قیمت و خرید سیف مون - SAFEMOON

به زودی

خرید ارز دیجیتال سیف مون SafeMoon

خرید ارز دیجیتال سیف مون (SAFEMOON) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت سیف مون به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز سیف مون بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش سیف مون اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز سیف مون هستند.

سیف مون (SFM) چیست؟

ارز سیف مون

SafeMoon ارز دیجیتالی است که اوایل سال ۲۰۲۱ با استفاده از فناوری بلاک‌چین توسعه داده شده از سوی بایننس (BSC) منتشر شد.

سیف مون طی سال ۲۰۲۱ توجه و حمایت زیادی از سوی افراد مشهوری همچون بلاگر ورزشی دیوید پورتنوی، رپر شناخته شده لیل یاتی و یوتیوبر معروف جیک پاول دریافت کرد. این حمایت‌ها باعث شد ارزش SafeMoon به‌سرعت در همان ابتدای انتشار افزایش یابد هر چند در ادامه و در فصل زمستان ارزهای دیجیتال این ارز هم همچون بیت‌کوین و دیگر ارزهای دیجیتال افت قابل‌توجهی را به خود دید.
جالب‌ترین ویژگی سیف مون این است که هرگاه توکن Safemoon خود را بفروشید کارمزدی 10 درصدی از شما کسر می‌شود. به‌عبارت‌دیگر، اگر میزانی از دارایی سیف مون خود به ارزش ۱۰۰۰ دلار را بفروشید باید کارمزدی ۱۰۰ دلاری را هنگام فروش پرداخت کنید.

توسعه‌دهندگان SafeMoon می‌گویند این مسئله برای تشویق خریداران به نگهداری بلندمدت این توکن است که هم عاملی برای نفروختن توکن و هم مشوقی برای نگهداری این توکن است.

نیمی از کارمزد سیف مون طی توزیعی که بازتاب (Reflection) نامیده می‌شود، بین دارندگان فعلی SafeMoon توزیع می‌شود. نیم دیگر کارمزد به استخر تأمین نقدینگی SafeMoon می‌رود که برای ایجاد ثبات در قیمت این ارز دیجیتال مورداستفاده قرار می‌گیرد.

SafeMoon به‌عنوان ارز دیجیتالی با کاربرد ذخیره ارزش شناخته می‌شود و کاربرد واضح دیگری ندارد.

تفاوت سیف مون نسخه ۲ با SafeMoon

در ماه دسامبر سال 2021، SafeMoon نسخه ارتقا یافته این توکن را با نام SafeMoon V2 منتشر کرد. هدف این نسخه از توکن تقویت نسخه اصلی با نسبت ۱ به ۱۰۰۰ و کمترشدن قابل‌توجه تعداد توکن‌ها و هزینه تراکنش‌هاست.

در Safemoon V2 کارمزد تراکنش‌ها 2 درصد مبلغ تراکنش است و مانند نسخه اصلی این مقدار به‌طور مساوی میان استخر نقدینگی SafeMoon و مدیران کل زیست‌بوم SafeMoon تقسیم می‌شود.

Safemoon چگونه کار می‌کند؟

سیف مون برای حفظ ارزش توکن خود از نوعی استراتژی استفاده می‌کند که طی آن معاملات روزانه و کوتاه‌مدت این ارز دیجیتال به‌صرفه نیست؛ بنابراین با کم‌شدن فروش این توکن ثبات ارزش آن بیشتر می‌شود. SafeMoon سیاست پاداش‌دهی را برای دارندگان اولیه و بلندمدت این ارز دیجیتال ایجاد کرده است. افرادی که بخواهند توکن SafeMoon خود را بفروشند با کارمزدی ۱۰ درصدی مواجه می‌شوند که ۵ درصد آن به دارندگان فعلی این ارز دیجیتال می‌رسد.

این استراتژی به‌شکلی تنظیم شده‌است تا فروش این توکن‌ها را کاهش دهد و در مقابل از نگهداری Safemoon حمایت کند. این سیاست‌ها باعث می‌شود افراد پیش از فروش توکن سیف مون خود به فکر فروروند که آیا واقعاً لازم است توکن خود را حالا بفروشند یا خیر و در صورت فروش نفعی به همه نگهداری کنندگان (هولدرهای) فعلی توکن خواهد رسید.

SafeMoon از روش توکن‌سوزی دستی استفاده می‌کند و این مسئله به‌صورت خودکار در کد این ارز دیجیتال وجود ندارد.

تاریخچه پیدایش سیف مون (SFM)

ارز دیجیتال SafeMoon در ماه مارس سال 2021 منتشر شد. این ارز نام خود را از دو واژه "Safe" به‌معنای «امن» و "Moon" به‌معنای «ماه» گرفته است. در ابتدای انتشار استفاده این ارز در جهان واقعی و تیم توسعه‌دهنده آن مشخص نبود.

این ارز پس از تبلیغات صورت‌گرفته از سوی برخی افراد مشهور و سلبریتی‌ها در میان عموم مردم مشهور شد و در مدت کمی توانست رشد خیره‌کننده‌ای را برای خود ثبت کند؛ اما عده‌ای این افزایش قیمت و نزول بعد از آن را نوعی پروژه کردن این ارز دیجیتال دانستند و این افراد مشهور را به Pump و Dump در بازار ارزهای دیجیتال متهم کردند.

SafeMoon پس از تجربه صعود قیمتی بزرگ خود باردن جان کارنوی را به‌عنوان مدیرعامل معرفی کرد و به‌عنوان شرکتی با مسئولیت محدود ثبت شد. این ارز دیجیتال برای مدتی هدف خود را ایجاد نوآوری و توسعه آموزش در گامبیا اعلام‌کرد؛ اما در سال ۲۰۲۲ پس از به‌وجودآمدن مشکلاتی در زنجیره تأمین این پروژه متوقف شد. SafeMoon کیف پول دیجیتالی را نیز در سال ۲۰۲۱ منتشر کرد؛ اما برخی منتقدان این کیف پول را یک کپی از کیف پول مشهور Trust Wallet خواندند.

سیف مون در ماه دسامبر سال ۲۰۲۱ نسخه ارتقا یافته‌ای از توکن Safemoon را با نام Safemoon V2 منتشر کرد و ضرب‌الاجلی را برای سرمایه‌گذاران مشخص کرد تا توکن‌های قدیمی خود را به نسخه جدید تبدیل کنند تا با مالیات و جریمه ۱۰۰ درصدی مواجه نشوند.

تیم پروژه صرافی غیرمتمرکزی به نام "SafeMoon Swap" را هم طراحی کرده است که تنها جایی است که سرمایه‌گذاران می‌توانستند به نسخه دوم SafeMoon مهاجرت کنند.

سیف مون (SFM) چگونه معروف و محبوب شد؟

ارز SafeMoon در اوایل سال 2021 به‌خاطر معرفی و تبلیغات افراد مشهور و سلبریتی‌های رسانه‌ای، ایجاد موج در شبکه‌های اجتماعی و فهرست‌شدن در برخی صرافی‌های بزرگ بین‌المللی در میان مردم مشهور شد و محبوبیت پیدا کرد. این محبوبیت و موج رسانه‌ای باعث رشد شدید و چند هزار درصدی این ارز دیجیتال طی بازه زمانی کوتاهی شد که این مسئله هم خود به محبوبیت و شهرت هرچه بیشتر سیف مون کمک کرد.

علاوه بر این موارد انتخاب نام جذاب و شعار تبلیغاتی جالب «امن و مستحکم به‌سوی ماه» که به‌اصطلاح "To The Moon" به معنی رشد خیره‌کننده در بازار ارزهای دیجیتال اشاره می‌کرد هم در این محبوبیت نقش داشت.

ارزش سیف مون (SFM) چگونه تعیین می‌شود؟

  • سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا: مهم‌ترین عامل تعیین‌کننده قیمت ارزهای دیجیتال سازوکار بازار و میزان عرضه و تقاضا است. هرگاه میزان تقاضا بر عرضه پیشی بگیرد قیمت ارز دیجیتال رشد می‌کند و برعکس زمانی که میزان عرضه بیشتر از تقاضا شود، قیمت کاهش می‌یابد.
  • وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال: وضعیت کلی بازار ارزهای دیجیتال هم می‌تواند در افزایش و کاهش قیمت SafeMoon مؤثر باشد. می‌توان گفت بیشتر صعودهای خوب این ارز در زمان صعودی بودن کلیت بازار ارزهای دیجیتال اتفاق افتاده‌است.
  • جامعه هواداران و داغ‌شدن در شبکه‌های اجتماعی: برای ارزهایی همچون سیف مون که به‌نوعی رفتاری شبیه میم‌کوین‌ها دارد، رشد جامعه هواداران و ایجاد روند در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند بسیار مهم باشد. این ارز ماهیت خود را به‌شکلی تعیین کرده است که با شبکه‌های اجتماعی گره‌خورده است و حمایت افراد تأثیرگذار و سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی می‌تواند رشد خیره‌کننده‌ای را برای این ارز دیجیتال به وجود بیاورد.
  • توسعه و پیشرفت فناوری: هرگونه توسعه و پیشرفت مشخص و قابل‌توجه در فناوری به‌کاررفته در شبکه SafeMoon می‌تواند سرمایه‌گذاران بیشتری را جذب این ارز دیجیتال کند نمونه این تغییرات و پیشرفت‌ها را در ارتقای SafeMoon به نسخه 2 دیده‌ایم.
  • همکاری‌ها و افزایش میزان کاربری: افزایش کاربردهای جهان واقعی ارز سیف مون پذیرش آن برای خرید در فروشگاه‌ها و همکاری با نهادهای مختلف می‌تواند باعث استفاده هرچه بیشتر این ارز دیجیتال و رشد تقاضا برای آن شود یکی از این موارد می‌تواند به‌نتیجه‌رسیدن پروژه کارت اعتباری این ارز دیجیتال باشد.
  • ایجاد صرافی ویژه این ارز دیجیتال و تکامل وعده‌های داده شده در این زمینه هم می‌تواند سیف مون را در بازار ارزهای دیجیتال به جایگاه بالاتری برساند.

قابلیت‌ها و مزایای سیف مون

SafeMoon قابلیت‌های ممتازی دارد که این ارز دیجیتال را نسبت به رقیبانش متمایز می‌کند. برخی از این مزایا و ویژگی‌ها را در ادامه به‌صورت مختصر آورده‌ایم.

  • پاداش ثابت: این پاداش ۵ درصد توکن‌هایی است که میان هولدرها و نگه‌داری کنندگان توکن SafeMoon توزیع می‌شود. میزان پاداش توزیع شده به حجم توکن‌های معامله شده این ارز بستگی دارد. این ۵ درصد در واقع بخشی از ۱۰ درصد کارمزدی است که در هر تراکنش از فروشنده کسر می‌شود. این نوع کارمزد و پاداش‌دهی باعث می‌شود فشار فروش که معمولاً در زمان فروش این ارز از سوی دارندگان اولیه SafeMoon اتفاق می‌افتد، کاهش یابد.
  • توکن‌سوزی دستی: این ویژگی در واقع پیاده‌سازی استراتژی توکن‌سوزی SafeMoon است و به‌شکلی انجام‌می‌شود که عرضه توکن‌ها کاهش یابد و در نتیجه قیمت و تقاضای این ارز افزایش پیدا کند.
  • استخر نقدینگی خودکار: این ویژگی بخش دیگری از کارمزد تراکنش‌های SafeMoon را جذب کرده و آن را به استخر نقدینگی این ارز در صرافی PancakeSwap اضافه می‌کند. این مسئله باعث می‌شود این معاملات این ارز به‌صورت کاملاً روان و بدون مشکل انجام شود. از سوی دیگر این سازوکار به‌نوعی عاملی است که باعث می‌شود فروش ارز SafeMoon چندان کم‌هزینه نباشد و باعث می‌شود نهنگ‌های این ارز انگیزه چندانی برای ایجاد Dump در بازار و کاهش قیمت شدید این ارز نداشته‌باشند.
  • پاداش امن: SafeMoon یک استخر نقدینگی خودانگیخته دارد که در آن می‌توان با استیک کردن ارز SafeMoon علاوه بر پاداش معمول ای ارز پاداش بیشتری دریافت کرد. این برنامه غیرمتمرکز بر روی شبکه هوشمند بایننس (BSC) کار می‌کند. استیک کنندگان می‌توانند ارز سیف مون خود را قفل کنند یا آن را به توکن‌های SafeEarn تبدیل کنند و با این کار به‌صورت خودکار پاداش بیشتری از آن خود کنند.

بنیان گذاران ارز دیجیتال SafeMoon چه کسانی هستند؟

خرید SAFEMOON

تیم پروژه سیف مون و بنیان‌گذاران این ارز دیجیتال شامل توماس اسمیت (Thomas Smith) مدیر ارشد کسب‌وکار، جان کارونی (john Karony) مدیرعامل، هانک ویات (Hank Wyatt) مدیر ارشد فناوری، جک هاینز (Jack Haines) هم بنیان‌گذار و جاکوب اسمیت (Jacob Smith) توسعه‌دهنده وب و چارلز کارونی (Charles Karony) دستیار اجرایی است.

جان کارونی مدیرعامل سیف مون علاوه بر تجربیاتش در زمینه ارزهای دیجیتال و توسعه نرم‌افزار یکی از علاقه‌مندان صنعت بازی‌های رایانه‌ای است و در زمینه حقوق بشر و فعالیت‌های اجتماعی هم کار کرده است.

امنیت شبکه سیف مون چگونه است؟

SafeMoon به‌عنوان زیرساخت از بلاک‌چین زنجیره هوشمند بایننس (BSC) استفاده می‌کند.

زنجیره هوشمند بایننس از الگوریتم اجماع اثبات سهام (POS) استفاده می‌کند و مدت‌زمان تشکیل هر بلوک در آن حدود سه ثانیه است. اگر بخواهیم دقیق‌تر این شبکه سازوکار اثبات سهام اعتباری (PoSA) استفاده می‌کند.

در این سازوکار مشترکان با استیک کردن ارز دیجیتال تأیید اعتبار تراکنش‌ها را انجام می‌دهند و با این کار پاداش دریافت می‌کنند.

باتوجه‌به اینکه زنجیره هوشمند بایننس امتحان خود را پس داده است و به‌خوبی از آزمون‌ها سربلند بیرون‌آمده است می‌توان در این زمینه به سیف مون خوش‌بین بود.

چه تعداد توکن SFM در گردش است؟

در حال حاضر از حداکثر تعداد ۱۰۰۰ میلیارد توکن سیف مون نسخه ۲ قابل‌عرضه، حدود ۵۵۹٫۶۲ میلیارد توکن در حال گردش است.

خرید ارز دیجیتال سیف مون

خرید ارز دیجیتال Safemoon را می‌توان از برخی صرافی‌های خارجی و داخلی انجام داد. برای خرید ارز Safemoon ابتدا باید در صرافی ارز دیجیتال ثبت‌نام کنید. سپس احراز هویت انجام دهید. آن‌گاه می‌توانید با انجام بررسی‌ها و تحلیل‌های لازم به خرید ارز دیجیتال سیف مون بپردازید.

فروش ارز دیجیتال سیف مون

امکان فروش ارز دیجیتال SafeMoon در صرافی‌های داخلی و خارجی مختلفی وجود دارد. خریدوفروش این ارز با انجام بررسی‌های لازم و در زمان مناسب می‌تواند برای شما سودآور باشد.

نحوه خرید ارز سیف مون از صرافی تبدیل

خرید ارز دیجیتال سیف مون (SFM) از صرافی تبدیل بسیار ساده است. ابتدا باید در وب‌سایت صرافی تبدیل ثبت‌نام کنید. پس از ثبت‌نام سریع برای امنیت بیشتر دارایی‌هایتان احراز هویت را انجام دهید. فرایند احراز هویت در صرافی تبدیل بسیار شفاف و سریع است. پس از تأیید احراز هویت می‌توانید از طریق بخش خرید آسان در وب‌سایت تبدیل اقدام به خرید تومانی ارز SafeMoon کنید یا این ارز را با استفاده از ارزهای دیجیتال دیگر خریداری کنید.

روش نگهداری ارز سیف مون

برای نگهداری ارز دیجیتال SafeMoon می‌توانید از انواع مختلف کیف پول ارز دیجیتال استفاده‌کنید. می‌توانید این ارز دیجیتال را روی کیف پول سرد یا گرم نگهداری کنید. می‌توانید انتخاب کنید از کیف پول سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری برای نگهداری ارز SFM استفاده‌کنید. همچنین می‌توانید دارایی سیف مون خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

انواع کیف پول سیف مون

ارز دیجیتال سیف مون (SFM) را می‌توان بر روی کیف پول‌های مختلفی نگهداری کرد. باتوجه‌به اینکه این ارز دیجیتال بر روی بلاک‌چین زنجیره هوشمند بایننس (BSC) قرار دارد کیف پول‌هایی با پشتیبانی این بلاک‌چین می‌توانند سیف مون را در خود ذخیره کنند. از جمله بهترین کیف پول‌های این ارز دیجیتال می‌توان به کیف پول سخت‌افزاری لجر نانو اس (Ledger Nano s) اشاره کرد. کیف پیش‌فرض این ارز دیجیتال SafeMoon Wallet نام دارد که تیم پروژه آن را توسعه داده‌اند. کیف پول‌های نرم‌افزاری تراست والت (TrustWallet) و متامسک (Metamask) و بایننس چین والت نیز قابلیت نگهداری ارز SafeMoon را دارند. همچنین می‌توانید ارز SafeMoon خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

کارمزد خرید و فروش سیف مون

معامله سیف مون در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و سیف مون در صرافی تبدیل

خرید و فروش ارز دیجیتال در صرافی تبدیل مزیت‌های زیادی برای کاربران دارد؛ از جمله اینکه تنوع ارزی موجود در صرافی تبدیل بسیار زیاد است و شما می‌توانید از طریق بازارهای تومانی و تتری بازارهای معاملاتی متنوعی را برای سرمایه‌گذاری تحت‌نظر بگیرید. میزان کارمزد در نظر گرفته شده برای معامله کاربران در این صرافی بر اساس سطوح کاربری متنوع و مناسب است. حداقل میزان فاصله خرید و فروش در صرافی تبدیل برای کاربران فراهم شده‌است. نقل‌وانتقال داخلی ارز دیجیتال به کیف پول‌های موجود در صرافی تبدیل بدون کارمزد انجام‌می‌شود.

آیا خرید ارز SafeMoon بدون احراز هویت ممکن است؟

بیشتر صرافی‌های معتبر امکان خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون (SFM) را بدون احراز هویت فراهم نمی‌کنند. همه صرافی‌های ایرانی برای حفظ امنیت دارایی‌های شما ملزم به رعایت احراز هویت کاربران هستند و با این کار امنیت خریدوفروش و دارایی‌های شما بهتر حفظ می‌شود. در غیر این صورت در صورت ایجاد هرگونه خطا یا اشتباه در معاملات امکان بازگرداندن وجوه به شما ممکن نیست؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید و فروش احراز هویت را انجام دهید و از طریق صرافی‌های معتبری مانند صرافی تبدیل به خرید ارز دیجیتال سیف مون بپردازید.

آینده ارز دیجیتال سیف مون چگونه است؟

معامله SAFE MOON

مسائلی مانند تأسیس صرافی غیرمتمرکز SafeMoon، ایجاد کارت اعتباری مختص SafeMoon و مشارکت در پروژه‌های بیشتر جهان واقعی که پیش‌تر از سوی تیم پروژه وعده‌داده‌شده است می‌تواند در رشد بیشتر این ارز دیجیتال تأثیر مثبتی داشته‌باشد. همچنین مشخص‌کردن کاربردهای بیشتر ارز دیجیتال سیف مون و پروژه مربوط به آن در افزایش سرمایه‌گذاری‌ها در این ارز مؤثر خواهد بود. در صورت انجام این اقدامات و همچنین باتوجه‌به نبود انگیزه بالا برای فروش ارز SFM می‌توان آینده مثبتی را برای این ارز دیجیتال در نظر گرفت و در صورت خرید در زمان مناسب و با تحلیل صحیح پیش‌بینی سود مناسب برای این ارز دور از ذهن نیست.

منابع:

SafeMoon
CoinMarketCap
bankrate

سوالات متداول خرید سیف مون

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید سیف مون

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال سیف مون ( SafeMoon ) را بخریم؟

در بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال داخلی و خارجی می‌توانید اقدام به خرید و فروش ارز SafeMoon کنید؛ اما صرافی‌های خارجی، پشتیبانی مناسبی از کاربران ایرانی ندارند و امکان مسدودشدن دارایی‌های کاربر در آن‌ها بالاست؛ لذا پیشنهاد می‌شود از صرافی‌های ایرانی استفاده کنید. تبدیل، یکی از بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال در ایران است و از ۲۲۰ رمزارز مختلف از جمله ارز سیف مون پشتیبانی می‌کند.

خرید سریع ارز دیجیتال سیف مون ( SafeMoon)چگونه امکان‌پذیر است؟

برای خرید ارزSafeMoon در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید از طریق بخش خرید آسان ارز سیف مون در صرافی تبدیل به خرید و فروش این ارز بپردازید.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال سیف مون ( SafeMoon ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله سیف مون در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

چگونه قیمت ارز SafeMoon را پیش ‌بینی کنیم؟

می‌توانید از تحلیل شخصی خود استفاده کنید یا با عضویت در کانال تلگرامی الگوریتم تحلیل(@algotahlil) از تحلیل‌های ساده و کاربردی بهره‌مند شوید. در صورت نیاز از دیگر کانال‌ها هم برای سیگنال گیری می‌توانید استفاده کنید.

ارز دیجیتال سیف مون (SafeMoon) چگونه نگهداری میشود؟

نگهداری ارز دیجیتال سیف مون در کیف پول‌های سرد و گرم و سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مختلف امکان‌پذیر است. همچنین می‌توانید ارز SafeMoon خود را در کیف پول امن صرافی تبدیل نگهداری کنید.

آیا خرید ارز دیجیتال SafeMoon می‌تواند سودآور باشد؟

باتوجه‌به سازوکار ضد تورمی ارز سیف مون و قابلیت‌های پایداری قیمت این ارز و وجود مشوق‌هایی برای نگهداری این ارز در بلندمدت می‌توان به سودآوری SafeMoon امیدوار بود. در صورت تحقق برنامه‌های اعلام شده از سوی تیم پروژه همچون تأسیس صرافی اختصاصی و پروژه‌های دیگری ازاین‌قبیل می‌توان منتظر سود‌آوری هرچه بیشتر این ارز دیجیتال بود. بااین‌وجود همواره باید احتمال شکست پروژه‌ها را در نظر گرفت.

آیا می‌توان ارز دیجیتال سیف مون (SafeMoon) را استخراج کرد؟

سیف مون از سازوکار اجماع اثبات سهام استفاده می‌کند و قابل‌استخراج نیست. اما با نگهداری یا استیک کردن این ارز دیجیتال می‌توان پاداش گرفت و سود دریافت کرد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سهیل ا

61 روز قبل

3

دفعه پیش توی خرید و فروش ارز دیجیتال خیلی ضرر کردم چون احساسی و بدون دانش خرید و فروش می‌کردم این دفعه هم تکنیکال رو خوب یادگرفتم هم از کانال الگوریتم تحلیل تبدیل استفاده می‌کنم که کمک خوبیه برای تصمیم‌گیری برای خریدها

رضا م

61 روز قبل

1

سلام. ویدیو آموزشی نحوه خرید ارز دیجیتال رو از کجا می‌تونم پیدا کنم؟ تازه با تبدیل آشنا شدم یه مقدار تنوع زیاده نمی‌دونم از کجا شروع کنم.

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله