portoicon

قیمت و خرید پورتو - PORTO

خرید ارز دیجیتال پورتو FC Porto Fan Token

خرید ارز دیجیتال پورتو (PORTO) در صرافی تبدیل با کمترین کارمزد و در حجم دلخواه شما امکان‌پذیر است. شما می‌توانید پس از مشاهده نمودار قیمت پورتو به دلار و تومان نسبت به معامله آن در بازار تتری، بازار تومانی یا قسمت خرید آسان صرافی تبدیل اقدام کنید. خرید آسان ارز پورتو بدون کارمزد است و شما می‌توانید پس از انجام خرید، آن را در کیف پول امن تبدیل نگه‌داری کنید و در زمان دلخواه خود نسبت به فروش پورتو اقدام کنید. کارشناسان پشتیبانی تبدیل در ۲۴ ساعته شبانه‌روز جوابگوی سوالات شما درباره چگونگی انجام معامله، قیمت و خرید ارز پورتو هستند.

معامله پورتو

نمودار قیمت

بازه‌ی زمانی نمودار

1 روز 1 هفته 1 ماه
loading chart icon

قیمت پورتو به دلار و تومان

IRTicon

تومان

قیمت تقریبی

1 PORTO = 175,447 IRT

portoicon

پورتو

خرید آسان پورتو
ringing bell اطلاع از تغییر قیمت پورتو

ماشین زمان کریپتو

فرض کنید ۳۰ روز پیش ۱۰ میلیون تومان، پورتو می‌خریدید. ارزش کنونی دارایی شما چند تومان می‌شد؟ ماشین زمان کریپتو، جواب این سوال را برای شما محاسبه می‌کند.

وارد کردن مدت زمان و مقدار سرمایه‌گذاری

روز
تومان

تخمین دارایی طبق تغییرات قیمت در مدت مشخص‌شده

portoicon

porto

پورتو

تومان --

portoicon

porto

پورتو

قیمت دلاری

2.5042 USDT

قیمت تومانی

تومان 168,786

تغییرات 24 ساعت اخیر

0.035 %

USDTicon

USDT

تتر (دلار)

تومان --

PAXGicon

PAXG

پکس گلد (طلا)

تومان --

ارزهای پرسود (24 ساعت اخیر)

تبدیل، بهترین انتخاب معامله‌گر ایرانی
برداشت آنی در ۱ دقیقه
۷۴۰ + بازار معاملاتی
۲۴ ساعته پشتیبانی
۶۰۰,۰۰۰ + کاربر فعال
ورود به تبدیل

طرفداران فوتبال از حمایت همه‌جانبه و یک‌طرفه از باشگاه‌های فوتبال خسته شده‌اند. هم‌اکنون وقت آن رسیده است تا باشگاه‌ها فکری برای تعامل بیشتر با هواداران خود کنند. بسیاری از باشگاه‌های ورزشی و سلبریتی‌های درآمدزا جای خالی مسیر برگشت حمایتی را از طریق فن توکن‌ها پرکرده‌اند.

فن توکن‌ها به باشگاه‌های ورزشی و هنرمندان حوزه‌های مختلف هنری کمک می‌کنند تا ضمن فروش محصولات و حمایت هواداران با خرید توکن‌ها، از طرفداران خود نیز حمایت کنند تا محیطی برای درآمدزایی از طریق حمایت تیم محبوبشان داشته باشند.

فن توکن اف سی پورتو یکی از این توکن‌ها است که در ادامه به معرفی آن خواهیم پرداخت.

فن توکن اف سی پورتو ( porto ) چیست؟

ارز فن توکن پورتو

فن توکن اف سی پورتو متعلق به باشگاه پرتغالی پورتو است. این توکن بیست و سومین پروژه در لانچ‌پد صرافی بایننس است. این پروژه مشابه با دیگر توکن‌ها امکان حمایت دوطرفه را به هواداران تیم پورتو می‌دهد. در این فرآیند هواداران پورتو توکن‌های اف سی پورتو را خریداری می‌کنند تا به امکانات و سرویس‌های ویژه دسترسی داشته باشند. از طرف دیگر، هواداران با نوسانات قیمتی توکن و بالا رفتن ارزش سود کسب می‌کنند.

تاریخچه پیدایش فن توکن اف سی پورتو ( porto )

سال ۱۸۹۳، باشگاهی در کشور پرتغال تأسیس شد که هم‌اکنون بیشترین جام‌های بین‌المللی را به کشور پرتغال برده است. باشگاه فوتبال اف سی پورتو افتخارات بسیاری در سطح اروپا ازجمله قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه خود دارد.

اف سی پورتو با همکاری صرافی بایننس در سال ۲۰۲۱ فن توکن خود را راه‌اندازی کرد. این توکن درواقع دومین فن توکنی بود که صرافی بایننس عرضه اولیه می‌کرد. هم‌اکنون فن توکن اف سی پورتو در سایت صرافی بایننس و بسیاری از صرافی‌های معتبر ایرانی و خارجی در دسترس است.

فن توکن اف سی پورتو ( porto ) چگونه معروف و محبوب شد؟

باشگاه فوتبال پورتو با ۷۷ عنوان قهرمانی در لیگ پرتغال دومین تیم پرطرفدار این کشور است. از آنجایی‌که فوتبال از محبوبیت بسیار زیادی بین مردم پرتغال برخوردار است؛ درنتیجه بسیاری از ۱۱ میلیون جمعیت این کشور حامی تیم پورتو هستند.

مهدی طارمی مهاجم محبوب تیم ملی ایران نیز هم‌اکنون در پورتو بازی می‌کند. انتقال مهدی طارمی از ریوآوه به پورتو در سال ۱۳۹۹، توجه بسیاری از فوتبال دوستان ایرانی را به باشگاه پورتو جذب کرد.

طرفداران این تیم پس از عرضه اولیه فن توکن اف سی پورتو در صرافی بایننس استقبال گسترده‌ای از آن کردند که موجب محبوبیت و معروفیت روزافزون توکن شد.

هدف از خلق فن توکن اف سی پورتو ( porto )

مشابه تمام فن توکن‌های موجود در بازار، فن توکن اف سی پورتو نیز توکنی حاکمیتی است که طرفداران باشگاه را در تصمیمات مختلف دخیل می‌کند. این تصمیمات شامل انتخاب کیت ورزشی تیم، شعار روی بازوبند، انتخاب طرح رختکن تیم در بازی‌های مختلف و دیگر موارد است.

فن توکن اف سی پورتو همچنین میزان وفاداری هر شخص را نسبت به تیم اف سی پورتو مشخص می‌کند. در دنیای مجازی بین فوتبال دوستان هرچه تعداد فن توکن شما بیشتر باشد، میزان وفاداری شما به تیمتان نیز بیشتر است.

ارزش فن توکن اف سی پورتو (porto ) چگونه مشخص می‌شود؟

اخبار مختلف پیرامون موفقیت‌های ورزشی باشگاه اف سی پورتو پیامدهایی را به‌دنبال دارد. یکی از این پیامدها این است که طرفداران فوتبال برای خرید فن توکن این باشگاه صف می‌کشند و درنتیجه ارزش این فن توکن بالاتر می‌رود.

قابلیت‌های جدیدی که برنامه‌های پشتیبانی فن توکن در اختیار هواداران می‌گذارند نیز یکی دیگر از عواملی است که طرفداران را مشتاق به خرید بیشتر فن توکن می‌کند و درنتیجه ارزش فن توکن بیشتر می‌شود. باشگاه پورتو نیز مانند سایر باشگاه‌های ورزشی از قافله عقب نمانده است و قابلیت‌های بسیاری را به برنامه خود اضافه کرده است.

قابلیت و مزیت‌های فن توکن اف سی پورتو ( porto )

طرفداران باشگاه اف سی پورتو که فن توکن این تیم را نگه‌داری می‌کنند، می‌توانند از مزایای ویژه‌ای برخوردار شوند. ازجمله مزایایی که در اختیار این طرفداران قرار می‌گیرد: انتخاب موسیقی و پیام خوش‌آمد گویی قبل از مسابقه، خرید ان‌اف‌تی‌های ویژه باشگاه، دسترسی ویژه به دوربین‌های اختصاصی باشگاه جهت پوشش تمام اتفاقات قبل، در حین و پس از مسابقه و موارد دیگری است.

هواداران پروپاقرص تیم پورتو با خرید فن توکن این باشگاه از فعالیت‌های مختلف ورزشی این تیم در تمام زمین‌ها حمایت می‌کنند. باشگاه نیز در قبال این حمایت قرعه‌کشی‌های دوره‌ای را میان دارندگان فن توکن انجام می‌دهد تا پاداش‌های منحصربه‌فردی مانند بلیت رایگان مسابقات و ملاقات با ستاره‌های تیم را فراهم کند.

بنیان‌گذاران فن توکن اف سی پورتو (porto ) چه کسانی هستند؟

باشگاه پورتو پس از مشاهده تجربه موفق فن توکن لازیو تصمیم گرفت به دنیای ارز دیجیتال ورود کند. مدیر بازاریابی باشگاه پورتو اعلام کرد: «قرارداد راه‌اندازی فن توکن اف سی پورتو یکی از مهم‌ترین توافقات باشگاه با برندی جهانی و رهبر بازار جدید است.» او اضافه کرد: «روش‌های زیادی وجود دارد تا ارتباط عاطفی میان طرفداران و باشگاه را تحکیم ببخشیم. در دنیایی که ارزهای دیجیتال مدیریت بازار را برعهده‌گرفته‌اند، ما نمی‌توانیم از فن توکن‌ها برای ارتباط با هوادارانمان استفاده نکنیم. برند ما نیاز دارد که همیشه در صف اول چشم‌ها را به خود خیره کند.»

مدیرعامل باشگاه اف سی پورتو، خورخه داکوستا، اولین شخصی بود که استارت پروژه فن توکن پورتو را زد. او در مصاحبه‌ای با رسانه‌ها گفت: «توافق اف سی پورتو و بایننس توافقی است که ارزشی را به تصویر می‌کشد که دو طرف برای یکدیگر قائل هستند. هر شخصی که با اف سی پورتو توافق می‌کند، از این موضوع آگاه است که باشگاه می‌خواهد در همه‌چیز بهترین باشد.»

امنیت شبکه فن توکن اف سی پورتو ( porto ) چگونه است؟

فن توکن اف سی پورتو با استاندارد BEP-20 و بر روی بلاکچین بایننس اسمارت چین راه‌اندازی شده است. بلاکچین بایننس اسمارت چین هاردفورکی از پروتکل گو اتریوم است. اتریوم بر پایه اجماع اثبات کار عمل می‌کند، اما بایننس اسمارت چین از اجماع استیند اتوریتی استفاده می‌کند. امنیت اجماع جدید کم‌تر از قبلی است، اما به‌دلیل سرعت بالاتر و سازگاری بیشتر با محیط‌زیست مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است.

چه تعداد توکن پورتو (porto ) در گردش است؟

خرید ارز  هواداری پورتو

صرافی بایننس در زمان عرضه اولیه فن توکن اف سی پورتو اعلام کرد که کل عرضه ۴۰ میلیون توکن خواهد بود. در حال حاضر فن توکن اف سی پورتو با حجم معاملات روزانه معادل ۱۰ میلیون و ۶۱۷ هزار دلار در رتبه ۵۱۶ سایت کوین مارکت گپ قرار دارد.

ارزش کل بازار توکن معادل ۲۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار است که این میزان ارزش را ۷ میلیون و ۸۰۰ هزار توکن ایجاد کرده‌اند.

خرید فن توکن اف سی پورتو (porto )

فن توکن‌های هر باشگاه را ابتدا باید از طریق خود باشگاه برای طرفداری دریافت کنید. بسیاری از توکن‌ها نزد باشگاه می‌ماند تا در مناسبت‌های مختلف بین طرفداران وفادار خود تقسیم کنند.

در حال حاضر بسیاری از صرافی‌های ایرانی و خارجی فن توکن اف سی پورتو را در فهرست خود دارند. راحت‌ترین روش خرید از صرافی‌های معتبر ایرانی است. در این صرافی‌ها قابلیت خرید با ریال نیز وجود دارد و پس‌ازآن می‌توانید دارایی خود را به کیف پولی امن انتقال دهید.

فروش فن توکن اف سی پورتو (porto )

فن توکن‌ها اغلب برای خرج در مسیر حمایت از باشگاه‌های موردعلاقه خریداری می‌شوند، درنتیجه کم‌تر کسی پیدا می‌شود که علاقه‌ای به فروش فن توکن خود داشته باشد. این مسئله زمانی بیشتر به چشم می‌آید که این موضوع را یادآوری کنیم که تعداد بیشتر توکن نشان از وفاداری بیشتر فرد به تیم موردعلاقه خود می‌شود.

اما در بازار پرمنفعت ارز دیجیتال برخی نیز به‌دنبال سرمایه‌گذاری و کسب سود از بالا رفتن قیمت فن توکن‌ها هستند. این دسته از افراد می‌توانند فن توکن‌های خود را از کیف پول به صرافی انتقال دهند و از طریق صرافی فن توکن‌ها بفروشند.

نحوه خرید فن توکن اف سی پورتو از صرافی تبدیل

خرید فن توکن اف سی پورتو از صرافی تبدیل بسیار ساده و سریع است. سایت این صرافی به‌گونه‌ای طراحی شده است که تمام کاربران با هر سطح از دانش توانایی استفاده از آن را داشته باشند.

اگر در مسیر خرید فن توکن اف سی پورتو به مشکل خاصی برخورد کردید، گروه پشتیبانی صرافی تبدیل در ۲۴ ساعت شبانه‌روز یکسره آماده خدمت‌رسانی به شما هستند. گروه پشتیبانی با صبر و حوصله بسیار آموزش خرید هر ارز دیجیتالی را به شما خواهند داد.

روش نگه‌داری فن توکن اف سی پورتو ( porto )

از آنجایی ‌که فن توکن اف سی پورتو تحت پروتکل بایننس اسمارت چین است، نگه‌داری توکن‌هایش نیز باید در کیف پول‌های مخصوص این پروتکل باشد.

کیف پول‌های زیادی در بازار وجود دارند، اما تنها تعداد کمی از این کیف پول‌ها صلاحیت نگه‌داری دارایی‌های ارزشمند سرمایه‌گذاران را دارند. امنیت کیف پول یکی از مهم‌ترین نکاتی است که باید همواره در ذهن داشته باشید.

انواع کیف پول فن توکن اف سی پورتو (porto )

کیف پول‌ها به دو دسته گرم و سرد تقسیم می‌شوند. همواره بحث‌های زیادی راجع به برتری هرکدام نسبت به دیگری وجود داشته است که در حال حاضر موردبحث ما نیست.

کیف پول‌های گرمی دارای فن توکن اف سی پورتو در فهرست خود عبارت‌اند از: متامسک، تراست ولت، اتمیک ولت و بایننس چین که هر سه به یک اندازه از اعتبار و امنیت برخوردارند، اما کیف پول بایننس چین اختصاصی برای توکن‌های BEP-20 تولید شده است.

در میان کیف پول‌های سرد نیز کیف پول سیف پال یکی از مقرون به‌صرفه‌ترین گزینه‌های موجود است. اگر قصد دارید فن توکن‌های اف سی پورتو خود را به‌صورت آفلاین ذخیره کنید، حتماً نگاهی به این کیف پول بی اندازید.

کارمزد خرید و فروش فن توکن اف سی پورتو ( porto )

معامله پورتو در بخش خرید آسان تبدیل، رایگان و با کارمزد صفر انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود. برای بررسی صفحه کارمزدهای تبدیل کلیک کنید.

مزایای خرید و فروش فن توکن اف سی پورتو ( porto ) در صرافی تبدیل

صرافی تبدیل در راستای ساخت رؤیای خود تلاش‌های بسیاری را تاکنون انجام داده است. رؤیای صرافی تبدیل رفع دغدغه‌های مالی افرادی است که نمی‌دانند پول خود را چگونه پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری کنند. در این راستا صرافی تبدیل محیطی امن و قابل‌دسترسی برای همگان را فراهم کرده است تا هر شخصی بتواند خریدوفروش فن توکن تیم موردعلاقه خود را انجام دهد.

یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های صرافی تبدیل این است که در کنار خرید و فروش ارزهای دیجیتال، کاربران می‌توانند مقاله‌های بسیاری را در سایت صرافی پیدا کنند تا پاسخ پرسش‌های خود را بگیرند.

آیا خرید فن توکن اف سی پورتو (porto ) بدون احراز هویت امکان دارد؟

فن توکن‌های اف سی پورتو به دو صورت قابل دریافت هستند. یکی از راه دریافت از باشگاه به‌عنوان طرفدار وفادار باشگاه و دیگری خرید از صرافی‌های معتبر ایرانی یا خارجی.

راه اول نیازمند احراز هویت است تا شما به‌عنوان طرفدار وفادار باشگاه شناسایی شوید و صرافی‌های معتبر ایرانی نیز همواره با احراز هویت خریدوفروش ارز دیجیتال را انجام می‌دهند. صرافی‌های خارجی نیز که روند احراز هویت را ندارند، تحریم‌های مالی علیه کشور عزیزمان اجازه دسترسی مستقیم به آن‌ها را نمی‌دهد.

آینده فن توکن اف سی پورتو ( porto ) چیست؟

خرید فن توکن Porto

باشگاه پورتو با سرمربی جدید خود در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ پس از ۵ سال بدون جام ماندن، بیست و هشتمین جام لیگ برتر را به خانه برد. در فصل بعد موفق شد تا مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیش برود. فصل بعدازآن نیز مجدد قهرمان لیگ شد. سرمربی جدید تحولات بسیاری را در تیم ایجاد کرده است و در حال حاضر پورتو تحت هدایت او رکورد ۵۸ بازی بدون شکست را تجربه کرده‌اند.

در زمان نگارش این مقاله، فن توکن اف سی پورتو باقیمتی معادل ۲.۸ دلار در حال معامله است که با توجه به مطالب گفته‌شده این امکان وجود دارد که به اعداد بالاتری نیز دست پیدا کند.

منابع :

coinmarketcap.com

سوالات متداول خرید پورتو

پاسخ سوالاتتان را از ما بخواهید...

اگر نیاز به مشاوره دارید، از طریق چت پشتیبانی با ما در تماس باشید.

پشتیبانی چت آنلاین

سوالات متداول خرید پورتو

از کجا می‌توانیم فن توکن اف سی پورتو ( porto ) بخریم؟

بسیاری از صرافی‌های ایرانی و خارجی فن توکن اف سی پورتو را در فهرست خود دارند؛ اما ترجیح کاربران ایرانی به‌دلیل تحریم‌های مالی و امکان مسدود شدن دارایی صرافی‌های ایرانی است. صرافی تبدیل با سابقه‌ای بسیار درخشان درزمینه‌ی خرید و فروش ارزهای دیجیتال بیش از ۲۰۰ توکن را در فهرست خود دارد که فن توکن اف سی پورتو نیز یکی از این توکن‌ها است.

خرید سریع فن توکن اف سی پورتو ( porto ) چه طور امکان‌پذیر است؟

صرافی تبدیل قابلیت خرید آسان را به سایت خود اضافه کرده است. خرید آسان قابلیتی است که کاربران می‌توانند در سریع‌ترین زمان ممکن فن توکن اف سی پورتو را خریداری کنند.

کارمزد خریدوفروش فن توکن اف سی پورتو ( porto ) در صرافی تبدیل چگونه است؟

معامله پورتو در بخش خرید آسان تبدیل، **رایگان و با کارمزد صفر** انجام می‌شود. همچنین کارمزد معاملات در بازارهای تومانی و تتری صرافی تبدیل بین ۰.۳۵ تا ۰.۰۳ درصد متغیر است و بر اساس حجم معاملات ۳۰ روز اخیر کاربر محاسبه می‌شود.

در چه زمانی می‌توانیم برای خرید فن توکن اف سی پورتو ( porto ) اقدام کنیم؟

معامله‌گران حرفه‌ای ارز دیجیتال با تحلیل‌های تکنیکال و فاندمنتال خود می‌توانند بهترین زمان برای خرید فن توکن اف سی پورتو را پیدا کنند.

فن توکن اف سی پورتو ( porto ) چگونه نگه‌داری می‌شود؟

کاربران می‌توانند با توجه به نیازهای خود فن توکن اف سی پورتو را در کیف پول‌های سرد و گرم متفاوت نگه‌داری کنند. تراست ولت و متامسک دو کیف پول مشهور در حوزه ارز دیجیتال هستند که از فن توکن اف سی پورتو پشتیبانی می‌کنند. در ضمن کیف پول صرافی تبدیل نیز از امن‌ترین کیف پول‌های موجود در بازار است.

آیا خرید فن توکن اف سی پورتو ( porto ) می‌تواند سودآور باشد؟

فن توکن‌ها بر اساس حمایت و پشتیبانی هواداران باشگاه ورزشی رشد می‌کنند. با توجه به موفقیت‌های روزافزون تیم پورتو فن توکن این تیم آینده‌ای درخشان را پیش‌روی خود دارد، اما همواره احتمال عدم موفقیت پروژه نیز وجود دارد.

آیا می‌توان فن توکن اف سی پورتو ( porto ) را استخراج کرد؟

فن توکن اف سی پورتو را نمی‌توان استخراج کرد، اما باشگاه پورتو در مقاطعی بخشی از فن توکن‌های خود را به هواداران وفادار این تیم اهدا می‌کند.

ثبت دیدگاه و دریافت جایزه

با به اشتراک گذاشتن نظر خود درباره این ارز دیجیتال، از تبدیل هدیه دریافت کنید.

500 هزار بیبی دوج

جایزه روزانه شبکه‌های اجتماعی تبدیل

gift icon party icon party icon

هر روز یک کد ۵ رقمی در صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام تبدیل منتشر می‌شود. شما می‌توانید با وارد کردن این کد در بخش زیر، ارز دیجیتال رایگان هدیه بگیرید.

کاربر گرامی، برای دریافت جایزه روزانه، نیاز است که از طریق صفحات مجازی تبدیل، عبارت مشخص‌شده را در مرورگر خود سرچ کنید و وارد صفحه مربوط به وب‌سایت صرافی تبدیل شوید.

gift icon party icon party icon
برای دانلود اپ اسکن کنید. bazaar-qr-code

میانبــری برای کسب سودهای هیجان‌انگیز

با نصب اپلیکیشن اندروید تبدیل قابلیت خرید و فروش بیش از ۳۵۰ ارز دیجیتال از طریق موبایل در دسترس شماست.

دانلود اپلیکیشن
app hand

ارزهای پرطرفدار

بیشترین تنوع را با 382 ارز دیجیتال در ایران تجربه کنید...

آیا می‌دانستید دارایی‌های شما در کیف‌پول اختصاصی و توزیع‌شده به صورت کاملا امن محافظت می‌شوند؟
آیا می‌دانستید در هر ساعت از شبانه‌روز، تیم پشتیبانی حرفه‌ای تبدیل، دلسوزانه به مشکلات شما پاسخ‌ می‌دهند؟
آیا می‌دانستید بازار معاملاتی صرافی ارز دیجیتال تبدیل با جدیدترین ابزار‌های مدیریت سرمایه و مدیریت ریسک،‌ تجربه‌ معاملاتی امن و آسان را برای کاربران فراهم می‌کند؟
آیا می‌دانستید بستر خرید آسان صرافی ارز دیجیتال تبدیل، خرید و فروش بیش از ۲۰۰ رمزارز محبوب را تنها با چند کلیک میسر می‌سازد؟
start-trading-now
همین حالا معامله امن و حرفه‌ای را در تبدیل شروع کنید. شروع معامله