SCicon

قیمت و خرید سیاکوین - SC

خرید ارز دیجیتال سیاکوین Siacoin

خرید ارز دیجیتال سیاکوین (SC) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سیاکوین به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سیاکوین بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سیاکوین اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سیاکوین هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت سیاکوین به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 SC = 303.5 IRT

SCicon

سیاکوین

خرید آسان سیاکوین
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت سیاکوین

اطلاعات بازار سیاکوین

حجم ۲۴ ساعته (SC) 34,581,138.7460
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 181,550.9765
تغییرات ۱ روزه +2.35 %
قیمت آخرین معامله 0.005243 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 312.8 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 298.8 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، سیاکوین می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

SCicon

SC

سیاکوین

تومان --

SCicon

SC

سیاکوین

قیمت دلاری

0.005240 USDT

قیمت تومانی

تومان 306

تغییرات 24 ساعت اخیر

2.347 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
800 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

ارز دیجیتال سیاکوین تلاش دیگری برای استفاده هوشمندانه از قابلیت‌های بلاک چین است که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. کاربران در این شبکه پهنای باند و حافظه مازاد خود را به اشتراک می‌گذارند. در دنیایی که با انفجار اطلاعات دیجیتال روبه‌رو هستیم، دسترسی به چنین شبکه‌هایی بسیار ارزشمند است. پیش از خرید سیاکوین بهتر است با این پروژه جالب آشنا شوید.

سیاکوین ( SC ) چیست؟

ارز سیاکوین

سیاکوین ( Siacoin ) یک پلتفرم ذخیره‌سازی مبتنی بر بلاک چین همتا به همتا است که در آن کاربران فضای ذخیره‌سازی و پهنای باند اضافی خود را اجاره می‌دهند. عملکرد Siacoin شبیه فضای ذخیره‌سازی ابری سنتی مانند آمازون و گوگل است. اما در اینجا کاربران به نرم‌افزار به جای شرکت‌ها برای ذخیره‌سازی اطلاعات متکی هستند.

در حالی که بیشتر پلتفرم‌های مبتنی بر بلاک چین بر روی افزایش سرعت تراکنش و کاهش گس فی متمرکز شده‌اند، پلتفرم Siacoin به طور خاص بر روی مفهوم‌سازی سیستم متمرکز شده است. در این سیستم تمام قراردادهای هوشمند به طور ایمن ذخیره می‌شوند به گونه‌ای که داده‌ها همیشه در دسترس باشند.

تاریخچه پیدایش سیاکوین ( SC )

در سال 2013 برای اولین بار دیوید وریک ( David Vorick ) و لوک شامپین ( Luke Champine ) ایده شبکه ذخیره‌سازی غیرمتمرکز را در هکاتون موسسه فناوری ماساچوست ارائه کردند. طرح این دو فرد این بود که چگونه می‌توان فضای بخشی از هارددیسک که استفاده نمی‌کنیم به اشتراک بگذاریم و از این طریق کسب درآمد کنیم.

در سال 2014 این دو بایکدیگر شرکت مادر این پروژه به نام Nebulous را با بودجه 750000 دلاری تاسیس کردند. بودجه اولیه این پروژه توسط دو شرکت Xiaolai Li و Procyon Ventures تامین شده بود.

در ماه مارس سال 2015 این شبکه راه‌اندازی شد و در ژوئن همان سال ارز دیجیتال این شبکه در اختیار عموم قرار گرفت.

این تیم تاکنون حدود 6.4 میلیون دلار پول جمع‌آوری کرده است. بودجه این شرکت توسط Raptor Group، First Star Ventures، Fenbushi Capital و INBlockchain تامین می‌شود.

هدف از خلق سیاکوین ( SC )

هدف از خلق پلتفرم سیاکوین این است که افراد بتوانند فضای ذخیره‌سازی خود را بایکدیگر به اشتراک بگذارند. فردی که نیاز به فضای اضافه برای ذخیره اطلاعات خود دارد می‌تواند با پرداخت هزینه کم به یک فضای ابری غیرمتمرکز امن دسترسی پیدا کند. میزبان نیز با ارائه فضای ذخیره‌سازی بلااستفاده خود در این نرم‌افزار می‌تواند کسب درآمد کند.

ارزش سیاکوین چگونه تعیین می‌شود؟

سیاکوین توکن اختصاصی پلتفرم سیا است و کاربران برای اجاره فضای ذخیره‌سازی باید از این ارز دیجیتال استفاده کنند. بنابراین ارزش سیاکوین به خاطر عملکرد، پذیرش و ظرفیت فنی آن است.

در واقع افراد برای استفاده از فضای ذخیره‌سازی باید توکن سیاکوین بپردازند بنابراین مجبور هستند این ارز دیجیتال را بخرند. همچنین میزبان نیز برای کسب درآمد باید ارز دیجیتال SC خود را بفروشد. این تبادل باعث ارزشمندی این رمزارز می‌شود.

بازار سیاکین همچنین دارای مشارکت‌کنندگان اقتصادی دیگری از جمله ماینرهاست که باید برای ایجاد بلوک در شبکه انرژی صرف کنند.

قابلیت ها و مزایای سیاکوین

یکی از مزایای مهم نرم‌افزار سیاکوین این است که نسبت به سرویس‌های ذخیره‌سازی سنتی امنیت بیشتری دارد در حالی که قیمت آن بسیار مقرون‌به‌صرفه‌تر است. هر شخصی که فضای ذخیره‌سازی دارد که از آن استفاده نمی‌کند می‌تواند آن را در این نرم‌افزار اجاره دهد و برای فضای که به اشتراک گذاشته است درآمد کسب کند.

این پلتفرم به کاربران کمک می‌کند که خودشان داده‌هایشان را کنترل کنند.

یکی از بزرگترین مشکلات افراد در زمان استفاده از فضاهای ذخیره‌سازی سنتی، هک و سوء‌مدیریت داده‌هاست، که شبکه سیا این مشکل را برطرف ساخته است. زیرا داده‌ها قبل از انتقال به 30 بخش مجزا تقسیم می‌شوند که فقط با کلید شخصی امکان دسترسی به همه آن‌ها وجود دارد.

هسته اصلی این پلتفرم قرادادهای فایل است. این قراردادها همان قرادادهای هوشمند هستند که قوانین از پیش تعیین شده را تعریف می‌کنند. این قوانین کمک می‌کنند که بین میزبان و اجاره‌گیرنده ارتباط برقرار شود.

بنیانگذاران ارز دیجیتال SC چه کسانی هستند؟

دیوید وریک (David Voric ) و لوک شامپین ( Luke Champine ) دو دانشجوی علوم کامپیوتر در موسسه پلی‌تکنیک الکساندر نیویورک بنیانگذار اصلی ارز دیجیتال SC هستند.

این دو فرد از زمان ارائه طرح نرم‌افزار غیرمتمرکز سیا در سال 2013 تاکنون در این پروژه فعالیت می‌کنند. البته در طی سال‌های متمادی افراد دیگری نیز به توسعه‌دهندگان این پروژه افزوده شده‌اند.

امنیت شبکه سیاکوین چگونه است؟

خرید SC

امنیت شبکه سیاکوین از دو طریق تامین می‌شود:

  • تقسیم‌بندی: تقسیم داده‌ها به 30 قسمت مختلف پیش از آپلود
  • تمرکززدایی: استفاده از مکانیسم اجماع اثبات کار ( POW )

همه تراکنش‌ها و فعالیت‌ها در بلوک‌ها که توسط ماینرها پشتیبانی می‌شود نوشته می‌شوند. هر ماینر برای ایجاد بلوک جدید و محافظت از شبکه پاداش دریافت می‌کند. این پاداش متغییر است.

داده‌ها قبل از اینکه برای فضای ذخیره‌سازی ارسال شوند، تقسیم می‌شوند. سپس داده‌های که تقسیم شده است بین گره‌ها شبکه توزیع می‌شوند. توزیع اطلاعات باعث می‌شود سطح امنیت به میزان قابل توجهی افزایش یابد. حال اگر یکی از گره‌ها نیز هک شود، هکر فقط به بخشی از اطلاعات دسترسی پیدا می‌کند. بنابراین از آنجا که این اطلاعات ناقص است هیچ ارزشی ندارد.

تنها از یک طریق می‌توان اطلاعات کامل را بدست آورد آن هم اثبات مالکیت با کلیدهای خصوصی است.

چه تعداد توکن سیاکوین در گردش است؟

در زمان نوشتن این مطلب حدود 52.810 میلیارد از توکن‌ SC عرضه شده است. تمام این توکن‌ها در حال حاضر در بازار در گردش هستند. از آنجا که پروتکل شبکه سیاکوین از نوع اثبات کار است، بنابراین امکان استخراج ارز دیجیتال سیاکوین توسط ماینرها وجود دارد. برخلاف بیت کوین، ارز دیجیتال SC حداکثر مقدار عرضه ندارد.

رمزارز سیاکوین در رتبه 151 بازار کریپتوکارنسی از نظر ارزش بازار قرار دارد.

خرید ارز دیجیتال سیاکوین

تنها راه برای خرید ارز دیجیتال صرافی‌های آنلاین هستند. برای خرید ارز دیجیتال سیاکوین نیز شما می‌توانید از صرافی‌های داخلی و بین‌المللی استفاده کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از صرافی‌های معتبر داخلی است. زیرا در صرافی‌های خارجی امکان مسدود شدن دارایی‌های شما وجود دارد. از آنجا که ایران تحریم است کاربران ایران امکان احراز هویت در صرافی‌های بین‌المللی را ندارند، به همین خاطر میزان مبادله روزانه آن‌ها محدود است.

در قدم اول برای خرید ارزهای دیجیتال باید در یک صرافی اکانت بسازید و مراحل احراز هویت را انجام دهید. سپس به بخش خرید ارزهای دیجیتال بروید و رمزارز سیاکوین را پیدا کنید و سفارش خرید دهید.

فروش ارز دیجیتال سیاکوین

برای فروش ارز دیجیتال نیز باید از صرافی‌های معتبر داخلی و بین‌المللی استفاده کنید. برای فروش ارز دیجیتال سیاکوین باید به بخش فروش ارزهای دیجیتال در صرافی بروید. سپس در قسمت جستجو عبارت سیاکوین یا SC را بنویسید.

سپس قیمتی درخواستی به همراه مقدار فروش را در صفحه فروش ارز دیجیتال وارد کنید و بر روی دکمه ثبت کلیک کنید. بعد از طی این مراحل سفارش فروش شما ثبت می‌شود.

نحوه خرید سیاکوین از صرافی تبدیل

برای خرید ارز سیاکوین ابتدا باید وارد حساب کاربری خود در صرافی تبدیل شوید. سپس بر روی گزینه سه خط که گوشه سمت چپ صفحه است کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی این گزینه یک صفحه کشویی باز می‌شود که شما برای ورود به نمای بازار، باید گزینه خرید و فروش را انتخاب کنید.

با انتخاب این گزینه وارد نمای بازار صرافی تبدیل می‌شوید. در این صفحه تمام ارزهای که امکان تبادل آن در این صرافی وجود دارد را می‌بینید. برای یافتن توکن سیاکوین دو راهکار وجود دارد. اول نوشتن نام یا نماد این ارز در قسمت جستجو و راه دوم اسکرول است.

پس از نوشتن نماد SC، نماد این ارز دیجیتال ظاهر می‌شود. برای اینکه به بخش خرید و فروش این ارز دیجیتال وارد شوید بر روی نماد آن کلیک کنید.

حال وارد صفحه جدیدی می‌شوید. در این صفحه چند گزینه وجود دارد که شما باید روی گزینه خرید که در پایین صفحه است برای ورود به بازار معاملاتی کلیک کنید.

در صفحه بازار معاملاتی دو گزینه ثبت سفارش و سفارش آنی وجود دارد. در گزینه ثبت سفارش شما می‌توانید قیمت خرید را تعیین کنید اما هیچ تضمینی برای اینکه در قیمت تعیین شده ارز برایتان خریداری شود وجود ندارد.

در سفارش آنی امکان تعیین قیمت وجود ندارد. اما در این روش سفارش، ارز دیجیتال سیاکوین به صورت لحظه‌ای خریداری و به کیف پولتان در صرافی تبدیل منتقل می‌شود. در روش سفارش آنی، قیمت خرید پایین‌ترین قیمت ثبت سفارش شده توسط فروشندگان است.

روش نگهداری سیاکوین

دو روش کلی برای نگهداری ارز دیجیتال SC وجود دارد. شما می‌توانید این ارز دیجیتال را در کیف پول صرافی تبدیل نگهداری یا اینکه آن را به کیف پول‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری منتقل کنید.

انواع کیف پول سیاکوین

کیف پول Sia-UI تنها کیف پولی که توسط توسعه‌دهندگان شبکه سیاکوین پیشنهاد می‌شود. یکی از بهترین کیف پول‌های تلفن همراه نیز Sia است. شما می‌توانید این کیف پول را از گوگل پلی دانلود کنید.

کیف پول‌های سخت‌افزاری مانند لجر و ترزور نیز گزینه‌های ایمنی برای نگهداری ارز SC است.

کارمزد خرید و فروش سیاکوین

معامله سیاکوین در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید..

مزایای خرید و فروش SC در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل یکی از معتبرترین صرافی‌های ایرانی است که مجوز فعالیت خود را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کرد. برای خرید ارز دیجیتال می‌توانید از درگاه مستقیم بانکی این صرافی استفاده کنید.

تمام فعالیت‌های این صرافی تحت نظر نهادهای قضایی است و شما بدون هیچ نگرانی می‌توانید در آن به معاملات بپردازید.

یکی دیگر از مزایایی خرید و فروش SC در صرافی تبدیل این است که تعداد کاربران فعال آن زیاد به همین دلیل می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن ارز خود را بفروشید یا بخرید. در این صرافی روش‌های متنوعی برای تبادل مانند ثبت سفارش، سفارش آنی و حدضرر وجود دارد که به شما در مدیریت سرمایه‌تان کمک می‌کند.

اگر سوالی در مورد نحوه خرید و فروش، عضویت یا احراز هویت دارید می‌توانید از پشتیبانان صرافی تبدیل بپرسید.

اگر با گوشی موبایل قصد مبادله دارید، پیشنهاد ما به شما استفاده از اپلیکیشن اختصاصی این صرافی است که رابط کاربری ساده‌ای دارد.

آیا خرید سیاکوین بدون احراز هویت ممکن است؟

امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال در صرافی‌های داخلی بدون احراز هویت وجود ندارد. براساس قوانین ایران برای جلوگیری از پولشویی و دزدی کاربران باید حتما مراحل احراز هویت را طی کنند.

آینده سیاکوین چگونه است؟

معامله ارز SC
قیمت ارز دیجیتال سیاکوین مانند سایر رمزارزها تحت تاثیر عوامل مختلفی است. اخبار، احساسات بازار، سیاست‌های پولی و مالی کشورهای بزرگ از جمله عواملی کلانی هستند که بر بازار ارزهای دیجیتال تاثیر می‌گذارند.

علاوه بر این، میزان پذیرش شبکه سیاکوین نیز بر قیمت این رمزارز تاثیر می‌گذارد. هر چه تعداد کاربران فعال این پلتفرم بیشتر باشد قیمت این رمزارز نیز بیشتر می‌شود. زیرا افراد بیشتری برای استفاده از خدمات این پلتفرم نیاز به ارز SC دارند.

منابع:

kraken.com
cryptonewsz.com
kriptomat.io

سوالات متداول خرید سیاکوین

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید سیاکوین

از کجا می‌توانیم سیاکوین ( SC ) بخریم؟

امکان خرید ارز دیجیتال سیاکوین از صرافی‌های داخلی و بین‌المللی وجود دارد. اما از آنجا که به خاطر تحریم‌ها اکثر صرافی‌های بین‌المللی به کاربران ایرانی خدمات ارائه نمی‌دهند و امکان فریز شدن سرمایه‌تان در این صرافی‌های وجود دارد. پیشنهاد ما به شما این است که برای تبادل از صرافی‌های داخلی معتبر مانند تبدیل استفاده کنید. در تبدیل امکان خرید بیش از 200 ارز دیجیتال مختلف از جمله سیاکوین وجود دارد.

خرید سریع سیاکوین ( SC ) چطور امکان پذیر است؟

برای خرید سیاکوین می‌توانید از بخش خرید آسان در پلتفرم تبدیل استفاده کنید. در این بخش می‌توانید به راحتی تمامی ارزهای دیجیتال را بخرید، بفروشید و یا به یکدیگر تبدیل کنید.

کارمزد خرید و فروش سیاکوین ( SC ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله سیاکوین در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید و فروش سیاکوین ( SC ) اقدام کنیم؟

شما در هر ساعت از شبانه روز می‌توانید رمزارز سیاکوین را از صرافی تبدیل خریداری کنید. این صرافی به صورت 24 ساعته خدمات ارائه می‌دهد و شما هم به صورت آنی هم ثبت سفارش می‌توانید اقدام به خرید و فروش کنید.

ارز دیجیتال سیاکوین ( SC ) چگونه نگهداری می‌شود؟

برای نگهداری ارز دیجیتال سیاکوین می‌توانید از کیف پول اختصاصی این ارز به نام Sia-UI استفاده کنید. همچنین امکان نگهداری این ارز دیجیتال در کیف پول‌های سرد لجر و ترزور وجود دارد. کیف پول تبدیل نیز یک گزینه مناسب برای نگهداری SC است.

آیا خرید سیاکوین ( SC ) می‌تواند سودآور باشد؟

اگر کاربران پلتفرم سیاکوین افزایش یابد، احتمالا خرید این رمزارز در طولانی‌مدت سودآور است زیرا کاربران بیشتری برای استفاده از خدمات این نرم‌افزار نیاز به ارز SC دارند. البته عوامل کلان متفاوتی وجود دارد که بر روند قیمت تاثیر می‌گذارد، بنابراین در هنگام سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال جوانب احتیاط را رعایت کنید.

آیا می‌توان سیاکوین ( SC ) را استخراج کرد؟

شبکه سیاکوین از الگوریتم اجماع اثبات کار استفاده می‌کند. بنابراین امنیت شبکه توسط ماینرها فراهم می‌شود و ماینرها برای این کار پاداش دریافت می‌کنند.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

حسنعلی ج

149 روز قبل

5

صرافی تبدیل یکی از بهترین صرافی ها ست امیدوارم همیشه همینجور بموند

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 417 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله