POWRicon

قیمت و خرید پاورلجر - POWR

خرید ارز دیجیتال پاورلجر Powerledger

خرید ارز دیجیتال پاورلجر (POWR) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت پاورلجر به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز پاورلجر بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش پاورلجر اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز پاورلجر هستند.

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت پاورلجر به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 POWR = 11,316 IRT

POWRicon

پاورلجر

خرید آسان پاورلجر
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پاورلجر

اطلاعات بازار پاورلجر

حجم ۲۴ ساعته (POWR) 594.1470
حجم ۲۴ ساعته (تتر) 114.8099
تغییرات ۱ روزه +1.28 %
قیمت آخرین معامله 0.1923 $
بالاترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,330 تومان
پایین‌ترین قیمت ۲۴ ساعت گذشته 11,316 تومان

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، پاورلجر می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

POWRicon

POWR

پاورلجر

تومان --

POWRicon

POWR

پاورلجر

قیمت دلاری

0.1953 USDT

قیمت تومانی

تومان 11,461

تغییرات 24 ساعت اخیر

1.284 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی تومان در ۱ دقیقه
780 + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۱,۰۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

بلاک چین با قابلیت‌های شگفت‌انگیز خود در بسیار از عرصه‌ها وارد شده است. همگام با تلاش شرکت‌های فعال در حوزه صنعت انرژی پروژه‌ای در فضای رمزارز روی کارآمده است که تحول بزرگی در بازار انرژی‌های تجدیدپذیر به وجود می‌آورد. اکنون زمان آن است که بازار انرژی‌های تجدیدپذیر نیز به سمت غیرمتمرکزشدن گام بردارد. با توجه به پتانسیل بالای این نوع از انرژی و نیاز همگانی به آن انتظار می‌رود ارز دیجیتال پاورلجر آینده درخشانی را پیش رو داشته باشد.

این ارز از سوی شرکت استرالیایی پاورلجر به عنوان پلتفرمی برای خرید و فروش انرژی به صورت همتابه‌همتا ایجاد شد. با وجود چنین پلتفرمی کاربران به سادگی قادر به خرید و فروش مستقیم انرژي‌های تجدیدپذیر هستند. برای آشنایی بیشتر با این پلتفرم، نحوه کار و توکن‌های مورد استفاده در آن این مقاله را از دست ندهید.

ارز دیجیتال پاورلجر (powr) چیست؟

همانطور که گفته شد پلتفرم پاور لجر فضایی برای خرید و فروش انرژی‌‌های تجدیدپذیر است. این پلتفرم بر پایه تکنولوژی بلاک چین طراحی شده است. شرکت پاورلجر با درک قابلیت‌های بلاک چین به این نتیجه رسید که این تکنولوژی بهترین راه برای ایجاد تحولی عظیم در سیستم تولید و توزیع انرژی است.

ایده اصلی ایجاد چنین پلتفرمی شامل تشکیل جامعه‌ای از کاربران بود که دست به توزیع و فروش انرژی مازادی می‌زنند که در اختیار دارند. در این بین هیچ‌کدام از بازیگران اصلی صنعت انرژی دخالتی در معاملات نخواهند داشت.

تاریخچه پیدایش ارز دیجیتال پاورلجر (powr)

ارز پاور لجر

توسعه دهندگان این شبکه با مشاهده مشکلات موجود در شبکه تولید و توزیع انرژی دست به ایجاد این پلتفرم زدند. در سال 2015 و پس از انتشار بیانیه‌ای مشخص شد حداقل 30 کشور در سراسر جهان وجود دارند که از انرژی خورشیدی برای تامین انرژی موردنیاز خود استفاده می‌کنند. بررسی هزینه تولید انرژی در این کشور ها نشان می‌دهد که هزینه تولید انرژی خورشید کمتر یا برابر با هزینه تامین انرژی الکتریکی به شیوه سنتی است.

شرکت پاورلجر نیز با ترکیب فناوری بلاک چین و انرژی خورشیدی، در ماه می سال 2016 راهکاری را به جهان معرفی کرد که مانند آن تا به امروز دیده نشده است. راهکاری تمیز و بدون نقص که از گزینه‌های سنتی دوام بیشتری دارد. تنها پس از گذشت چند ماه در آگوست 2016 پاورلجر اولین شبکه معاملات انرژی را در نیوزیلند استرالیا راه‌اندازی کرد.

در شش ماهه دوم سال 2017 شرکت پاورلجر شبکه‌ای را برای توزیع شفاف انرژی ایجاد کرد. انرژی تجدیدپذیر و پاکی که در کشور استرالیا تولید می‌شود.

ارز دیجیتال ارز دیجیتال پاورلجر (powr) چگونه معروف و محبوب شد؟

محققان شرکت پاورلجر با بررسی مشکلات موجود در شبکه جهانی انرژی راهکاری سودمند را به جهانیان معرفی کردند. پس از معرفی این شبکه کاربران دنیای ارزهای دیجیتال با پروژه‌ای آشنا شدند که قدرت عظیمی در جهان را هدف قرار داده است. شرکت‌هایی که به طور متمرکز تولید و توزیع انرژی را در اختیار دارند و قیمت را تعیین می‌کنند. با روی کار آمدن این پلتفرم و استقبال کاربران نیاز به استفاده از خدمات چنین شرکت‌هایی به حداقل می‌رسد.

هدف از خلق ارز دیجیتال پاورلجر (powr)

پاورلجر مشکلات بزرگی را هدف قرار داده است. روی هم رفته همه ما سه چالش بزرگ در سیستم انرژی جهانی روبه‌رو هستیم.

نیاز به از بین بردن قدرت مرکزی در منابع انرژی احساس می‌شود و بلاک چین می‌تواند کارگشار باشد:

پاورلجر با استفاده از بلاک چین سیستمی را به وجود آورده است‌ که به مشتریان اجازه می‌دهد منبع تامین برق خود را انتخاب کنند. به این ترتیب دیگر نیازی به پرداخت هزینه‌های هنگفت برای استفاده از برق نیست. از طرفی کاربران نزدیک‌تر از هر زمان دیگری شبکه توزیع انرژی را زیر نظر خواهند داشت.

شبکه انرژی همچنان با استفاده از زیرساخت‌های قدیمی اقدام به توزیع انرژی می‌کند:

شبکه توزیع سنتی با مکانیزم‌های نامناسب که پاسخگوی نیاز جامعه معاصر نیستند سکان صنعت برق را در دست دارد. پاور لجر با ایجاد یک شبکه غیرمتمرکز بازاری شفاف، قابل بررسی دقیق و خودکار را ایجاد کرد. در همین حین معامله انرژی میان خریدار و فروشنده به مراتب ساده‌تر از گذشته انجام می‌شود.

افزایش قیمت نجومی انرژی خطری که اقتصاد را به خطر می‌اندازد:

با حذف واسطه‌ها و ترویج تولید فردی انرژی، دسترسی ساده به انرژی تجدیدپذیر امکان‌پذیر می‌شود. چنین شبکه‌ای به مراتب قابل‌اتکاتر و سالم‌تر است. از طرفی شبکه همواره همگام با تقاضا برای انرژِی تجدیدپذیر رشد می‌کند.

ارزش پاورلجر چگونه تعیین می شود؟

موفقیت و ارزشمندی پاورلجر و توکن‌های این شبکه به موفقیت و محبوبیت شرکت پاورلجر در نزد مردم بستگی دارد. هر اندازه برنامه‌های پیشنهادی از سوی شرکت مقرون‌به‌صرفه‌تر و کارآمدتر باشند، ارزش توکن‌های این شبکه نیز بیشتر خواهد بود. تا به امروز عملکرد پاورلجر خیره‌کننده بوده و رضایت کاربران را به دنبال داشته است.

این شرکت با راه‌اندازی 23 پروژه متفاوت در 8 کشور جهان به خوبی اهداف خود را دنبال کرده و زیرساخت‌های لازم را برای رسیدن به اهداف تعیین شده ایجاد می‌کند. بررسی‌ها و پیش‌بینی‌های انجام شده روی شاخص پاورلجر نشان می‌دهد که پروژه‌هایی که از سوی این شرکت معرفی می‌شوند، سرمایه‌گذاری بلندمدت سودآوری خواهند بود.

قابلیت ها و مزایای پاورلجر

خرید POWR

در این بخش با برخی از مزایای استفاده از شبکه پاورلجر آشنا می‌شوید.

 • ایجاد یک بازار تجارت انرژی همتا‌به‌همتا در میان همسایگان و ساکنان یک شهر، شرکت‌های حاضر در یک موقعیت جغرافیایی و غیره
 • امکان تبادل انرژی در لحظه و در یک شبکه ایمن و قابل‌اعتماد
 • امکان استفاده از انرژی پاک
 • درآمدزایی از طریق فروش انرژی پاک مازاد که برای تولیدکننده کاربردی ندارد
 • شفافیت در معامله به واسطه استفاده از شبکه بلاک چین
 • قراردادهای ارزان قیمت و درون شبکه‌ای

تمام این موارد به کاهش هزینه مصرف برق و افزایش درآمد و سود ناشی از تولید انرژی‌های پاک می‌انجامد.

طرز کار شبکه پاورلجر

از دو بلاک چین در شبکه پاورلجر استفاده می‌شود. دو بلاک چین و دو توکن.

توکن‌های شبکه Powr و Sparkz نام دارند. این شبکه از دومین بلاک چین اتریوم در کنار شبکه اختصاصی پاورلجر یعنیEcoChainاستفاده می‌کند.

Powr به عنوان توکن بومی شبکه، کاربردهای فراوانی دارد. این توکن به کاربران اجازه می‌دهد در شبکه مشارکت داشته باشند. از این گذشته این توکن امنیت بخش‌ها و محصولات موجود در شبکه را تامین می‌کند. بخش‌هایی مانند بخش تایید، انجام معاملات و ردیابی انرژی پاک.

توکن Powr نقش مجوزی را ایفا ‌می‌کند و برای انجام امور متفاوت در شبکه موردنیاز است. شبکه پاورلجر محصولاتی همچون Vision, xGrid, uGrid, PPA Exchange, TraceX, Local Energy Markets (LEM) را عرضه می‌کند. تمام محصولات شبکه در سه بسته توزیع می‌شوند. معاملات منعطف، معاملات مربوط به محصولات محیط زیستی و معاملات انرژی.

بنیان گذاران ارز دیجیتال Powr چه کسانی هستند؟

تیم موسس پاورلجر در بلاک چین متخصص هستند. آنها تجربه بسیار خوبی در بازار الکتریسیته دارند. تیم از ده نفر اعضای تمام‌وقت و 6 مدیر اجرایی تشکیل شده است. در ادامه با برخی از مدیران شناخته شده این پروژه آشنا می‌شوید.

بیل تای (Bill Tai) مدرک MBA را از دانشگاه هاروارد دریافت کرده است. تای یکی از سرمایه‌گذاران خطرپذیر دنیای انرژی‌های تجدیدپذیر به شمار می‌رود. تجربیات تای بسیار ارزشمند است. در حال حاضر او رئیس Treasure Data و همچنین از اعضای هیئت مدیره Bitfury شرکت ارائه‌کننده خدمات بلاک چین است.

او تا به امروز در هیئت مدیره 7 شرکت حضور داشته است که مسیر رشد و ترقی را از یک استارتاپ شروع کرده‌اند.

جما گرین (Jemma Green) دکترای رشته فناور‌ی‌های نوظهور ارزیابی ریسک‌، روابط خارجی استراتژیک و رهبری توسعه را در پاورلجر برعهده دارد. او در 15 سال حضور خود در بازار مالی 11 سال سابقه سرمایه‌گذاری بانکی را در کارنامه خود دارد.

دیوید مارتین (David Martin) عملکرد روزمره و تبلیغات شبکه پاورلجر را زیر نظر دارد. تمرکز اصلی او افزایش پذیرش این شبکه همتابه‌همتا در نزد مردم است. او 20 سال در صنعت برق فعالیت ‌داشته است و به خوبی با نیازهای این جامعه آشناست.

جان بولیچ (John Bulich) مدیر تیم فنی پاورلجر و مسئول طراحی و توسعه شبکه است. او مسیر استراتژی‌های شبکه را تعیین می‌کند. از این گذشته او مدیر و موسس شرکت Ledger Assets نیز است.

امنیت شبکه پاورلجر چگونه است؟

شرکت پاورلجر در حال حاضر از سیستم اثبات سهم یا PoS استفاده می‌کند. امنیت شبکه نیز به لطف این سیستم تامین می‌شود. در چنین سیستمی نودهایی در شبکه حضور دارند که وظیفه تایید را برعهده دارند. در سیستم اثبات سهام نودهای تایید کننده به صورت رندم انتخاب نمی‌شوند، برای انتصاب یک نود به سمت تاییدکنندگی باید شرایطی احراز شود. شرکت مواردی را برای انتصاب نودها در نظر می‌گیرد.

پاداش استکینگ در شبکه برای 4 سال اول سالیانه 5 میلیون توکن است. پس از این مدت معامله ارزیابی مجدد خواهد شد. هر نود حداکثر می‌تواند 5 میلیون توکن Powr را در شبکه استیک کند. به این ترتیب توزیع شبکه عادلانه و پراکنده خواهد بود.

دارندگان توکن Powr برای انتخاب تاییدکنندگان رای می‌دهند. تعداد توکن‌ها نقشی در تعیین صلاحیت رای‌دهنده ندارد.

چه تعداد توکن پاورلجر در گردش است؟

توکن Powr در قالب ارز اولیه سکه یا ICO در سپتامبر 2017 وارد بازار شد. میزان کل سکه‌های این شبکه یک میلیارد است. در آن زمان 35 درصد از موجودی اولیه این ارز وارد بازار شد.

شرکت پاورلجر برای جلوگیری از خطر تورم فرایند توکن سازی را در شبکه راه‌اندازی کرد و در شش ماهه اول سال 2019 چیزی در حدود 2.7 میلیون توکن Powr از چرخه خارج شد. در فوریه سال 2021 تعداد توکن‌های در گردش این شبکه برابر با 425،498،654 توکن بوده است.

خرید ارز دیجیتال پاورلجر

امکان خرید این ارز دیجیتال درصرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز سراسر جهان وجود دارد. البته با وجود تحریم‌هایی که علیه ایران گماشته شده است، امکان خرید این ارز دیجیتال از صرافی‌های خارجی برای ایرانیان داخل کشور دشوار است و می‌تواند سرمایه شما را به خطر بیندازد.

برای خرید ایمن بهتر است صرافی‌های داخلی را انتخاب کنید. به این ترتیب دیگر نیازی به نگرانی از تغییر آی پی، از دست دادن دارایی و همینطور اکانت خود در صرافی‌های خارجی نخواهید داشت. همانطور که می‌دانید چنین صرافی‌هایی بلافاصله پس از شناسایی موقعیت مکانی ایران حساب شما را مسدود می‌کنند.

فروش ارز دیجیتال پاورلجر

برای فروش ارز دیجیتال پاورلجر نیز درست مانند خرید آن راه‌های متفاوتی پیش رو دارید. می‌توانید این ارز را به دوستان و آشنایان خود بفروشید یا از صرافی‌های داخلی و خارجی استفاده کنید. البته بنا به دلایلی که در بخش خرید به آنها اشاره کردیم فروش دارایی در پلتفرم‌های خارجی به هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود. با انتخاب یک صرافی داخلی و انجام بررسی‌های لازم، یک خرید و فروش ایمن و قابل اتکا را تجربه کنید.

نحوه خرید ارز دیجیتال پاورلجر از صرافی تبدیل

روند خرید از صرافی تبدیل بسیار ساده است. امکان خرید حضوری و غیرحضوری از این صرافی وجود دارد. پیش از خرید با مراجعه به سایت با طرز کار و سابقه این صرافی بیشتر آشنا شوید. صرافی تبدیل امکان خرید آسان ارزهای دیجیتال را برای کاربران مهیا کرده است. به این ترتیب در کمترین زمان و به آسان‌ترین شکل ممکن ارز مورد نظر را خریداری می‌کنید.

برای تریدرها و معامله‌گران روزانه سرعت عامل تعیین‌کنند‌ه‌ای است. با استفاده از قابلیت خرید آسان می‌توانید ارزهای متفاوت را به یکدیگر تبدیل کنید. نکته قابل توجه در مورد صرافی تبدیل امکان خرید ارز دیجیتال با استفاده از تومان با سرعت مشابه با تبدیل دو ارز است. پس از ورود به صرافی و انجام مراحل ثبت نام و احراز هویت وارد پنل کاربری خود می‌شوید، در این بخش با انتخاب گزینه خرید آسان قادر به استفاده از این قابلیت خواهید بود.

روش نگه داری ارز دیجیتال پاورلجر

توکن Powr یک توکن ERC20 است و درست مانند هر توکن ERC-20 دیگری باید در والتی نگهداری شود که برای چنین توکن‌هایی طراحی شده است. در این راستا می‌توانید از یکی از کیف پول‌های نرم‌افزاری یا سخت‌افزاری که در ادامه معرفی می‌کنیم استفاده کنید. البته به یاد داشته باشید که با نگهداری ارزهای خود در کیف پول امن تبدیل در زمان سریع‌تری وارد معامله می‌شوید و برای استفاده از قابلیت خرید آسان در این صرافی نیازی به صرف زمان برای انتقال ارز نخواهید داشت.

انواع کیف پول پاورلجر

یکی از معروف‌ترین نمونه‌های موجود کیف پول نرم‌افزاری MyEtherWallet است. در کنار این والت‌ها همواره امکان استفاده از کیف پول‌های سخت‌افزاری نیز وجود دارد. این نوع از کیف پول‌ها روش بسیار ایمنی برای نگهداری از ارزهای دیجیتال به شمار می‌رند. والت‌های سخت‌افزاری Trezor و Ledger Nano دو مورد از معروف‌ترین والت‌های سرد یا سخت‌افزاری به شمار می‌روند. این والت‌ها سازگار با توکن‌های ERC20 طراحی شده‌اند و برای نگهداری توکن Powr مناسب هستند.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال پاورلجر

معامله پاور لجر در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش پاورلجر در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل با ارائه بهترین قابلیت‌ها و مزیت‌ها، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. به همین سبب مزیت‌های مثبتی را برای مشتریان خود بکار برده است:

 • انجام مشاوره پیش از معامله
 • پشتیبانی از سیستم‌های تایید اعتبار
 • خرید ارز در هر حجم مورد تمایل
 • مشاهده میزان کارمزد
 • انتقال سریع دارایی
 • ارائه انواع کیف پول‌های دیجیتال
 • انجام سریع تراکنش‌ها
 • پشتیبانی از تمام پلتفرم‌های ارائه شده
 • انجام معامله در بازارهای بین المللی
 • پشتیبانی از تمامی ارزها
 • افزایش امنیت معاملات

آیا خرید ارز دیجیتال پاورلجر بدون احراز هویت ممکن است؟

اگر در جستجوی خرید ارز دیجیتال پاور لجر بدون اجراز هویت باشید، به طور حتم آگهی‌هایی را پیدا می‌کنید که شما را به صرافی‌های نامعتبری هدایت می‌کند. نکته قابل توجه این است که چرا باید به دنبال خرید ارز بدون احراز هویت باشید.

درواقع چرا باید به صرافی‌هایی که احراز هویت را ضروری نمی‌دانند اعتماد کنیم؟ در دنیای بلاک چین خبری از یک نظام مرکزی نیست و از دست رفتن دارایی به معنای از بین رفتن آن است و هیچ راهی برای بازگرداندن دارایی وجود ندارد. بنابراین بهتر است بیش از دیگر دارایی‌ها نگران بازارهای معاملاتی باشید که برای تبادل این سرمایه انتخاب می‌کنید.

این روزها پروسه احراز هویت در صرافی‌های معتبر داخلی مانند صرافی تبدیل به سادگی هرچه تمام‌تر انجام می‌شود. برای یک معامله تمیز و شسته‌رفته برای احراز هویت زمان بگذارید و اصولی ترید کنید.

آینده پاورلجر چگونه است؟

معامله POWR

شرکت پاورلجر فهرستی از اهداف خود برای دو سال آینده را منتشر کرده است. آنها همین حال هم با امضای قراردادهایی شرایط را برای انتقال این تکنولوژی به اروپا مهیا کرده‌اند. این شرکت دست از امضای قراردادهای همکاری برنمی‌دارد. هدف این شرکت توسعه شبکه در اروپا و آسیاست.

توسعه دهنده انرژی‌های تجدیدپذیر تایلندی BCPG با امضای قراردادی انجام معاملات همتابه‌همتا در زمینه انرژی را در تایلند امکان‌پذیر کرده است. با توجه به تلاش‌های این شرکت برای افزایش حوزه همکاری‌ها در اروپا و آسیا، به نظر می‌رسد در آینده‌ای نه چندان دور شاهد رشد چشمگیر پذیرش و قیمت توکن این شبکه باشیم.

منابع :

powerledger.io
bergensia.com
cryptonews.com

سوالات متداول خرید پاورلجر

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول خرید پاورلجر

ارز دیجیتال ارز دیجیتال پاورلجر ( powr ) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

شما همواره می‌توانید برای نگهداری Powr از کیف پول امن صرافی مورد نظر یا کیف پول‌های نرم افزاری و سخت افزاری استفاده کنید. در بخش نحوه نگهداری از ارز دیجیتال پاورلجر شماری از کیف پول‌های مناسب را معرفی کردیم.

از کجا می‌توانیم ارز دیجیتال پاورلجر ( powr ) بخریم؟

امکان خرید این ارز از صرافی های خارجی مانند کوین بیس و داخلی مانند تبدیل وجود دارد.

خرید سریع ارز دیجیتال پاورلجر ( powr ) چگونه امکان‌پذیر است؟

با مراجعه به سایت تبدیل و با استفاده از گزینه خرید آسان قادر به خرید سریع ارز دیجیتال Powr خواهید بود.

کارمزد خرید و فروش ارز دیجیتال پاورلجر ( powr ) در صرافی تبدیل چقدر است؟

معامله پاور لجر در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمان می‌توانیم برای خرید و فروش ارز دیجیتال پاورلجر ( powr ) اقدام کنیم؟

با توجه به نوع صرافی انتخابی زمان خرید و فروش شما نیز تعیین می‌شود. به عنوان مثال در صرافی تبدیل در تمام ساعت شبانه‌روز قادر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال خود خواهید بود.

آیا خرید ارز دیجیتال پاورلجر ( powr ) می‌تواند سودآور باشد؟

با توجه به مشارکت شرکت پاورلجر با شرکت‌های تایلندی، هندی، اروپایی و اقداماتی که برای گسترش شبکه انجام شده است، آینده درخشانی پیش روی این ارز وجود دارد.

آیا می‌توان ارز دیجیتال پاورلجر (powr) را استخراج کرد؟

توکن پاورلجر یک توکن غیرقابل استخراج است. این دسته از توکن‌‌ها در زمان آغاز به کار از سوی خالق شبکه استخراج می شوند. بنابراین امکان استخراج این ارز وجود ندارد.

bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

نات کوین هدیه بگیرید

دیدگاه‌ها

سپیده م

61 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

سپیده م

61 روز قبل

4

سلام. من از صفحه اینستاگرامتون امدم دوج کوین بخرم میخواستم ببینم از خرید آسان بخرم به صرفه تره یا از بازار تتری؟

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 406 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله