌ای در بازار سکرت به تتر در صرافی تبدیل در اختیار دارید.
 • پرداخت کارمزد‌های پایین و منطقی یکی دیگر از مزیت‌های خرید این رمز ارز در تبدیل خواهد بود.
 • به دلیل تعداد کاربران قابل توجه حجم بالایی از معاملات سکرت را شاهد خواهید بود که این امر شرایط لازم برای خرید و فروش این رمز ارز را در هر حجمی برای شما در کمترین زمان ممکن فراهم می‌آورد.
 • تراکنش‌ها سرعت بالایی دارند.
 • برخلاف بسیاری از صرافی‌ها در صرافی تبدیل کارمزد انجام معامله به صورت کاملاً شفاف در زمان ثبت سفارش به شما نمایش داده خواهد شد.
 • امکان برداشت ارز دیجیتال سکرت بعد از خرید این رمز ارز را در کمترین زمان ممکن در اختیار خواهید داشت.
 • فرایند خرید و فروش ارز دیجیتال سکرت در صرافی تبدیل دقیقاً مطابق با مکانیزم عرضه و تقاضا صورت گرفته و نوسانات قیمت این رمز ارز نیز مطابق با نوسانات آن در بازار جهانی پیش می‌رود.
 • در صورت نیاز به نگهداری از ارز دیجیتال سکرت در حساب صرافی تبدیل بالاترین سطح امنیت برای شما فراهم آمده است.

بررسی روند قیمت ارز دیجیتال سکرت

توکن سکرت با قیمت ۰.۵ دلار در اوایل سال ۲۰۲۰ فروش می‌رسید. مقدار این توکن‌ها در این شبکه 190,165,060 واحد بود. همان‌طور که گفته شد، برای خرید این ارز می‌توانید از صرافی‌های خارجی مانند بایننس یا کوینکس استفاده کنید. البته با توجه به اینکه صرافی بایننس هم اکنون برای ایرانیان مسدود شده است؛ بنابراین استفاده از صرافی‌های معتبر ایرانی گزینه بهتری است. زیرا در حال حاضر صرافی کوینکس مسئله‌ای با فعالیت کاربران ایرانی ندارد. در عین حال بهتر است کمی محتاطانه عمل کنید.

بعد از اینکه توکن سکرت در وب‌سایت کوین مارکت ثبت و پذیرفته شد، افزایش قیمت چشمگیری برای آن رخ نداد و تقریباً تا اوایل فوریه ۲۰۲۱ بدون تغییر قیمت بسیار زیادی همچنان دادوستد می‌شد. البته پایین‌ترین قیمت ثبت شده برای این ارز دیجیتال هم در همین مدت یعنی در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ و در سطح ٠.۲۵۵ دلار ثبت شد. اما در تاریخ ۸ فوریه ۲۰۲۱ این توکن توانست موج صعودی خود را شروع کند و در کمتر از دو هفته قیمت این توکن از یک دلار به ۴.۶ دلار رسید.

البته لازم به ذکر است که سطح این قیمت مدت زیادی حفظ نشد و روز بعد سقوط قیمت ارز دیجیتال سکرت آغاز شد و حتی توانست کف ۲.۴ دلار را نیز ثبت کند. موج صعودی بعدی این ارز دیجیتال در اوایل ماه آوریل آغاز شد و قیمت سکرت نتوانست از ۴.۷ دلار بیشتر شود. بعد از ثبت کف قیمت ۰.۸۱ دلار در جولای سال ۲۰۲۱ روند صعودی ملایمی برای ارز دیجیتال سکرت شروع شد.

این حرکت صعودی در اوایل اکتبر ۲۰۲۱ شدت گرفت و توانست در ۱۱ اکتبر به سطح ۶.۹ دلار نیز برسد. موج صعودی بعدی قیمت ارز دیجیتال سکرت پس از اصلاح از ۲۰ اکتبر آغاز شد و سرانجام قله تاریخی آن یعنی مقدار ۱۰.۷ دلار در ۲۸ اکتبر ثبت شد. بار دیگر پس از طی کردن یک روند نزولی این ارز دیجیتال توانست حرکت رو به بالای خود ادامه دهد و در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۲۰ توانست مجدداً تا محدوده ۹.۵ دلار رشد داشته باشد. پس از آن تحت تاثیر روند کلی بازار رمز ارزها مجدد اصلاح و ریزش قیمتی جدیدی را تجربه کرد و تا محدوده ۴.۸ دلار نزول کرد.

با خواندن سیر صعودی و نزولی این ارز دیجیتال متوجه شدید که ارز دیجیتال سکرت می‌تواند از روند صعودی و نزولی برخوردار باشد. اما امروزه می‌توان گفت سیر صعودی آن بیشتر از سیر نزولی‌اش است.

ارز دیجیتال سکرت بر روی جذب توسعه‌دهندگان بیشتر برای ساخت DApp تمرکز کرده است. همچنین این نکته لازم به ذکر است که این تنها بلاک چین مبتنی بر حفظ حریم شخصی قراردادهای هوشمند دنیای رمز ارزها نیست. زیرا Oasis Network نمونه مشابهی از این شبکه است. در نتیجه سیستم پیشنهادی ارز دیجیتال سکرت می‌تواند در این حوزه سربلند باشد یا خیر و توکن سکرت را به گزینه بسیار مناسبی برای سرمایه‌گذاری تبدیل می‌کند یا نه به آینده و ابداعات و همکاری‌های بعدی این شبکه بستگی دارد.

کارمزد خرید و فروش سکرت (SCRT)‌

معامله سکرت در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

آینده ارز دیجیتال سکرت به چه صورت است؟

معامله SCRT

با ادغام پروژه‌های انیگما و سکرت نتورک، داستان انیگما برای همیشه و به طور کامل بسته شده و به جای آن ارز دیجیتال سکرت به وجود آمد تا با بلاک چین‌های دیگر همکاری داشته باشد‌. اما از طرف دیگر عدم وجود قابلیت‌های میان زنجیره‌ای می‌تواند جلوی پیشرفت و توسعه ارز دیجیتال سکرت و درنتیجه کاربرد و پذیرش همگانی آن توسط توسعه‌دهندگان را بگیرد.

همچنین ارز دیجیتال سکرت با پروژه جدید سکرت دیفای خود می‌تواند تحول بسیار بزرگی در حوزه دیفای ایجاد کند. از طرفی دیگر راه‌اندازی صرافی غیرمتمرکز SecretSwap در فوریه ۲۰۲۱ توانست به افزایش اعتبار و ارزش توکن سکرت کمک کند.

سوالات متداول خرید سکرت

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید سکرت

خرید سریع ارز دیجیتال سکرت چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سریع می توانید از خدمات [خرید آسان ارز سکرت](https://tabdeal.org/swap?to-symbol=scrt&from-symbol=irt) در صرافی تبدیل استفاده کنید. در خدمات خریداران ارز دیجیتال سکرت شما تنها کافیست حجم مورد نظر از این رمز ارز را تعیین کرده و تنها در چند ثانیه شاهده به پایان یافتن معامله خود برای خرید سکرت باشید.

کارمزد خرید و فروش سکرت (SCRT) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله سکرت در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

مصطفی ت

129 روز قبل

5

چقدر زیباااااا

ساجده ر

129 روز قبل

5

واقعا خرید تتر واسم راحت ترشده راظیم

ساجده ر

129 روز قبل

5

عالیه سایت تبدیل خیلی خوشم آمده و راهی هستم درگاه امن و ایمنی دارد

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 401 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله